Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/trije-slovenci-poskodovani-v-hercegovini

 

Na koncu prispevka pa tole: "Zaradi številnih nesreč, ki so se letos že zgodile na prometnicah BiH, so tamkajšnji mediji slovenske motoriste že razglasili za »izjemno nevarne«. "

 

Kako že gre tisti rek: dober gles seže v deveto vas, slab pa še veliko dlje ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......seweda mediji......

 

tist pa ne napišejo, kolk je procentualno slovenskih motorjev/motoristov v Bosni, predvsem za vikende

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/trije-slovenci-poskodovani-v-hercegovini

 

Na koncu prispevka pa tole: "Zaradi številnih nesreč, ki so se letos že zgodile na prometnicah BiH, so tamkajšnji mediji slovenske motoriste že razglasili za »izjemno nevarne«. "

 

Kako že gre tisti rek: dober gles seže v deveto vas, slab pa še veliko dlje ....

 

 

 

 iz Novega mesta v Sloveniji. Vozil je motorno kolo znamke BMW

 

 

 

Zaradi neprilagojene hitrosti je s svojim BMW odletel s ceste. 

 

Dva od teh na BMWju, kar tudi veliko pove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pomeni da se bmflarji vozijo Kawasakijevci pa slikajo narobe parkirane bmfle po Mariboru :lol1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva od teh na BMWju, kar tudi veliko pove.

aja -  to da je pa ena tretjina japoncev pa nočeš napisat ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja -  to da je pa ena tretjina japoncev pa nočeš napisat ... :hmm:

Premajhen vzorec za dobro raziskavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/trije-slovenci-poskodovani-v-hercegovini

 

Na koncu prispevka pa tole: "Zaradi številnih nesreč, ki so se letos že zgodile na prometnicah BiH, so tamkajšnji mediji slovenske motoriste že razglasili za »izjemno nevarne«. "

 

Kako že gre tisti rek: dober gles seže v deveto vas, slab pa še veliko dlje ....

V soboto  me je ustavil milicajac negde oko Novi vinodolski in je reku:

ti si treči koji prolazi punu crtu. Izpred tebe 2 ducatija.....jaoooo pa nemojte Slovenci nam ginete ko kruške ovde.......

 

Aja, pa samo opozoru me je :D

swaka čast

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI34.. če je opozorilo zaleglo... vsaka čast. Tudi mene opozorilo precej bolj izuči, kot kazen. Nismo pa vsi enaki, policaji pa tudi ne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI34.. če je opozorilo zaleglo... vsaka čast. Tudi mene opozorilo precej bolj izuči, kot kazen. Nismo pa vsi enaki, policaji pa tudi ne.

Ni me izučilo....le tip je bil faca. Kot sem že zdavnaj povedal, prehitevam, tam kjer se mi zdi varno in ne prehitevam tam kjer se mi ne zdi varno, pa je lahko 1000 prekinjenih črt :D

Je pa res, da se mi je v zgoraj opisanem primeru avtomobil umaknil in sem vozil po črti...no tam nekje. Ampak policaj bi mi lahko težil in se metal u nezavest, tako mi je pa le pametno dal vedeti, da naj pazim. Kar pa ni nič narobe.

 

p.s. hotel sem povedati, da množično romamo po bivši Jugi in temu primeren je tudi rezultat

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi takšnih bodo tam močnejše kontrole in se bo ustavljalo vse motoriste.

 

Ko pa enkrat ustavi pa mora nekaj napisati ... in potem bomo plačevali za jopiče, izpuhe, gume in še kaj.

 

Dajte malo tudi na druge pomisliti, ki smo v prometu. :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja -  to da je pa ena tretjina japoncev pa nočeš napisat ... :hmm:

 

Ne, hotel je samo potrditi, da so BMW-ji daleč najbolje prodajani motorji v Evropi :smoke:

 

Ob tem za prvo nesrečo sploh ni navedeno, kdo je zanjo odgovoren.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, hotel je samo potrditi, da so BMW-ji daleč najbolje prodajani motorji v Evropi :smoke:

 

Ob tem za prvo nesrečo sploh ni navedeno, kdo je zanjo odgovoren.

 

Jap, lahko bi bila tudi tehnična napaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi takšnih bodo tam močnejše kontrole in se bo ustavljalo vse motoriste.

 

Ko pa enkrat ustavi pa mora nekaj napisati ... in potem bomo plačevali za jopiče, izpuhe, gume in še kaj.

 

Dajte malo tudi na druge pomisliti, ki smo v prometu. :)

prov vam bodi, kaj pa nimate izpravnih motorjev :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj po poti domov se odločim še iti na pošto dvignit nekaj šare peljem preko koprskega mosta cca 55-60km/h proti centru nakar me iz nenada prehiti en kreten na skuterju najbrž tmax z 120+km/h. Kar zmrazilo me je ker je šel tako tesno ob meni da če bi si malo pretenil noge ali roke bi trčila... imel sem občutek, da sva se s frfotajočemi oblačili dotaknila. Če nebi bil tako peklensko hiter (nisem videl dobro tablice, kp pa je le bila) bi šel za njim dokler nebi uspel testirati ščitnikov členkov na rokavici na njegovi (odprti) čeladi. Orenk mi je dvignil pristisk, prehiteval pa je cik cak na milimetre preko dvojne nepretrgane črte. Sem že odšteval sekunde kdaj se bo razlepil ali srečal italjanskega oldtimerja s prstom v nosu pa je imel fantina srečo... Če bi padel bi podlegel glede na promet. (povozili bi ga). Tega mu ne privoščim, a nekaj zrezkov (in totalko na motorju) pa ja. :/

 

Če ti predrzni kamikaze skuterist to slučajno bereš se me ogni v velikem loku ali pa začni normalno vozit. Rokavice pa škornje mam vedno beri gobec ali rit?

