Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Ma ne ga biksat, še naši nimajo pojma o vremenu, ki bo za vikend v Ljubljani, kaj šele Italijani...


Pa da ne bo pomote, za tale vikend rabim, si želim in verjamem, da bo vreme spodobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tale napoved kej zadane? K tm k js gledam, bomo mogoce za prvomajske registriral... :grrr

aha 10c, kaj bi rabil več :P

 

Ma ne ga biksat, še naši nimajo pojma o vremenu, ki bo za vikend v Ljubljani, kaj šele Italijani...

Pa da ne bo pomote, za tale vikend rabim, si želim in verjamem, da bo vreme spodobno.

naši itak od Tajlanov prepisujejo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da boste imeli snov za nabijati.

 

87. člen

(rok za zamenjavo vozniškega dovoljenja)

(1) Vsi imetniki vozniških dovoljenj morajo najpozneje do 30. aprila 2018 zamenjati vozniška dovoljenja, izdana na obrazcih, predpisanih s Pravilnikom o obrazcih prometnih dovoljenj in vozniškega dovoljenja ter o registrskih tablicah (Uradni list RS, št. 5/92, 70/95 in 73/00), Pravilnikom o vozniških dovoljenjih (Uradni list RS, št. 117/02, 100/03 in 59/04) ali Pravilnikom o vozniških dovoljenjih (Uradni list RS, št. 80/05), z vozniškim dovoljenjem na obrazcu, ki je predpisan v skladu z Direktivo 2006/126/ES.

(2) Ob zamenjavi vozniškega dovoljenja iz prejšnjega odstavka obdržijo imetniki vozniških dovoljenj vse pravice v obsegu, ki izhajajo iz tega vozniškega dovoljenja.

 

https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CB4QFjAA&url=http%3A%2F%2Feur-lex.europa.eu%2FLexUriServ%2FLexUriServ.do%3Furi%3DOJ%3AL%3A2006%3A403%3A0018%3A0060%3ASL%3APDF&ei=gOntVOivDvKP7Ab95oCwDg&usg=AFQjCNFMi4oGsMXMLtAbYNar21mWAyFkAg&sig2=_K38DY1jxdo8VwHV39HY7A

 

http://www.uradni-list.si/1/content?id=104985&part=u&highlight=Pravilnik+o+vozni%25C5%25A1kih+dovoljenjih#!/Pravilnik-o-vozniskih-dovoljenjih

 

So še neke spremembe Pravilnika o vozniških dovoljenjih. Neke malenkosti.

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima ce bodo se kaj posebej obvescali leta 2018? Pac ker ne spremljam medijev in ne sedim za sankom, kako bom vedel kdaj bo rok za zamenjavo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima ce bodo se kaj posebej obvescali leta 2018? Pac ker ne spremljam medijev in ne sedim za sankom, kako bom vedel kdaj bo rok za zamenjavo?

 

Verjetno bodo vsi mediji samo o tem obveščali, ker bo pač nekaj denarja priteklo v državno malho. Sem pa prej prilimal samo en člen zakona, kjer je navedena obveznost. Mogoče kdo ve, kaj bi še moral in zakaj nisem ? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha 10c, kaj bi rabil več :P

 

naši itak od Tajlanov prepisujeJ

Ja ce je zjutri 10, bi se slo... :grim  Ma fora teh napovedi je, da skos spreminjajo...3 dni zapored gledas, pa 3x drgac pise.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima ce bodo se kaj posebej obvescali leta 2018? Pac ker ne spremljam medijev in ne sedim za sankom, kako bom vedel kdaj bo rok za zamenjavo?

ponavadi ti policaji povejo, prvič ko te ustavijo in imaš pretečeno vozniško. :P

Ja ce je zjutri 10, bi se slo... :grim  Ma fora teh napovedi je, da skos spreminjajo...3 dni zapored gledas, pa 3x drgac pise.

vzameš tisto, ki je najlepša :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavadi ti policaji povejo, prvič ko te ustavijo in imaš pretečeno vozniško. :P

 

Ja sam glede na to, da so me ustavili zgolj dvakrat, enkrat so mi vzel izpit in drugic, ko sem se zdel boruttu pijan, se kaj lahko zgodi, da me bodo naslednjic ustavili leta 2022 s tisto rozasto knjizico.

 

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam glede na to, da so me ustavili zgolj dvakrat, enkrat so mi vzel izpit in drugic, ko sem se zdel boruttu pijan, se kaj lahko zgodi, da me bodo prvic ustavili leta 2022.

 

Pol sploh ni panike 2021 greš podaljšat vozniško :D

 

Borutt dj povej, kaj si pozabu napisat?

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kazen

če ni napisal kazni, pol je sam opozorilo kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjka kazenska določba. Verjetno bo v prihodnosti še kakšna sprememba zakona in bo ta pozabljivost odpravljena. Upam, da jih nisem jaz sedaj s tem zapisom spomnil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjka kazenska določba. Verjetno bo v prihodnosti še kakšna sprememba zakona in bo ta pozabljivost odpravljena. Upam, da jih nisem jaz sedaj s tem zapisom spomnil. 

kazen bo verjetno ta , da ti bo prenehal veljati izpit za vse kategiruje in ga boš moral ponovno opravljati ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bodo vsi mediji samo o tem obveščali, ker bo pač nekaj denarja priteklo v državno malho. Sem pa prej prilimal samo en člen zakona, kjer je navedena obveznost. Mogoče kdo ve, kaj bi še moral in zakaj nisem ? 

 

Aja...mogoče tako kot so leta 2008, da naj tisti, ki še niso uveljavljali pravice, da po dveh letih dobiš iz A2 neomejeno?

Figo bojo...stvar bo šla tiho naprej, raja bo pa pridno plačevala kazni oz polnila pokraden državni proračun !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi najboljšim se zgodi :smoke:

 

haha pr tem se je že vnaprej vedlo, kaj bo...sam šipco poglej.

Ko bo prodajal bo pa v oglas napisal: voženo z občutkom, nikoli na pisti :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ruska motoristična kultura je stara okroglih 20 let. (Ampak, takrat se je šele začela!!) Zato pa je tako, kot je. Rekel bi, še dobro, da je "le" tako. Saj so v glavnem vsi videi "s to vsebino" ruski. :(

V Albaniji npr, so na skoraj vsakem malo bolj zakrivljenem ovinku križ in rože... Zakaj??

Zato, ker do nedavnega državljani niso smeli posedovati osebnega vozila. Ko so enkrat lahko, (nihče jim ni povedal!!) so pa "vsi žlajfali" nasred' ovinka! :slap:  Zato pa tako to!!   :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto na koncu posnetka je zanimivo:

-star 16.let,

-brez vozniškega,

-motor neregistriran oziroma ni zavarovan.

 

Če ugibam, bi rekel, da je tudi ukraden (kje v Evropi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!