Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Muzika v čeladi,to je spet podobna zadeva kot kdor lahko telefonira in vozi ,osebno slednje opravljam brez posebnosti in z lahkoto sledim prometu kar ne morem reči za muziko v čeladi ,ta me moti če vozim dinamično ali agresivno zato je tudi kljub vsem možnostim ki mi jih ponuja sedanja čelada muzika vedno na off.

 

P.S. sto ljudi sto čudi  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muzika v čeladi,to je spet podobna zadeva kot kdor lahko telefonira in vozi ,osebno slednje opravljam brez posebnosti in z lahkoto sledim prometu kar ne morem reči za muziko v čeladi ,ta me moti če vozim dinamično ali agresivno zato je tudi kljub vsem možnostim ki mi jih ponuja sedanja čelada muzika vedno na off.

 

P.S. sto ljudi sto čudi  :grim

pri meni je obratno, ko je hudi rock ponorim  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri meni je obratno, ko je hudi rock ponorim  :kva2:

Been there, done that  :D kolikor pač lahko ponorim s svojimi 15 poniji  :kva2:  :ninja:

Ampak ker se mi ni zdelo varno, sem raje kar ostal pri glasbi motorja  :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri meni je obratno, ko je hudi rock ponorim  :kva2:

No vsaj primerno pnevmatiko obuj drugič ko se greva ganjat ...... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vsaj primerno pnevmatiko obuj drugič ko se greva ganjat ...... :kva1:

 

 

bom gledal, da bo boljša od zadnjič  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v avtu imaš zunanji senzor, ki ti izključi glasbo ob prihajajoči sireni?

 

:slap:

ti bom pomagal , da si ne boš glave razbil ... http://www.motosvet.com/tabla/forum/17-avtomobilizem/

za vse , ki želite debatirati o vsem okoli štirikolesnih kišt ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k se mal bolj na hard peljem ... to so seveda hitrosti okoli omejitve, takrat ne vem katera muska špila .... ko se pa lagano peljem ob obali, mi pa kakšna dalmatinska poživi srce ...

 

res pa je, da je to odvisno od človeka kaj mu paše ... pa tudi res je, da je nekaterim problem žvečit in hodit hkrati ... en kora... stane, dva žveka in spet korak ... :lol1:

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bom pomagal , da si ne boš glave razbil ... http://www.motosvet.com/tabla/forum/17-avtomobilizem/

za vse , ki želite debatirati o vsem okoli štirikolesnih kišt ..

 

Hvala za razsvetljenje, ampak vem kje ta tema je...

 

Kot si uspel zgoraj prebral, nekatere muzika moti, spet druge ne (jaz včasih prakticiram vožnjo z muziko), ne pa nabijat in spraševat neumnosti kot je senzor za izklop muzike ob zvoku rešilca :lol1:  :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S slusalkami in glasnim motorjem se slisi sirena....tko da, iz te moke nau kruha. :grrr

Daj no dej, kako boš slišal sireno, če si hitrejši od rešilca.

 

 

 ...

 

in še zmeraj trdim , da so vsi dodatki motnje za voznika od vizuelnih do zvočnih ..

me prav zanima kakšna statistika bi se pokazala , če bi bilo zapovedano preverjati telefonske klice v času nesreče ...

 

¸čeprav ti bi imel na testu bolš reakcijske čase z musko kot brez . :P

Se strinjam. Slišnost brez čelade je dosti boljša kot s čelado. Predlagajmo, da se ukine zakon o obvezni uporabi čelade, ker bomo tako lažje slišali sirene.

 

 

Muzika v čeladi,to je spet podobna zadeva kot kdor lahko telefonira in vozi ,osebno slednje opravljam brez posebnosti in z lahkoto sledim prometu kar ne morem reči za muziko v čeladi ,ta me moti če vozim dinamično ali agresivno zato je tudi kljub vsem možnostim ki mi jih ponuja sedanja čelada muzika vedno na off.

 

P.S. sto ljudi sto čudi  :grim

Pussy. Zaradi takšnih pa bledi mit o strašnih motoristih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest se tolk hitr peljem, da me zvok muzike v slušalkah ne dohiteva :grim , pa da se razumemo, vse v okviru omejitev, je pa to res že na zgornji meji tolerance  :smoke:

 

  :D:010  :hooray:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res pa je, da je to odvisno od človeka kaj mu paše ... pa tudi res je, da je nekaterim problem žvečit in hodit hkrati ... en kora... stane, dva žveka in spet korak ... :lol1:

 

:krneki:

a sem ti jaz kriv če se ti hrbtenica zatika pa ti čeljust blokira ? :P

 

Hvala za razsvetljenje, ampak vem kje ta tema je...

