Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

:lol1:  :lol1:  :lol1: to ko bereš te skor kap,si slišal Borutt ,zadovoljivo varnosti je če v nepregledno križišče pripelješ 50kmh kljub znakom križišče s prednostno cesto oziroma STOP znakom ,če maš pa slučajno znak prednostna cesta pa itak lohk pojačaš na vsaj 55kmh in tako se preglednost križišča čarobno poveča :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greš pa na zadnega, da si bolj ogledaš preglednost ... te pa štrafajo za objestno vožjo oz. vožnjo po zadnem :glare:

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne bi raj semafor postavl?

 

a to pomeni da moramo za vsak nepregleden ovink, križišče in ne vem kaj še vse, zvrtat lukne za tunele, delat krožne ... pa s tem bomo rešli ziher vse ?

ali samo nepalčevanje kazni?

Krožišče je bolj pretočno kot samo križišče urejeno s semaforji.

Pa po možnosti vsaj tako veliko, da ga lahko tudi avtubus in tovornjak zvozi. V MB na Streliški lahko o tem samo sanjaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krožišče je bolj pretočno kot samo križišče urejeno s semaforji.

Pa po možnosti vsaj tako veliko, da ga lahko tudi avtubus in tovornjak zvozi. V MB na Streliški lahko o tem samo sanjaš.

 

govora je o točno določenem odseku.... kdo tam koga ne vidi, pa res ne vem, poleg tega nabijat si točke s tem da predlagaš za vsak pizdin nepregleden ovink krožišče, je pa bedarija

sicer pa  s tem pade še ena točka, kjer policija fajn kasira....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govora je o točno določenem odseku.... kdo tam koga ne vidi, pa res ne vem, poleg tega nabijat si točke s tem da predlagaš za vsak pizdin nepregleden ovink krožišče, je pa bedarija

sicer pa  s tem pade še ena točka, kjer policija fajn kasira....

Včasih padejo tudi tri, devet, ... točk. In si že VIP s svojim šoferjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše da pokažeš sliko križišča, bomo si lažje predstavljali in pametovali, jaz osebno bi marskje raje imel krožno križišče kot semaforje...

 

tukaj je en primer, kateri je nevaren odsek, sem bil na stranski cesti in drugič grem na drug "izvoz" ker se čisto nič ne vidi če kdo pripelje malo hitreje ali pa tudi z 50km/h je težko da da ne bo šlo kaj narobe...

 

 

...in to je tukaj Ivenca proti Frankolovem, ...potem pa naprej ravnina, ki se peljejo(mo), veliko prehitro...

ivenca.jpg

..pa še z druge strani

ivenca2.jpg

Popravljeno . Popravil Ktr1sk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pravm na vsa križišča naredit krožne al pa semaforje..pr men se tud vsaj iz 6 cest na 7 km nč ne vid, če kdo ven zapele... tako da prosim zaradi moje varnosti in ko vozim iz dvorišča, hočem krožnga ! sem življensko ogrožena... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velika, omejitev na krožiščih je, ampak že postavitev poveča preglednost in varnost. Že zaradi vstopa v krožišče moraš zmanjšati hitrost.

 

Žal to dokazuje, da človeško življenje nima cene (celo vrednost kaže pada)

 

Preberi še enkrat moj zapis in boš mogoče ugotovila, da ne gre za omejitev hitrosti, ampak za preglednost v križišču, katera je veliko boljša v krožišču. 

in potem ti pripelje po krožišču na kontra italjan ki je bil navajen zavit na levo ... v tem primeru je bolj zajebano z motorjem manevrirati in zavirati v krožišču kot na obstoječem križišču - manj prostora in motor v nagibu ..

 

aja, al pa vozm 50...si pomislu?

al pa če bi postavili na kontra strani izvoza en velik špegu pa bi se oboji videli - seveda je predpogoj da se gleda...

 

Krožišče je bolj pretočno kot samo križišče urejeno s semaforji.

