Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Včeraj popoldne se je na Viču (ravnina blizu Avstrijske meje) pri Dravogradu zgodila prometna nesreča. Padel naj bi mlad fant s sposojeno Hondo cbr 600 rr moviestar. Po slikah sodeč bi rekel, da je bila hitrost zelo velika saj od motorja ni ostalo veliko. Fant naj bi bil do prihoda reševalcev pri zavesti. Mogoče kdo ve kaj več? Kako je sedaj z njim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mestu sem en dan zdaj naletel na kolono v obeh smereh, čisto počasi sem lezel med njima, prostora več kot dovolj. Sem bil vzporedno z eno gospo cca 45 let v C3 in sem ji prijazno pokimal, sem želel se pred njo vključiti nazaj v kolono, ker je spredaj bil avtobus, ki ga ni šlo obvozit in ona mi je 3x namerno zaprla prostor in me tako zadovoljno gledala, kako me je izobrazila...Ne razumem tega, nisem bil agresiven, objesten, prijazno sem se ji nasmejal in pokimal, pa takšna reakcija...prav razočaran sem bil, sem navajen, da moj nasmešek pri tetkah doseže cilj. :D

se boš moral navadit s pestjo požigat pa fakiča pokazat ...mogoče še mal po stranski šipi potolčt...boš vidu k boš ti na cilju bo ona šele speljala...

ok zdej pa resno ...daš desen smerokaz in se vključiš pred njo - in ne reci da nisi sposoben se vriniti - če te pa butne pa nogo ven pa motor na tla položiš ...rečeš da si se pač enemu umaknil na levo , ki je nekoga ali nekaj obvozil pa te je posilila potem si se pač s smerokazom hotel nazaj na svoje mesto vključiti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dej se fajn spoprijateljit z njim da bo kazni brisu :D

Fajn poba zgleda, ne zelo zajeban. Ti pa nic ne pomaga, ker ima LJ podrocje cez, ti se pa itak ne vozis tle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se boš moral navadit s pestjo požigat pa fakiča pokazat ...mogoče še mal po stranski šipi potolčt...boš vidu k boš ti na cilju bo ona šele speljala...

ok zdej pa resno ...daš desen smerokaz in se vključiš pred njo - in ne reci da nisi sposoben se vriniti - če te pa butne pa nogo ven pa motor na tla položiš ...rečeš da si se pač enemu umaknil na levo , ki je nekoga ali nekaj obvozil pa te je posilila potem si se pač s smerokazom hotel nazaj na svoje mesto vključiti...

Ej tale tetka je bila prav poseben primerek motorist-haterke, ker se je kr namučla koncentrirat, da se je pomikala za onim busom, da ne bi slučajno pred njo prišel. Mene je pa situacija toliko presenetla, ko sem gledal eno tako pri letih moje mame tam v avtu, ki pa se tako čudno sovraźno obaša, da sem odprl sprednji del čelade in jo gledal, ali je toliko čorava, ali toliko sovraźna. Kakorkoli že, jaz se nekega mahanja in kreganja po cesti ne grem, jaz se trudim uživat kolikor se le da, raznorazne psihične težave ljudi naj rešuje tisti, ki je plačan za to. Meni je na mopedu cilj sproščeno uživat, včasih temu priključim še malo koristne note. :-) Pravkar sem prisel domov z Avstrije, en kratek večerni krog po Weinstraße tukaj čez mejo od Jurija...poezija. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn poba zgleda, ne zelo zajeban. Ti pa nic ne pomaga, ker ima LJ podrocje cez, ti se pa itak ne vozis tle.

 

untitled-2.jpg

 

Bmwjaš po sili očitno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni po sili. Lahko bi imel fjr, pa se nihce noce vozit z njo.

 

js se vozm po LJ ... bom naslednjič vzpostavu kontakt ... :P

Fajn poba zgleda, ne zelo zajeban. Ti pa nic ne pomaga, ker ima LJ podrocje cez, ti se pa itak ne vozis tle.

ups .. na tole sem mislu odgovort :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se vozm po LJ ... bom naslednjič vzpostavu kontakt ... :P

ups .. na tole sem mislu odgovort :P

a se meni samo zdi ali imata s krucijem neke čudne vzgibe?  mene moraš hejtat - že ko imam angleškobmflo ..

 

To ti je povedal? :)

ja to mu je rekel samo zato da je kruci to napisal na forum pa da ti ne moreš mirno spat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni po sili. Lahko bi imel fjr, pa se nihce noce vozit z njo.