Popravljeno . Popravil Horny-et
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto  me je ustavil milicajac negde oko Novi vinodolski in je reku:

ti si treči koji prolazi punu crtu. Izpred tebe 2 ducatija.....jaoooo pa nemojte Slovenci nam ginete ko kruške ovde.......

 

Aja, pa samo opozoru me je :D

swaka čast

sej domačini tko al pa tko tud za benz nimajo več na začetku sezone..valda je polna cesta slovencev...

 

Zaradi takšnih bodo tam močnejše kontrole in se bo ustavljalo vse motoriste.

 

Ko pa enkrat ustavi pa mora nekaj napisati ... in potem bomo plačevali za jopiče, izpuhe, gume in še kaj.

 

Dajte malo tudi na druge pomisliti, ki smo v prometu. :)

in le zakaj bi me ustavil ?? ne mislim nič plačevat ... jopič ne koristi veliko - škodi pa tud ne ... izpuh mora bit legalen tko da to je ok ... gume ?? če se mi ne obesi na to da je lahko max 1 let stara je tud ok ... in ? in ? in? no kaj še ?

ne rabim kontrol ker vozim po predpisih - no vsaj do zdaj sem še kar ...

 

če pa tebi ne rata imet izpravnega motorja in obvezne opreme s sabo pa ko te hebe ...

 

najprej moram nase mislit da se izognem vsem ki skačejo pred mene ...

ostalo pa po občutku in trenutnem razpoloženju ...

 

če mi pa ker u škarice prehiteva - ja če me lahko prehiteva na 10 cm v isto smer naj se pa še sreča z mano na 10cm ...al pa nej odvije stran...

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj ti lahko vedno najde, če išče. Tudi kakšen prekršek lahko "nastane."

 

Če pa imaš čas pa te zapeljejo do postaje in naprej do preiskovalnega sodnika.

 

p.s.

moj motor je povsem izpraven

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj po poti domov se odločim še iti na pošto dvignit nekaj šare peljem preko koprskega mosta cca 55-60km/h proti centru nakar me iz nenada prehiti en kreten na skuterju najbrž tmax z 120+km/h. Kar zmrazilo me je ker je šel tako tesno ob meni da če bi si malo pretenil noge ali roke bi trčila... imel sem občutek, da sva se s frfotajočemi oblačili dotaknila.rit?

a maš ti špegle / vzvratna ogledala za okras al za povečevanje zračnega upora?

še dobr de te je prehitel ..si kr ne predstavljam , da bi te tako na blizu "iznenadil"... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj ti lahko vedno najde, če išče. Tudi kakšen prekršek lahko "nastane."

 

Če pa imaš čas pa te zapeljejo do postaje in naprej do preiskovalnega sodnika.

 

p.s.

moj motor je povsem izpraven

spet sam sebe negiraš namest da bi se z drugimi kregal..vse veselje nam boš pobral ..

 

in na kakšni osnovi - po tvoje - te lahko pelje do preiskovalnega sodnika ? preiskovalnega ????? ti s čist gladek ratal... jih poznam ene par ki bi tud radi jedl al pa snifal to kar ti...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj še kar ne kapiraš.

 

Tudi pri izpravnem motorju ti lahko nekaj najde ali očita prekršek.

 

Tak je pač v tujini in Balkanu. Ko te ustavi, mora zaslužit, zdaj pa če ti kaj "najde", napiše kakšen jrm itd... Če si preveč pameten in mu ne daš prispevka pa gre zadeva dalje kot sem opisal.

 

Ni potrebno biti primitiven, če ne razumeš.

 

Tu na motosvetu že dolgo strašijo, da moraš imeti manjše bankovce za po balkanu, da plačuješ "cestnine" in ostale zadeve policajem, ki imajo s.p.

 

Lahko ti lepo reče, da si prehiteval čez črto itd... njegova beseda proti tvoji... saj nekje stojijo, da je se da kaj zanimivega podtakniti.

 

Kdo pa bo verjel tujemu motoristu, ki je prišel na objestno vožnjo...

 

Zdaj pa hitro snifat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce si milicnik zmisljuje stvari, mu pa valda ne placas? :slap: Ce vids, da te skusa nategnt, se mors brant.....ne pa takoj placat pa cao. Pol se ti smeji ko se odpeljes, pa si misli, eee vidi ovo supcino.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si kolikor toliko pameten in olikan in nisi naredil prekrška ne boš dobil nobene imaginarne kazni,take so moje izkušnje iz Balkana.

da pa imamo sabo sitniš je to pa za to ker naredimo prekršek in se mogoče domenimo za kakšen kompromis ki je vseeno vedno v našo korist vsaj finančno če že ne psihično.

policaji v bivši jugi so kar v redu!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!