Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred eno uro, maus pravi:

jaz v večini primerov upoštevam CPP .. opažam pa, da nekateri, ki imajo cenejše motorje od mojega (vsaj na uč, po tržni vrednosti) mene prehitevajo skozi naselje, čeprav jaz peljem 50 ...

in kaj zdaj ....on si misli .. ko jebe mausa k ma tok drag motor, jaz bom itak pol cenej plaču kazn ;)

in to je pravično :huh: 

Nočeš razumeti, ker to zate ni ugodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edit

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

dokaž mojo prehitro vožnjo?

Mogoč pa tvoja prehitra vožnja vpliva na mojo družino :ras:

Svoje zapise poglej in slike gum. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Svoje zapise poglej in slike gum. :)

Baba rekla,baba kazala...gume pa...štender in šmirkl papir..niso/nismo vsi objestneži kot @Snecer

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Frenk 67 pravi:

Ti bi jim pa še nabil astronomske kazni?:twak:

Če nisi razumel, imajo oni že sedaj astronomske kazni. Kar se pa tiče enakosti pri kaznovanju, si pa verjetno namerno izpustil kakšen moj zapis, kajne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Svoje zapise poglej in slike gum. :)

hm, si strokovnjak za gume al za zapise? :P

 

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

edit

globoka :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

hm, si strokovnjak za gume al za zapise? :P

 

Vsak na svojem področju. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Baba rekla,baba kazala...gume pa...štender in šmirkl papir..

ma js kar fleksarco, sem pol večji đek :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

hm, si strokovnjak za gume al za zapise? :P

 

globoka :P

 

Zdej sm se že navadu ,da se zadržim .....včasih :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Scarabeo 500 pravi:

Vsak na svojem področju. :)

ampak res, kako lahko po gumah določiš da spadam med divjake? Da vozim prehitro. Js se sam trudim čimprej pridet na optimalno hitrost v okviru omejitev. Pol pa gume svalka, nism kriu majkemi :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, lucif3rka pravi:

Mene je dejansko bolj strah nekoga, ki 20 let ni sedel na motorju, pa se ne zaveda, da je kupil nekaj 3x močnejšega kot nazadnje, da so drugačni pogoji na cesti (več prometa, večje hitrosti, več motečih dejavnikov...) in da ni več v enaki moto kondiciji kot takrat, kot pa začetnika, ki je še lansko leto toliko zadovoljivo obvladal poligon in vožnjo, da ga je komisija spustila skozi.

Strahovi so različni. Mene je pa bolj strah nekoga, ki si kupi supersportaka, hkrati pa nima jajc, da bi šel svoja hrepenenja izlivat npr. na Grobnik, med sebi enake. Potem pa taki radbibilvalentinorossi modeli svoj talent uprizarjajo na Rakitni, Ridah, Kalu...

Jih je kar nekaj, ki imajo polna usta 250+ kmh letenja, pa še nisem zasledil, da bi kakšne vtise z dirkališča tule delili. Aja, verjetno zato ker so več u luftu kot pa na asfaltu, pa bi moralo bit že v avio forumu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

ampak res, kako lahko po gumah določiš da spadam med divjake? Da vozim prehitro. Js se sam trudim čimprej pridet na optimalno hitrost v okviru omejitev. Pol pa gume svalka, nism kriu majkemi :fyou:

Sva že dva...jz sem razmišljal,da midva prilagodima hitrost,oz še manj se peljeva kot "predvidevajo" zakoni....gume se pa včasih nočejo čisto strinjat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, izibajker said:

Strahovi so različni. Mene je pa bolj strah nekoga, ki si kupi supersportaka, hkrati pa nima jajc, da bi šel svoja hrepenenja izlivat npr. na Grobnik, med sebi enake. Potem pa taki radbibilvalentinorossi modeli svoj talent uprizarjajo na Rakitni, Ridah, Kalu...

Jih je kar nekaj, ki imajo polna usta 250+ kmh letenja, pa še nisem zasledil, da bi kakšne vtise z dirkališča tule delili. Aja, verjetno zato ker so več u luftu kot pa na asfaltu, pa bi moralo bit že v avio forumu...

Definitivno tudi teh.. Pa tudi recimo koga, ki misli, da se mu na cesti, katero je prevozil že neštetokrat, ne more zgoditi nič pričakovanega. Tega zadnjega znam biti tudi sama kdaj kriva... Ampak v avtu, ne na motorju.

PS: Pa ne preveč osebno vzet, ni nikakor nate letelo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

ampak res, kako lahko po gumah določiš da spadam med divjake? Da vozim prehitro. Js se sam trudi čimprej pridet na optimalno hitrost v okviru omejitev. Pol pa gume svalka, nism kriu majkemi :fyou:

Po svaljku :).

Povedal sem kar sem želel in odstopam od pogovora. :) Dokler me ne bodo zopet zasrbeli prsti :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, izibajker pravi:

Strahovi so različni. Mene je pa bolj strah nekoga, ki si kupi supersportaka, hkrati pa nima jajc, da bi šel svoja hrepenenja izlivat npr. na Grobnik, med sebi enake. Potem pa taki radbibilvalentinorossi modeli svoj talent uprizarjajo na Rakitni, Ridah, Kalu...

Jih je kar nekaj, ki imajo polna usta 250+ kmh letenja, pa še nisem zasledil, da bi kakšne vtise z dirkališča tule delili. Aja, verjetno zato ker so več u luftu kot pa na asfaltu, pa bi moralo bit že v avio forumu...

čist eno tako vprašanje:

a misliš da to kar si napisal o Rakitni, Kalu, Ridah drži samo za supersportake?

