Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

Zakaj ne napišeš vsega , napisal si samo svojo različico , bomo drugače .......................zakaj si spustil popolnega neznanca , ki ga je nekdo prijavil in obtožil kot divjega motorista , na podlagi česa nisi ukrepal ,saj bi podivjani motorist lahko še koga sklatil v nadaljevanju s svojim divjanjem , kaj te je prepričalo ,da me nisi kaznoval ? Pa daj razloži ljudem .......:hmm: jaz se spomnim prav vsake tvoje besede v zvezi z tem dogodkom , celo povedal si mi ,da probate takšne idiote kaznovat ........no daj povej , kaj te je prepričalo :Dajde dejmo enkrat brez megle ......

Zasmilil si se mi. Nekdo, ki se vozi z bavarsko tehniko izpred druge svetovne vojne si pa res ne zasluži še eno kazen :lol1::jezik:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Zasmilil si se mi. Nekdo, ki se vozi z bavarsko tehniko izpred druge svetovne vojne si pa res ne zasluži še eno kazen :lol1::jezik:.

Dobr da znaš pisat , mi olajšaš .....:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

jah, ne vem, kdo je kdaj pisal o tem da je nekdo ki pelje počasnej in v okviru svojih zmožnosti mona.

Pisali smo o vožnji v skupini in zelo pomembno o načinu uvajanja začetnika.

Takoj ko se premakneš z mesta pa imaš hitrost. kontrola hitrosti je povezana z znanjem saj s pomankljivim znanjem in prevelko hitrostjo lahko v ovinku odletiš v maline. upam, da sem ti pojasnil.

Hitrost mora biti prilagojena znanju. Če je hitrost v ovinku = 0 se pa zvrneš na bok :P

 

se ti ne zdi da predalčkaš?

Nisem napisal s smrtnim izzidom? Mogoče pavšalno bereš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

In sedaj ne bi bilo nič drugače , ne vrjamem ,da si čez noč postal debil .........:)

Moj telefon je vedno vključen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Snecer pravi:

ženske so za štedilnik, ne za "volan"

Ne boš verjel kako ekstremno sposobne ženske sem spoznal na motorju in v avtu....v spominu mi najbolj ostalo ko sem se " podil" za enim suzuki gsxr750 čez golico...lepo sva se peljala...prideva pa v Dravograd na pumpo...sname čelado pa huda bejba...uno WTF...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

ženske so za štedilnik, ne za "volan"

Poznam eno par , ki bi te pošolale ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, sesir pravi:

Ne boš verjel kako ekstremno sposobne ženske sem spoznal na motorju in v avtu....v spominu mi najbolj ostalo ko sem se " podil" za enim suzuki gsxr750 čez golico...lepo sva se peljala...pridemava pa v Dravograd na pumpo...sname čelado pa huda bejba...uno WTF...

ne verjamem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DL650 pravi:

Dejstvo je, da bilo z katerim vozilom gremo v promet, smo v smrtni nevarnosti, tako, da zdaj pametovat, da je motorist bolj ranljiv, kot avtomobilist ali kolesar je za lase privlečeno.
 

 

pred 5 urami, Borutt pravi:

Motorizem je nevaren in motorist je ranljiv. Je še kje kakšen naivnež, ki misli drugače ? 

 

pred 4 urami, luxsa pravi:

Kar se voznje v skupini tice je to za slovenclne mision impossible,usak hoce met najdaljsga.:kva2:

Za motoristko se je prav lepo peljat. Včeraj se mi ni nikamor mudilo, škoda, da je bilo hitro konec. Lahko bi naredil še malo daljši ovinek do doma, pa sem se prepozno spomnil...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Poznam eno par , ki bi te pošolale ....

Jz pa mislim,da ne poznam ženske,ki ima motor in ga ne bi pošolala..že z foruma kaka @SharpNinja ali @domina

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Poznam eno par , ki bi te pošolale ....

še bolj ne verjamem :) ženske preprosto nimajo prave podlage za vožnjo, da olepšam, popolnoma brez občutka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

ne verjamem

Kaj pa Nina Jerančič v avtu? Njene nadpovprečne sposobnosti najde google....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

Jz pa mislim,da ne poznam ženske,ki ima motor in ga ne bi pošolala..že z foruma kaka @SharpNinja ali @domina

ne poznaš mene :)

Pravkar, sesir pravi:

Kaj pa Nina Jerančič v avtu? Njene nadpovprečne sposobnosti najde google....

za 3 čokoladice ti vsak tak pelje, ona nadpovprečna? Od malega jo urijo da je utonila v povprečju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

ne poznaš mene :)

:OK:ti si svetovn Car ......če greš ti iz MS se takoj odjavm :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Po videnem @SharpNinja gumo,stil...ne rabim te poznat!

