Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

....eni in isti pa obsojate tuki gor.....In kaj potem, ce je sam storil napako? Bil nepozoren? Prehiter? Se bos ti bolje pocutil? Shit happens, pa si sam kriv, al pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani DIN!

 

Tvoja reakcija je bila dejansko nepotrebna, po nepotrebnem se razburjaš nad mnenjem.

Pač sem se našel v tvojem postu, ker bog ne daj, da kdo napiše svoje mnenje, ker je pač to bil tvoj kolega, je že vse narobe. (To, da je bil tvoj kolega sem samo dal za primer, da ne boš narobe razumel, da sem kar določil)

Nobeden nobenega ne obsoja! Za svoja dejanja vsak odgovarja sam, prav tako pa tudi za posledice, ki nastanejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda razglabljat, nobeden si najbrž ni zaslužil končati tako, koliko je bil pa sam kriv pa ne bomo zvedeli. Pljuvat po nekomu (če tudi je že pokojni) pa je bil vedno slovenski šport... nažalost.  Dejmo ga ukinit!

Včeraj šel na čevape v lepinji katere mi je častla žena v kamin v Postojni. Prav lepo sva uživala pot na kateri me je že roka bolela od mahanja nasproti vozečim. 3 postojanke inkasantov in praktično nič oz zanemarljivo norcev. Nesreče pa videl ne nobene. Naj tako tudi ostane.

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota - 10.00h. Z mojo sediva pri Vikiju in pijeva :kava: . Vse OK.

 

Pa se najde "Rossi" in x5 ali 6x gor- pa dol po kolenu in komolcih. :kva1:

 

Vsi ostali, ki so v tistem času normalno peljali so imeli precej sreče, da ni koga sklatil.

 

Motorist, ki je pri sosednji mizi pil kavo ( domačin očitno ) pa je povedal, da je biula samo kako uro prej na ovinku pri spomeniku na sredi ceste "SRNA".

 

In sedaj, ko takle "Rossi" po kolenu in komolcu prileti v ovinek in ima not skromnih 100km/h - kaj lahko stori?

 

Pol ure pred nesrečo sem se peljal nazaj proti LJ. Tisti ovinkci, ko se iz Rižane začneš vzpenjati proti Kalu so krasni, ampak asfalt je katastrofa.

 

Takoj na začetku klanca sva prehitela en kamijonček, s katerega je iz kesona kar kulturno dol kapljalo. Kaj se je cedilo ne vem. Pol ure po tem je počilo? Naključje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism biu js :glare:

 

znajo pa eni res pretiravat ... zapelješ enkrat gor in dol in to je to ... ne samo na kalu .. tudi na ridah ... 20 x gor in dol, še uni k smo se hotl mal pogovarjat, se nismo mogl ... ne glede, da je bil policaj tam, ni nihče vsaj malo upošteval organa .... ni čudno, ko nas ustavijo, da nas cepijo maksimalno :krneki:

 

p.s.

nisem ravno prava referenca za pridigo, ampak ... vsaj čez naselja peljem po omejitvah ... ena punca se je čez postojno rinla po sredini ceste .. prehitevala celo kolono ... pol pa iz postojne vn skor ni znala ovinka speljat ... in to me jezi ... pa če vidim policaja, vsaj malo zmanjšam izven naselja .. pa še tam gre redko čez 120 ...

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidva samo eno, jst sm sam letos že tri nagazu te golazni in pr tazadnji je res malo manjkalo da bi padu v ovinku.Bil je lep komad pravi Velebitski poskok, še bunu se je pol k sm ga nagazu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi če bi....

moja vikend zgodba, pa Kmetova tut!!!!

V enem od lepih ovinkov jadranke, kjer si skoraj na kolenu sva se zapeljala čez 1,5m dolgo debelo kačo....praktično nisva imela dosti kaj narediti razen poravnati, čez peljati in spet v nagib.

Verjemte da me je pošteno zmaknilo.......

kaj bi če bi: mi kača predrla gumo in bi padel po tleh se razbil, ali bognedaj zapeljal na drugo stran pa še koga pokosil........

 

nekateri motosvetovci bi nama privoščili, samo zato k so lubosumni name, k sm lep, na Kmeta pa ka ma lep moped :P

 

p.s. : pa še rekli bi, sama sta kriva k sta diujala...pa ni res, obstaja velika verjetnost da sm šu pod 90/km

 

Dejta povedat še to sa se KTM in Kawasaki nista bla sposobna kači umaknit medtem ko se ji je BMW brez problema umaknil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi če bi....

moja vikend zgodba, pa Kmetova tut!!!!

V enem od lepih ovinkov jadranke, kjer si skoraj na kolenu sva se zapeljala čez 1,5m dolgo debelo kačo....praktično nisva imela dosti kaj narediti razen poravnati, čez peljati in spet v nagib.

Verjemte da me je pošteno zmaknilo.......

kaj bi če bi: mi kača predrla gumo in bi padel po tleh se razbil, ali bognedaj zapeljal na drugo stran pa še koga pokosil........