Namreč sem videl že strice na GSih k so gladko uprizarjali podobne vragolije. Pa mulce na krosih, pa ostale na ST segmentu.

Pravzaprav še vedno mi ni jasno, a pol so sam tisti na supersportakih diujaki in se jih je za bat?

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, SF pravi:

Torej če nimaš denarja, lahko pa počneš, kar te je volja?:slap:

Zdej je ravno obratno ................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, lucif3rka pravi:

Definitivno tudi teh.. Pa tudi recimo koga, ki misli, da se mu na cesti, katero je prevozil že neštetokrat, ne more zgoditi nič pričakovanega. Tega zadnjega znam biti tudi sama kdaj kriva... Ampak v avtu, ne na motorju.

PS: Pa ne preveč osebno vzet, ni nikakor nate letelo :blush:

Po mojem mnenju pa so vsaj isto,prej bolj nevarni objestneži kot @Snecer ....takih je verjetno več!Znajo se ne peljat,na cestah delajo polomije,skozi ovinke se vozijo pod omejitvijo in je nevarno,da naletiš nanje,nepregledno prehitevajo,malo jim je mar za tiste,ki se pripeljejo naproti...

Primerljivi z traktorji a še prehitevajo!

Seveda pa si mislijo kako so oni popolni in previdni!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Po svaljku :).

Povedal sem kar sem želel in odstopam od pogovora. :) Dokler me ne bodo zopet zasrbeli prsti :).

ti kr povej, jaz zlo resno sprašujem, ker en dan bo mogoče policija po svaljkih ugotovila, da sem diujau :P

ps. Maš mogoče mitaske? nimaš, ampak bi ti jih dal, pa te en dan poslal v dvoje na jadranko. Recimo en dan ko bo vroče. Pol bi pa gume pogledala....pa bi ti očital da si diujau :D

Tak se gume svaljaka v prvi vrsti. Teža, vročina, pospešek iz ovinka, mehka guma. ST segment gum boš težje nasvaljkal. To pišem zgolj za info, da ti bo jasno, da se tistih z nasvaljkanimi gumami ni potrebe bat na cesti. Prav tako se ni potrebe bat lastnikov supersportakov, ki so tut baje zlo objestni :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

ti kr povej, jaz zlo resno sprašujem, ker en dan bo mogoče policija po svaljkih ugotovila, da s

 

 

Po @maus ti ne moreš sploh divjat saj ti gre motor preko 100 premalo:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

ti kr povej, jaz zlo resno sprašujem, ker en dan bo mogoče policija po svaljkih ugotovila, da sem diujau :P

ps. Maš mogoče mitaske? nimaš, ampak bi ti jih dal, pa te en dan poslal v dvoje na jadranko. Recimo en dan ko bo vroče. Pol bi pa gume pogledala....pa bi ti očital da si diujau :D

Tak se gume svaljaka v prvi vrsti. Teža, vročina, pospešek iz ovinka, mehka guma. ST segment gum boš težje nasvaljkal. To pišem zgolj za info, da ti bo jasno, da se tistih z nasvaljkanimi gumami ni potrebe bat na cesti. Prav tako se ni potrebe bat lastnikov supersportakov, ki so tut baje zlo objestni :D

 

Oprosti, ker sem se motil o tebi. Si me prepričal z besedami. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Nočeš razumeti, ker to zate ni ugodno.

jaz razumem .. ti pa nočeš odgovoriti na preprosto vprašanje ..

jaz v večini primerov upoštevam CPP .. opažam pa, da nekateri, ki imajo cenejše motorje od mojega (vsaj na uč, po tržni vrednosti) mene prehitevajo skozi naselje, čeprav jaz peljem 50 ...

in kaj zdaj ....on si misli .. ko jebe mausa k ma tok drag motor, jaz bom itak pol cenej plaču kazn ;)

ali to pravično :huh: 

študent .. brez prihodkov si kupi 15 let staro SS raketo za 3,500 € ... reućek bo vse pou manj plaču kt js :huh: 

odgovori preprosto .. ali se ti zdi to pravično in vzgojno :?

obkroži : DA    NE

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

 

obkroži : DA    NE

sm obkrožu, sam zdej mam en krog na ekranu, a to gre z EDIGsom stran? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

j

študent .. brez prihodkov si kupi 15 let staro SS raketo za 3,500 € ... reućek bo vse pou manj plaču kt js :huh: 

odgovori preprosto .. ali se ti zdi to pravično in vzgojno :?

obkroži : DA    NE

Študent brez dohodkov bo plačal minimalno predvideno kazen, recimo 300€, ti pa recimo 1200€, Janša pa 2000€. Upam, da veš kaj zagovarjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Študent brez dohodkov bo plačal minimalno predvideno kazen, recimo 300€, ti pa recimo 1200€, Janša pa 2000€. Upam, da veš kaj zagovarjam.

kak pa študent, k mu bo oći, oči kupil najdražji Ducati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Študent brez dohodkov bo plačal minimalno predvideno kazen, recimo 300€, ti pa recimo 1200€, Janša pa 2000€. Upam, da veš kaj zagovarjam.

Janša nima nič premoženja ....

upam, da zdaj veš kaj jaz zagovarjam

Študent ne plačuje nobenih davkov ... jaz jih .... plačujem njegovo šolanje, zdravstveno zavarovanje in še kaj ...

zdaj veš kaj jaz zagovarjam :huh:  

 

pobirali bi samo tistim, ki imajo vse uradno prijavljeno, redno plačujejo vse davke in prispevke in podobno ...

štekaš ;)

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!