Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Zajec, kača ... :) je bila zaradi tebe lisička lačna, pa kakšen mungo.

Mi živalce vsaj vidimo, pa nam je hudo, če jo poškodujemo. Zarad tega pa se raje izognemo trpljenju in mučenju, nkol ne veš kdaj te kak klub za zaščito zajčkov, kač in mungotov toži.

Ampak Vi!!!

Vi Versysti ste pa po nacinalnem parku Triglav gamse po grmovju strašili :P

A ste tut vi šli na izpadanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bi bilo pijančka, ki je mečkal na prejšnjem križišču bi v tistem trenutku bil tam že šlepar, ki razvaža pivo.

 

Če če če ....

 

Po drugi strani so očitno nekateri pijani sposobni voziti po svojem pasu, medtem ko drugi tega še trezni ne zmorejo.

 

A lohk še mal bluzimo? Se prej zmenva kdo bo kateri strani v zagovor, ker če bova na isti, se ne bova mogla kregat! :P

Jaz zagovarjam kamikazo :P

 

Jebemtiš, Kmet me spominja na čase, ko smo zbirali sličice "kraljestvo živali".

 

S tem, da bi za tebe poseben album natisnili: Carstvo Hrvatskih magistralnih životinja

Vedno sem si to želel :)

 

kar sem jaz prebral, je motorist čisto sam kriv, saj je poletel na nasprotni pas pod avto. Se pa 100% strinjam, da mora posledice nositi tudi tip ki je vozil pijan. A pri nesreči ni mel vpliva , razen da bi jo mogoče preprečil. Ampak tale mogoče je velik vprašaj. 

Ti se pa zase brigej..... :P ........še enkrat tud za tebe.............nima kaj delat na cesti pod vplivom alkohola!!!           Se strinjaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz zagovarjam kamikazo :P

 

Vedno sem si to želel :)

 

Ti se pa zase brigej..... :P ........še enkrat tud za tebe.............nima kaj delat na cesti pod vplivom alkohola!!!           Se strinjaš?

Strinjam :P

Pa zase se brigi!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strinjam :P

Pa zase se brigi!!

Evo zdej se je začelo pa še prirejanje,ti si taprav Janševec :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, Vilfan, bi mu znal zrihtat pravilne rezultate, da bi namesto 0,53 imel 0,49 g/kg in pol bi bil trezn. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omenjenemu fantu pa želim samo R.I.P.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in tole piše v Slo.novicah: kot je prebrati, je res avtomobilist kriv ... ? ? ?

 

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/na-tujem/slovenca-18-do-smrti-na-hrvaskem-zbil-pijani-slovenec-19

Men je smešno tole:

poglej naslov, pa preberi:

1. dejstvo je da je motorist prešel črto

2. dejstvo je da je avtomobilist bil pod vplivom alkohola

 

sedaj me pa res zanima, po kaki logiki lahko napišeš, "pijani voznik je zbil motorista", ???

Zbiješ ga, če greš na motoristov pas, če pa motorist prileti pod pijanega voznika, ga pa ta ni zbil....vsaj po mojem razumevanju slovenščine

 

p.s. tule ne iščem krivca, ampak me res zanima, a majo ti idioti od novinarjev res toliko malo znanja?

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da boste o meni lepše pisali :P

Crna ninđa zvana "Maus" prilikom krađe kafe pobegla sa zx10r

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je smešno tole:

poglej naslov, pa preberi:

1. dejstvo je da je motorist prešel črto

2. dejstvo je da je avtomobilist bil pod vplivom alkohola

 

sedaj me pa res zanima, po kaki logiki lahko napišeš, "pijani voznik je zbil motorista", ???

Zbiješ ga, če greš na motoristov pas, če pa motorist prileti pod pijanega voznika, ga pa ta ni zbil....vsaj po mojem razumevanju slovenščine

 

p.s. tule ne iščem krivca, ampak me res zanima, a majo ti idioti od novinarjev res toliko malo znanja?

Ne gre se za novinarje temveč policaje,oni posredujejo podatke iz kraja nesreče!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre se za novinarje temveč policaje,oni posredujejo podatke iz kraja nesreče!!!