Tole sem pa tudi jaz že slišal iz prve roke od dveh policistov...rajši oddelajo šiht na stari R1150RT kot na FJR. Pa ne trdim da je FJR slab motor, da ne bo pomote!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem pa tudi jaz že slišal iz prve roke od dveh policistov...rajši oddelajo šiht na stari R1150RT kot na FJR. Pa ne trdim da je FJR slab motor, da ne bo pomote!

Z davkoplačniškim denarjem bi se jest tud zminal kaj bi vozu. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Vranskem je bil zadnjič policaj s FJRjko, pa je rekel, da je dost bolj dirkalno naravnana in manj udobna od BMWja..mogoče zato.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

untitled-2.jpg

 

Ja tu sta ga oba zamočila... tako uni v berlingotu ki je zavijal v levo smer (v katero nebi smel), kot tudi policist ki je prehiteval kolono. Upam daj jo je motorist čim manj skupil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

untitled-2.jpg

 

Ja tu sta ga oba zamočila... tako uni v berlingotu ki je zavijal v levo smer (v katero nebi smel), kot tudi policist ki je prehiteval kolono. Upam daj jo je motorist čim manj skupil...

 

 

:kva1:  Kot praviš "zamočil" je SAMO voznik avta, ki je zavijal LEVO, kljub prepovedi in kljub znaku, da je dovoljeno zavijati samo DESNO.  Če bi pacijent zavil DESNO, do dogodka ne bi prišlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1:  Kot praviš "zamočil" je SAMO voznik avta, ki je zavijal LEVO, kljub prepovedi in kljub znaku, da je dovoljeno zavijati samo DESNO.  Če bi pacijent zavil DESNO, do dogodka ne bi prišlo.

bodmo realni no ... 

prehitevanje kolone vozil in to prek neprekinjene polne črte ( ki je tudi prepoved  kajne in je od križišča do križišča ???) - kar je dejansko vožnja po nasprotnem pasu in v nasprotno smer - je  pa z zakonom zaželjeno ali priporočeno  dejanje al kaj ?

vsi "pametovalni" vseskozi tumbajo da je treba pričakovati nepričakovano ...

jp ...

točno na nasprotni strani tega izvoza je še en izvoz ...omejitev je 50 ...in če nekomu uspe pripeljati s to hitrostjo do izvoza in zapelje PRAAVILNO  na desno proti BTC-ju bi se pa motorist umaknil kam???

jst nisem angelček kot sneci in zato ne bom nikoli rekel da se mi tudi kaj takega ne more nikoli zgoditi ...za vas nezmotljive pa kakor želite ...

privoščim pa nič takega nobenemu ...

vsem našim poškodovančkom pa čimprejšnje okrevanje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, pust teorijo in "angele". Te so v moji domeni! :smoke:

 

Raje razmišljaj "logično". Policist motorist je "prehiteval" KOLONO vozil na voznem pasu. Po levi strani seveda. Zdej ali je bilo preko črte ali ne - nimam pojma - nisem bil zraven.

 

Ampak ...... s tem početjem BI kamot nadaljeval do tja - kamor je bil namenjen. (razen če mu kak debil ne bi odprl voznikovih vrat )

 

Če pa se je model v avtu "zrinil" skozi kolono vozil in zavijal "LEVO", sem 100% prepričan, da je gledal le na svojo LEVO, kako se bo uštulil v promet. 

 

Dejstvo je da NI GLEDAL na DESNO od koder se je pripeljal policist Motorist.  Ker če bi gledal, bi ga verjetno videl.

 

In praviš - pričakovati nepričakovano. Ja ampak pričakovati tudi je, da bedaki ne zavijajo v prepovedano smer - čist povsod in čist skoz.

 

Zaključek - vsaj moj je, da nesreče NE bi bilo, oziroma da do nje NE bi prišlo, če voznik avteka NE bi zavijal levo in s tem naredil prekrška. :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

 

Zaključek - vsaj moj je, da nesreče NE bi bilo, oziroma da do nje NE bi prišlo, če voznik avteka NE bi zavijal levo in s tem naredil prekrška. :smoke:

Sej tud, če bi si model zjutraj vzel nekaj sekund več časa da si je tiča obrisal, poličnik pa hitreje zapel zadrgo pri pajacu, bi se vse skup drugače razvilo.

Če čebula če če če ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!