Pa po možnosti vsaj tako veliko, da ga lahko tudi avtubus in tovornjak zvozi. V MB na Streliški lahko o tem samo sanjaš.

 

tisti izvoz v razdrtem je pri upoštevanju predpisov , oznak in omejitev superpretočen ...

kar za nekatera krožišča ne bi mogel trditi ker se zabijajo bolj kot prej semaforji ...

govora je o točno določenem odseku.... kdo tam koga ne vidi, pa res ne vem, poleg tega nabijat si točke s tem da predlagaš za vsak pizdin nepregleden ovink krožišče, je pa bedarija

sicer pa  s tem pade še ena točka, kjer policija fajn kasira....

o tem izvozu smo že podebatirali - se začuda še spomnim .. jaz sem enkrat šel prav zanalašč z avtom tam ven - in res se ne vidi prev dobro na levo iz smeri razdrtega/senožeč ... odkar se tam pripeljem z motorjem počasneje še nisem imel konfliktne situacije ... torej je smiselna omejitev 50 - saj vemo da je po števcu 60 al pa še mal čez za debelino cagarja ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greš dost hiter pa nimaš nobenih problemov več...vse ostane zadaj.....al pa u malinah

 

 

... če prideš zadost hitr v krožišče, so skor prej maline kt kej druzga ...  :(

.. preverjen podatek ... iz prve roke ...   :krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če prideš zadost hitr v krožišče, so skor prej maline kt kej druzga ...  :(

.. preverjen podatek ... iz prve roke ...   :krneki:

Ti si itak nevaren saj si poleg tega da si nerodn še slaboviden  :P ampak v teh letih bomo itak vsi,jaz že pri 40-ih ne vidm nobenega radarja :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si itak nevaren saj si poleg tega da si nerodn še slaboviden  :P ampak v teh letih bomo itak vsi,jaz že pri 40-ih ne vidm nobenega radarja :cry:

pa črpalk tudi ne :P

 

p.s. s pravilno urejenimi križišči/krožišči se zmanjša potreba po zniževanjih hitrosti, posledično postane pretočnost večja in nevarnost za vse udeležence manjša. Simpl ko pimpl....

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa črpalk tudi ne :P

Tisto vidm samo glumim gljivo  :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto vidm samo glumim gljivo  :kva1:

starostna trma je to pravnoformalni izraz :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

starostna trma je to pravnoformalni izraz :P

Tis tok brihtn da ti bodo še lasje zrasli  :P  :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tis tok brihtn da ti bodo še lasje zrasli  :P  :lol:

zase se brigi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zase se brigi :P

Ne provociri ker bom Fritza poklicu ,da te zbriše :grim  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne provociri ker bom Fritza poklicu ,da te zbriše :grim  :kva1:

Kdo pa je Fitzl? A dela kje na pumpi, da ga poznaš?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je Fitzl? A dela kje na pumpi, da ga poznaš?

To ti je moderator teme "Cestno črno sivo nabijanje" :kva1: ampak kolikor videm še ni aktiviran  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa črpalk tudi ne :P

 

p.s. s pravilno urejenimi križišči/krožišči se zmanjša potreba po zniževanjih hitrosti, posledično postane pretočnost večja in nevarnost za vse udeležence manjša.

.... tole vse glih ne drži čist ... :(

... zaradi krožišča jest nism nč zmanjšu hitrost ... in posledično sem se ulegu ...

... tko da ... zame krožišče ni čist nč bolj varen ... :( :( :(

... pa tud pretočnost se mi ni zdela glih neki ... :(

... sem se pol ure pobiral ven iz njega ... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam vstopu si pa hitro, torej kot vidim si ti imel samo izhod problematičen......pretočnost je bila dobra.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam vstopu si pa hitro, torej kot vidim si ti imel samo izhod problematičen......pretočnost je bila dobra.

... ja, matematično gledano, sem imel povprečje dober ... :)

.

ps.

... samo tisto 25 minutno pobiranje ne smem upoštevat ... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!