Novinar pa piše članek

 

lp

Zasesebrigi :P

 

Naslov: Deklica z glavo močno udarila dečka v pest......ta naslov je podoben tistemu prej

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novinar pa piše članek

 

lp

Zasesebrigi :P

 

Naslov: Deklica z glavo močno udarila dečka v pest......ta naslov je podoben tistemu prej

ziher je bila pijana...  :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ne morm citirat :cry:

 

un sm napisu ... kaj boste o meni pisali ... metaforično ... to sem mislil za vsakega od vas :P

 

p.s.

ni ćrna ninđa ampak bela .... kar je še huj :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ne morm citirat :cry:

 

un sm napisu ... kaj boste o meni pisali ... metaforično ... to sem mislil za vsakega od vas :P

 

p.s.

ni ćrna ninđa ampak bela .... kar je še huj :krneki:

IE zamenjaj za starejšo verzijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IE zamenjaj za starejšo verzijo...

maš prav, al pa naj namesti Crome.    

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat..............pijan nimaš kaj delat za volanom in na cesti..............bolj preprosto ne znam napisat!!

Da obstaja možnost da bi treščil v treznega toda ne tisti trenutek in na tistem mestu!!

Pa da se razumemo ne opravičujem motorista ker je tudi on naredil napako toda imel je vsa pooblastila za vožnjo motocikla in bil je psihofizično čist se pravi bil je legitimno na cesti in ja tudi on nima kaj delat na nasprotnem voznem pasu!!

To o 140kmh je pa natolcevanje in špekuliranje ,postajaš podoben snecerju! :P

 

En teden nazaj sem vozil po omejitvah ,naletel na kačo v ostrem ovinku,ni blo druge kot da poravnam zapeljem na nasprotni vozni pas in naglo položim,mel sem se vsaj možnost rešit in pri tem imel srečo saj nasproti ni bilo nobenega.Če ne bi storil kot sem storil bi gladko zaplužil!!!

 

In spet se začne fama okrog prilagojene hitrosti...............če ne bi imel prilagojene omejitve bi bil spet v ograji B)

 

In tako lahko nabijamo do nezavesti :)

aha ..zdej ko si ti to naredil si reševal sebe ..

ko sem pa to naredil jaz pa bum po meni da sem bil prehiter in nepazljiv ...pa da mi delajo kolesarji preglavice ...pa sam kolesarja sm rešval..

 

in ja ...tehnično sem bil jaz enako prehiter kot ti po omejitvah kar res pomeni neprilagojena hitrost ....nihče od naju ni mogel pravočasno ustaviti ob nepričakovani oviri - je tako ? torej nisva prilagodila hitrosti nepričakovanim oviram ...

 

 

in načelo hitrosti v nepreglednem ovinku je , da naj bi vozil s tako hitrostjo , da lahko takrat , ko opaziš oviro v svojem vidnem kotu tudi ustavil do ovire... jaz priznam da vozim velikokrat hitreje ... ti pa zaradi mene jamraj kako te stvari presenečajo sredi ovinka ...

najlažje je potem iskat izgovore ...bolje bi bilo , da bi izmozgal vzroke , ki so privedli do take situacije - bi ti znalo kdaj priti prav ...in meni tudi ...in ostalim ...

 

dej bodi malo bolj realen ... nesreče se dogajajo in lahko se dogodi prav vsakemu ... a dejstvo je , da je tisti alkoholiziranec kršil zakon ...prav tako ga je verjetno kršil motorist . če je zapeljal preko sredinske črte.... torej sta se na enem mestu znašla dva kršitelja istočasno...in za primer - če se zaletita dva avta tik ob sredinski črti je v večini primerov deljena krivda..  no pa baje je bil avtomobilist na svojem pasu...