 

nekateri motosvetovci bi nama privoščili, samo zato k so lubosumni name, k sm lep, na Kmeta pa ka ma lep moped :P

 

p.s. : pa še rekli bi, sama sta kriva k sta diujala...pa ni res, obstaja velika verjetnost da sm šu pod 90/km

 

Tako velike kače nista videla? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako velike kače nista videla? :)

JA seveda da sva, kr če je neb videla, potem jst tega neb napisu kapišiš :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil sem dodati "pravočasno"

sori prjatu, tvoje pripombe ne upoštevam, ker je nisi vpisal "pravočasno" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav to sem pisal v svojih postih, kar je @Borutt napisal bolj nadzorno.

Dejstvo je, če se nekdo ponesreči na črnem kalu, se sigurno ni ob opazovanju skal in kamnoloma, temveč zaradi objestne vožnje.

In tam se nekateri namensko vozijo gor/dol .... zakaj že?

 

Sem pa lani srečal pametnjakoviče na črnem kalu v kavbojkah, majicah brez rokavov ... itd, potem pa takšni isti pametujejo tukaj o opremi in kako je vse drugod najslabša, a sami se vozijo skoraj v "gatah".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se vedno po kalu namensko dol in gor pelem, a sm objestn?  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi pri nas bile tudi dirkači bi blo kul tako pa le čakajo, da ji popestriš kožo s profilom...

Mi smo krivi ki pobijemo vse "japanske bube"!

 

Nisem še srečal kače... upma da je tudi ne se bi mi smilila pa tudi sam sebe in moped mam rad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelji ponavadi zagovarjajo prijatelja in sigurno ne bo nihče "priznal", da je bil sam kriv. Ponavadi je vse drugo krivo, samo sami nismo nikoli.

 

Ojej .... ob 3.00 zjutraj! Verjetno popolnoma trezn! Naj počiva v miru!

Škoda tudi mladih punc!

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/tragicna-vecer-in-noc-v-dveh-prometnih-nesrecah-umrli-trije-ljudje.html

a ti pa moraš imeti hude veze na sodni medicini da tako vehementno postavljaš to verjetnost v okvir resnice...

 

Spoštovani DIN!

 

Tvoja reakcija je bila dejansko nepotrebna, po nepotrebnem se razburjaš nad mnenjem.

Pač sem se našel v tvojem postu, ker bog ne daj, da kdo napiše svoje mnenje, ker je pač to bil tvoj kolega, je že vse narobe. (To, da je bil tvoj kolega sem samo dal za primer, da ne boš narobe razumel, da sem kar določil)

Nobeden nobenega ne obsoja! Za svoja dejanja vsak odgovarja sam, prav tako pa tudi za posledice, ki nastanejo.

lej ...boga ni ...razen če lahko na sodni medicini dokažejo da ga je skinil namenoma ker je bil neozdravljivo bolan.... če imaš kakšne tehtne dokaze jih prosim predloži...

 

in ja - zame je to kar si napisal v prejšnjem postu  " Verjetno popolnoma trezn " - obsojanje ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tisto ni bila kača....

 

... odpadla zračnica z nekega Kawasakija je bla.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tisto ni bila kača....

 

... odpadla zračnica z nekega Kawasakija je bla.....

od suze zihr ni mogla bit, k do tm spljoh ne pride :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Thumper: kako si vedel, glede sodne medicine? Od bratranca stric se ukvarja in dela obdukcije .... kot Doktor G.

 

Glede boga, pa naj vsak si sam misli ali obstaja ali ne .... glede na to, da gre toliko ljudi na motožegn, pomeni, da v nekaj verjamejo.

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami divjaki v tej temi ..........no pa kakšen brihtnež sem ter tja :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami divjaki v tej temi ..........no pa kakšen brihtnež sem ter tja :D

hvala, a zdj me boš še z brihtnežem zmerju? :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Thumper: kako si vedel, glede sodne medicine? Od bratranca stric se ukvarja in dela obdukcije .... kot Doktor G.

 

Glede boga, pa naj vsak si sam misli ali obstaja ali ne .... glede na to, da gre toliko ljudi na motožegn, pomeni, da v nekaj verjamejo.

 

Tam bolj v Zlatoroga verjamejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Thumper: kako si vedel, glede sodne medicine? Od bratranca stric se ukvarja in dela obdukcije .... kot Doktor G.

 

Glede boga, pa naj vsak si sam misli ali obstaja ali ne .... glede na to, da gre toliko ljudi na motožegn, pomeni, da v nekaj verjamejo.

 

 

Hočeš rečt da je ta stric od bratranca tako govno od človeka de obrekuje mrtvece, krši precej zakonskih določil o varstvu osebnih podatkov, o morali in etiki takega početja pa sploh ne bi zgubljal besed. Da ga pokičeš vsakič ko prebereš o mrtvem motoristu skor ne dvomim. 

 

folk, nesreča. NE SREČA.  So patroni ki jih iščejo. marsikdo jih tud najde. ni pa vsaka nesreča 100% produkt objestnosti in idijotizma. Pač ni. 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!