Ne voziva v istih kategorijah in ne na istem materialu, tako ne moreš primerjati.

To so iste zgodbe v vseh športih, tenisa se spominjam, ko je nakajeni tenisač iz dna lestvice pospravil Williamsovo, da ni mela za burek, tudi jaz sem imel podoben izziv, rezultat je bil 21:0 in 21:0, z osebo, ki se je duvala in trenirala tisti šport.

Takšna se še ni rodila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snecer pravi:

 

Takšna se še ni rodila...

Skoraj sem pozabil na @svobodnaptica01   ,ki je po mojem mnenju bolj sposobna kot večina nas na forumu!Z izjemo @Gorgh in David Božič še kdo?

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

iz konteksta, repliciral si članek nekoga, ki je govoril o konjih, da mu je 50 dovolj, nekdo ki se je zgražal nad "preveč" konji in tem, da mu drugi očitajo, da ima "samo" 50 konjev....

 

Bi prosil, da ne obračaš napisanega. Nisem se "zgražal" na "preveč" konji. Kar sem napisal je razumeti, da kadar kupuješ motor z 90+ konji pač veš, da boš ožemal gas. Nihče ni kupil motorja z 120 konji, ker je prodajalec v štacuni pač rekel, da je trenutno le to na zalogi. Pa nenazadnje je to čisto vseeno. Mene absolutno nič ne moti, da ljudje kupujejo motorje z veliko več konji kot jih potrebujejo...trg to ponuja...proizvajalcu pa se sladko jebe kaj bo kdo s tem počel. Vsak je za svoja dejanja odgovoren sam...kar je v redu, dokler s svojimi dejanji ne ogrožaš drugih.

Je pa jasno, da bo seveda tudi na ta sestavek veliko modrovanja.

Pač pa bi rad opozoril na nekaj drugega. Namreč....ta forum spremlja in prebira (in nikoli ne komentira) veliko bralcev. Med njimi zelo veliko tudi takšnih, ki se vsako jutro zbujajo polni frišnega semena. In marsi kdo od teh juncev vidijo v marsi-komu med vami nekakšnega vzornika. Oni ne vedo, da se veliko vas med seboj pozna...da skupaj kofetkate in se smejite takšnim debatam. Marsi kdo od tej mladcev ne ve, da se v velikem delu v teh "debatah" namerno nabija...da je zadeva pač aktualna. Ti mladci tudi resnično verjamemjo, da je motor z veliko konji najboljša stvar...ker se njihovi vzorniki peljejo 120+ na jadranki v ovinek. In nekaterim ste res referenca, ko kupujejo športaka letnik 2000 ali manj z utrujenimi materiali šasije, nihajk, zavor, vzmetenja s še vedno veliko konji (ker je to edino kar uspejo finančno skupaj napraskat) in komaj čakajo, da jih poženejo v potrditev vašeih navedb preko meje svojih sposobnosti. Oni ne vejo, da se peljete tistih par ovinkov po jadranki, pol pa v oštariji mlatite fujter, stresate dunje in se zabavate....drugi dan pa spet par ovinkov po isti cesti nazaj. Ti mladci dejansko mislijo, da boš z napumpanim motorjem dobil za fukat.

Ti mladci (in žal tudi ne tako mladi) berejo vaše (naše) poste...ne znajo pa prebirat med vrsticami.

Nič slabega ne želim nikomur. Iskreno tudi verjamem, da vas je vsaj velika večina prav odličnih ljudi...vendar se zavedajte, da ste tudi moralno odgovorni za to kar napišete. Seveda vas ne bo nihče prišel iskat zato, ker se bo en kratkokurčnik razsipal do konca. Ampak ali ste prepričani, da mu niste prav vi navdih z poveličevanjem moči in hitrosti motorjev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Snecer pravi:

še bolj ne verjamem :) ženske preprosto nimajo prave podlage za vožnjo, da olepšam, popolnoma brez občutka

Se en ki je ostal v srednjem veku.....:twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, BIF pravi:

Nisem napisal s smrtnim izzidom? Mogoče pavšalno bereš...

izidi znajo bit zelo boleči...

pred 34 minutami, Snecer pravi:

še bolj ne verjamem :) ženske preprosto nimajo prave podlage za vožnjo, da olepšam, popolnoma brez občutka

hahahaa 

sam ti jih pa stresaš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, BIF pravi:

