Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Ma kurac je to, da mormo mi ostali placevat neke "morebitne nevarnosti", ki jih kao povzrocamo z prehitro voznjo, zarad teh, ki so se razbil, ubil....bla bla bla....Sej se zavedamo kako pa kaj....ampak, da ti en z tisto sliko al pa radarjem zacne modrovat kako pa kej, prosm lepo no. Sej ze na uc lahko presodis a je en nevarn al ne, js ne rabm radarja za to. :wallbash:

tebe radar po tistih grmovjih sploh ujet ne more:-)
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt, dobr si tole spesnu. 

Predvidevam da so pisci analize magistri s 40+ razredom. Tud mi jih mamo, pa približno enake budalaštine dajo od sebe. 

Letos bo stanje še slabše, ker že 50% cest pade v kategorijo pogojno prevozne, vzdrževanje pa vemo kakšno je. Procent preposiljenega razloga neprilagojena hitrost bo pa zato tud šel v nebo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak vprašam se, koliko prometnih nesreč je pa po "ani in lizi" povzročil izsiljevalski avtomobilist. Očitno tiste hitro pometejo pod preprogo.

Packe babje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se alkohola tiče..sem bil lani malo začuden,ko sem prišel na organiziran dogodek na Vranskem, ki ga je organizirala policija in so nam pred vstopom na poligon ponudili alkotest in od 50 udeležencec jih 15 ni smelo na poligon. Ob 10h dopoldne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebe radar po tistih grmovjih sploh ujet ne more:-)

Kmet, dobr ti gre! Zdej ze vsi misljo, da motor sam po tleh valam. :lol1:  Prodat ga ze nam mogu vids! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, dobr ti gre! Zdej ze vsi misljo, da motor sam po tleh valam. :lol1:  Prodat ga ze nam mogu vids! :nono:

a mislš da ne vejo da se hecam:-D
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa ponavadi tko,da analize pišejo ljudje(če se jim lahko tko reče),ki sploh nimajo pojma in veze o tem kar pišejo. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt, pohvala za ves trud, s katerim si obelodanil razmere, ki vladajo na naših cestah.

Priznam, nisem ravno vzor! A dejstvo je, da predpise omejitev v naselju, dosledno upoštevam!! Zunaj, "po posluhu"!

 

Moje primere sem "tu nekje" za lani že podal, a naj gredo še enkrat v "analizo":

- V prometu sem enkrat "sam" zasral, toda; Če bi ceste opravičevale svojo vlogo, se to nebi zgodilo.

- Štirikrat, so mi odvzeli prednost, ali me izrinili z asfalta.

- Enkrat, pa me je hotel džip (in to na ful!) nabasati od zadaj,  ker sem ustavil pred prehodom za pešce, ker sem dal starostnikoma prednost

.. in, vedno sem se zmazal na račun "Googlove" glave, ki čekira situacijo 360 stopinj okoli sebe! PREDVIDEVANJE, bi temu rekli.

Kaj bo rekla sreča letos, se pa slišimo ob letu.

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

 

jaz imam pa eno bolj off-topic vprašanje za Borutta (ali koga drugega če ve), in sicer kje je predpisan točen postopek za ugotavljanje alkoholiziranosti. Danes so me namreč ustavili policaji in sem tudi pihal (je bilo 0,00), na koncu pa mi je ga. policistka rekla, da naj vzamem tisti ustnik in ga vržem v smeti. Meni se je zdelo čudno, da bom jaz pospravljal smeti za njimi, in sem rekel da ne. Potem smo se en cajt grdo gledali, nato pa je policist z rahlo ciničnim nasmeškom le vzel tisto reč in jo vrgel v kombi.

 

Vem da je precej brezveze, ampak ali kje piše da sem dolžan jaz poskrbet, da se ta ustnik pravilno odstrani?

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma je praksa, da  VES drek za javnimi uslužbencimi čistimo in plačujemo  davkoplačevalci.

In zakaj bi bil ravno ti izjema??? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno so kakšni standardi. Tudi to je ekstra standard, da si tip človeka, ki ima čas in voljo težiti zaradi enega usranega PVC ustnika. Svašta bereš tukaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma je praksa, da  VES drek za javnimi uslužbencimi čistimo in plačujemo  davkoplačevalci.

In zakaj bi bil ravno ti izjema??? 

 

In da povprek nabijamo čez zelo velike skupine zelo različnih ljudi...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ti polcaj rece,  da mors 10 sklec narest, jih mors! :P

Veliko raje kot 10 pik dobit :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

 

jaz imam pa eno bolj off-topic vprašanje za Borutta (ali koga drugega če ve), in sicer kje je predpisan točen postopek za ugotavljanje alkoholiziranosti. Danes so me namreč ustavili policaji in sem tudi pihal (je bilo 0,00), na koncu pa mi je ga. policistka rekla, da naj vzamem tisti ustnik in ga vržem v smeti. Meni se je zdelo čudno, da bom jaz pospravljal smeti za njimi, in sem rekel da ne. Potem smo se en cajt grdo gledali, nato pa je policist z rahlo ciničnim nasmeškom le vzel tisto reč in jo vrgel v kombi.

 

Vem da je precej brezveze, ampak ali kje piše da sem dolžan jaz poskrbet, da se ta ustnik pravilno odstrani?

 

LP

 

Nevem kako je tisto glede ustnika.... ma če meni da pihat in mi pokaže 0.00 ga vzamem z užitkom takoj in pičim....     B)

Popravljeno . Popravil DXR16
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma je praksa, da  VES drek za javnimi uslužbencimi čistimo in plačujemo  davkoplačevalci.

In zakaj bi bil ravno ti izjema??? 

 

Aja? Pri tvoji razgledanosti sicer verjetno veš pa ti vseeno napišem: javni sektor niso samo UE, pa mali milijon nekih (nepotrebnih) agencij pač pa tudi zdravstvo, šolstvo, policija , vojska, gasilci itd ... Obstaja kar velik % možnosti, da kakšen drek kdaj pa kdaj tudi oni počistijo za teboj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebe radar po tistih grmovjih sploh ujet ne more:-)

 

 

Kmet, dobr ti gre! Zdej ze vsi misljo, da motor sam po tleh valam. :lol1:  Prodat ga ze nam mogu vids! :nono:

 

 

ija ja. pol pa mal polir paste, folije in tacho tuninga. Odlično ohranjen, nikoli karameliziran, vedno v garaži, servisna zgodovina znana, prodam zaradi neuporabe. 26.500km :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno so kakšni standardi. Tudi to je ekstra standard, da si tip človeka, ki ima čas in voljo težiti zaradi enega usranega PVC ustnika. Svašta bereš tukaj.

Pri enem usranem PVC ustniku se začne!

 

Seveda pa je na prvi pogled lažje biti hlapček, se prepogniti in še ritko nastaviti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!