Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Ja rondo tomačevo res ni krožno križišče ampak krožni promet. Krožno križišče je do nekega določenega radija (ne vem več na pamet), katerega pa tomačevo presega.

Med drugim pa v vednost še to, da krožna križišča, ki imajo prometne pasove fizično ločene (robniki) in se je treba že pred vhodom pravilno razvrstiti za željeno smer itd. imenujeno turbo krožna križišča.

Nivojsko križišče pa je križišče, kjer se vsa križanja izvajajo na istem nivoju. Izvennivojska pa na večih nivojih, npr. u/iz-vozi / pod/nad-vozi, ...

 

Tako pač pravi stroka, po domače pa seveda rečemo krožno križišče :)

 

' Maš prav gradbenik!

Isti k.... samo drugo pakovanje, temu rečejo taspodnji!

Dejstvo pa je v tistih "nevidnih" jebenih robnikih, zaradi katerih se lahko zložiš, na drugem pasu, te pa povozijo kot mačka!! V tem je štos!

Ampak ti "ministrski" veleumi, tega do boga ne dojamejo!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm su mimo , ko so nalagal enga RRa bliz Kanala....pa vidm, da je bil pilot poskodovan kr konkretno.... :eek:  naj se hitro pocelijo rane!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še kakšna se je na srečo končala tko da se avto umika idiotom k po njegovi strani vozjo..... dejte se mal umirit :wacko: črte niso zarad lepšga na cest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben nič ne pove ... čeprav ima tukaj gor ljudi, ki se z njim družijo

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm su mimo , ko so nalagal enga RRa bliz Kanala....pa vidm, da je bil pilot poskodovan kr konkretno.... :eek:  naj se hitro pocelijo rane!

To je verjetno ta novica:

http://www.times.si/zanimivosti/motorist-padel-poskodoval-si-je-nogo-roko-in-obraz--5beee50073-b61f45e3b5.html

Upajmo, da ni kaj hujšega...

LP Andrej

Popravljeno . Popravil dreja_123
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben nič ne pove ... čeprav ima tukaj gor ljudi, ki se z njim družijo

 

:krneki:

lahko bi kaj povedali kako je kaj danes z njim, veliko je bil aktiven,dosti nam pomagal na forumu, ker se je tudi dosti spoznal na motorje in je že res dolgo od začetka oktobra ni bil na forumu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upajmo da bo vredu, mi pa deluje po opisu, kakor da ni imel vso zaščito...poškodoval po obrazu :blink: ...je pa te dneve  zoprno na motorju ...vsaj zame ni čisto pravega užitka.... zaradi močnega vetra :BUA:

Popravljeno . Popravil Ktr1sk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upajmo da bo vredu, mi pa deluje po opisu, kakor da ni imel vso zaščito...poškodoval po obrazu :blink: ...je pa te dneve  zoprno na motorju ...vsaj zame ni čisto pravega užitka.... zaradi močnega vetra :BUA:

Neb si upal tega trditi,ko greš v maline gre hitr kakšna močna veja skozi vizir ali pa kakšen špičast kamen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipično za 3rd world: tovornjakar in avtobusar se ne moreta zmenit, kateri ima večjega (in ima posledično prednost). Če sta oba trmasta, je sranje neizbežno:

http://www.vecer.com/clanek/201504106108824

 

Enkrat sem probal na Sinajskem polotoku, kako izgleda (nočna) vožnja z avtobusom...

Ponoči, ugasnjene luči (morda le pozicijske)?? Ko šofer "sluti" da se mu enden približuje, zabliska z dolgimi, tako, da ga drugi "registrira" in ponovno v temo!! So kot netopirji, le z razliko, da se netopirji nikoli ne zaletijo, avtobusarji, tovornjakarji itd, pa na vsake toliko čas narede kažin!

Avtobusar prehiteva drug avtobus v dolg nepregledni ovinek (okoli hriba)  :slap:  itd... Še v življenju me ni bilo tako strah, pa sem sedel na zadnjem sedežu in imel pred sabo celo panoramo. Srh in groza! Tako da, nič čudnega, če poči in je nekaj deset ljudi poslano dirketno v nebesa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem probal na Sinajskem polotoku, kako izgleda (nočna) vožnja z avtobusom...

Ponoči, ugasnjene luči (morda le pozicijske)?? Ko šofer "sluti" da se mu enden približuje, zabliska z dolgimi, tako, da ga drugi "registrira" in ponovno v temo!! So kot netopirji, le z razliko, da se netopirji nikoli ne zaletijo, avtobusarji, tovornjakarji itd, pa na vsake toliko čas narede kažin!

Avtobusar prehiteva drug avtobus v dolg nepregledni ovinek (okoli hriba)  :slap:  itd... Še v življenju me ni bilo tako strah, pa sem sedel na zadnjem sedežu in imel pred sabo celo panoramo. Srh in groza! Tako da, nič čudnega, če poči in je nekaj deset ljudi poslano dirketno v nebesa...