 

Kot si uspel zgoraj prebral, nekatere muzika moti, spet druge ne (jaz včasih prakticiram vožnjo z muziko), ne pa nabijat in spraševat neumnosti kot je senzor za izklop muzike ob zvoku rešilca :lol1:  :beer2:

mogoče veš pa to namenoma ignoriraš kot tudi nekaj ostalih - kar je zelo pohvalno - not....

 

in zakaj so potem naredili LED - vizir za čelado ? ja zato da se bo zatemnil takim kot si ti , ki ne vidijo pet prstov pred sabo, ko bodo zapeljali v predor...

 

Daj no dej, kako boš slišal sireno, če si hitrejši od rešilca.

 

 

Se strinjam. Slišnost brez čelade je dosti boljša kot s čelado. Predlagajmo, da se ukine zakon o obvezni uporabi čelade, ker bomo tako lažje slišali sirene.

 

 

Pussy. Zaradi takšnih pa bledi mit o strašnih motoristih.

primerna je vsaka hitrost , ki je manjša od hitrosti tvojega angela varuha ..problem je če se angel varuh spotakne in zvije gleženj ti pa tega ne opaziš...

 

prav slovenceljsko "predlagajmo" ... vse preložiti na kolektivno odgovornost ane ..daj naredi kaj če se že tolk kurčiš kolk si "strašn motorist" ..

 

zaradi mene ... samo da ne prepovedo čelad pa bo dejansko v redu ... demokratična svobodna izbira...

pa selekcija bi delovala kot je treba - manj invalidov ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem ti jaz kriv če se ti hrbtenica zatika pa ti čeljust blokira ? :P

 

mogoče veš pa to namenoma ignoriraš kot tudi nekaj ostalih - kar je zelo pohvalno - not....

 

in zakaj so potem naredili LED - vizir za čelado ? ja zato da se bo zatemnil takim kot si ti , ki ne vidijo pet prstov pred sabo, ko bodo zapeljali v predor...

 

primerna je vsaka hitrost , ki je manjša od hitrosti tvojega angela varuha ..problem je če se angel varuh spotakne in zvije gleženj ti pa tega ne opaziš...

 

prav slovenceljsko "predlagajmo" ... vse preložiti na kolektivno odgovornost ane ..daj naredi kaj če se že tolk kurčiš kolk si "strašn motorist" ..

 

zaradi mene ... samo da ne prepovedo čelad pa bo dejansko v redu ... demokratična svobodna izbira...

pa selekcija bi delovala kot je treba - manj invalidov ...

Kaj maš ti kej proti nam invalidom  :glare:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj maš ti kej proti nam invalidom  :glare:  :P

ja itak ..laško ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak ..laško ... :P

Ne bit zdej izbirčen  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

 

primerna je vsaka hitrost , ki je manjša od hitrosti tvojega angela varuha ..problem je če se angel varuh spotakne in zvije gleženj ti pa tega ne opaziš...

 

prav slovenceljsko "predlagajmo" ... vse preložiti na kolektivno odgovornost ane ..daj naredi kaj če se že tolk kurčiš kolk si "strašn motorist" ..

 

zaradi mene ... samo da ne prepovedo čelad pa bo dejansko v redu ... demokratična svobodna izbira...

pa selekcija bi delovala kot je treba - manj invalidov ...

Pomaga tudi, če voziš dovolj hitro, da te smrt ne dohiti.

Zase sem naredil dovolj. Zate pa naj naredi kaj tvoj poslanec, ki si ga izvolil, če že sam ne znaš ali zmoreš.

Ali misliš, da bi kaj pomagalo, če prepovejo čelade? Saj je tudi sedaj marsikaj prepovedano, pa se nekateri tega ne držijo. Recimo vožnja v pijanem stanju, prehitevanje po desni, sranje po pločniku, prejemanje podkupnin, pretepanje žene, itd. Kljub trditvam pajkice, da lepa beseda lepo mesto najde. Mogoče jim pa še ni kdo tega lepo razložil in so jih do sedaj le na silo kaznovali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

mogoče veš pa to namenoma ignoriraš kot tudi nekaj ostalih - kar je zelo pohvalno - not....

 

in zakaj so potem naredili LED - vizir za čelado ? ja zato da se bo zatemnil takim kot si ti , ki ne vidijo pet prstov pred sabo, ko bodo zapeljali v predor...

 

 

 

Thumper, najlažji je bit cvetka preko kompa in MSja ane? Zakaj sem se dregnil ob tebe? Ker te boli ku**c za tiste v avtu in namenoma nočeš debatirat o avtomobilistih, ker smo v moto temi in bog ne daj da pogovor slučajno nanese na 4 kolesnike.... 