 

neprilagojena hitrost mogoče ...spet?

in zadnjič sem v nekem članku prebra en tak stavek - "ni več obvladoval svojega vozila" ...... nekdo drug pa bi ga obvladal in na istem motorju vse lepo zvozil ... in temu se reče precenjevanje svojih sposobnosti !

resda to verjetno ne naredimo zanalašč a včasih je dobro , da se človek potegne malce nazaj pri svojih vragolijah..l

 

najlažje se je pa skantat in potem priznat svojo krivdo ...da ,če si edini udeleženec nesreče...torej so ostali imeli srečo , da ti niso bili slučajno napoti..

z vsakim takim dogodkom smo bližje temu , da nekoč ne bomo krivi samo zase ... zdrj kolk jokerjev pa ima vsak pa ne vemo ...jbg..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom še bolj poenostavil ker kompliciraš:    A si mnenja da je alkoholiziran voznik lahko sodeluje oziroma upravlja vozilo pa naj bo to kakršnokoli???? a lahko odgovoriš preprosto z Da ali Ne ker se mi ne da brat romanov. Pr slovenščini nisem blestel :P

 

P.S. motorist je bil legitimno na cesti in je pač storil napako med vožnjo,jbg se zgodi tudi najbolj papeškim! Voznik osebnega vozila pa sploh ne bi smel bit na cesti in PIKA,ne vem kaj tu ni jasno!

 

Vse ostalo pa ne bom komentiral ker je že na osebni noti,lahko ti samo povem da sem že 20 let na motorju in se še vozim al je to sreča ali znanje in izkušnje pa ne vem naj o tem sodi kdo drug,definitivno pa ne ti ker me ne poznaš dovolj dobro!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res morte vsako debato začinit z osebnim nabijanjem kdo je pa zakaj je, pa kdo ni pa zakaj ni?

Vsak ima po svoje prav, samo vprašanje je ali priznaš da ima kolega/sovražnik prav? Začnita vozit yamaho... Bosta bolj sproščena ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom še bolj poenostavil ker kompliciraš:    A si mnenja da je alkoholiziran voznik lahko sodeluje oziroma upravlja vozilo pa naj bo to kakršnokoli???? a lahko odgovoriš preprosto z Da ali Ne ker se mi ne da brat romanov. Pr slovenščini nisem blestel :P

 

P.S. motorist je bil legitimno na cesti in je pač storil napako med vožnjo,jbg se zgodi tudi najbolj papeškim! Voznik osebnega vozila pa sploh ne bi smel bit na cesti in PIKA,ne vem kaj tu ni jasno!

 

Vse ostalo pa ne bom komentiral ker je že na osebni noti,lahko ti samo povem da sem že 20 let na motorju in se še vozim al je to sreča ali znanje in izkušnje pa ne vem naj o tem sodi kdo drug,definitivno pa ne ti ker me ne poznaš dovolj dobro!

 

Za nesrečo je odgovoren motorist, za vožnjo v alkoholiziranem stanju (mimo nesreče) pa voznik avtomobila. V čem je problem?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da bo ta zadeva postala nabijaška, pa sem jo kar sem prilimal. In sicer nekaj iz Tehnične specifikacije. 

 

1 KATEGORIJE VOZIL, KI JIH ZAJEMA
1.1 Ta tehnična specifikacija velja za vsa dvo- in trikolesna vozila kategorije L(*).

 

1.2 širina
je razdalja med dvema ravninama, ki sta vzporedni z vzdolžno ravnino vozila in se
dotikata vozila na obeh straneh te ravnine. Ti dve ravnini morata zajemati vse dele vozila,
zlasti vse pritrjene bočno štrleče dele, razen vzvratnega(ih) ogledal(a);

 

3 POSEBNE ZAHTEVE
3.1 Največje dovoljene mere
3.1.1 Največje mere, dovoljene za dvo-, tri- oziroma štirikolesna motorna vozila, so naslednje:
3.1.1.1 - dolžina: 4,00 m
3.1.1.2 - širina: 1,00 m za dvokolesne mopede,
2,00 m za druga vozila,
3.1.1.3 - višina: 2,50 m.

 

Se mi kar zdi, na kaj se boste "obesili" in nabijali. Nekaj veselja pa tudi mora biti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nesrečo je odgovoren motorist, za vožnjo v alkoholiziranem stanju (mimo nesreče) pa voznik avtomobila. V čem je problem?

Problem je v ALKHOLU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je v ALKHOLU

 

Zakaj že? A bi do nesreče ne prišlo, če bi možakar bil trezen? In ali morda ne bo kaznovan zaradi vožnje pod vplivom alkohola?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski šport ko se veliki otroci začnejo vsak na svojo stran z svojim pogledom........ Nedokončana zgodba. Človek umre v pa o diplomskih nalogah in .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!