 

Aha... doživel isto cvetko. Nočna vožnja iz Sharm-el-sheikha v Kairo z "eko mode" na lučeh... za ga namlatit! In če ga vprašaš a bomo prišli celi v Kairo? Ti reče: In-šha-allah ali nekaj takega ki pomeni... če bog dovoli...

Za se za glavo primit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha... doživel isto cvetko. Nočna vožnja iz Sharm-el-sheikha v Kairo z "eko mode" na lučeh... za ga namlatit! In če ga vprašaš a bomo prišli celi v Kairo? Ti reče: In-šha-allah ali nekaj takega ki pomeni... če bog dovoli...

Za se za glavo primit...

Ah ne rabiš v Egipt,greš v Beograd se usedeš na bus poln ljudi,(sindikalni izlet) pa ga model piči čez čisto rdečo. Mi vsi pokonc pa kaj si normaln in podobno ....je model vzel mikrofon....pa šta je dečki ,pa nije crvena zid  :huh: smo še dve šljive ruknl pa smo isto razmišljal  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne rabiš v Egipt,greš v Beograd se usedeš na bus poln ljudi,(sindikalni izlet) pa ga model piči čez čisto rdečo. Mi vsi pokonc pa kaj si normaln in podobno ....je model vzel mikrofon....pa šta je dečki ,pa nije crvena zid  :huh: smo še dve šljive ruknl pa smo isto razmišljal  :D

mislil si pa je: pičkice pa nismo mi v Sloveniji... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pravm na vsa križišča naredit krožne al pa semaforje..pr men se tud vsaj iz 6 cest na 7 km nč ne vid, če kdo ven zapele... tako da prosim zaradi moje varnosti in ko vozim iz dvorišča, hočem krožnga ! sem življensko ogrožena... :BUA:

ja pajkica enkrat v vseh tvoji izdajah se tud jaz strinjam SI ZELO OGROŽENA zdej pa treba ugotovit od koga to prepuščam pa tebi. Bionda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pajkica enkrat v vseh tvoji izdajah se tud jaz strinjam SI ZELO OGROŽENA zdej pa treba ugotovit od koga to prepuščam pa tebi. Bionda

od sesalca sem najbolj ogrožena   :(  kdaj si pa vidu blond pajka :O edin če je že mau siv pol pa ja

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne rabiš v Egipt,greš v Beograd se usedeš na bus poln ljudi,(sindikalni izlet) pa ga model piči čez čisto rdečo. Mi vsi pokonc pa kaj si normaln in podobno ....je model vzel mikrofon....pa šta je dečki ,pa nije crvena zid  :huh: smo še dve šljive ruknl pa smo isto razmišljal  :D

Če nebi spremljal Istrskih podvigov bi si mislil da si bil ta podaljšan vikend v Skopju in Ohridu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od sesalca sem najbolj ogrožena   :(  kdaj si pa vidu blond pajka :O edin če je že mau siv pol pa ja

jah no še ena potrditev tvoje ogroženosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

situacija v ridah, ki jih vsi dobro poznamo. omemitev na odseku je 90km/h. mimo pocivalisca v levega nato desni ovinek ravnina in dolg levi, kjer se prikljuci enosmerna iz vasi. prav zaradi prikljucka nikoli ne gonim blizu omejitve. nato pfelozis v desen zelo nepregleden ovinek. Spet nevaren kos ceste ce si hiter, saj je lahko zadaj pocasn avto, ali traktor. ipaq smo na vasi in se vedno cistijo gozdove! torej pelem zzelo previdno. na ravnini s crtkano crto!!!! dohitevam mali siv avtek dam zmigovec, zapelem na levi pas ko se sofer odloci parkirat na drugi stranj ceste, sem ze zelo blizu on pa brez kakrsnega koli opozorila kaj pocne spusti gas in vozi po sred ceste. brez stop lamp brez blinkerjev. Pa ti drzi varnostno razdaljo. Zelja po absju se nikol ni bla tako velika.

iiija. celada opozori. velk rdec auto z luckami tiktak spregledam :P

 

črtkana črta pomen da lahko!! prehitevaš ne pa da moraš!!! prehitet !

 

drgač ša a ti v klanc ko si z avtom z bremzami bremzaš al z mašino???

 

na levem pasu težko držiš varnostno razdaljo če ni nobenga nasprot se čist strinjam ..

 

Zadnjič sem "okol padu" ko je voznik LPP-ja med vožnjo bral reklame (nekaj ala Hofer/Lidl, v glavnem "cajtng" format) .

lp

trebor al pa en iz ekipe svetovnih prvakov s prvenstva na poljskem ...  :P

 

Bolj mi je zanimivo da vedno nastradajo tisti ki nebi smeli, tisti ki pa se ne šparajo in vozijo kot da so na dirkah (viki racerji in podobno) pa bodo preživeli vse.  :BUA:

 

ma ni ravno tako ... je pa res , da je nekaj v hitrosti - a kaj je zate hitro jaz ne morem soditi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje iskreno sožalje vsem bližnjim

 

počivaj v miru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!