 

te bom vprašal drugače.... veš da veliko oz večina avtomobilistov posluša muziko v avtu, nekateri v mejah normale, nekateri pa tako, da ko na semaforju zraven stojiš, se tebi v avtu vse trese... bog ne daj, da takšen osebek, zaradi  manjše koncentracije, izsili tebe motorista, zbije tvojega otroka (da se zastopimo, seveda ti ne privoščim tega, bog ne daj).... boš potem spet rekel, boli me ku**c za avto in kaj oni počnejo not??? Verjetno ne boš....

 

ps. mene tudi moti, da ko se vozi bodisi avto bodisi motor, konzumira alkohol...pa zaradi tega ne pametujem nikomur, vsak zase ve kaj počne.... meni slušalke sedejo (sicer imam vedno samo eno in na zmerni glasnosti), spet nekomu ne... stvar posameznika....

 

kaj jaz vidim in kaj ne, tudi približno ni v tvoji pristojnosti da bi ugotavljal in pisal nebuloze... ti poskrbi zase, da boš vse videl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomaga tudi, če voziš dovolj hitro, da te smrt ne dohiti.

Zase sem naredil dovolj. Zate pa naj naredi kaj tvoj poslanec, ki si ga izvolil, če že sam ne znaš ali zmoreš.

Ali misliš, da bi kaj pomagalo, če prepovejo čelade? Saj je tudi sedaj marsikaj prepovedano, pa se nekateri tega ne držijo. Recimo vožnja v pijanem stanju, prehitevanje po desni, sranje po pločniku, prejemanje podkupnin, pretepanje žene, itd. Kljub trditvam pajkice, da lepa beseda lepo mesto najde. Mogoče jim pa še ni kdo tega lepo razložil in so jih do sedaj le na silo kaznovali.

problem nastane ko jo prehitiš ...

 

a zdej si pa spremenil melodijo?? najprej napišeš v množini in mene - ter ostale - potunkaš v isti koš potem pa se obrneš stran...

 

in nisem govoril o prepovedi čelad ne spreobračaj mojih besed !

govor je bil o "ukinitvi obveznega nošenja čelad" al pa si pojdi še enkrat prebrat . in napisal sem da mi je prav vseeno če to obvezno nošenje čelad prepovedo le izbiro naj pustijo da je ne bo kaznivo nositi !

 

 

Thumper, najlažji je bit cvetka preko kompa in MSja ane? Zakaj sem se dregnil ob tebe? Ker te boli ku**c za tiste v avtu in namenoma nočeš debatirat o avtomobilistih, ker smo v moto temi in bog ne daj da pogovor slučajno nanese na 4 kolesnike.... 

 

te bom vprašal drugače.... veš da veliko oz večina avtomobilistov posluša muziko v avtu, nekateri v mejah normale, nekateri pa tako, da ko na semaforju zraven stojiš, se tebi v avtu vse trese... bog ne daj, da takšen osebek, zaradi  manjše koncentracije, izsili tebe motorista, zbije tvojega otroka (da se zastopimo, seveda ti ne privoščim tega, bog ne daj).... boš potem spet rekel, boli me ku**c za avto in kaj oni počnejo not??? Verjetno ne boš....

 

ps. mene tudi moti, da ko se vozi bodisi avto bodisi motor, konzumira alkohol...pa zaradi tega ne pametujem nikomur, vsak zase ve kaj počne.... meni slušalke sedejo (sicer imam vedno samo eno in na zmerni glasnosti), spet nekomu ne... stvar posameznika....

 

kaj jaz vidim in kaj ne, tudi približno ni v tvoji pristojnosti da bi ugotavljal in pisal nebuloze... ti poskrbi zase, da boš vse videl...

 

navaden besedni manipulant si ...

jaz govorim o motečih vplivih pri vožnji motorja vi pa to spreobrnete v avte ...

 

in če ti dosedaj še ni postalo jasno , da moraš ti poskrbeti zase na motorju ko si v prometu in ti paziti na druge udeležence kaj delajo - upam da se boš hitro naučil v praksi in ne v nesreči..

 

pa še eno vprašanje za vaju oba :

 

kdaj sta me videla pijanega voziti ?  aja letos z motosvetove zabave ja ...

 

pa dej že nehej s temi tvojimi mimozami no ..k mejhn froc si..jebat vse okol sebe sam ti si pa idealn al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm meu enkrat tok glasn motor, da nism nč okol sebe slišu ... zdaj imam komad " I tebe sam sit kafano", slišim vse okol sebe :jezik:

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem nastane ko jo prehitiš ...

 

a zdej si pa spremenil melodijo?? najprej napišeš v množini in mene - ter ostale - potunkaš v isti koš potem pa se obrneš stran...

 

in nisem govoril o prepovedi čelad ne spreobračaj mojih besed !

govor je bil o "ukinitvi obveznega nošenja čelad" al pa si pojdi še enkrat prebrat . in napisal sem da mi je prav vseeno če to obvezno nošenje čelad prepovedo le izbiro naj pustijo da je ne bo kaznivo nositi !