Bi prosil, da ne obračaš napisanega. Nisem se "zgražal" na "preveč" konji. Kar sem napisal je razumeti, da kadar kupuješ motor z 90+ konji pač veš, da boš ožemal gas. Nihče ni kupil motorja z 120 konji, ker je prodajalec v štacuni pač rekel, da je trenutno le to na zalogi. Pa nenazadnje je to čisto vseeno. Mene absolutno nič ne moti, da ljudje kupujejo motorje z veliko več konji kot jih potrebujejo...trg to ponuja...proizvajalcu pa se sladko jebe kaj bo kdo s tem počel. Vsak je za svoja dejanja odgovoren sam...kar je v redu, dokler s svojimi dejanji ne ogrožaš drugih.

Je pa jasno, da bo seveda tudi na ta sestavek veliko modrovanja.

Pač pa bi rad opozoril na nekaj drugega. Namreč....ta forum spremlja in prebira (in nikoli ne komentira) veliko bralcev. Med njimi zelo veliko tudi takšnih, ki se vsako jutro zbujajo polni frišnega semena. In marsi kdo od teh juncev vidijo v marsi-komu med vami nekakšnega vzornika. Oni ne vedo, da se veliko vas med seboj pozna...da skupaj kofetkate in se smejite takšnim debatam. Marsi kdo od tej mladcev ne ve, da se v velikem delu v teh "debatah" namerno nabija...da je zadeva pač aktualna. Ti mladci tudi resnično verjamemjo, da je motor z veliko konji najboljša stvar...ker se njihovi vzorniki peljejo 120+ na jadranki v ovinek. In nekaterim ste res referenca, ko kupujejo športaka letnik 2000 ali manj z utrujenimi materiali šasije, nihajk, zavor, vzmetenja s še vedno veliko konji (ker je to edino kar uspejo finančno skupaj napraskat) in komaj čakajo, da jih poženejo v potrditev vašeih navedb preko meje svojih sposobnosti. Oni ne vejo, da se peljete tistih par ovinkov po jadranki, pol pa v oštariji mlatite fujter, stresate dunje in se zabavate....drugi dan pa spet par ovinkov po isti cesti nazaj. Ti mladci dejansko mislijo, da boš z napumpanim motorjem dobil za fukat.

Ti mladci (in žal tudi ne tako mladi) berejo vaše (naše) poste...ne znajo pa prebirat med vrsticami.

Nič slabega ne želim nikomur. Iskreno tudi verjamem, da vas je vsaj velika večina prav odličnih ljudi...vendar se zavedajte, da ste tudi moralno odgovorni za to kar napišete. Seveda vas ne bo nihče prišel iskat zato, ker se bo en kratkokurčnik razsipal do konca. Ampak ali ste prepričani, da mu niste prav vi navdih z poveličevanjem moči in hitrosti motorjev?

za vsem kar napišem stojim, vendar moraš nekaj vedeti, da je Borutt res prav napisal, niso konji tisti ampak osel za balanco.

Jaz sem z 250ccm skuterjem prehiteval in preganjal marsikaterega motorista. Varno? Ne, ker zavore, ciklistika itd je vredno pol qurca. In da, skozi naselja po pameti (beri omejitev) izven naselja pa itak ni šlo več kot 120.

Torej še vedno sprašujem, kje je fama da so konji nevarni, kje je tista meja ki si jo določil od sedaj naprej je preveč konjev???

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tudi ni jasno, zakaj človek kupi motor recimo nad 130 konjev. Zato, da ga gleda konje, da konje ima ali da konje občasno potera kolkr gre? :) Zdaj pa gasa :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

A bi lohk en naredu en hiter povzetek, k me 4 ure ni blo doma, sm se rajš vozu, pa se mi ne da brat 5 strani..

Jz sem zmagu ...evo , dolžen pir :P

pred 1 minuto, Scarabeo 500 pravi:

Meni tudi ni jasno, zakaj človek kupi motor recimo nad 130 konjev. Zato, da ga gleda konje, da konje ima ali da konje občasno potera kolkr gre? :) Zdaj pa gasa :lol1:.

Motor mi je bil všeč , hp so pripadli v kompletu , kaj čem , jz bi jih imel manj .....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, skalar36 pravi:

A bi lohk en naredu en hiter povzetek, k me 4 ure ni blo doma, sm se rajš vozu, pa se mi ne da brat 5 strani..

Nisi nc zamudil tak da lohka gres se na en pir.....:winkiss:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!