 

 

 

navaden besedni manipulant si ...

jaz govorim o motečih vplivih pri vožnji motorja vi pa to spreobrnete v avte ...

 

in če ti dosedaj še ni postalo jasno , da moraš ti poskrbeti zase na motorju ko si v prometu in ti paziti na druge udeležence kaj delajo - upam da se boš hitro naučil v praksi in ne v nesreči..

 

pa še eno vprašanje za vaju oba :

 

kdaj sta me videla pijanega voziti ?  aja letos z motosvetove zabave ja ...

 

pa dej že nehej s temi tvojimi mimozami no ..k mejhn froc si..jebat vse okol sebe sam ti si pa idealn al kaj?

 

Besedni manipulant ja :grim

 

meni je kristalno jasno, da moram poskrbeti zase, nevem pa če ti to veš... In ne, daleč od tega da bi bil idealen in angelček na cesti...  jebat vse okoli sebe????  HA HA HA....  tebi ni nikoli prav, če ima nekdo nasprotujoče mnenje.... se vžgeš ko šibica in se po hitrem postopku spustiš na osebno raven....

 

 

ps1.  a si se mogoče našel v moji objavi o alkoholiziranih voznikih? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 ...

 

a zdej si pa spremenil melodijo?? najprej napišeš v množini in mene - ter ostale - potunkaš v isti koš potem pa se obrneš stran...

 

...

 

pa še eno vprašanje za vaju oba :

 

kdaj sta me videla pijanega voziti ?  aja letos z motosvetove zabave ja ...

 

pa dej že nehej s temi tvojimi mimozami no ..k mejhn froc si..jebat vse okol sebe sam ti si pa idealn al kaj?

OK, te potegnem iz skupnega koša in te potunkam v tvoj lastni. Bo vredu?

 

Nisem te še videl ne pijanega in niti treznega. Te ne poznam.

Sem idealen. Še moja mama misli tako in me ti ne boš prepričal v nasprotno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt vse spremlja in vse beleži  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt vse spremlja in vse beleži  :grim

dj pejt mi u drugo temo pomagat, ker me tvoj prijatu snekica ćeula :glare:

 

50 odtekov črno-sivega nabijanja :P

 

čakam odgovore Borutt-a v temi Stop policija ... ;)

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj pejt mi u drugo temo pomagat, ker me tvoj prijatu snekica ćeula :glare:

 

50 odtekov črno-sivega nabijanja :P

 

čakam odgovore Borutt-a v temi Stop policija ... ;)

 

:krneki:

prjatu sm na intervenciji ,prihajam  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Besedni manipulant ja :grim

 

meni je kristalno jasno, da moram poskrbeti zase, nevem pa če ti to veš... In ne, daleč od tega da bi bil idealen in angelček na cesti...  jebat vse okoli sebe????  HA HA HA....  tebi ni nikoli prav, če ima nekdo nasprotujoče mnenje.... se vžgeš ko šibica in se po hitrem postopku spustiš na osebno raven....

 

 

ps1.  a si se mogoče našel v moji objavi o alkoholiziranih voznikih? :blush:

nasprotujoče mnenje me ne moti ... moti me , ko se spreobrne iz ene kategorije v drugo recimo :

-jaz govorim o motečih učinkih raznoraznih telefonov modrih zob in glasbe na motorjih

-ti in še kdo pa govoriš o slišnosti v avtu ...

 

če bi bile stvari enake pri obeh tipih vozil potem bi rabil samo izpit za eno kategorijo - saj je itak potemtakem povsod vse isto ..

 

načeloma se ne spuščam na osebno raven dokler me ne citirajo .

 

OK, te potegnem iz skupnega koša in te potunkam v tvoj lastni. Bo vredu?

 

Nisem te še videl ne pijanega in niti treznega. Te ne poznam.

Sem idealen. Še moja mama misli tako in me ti ne boš prepričal v nasprotno.

ti lahko delaš s sabo kar hočeš ... z mano manipulirat pa ne bo šlo ...

s sabo delam jaz kakor želim sam in kakor bi pasalo drugim ..

in zakaj mi potem nabijaš vseskozi o alkoholiziranosti če jaz govorim o zvočnih motnjah pod čelado ? kr neki sam da tolčeš ane ...

tako da - zase se brigi narcisek :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

načeloma se ne spuščam na osebno raven dokler me ne citirajo .

 

 

 

Thumper, sej citiranje ni spuščanje na osebno raven.... vsaj zame ne... če je vmes toliko odgovorov, je fajn da se citira, da se ve na kaj se navezuje... Predvsem sem mislil na to, da včasih vržeš kako nizko, neprimerno..... ampak ok, boš dal na OMWju za en kofe, pa je to to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!