Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Pravkar, Arzen pravi:

Z 125ko pa res ne. Razen če RR posodiš :blush: 

A nisi reku, da si že sedel na 600 - ki :eek:

si se samo hecal, kajne :P

to je res premoćno :jezik:

ne diRRaj mi RR-ke :mad:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

A nisi reku, da si že sedel na 600 - ki :eek:

si se samo hecal, kajne :P

to je res premoćno :jezik:

ne diRRaj mi RR-ke :mad:

 

Sem jo vozil, ne samo sedel :ras:  Saj samo vprašam no...bemti smo občutljivi. :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorja pa babe se ne posoja:nono:,no ja za babnico ne vem zakaj je nebi posodil:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Arzen pravi:

Sem jo vozil, ne samo sedel :ras:  Saj samo vprašam no...bemti smo občutljivi. :O

Če mi kdo omenja, da bi mi pipau RR-ko, takoj razvrvan ratam :mad:

pred 1 minuto, Mavti pravi:

Motorja pa babe se ne posoja:nono:,no ja za babnico ne vem zakaj je nebi posodil:whistle:

kva pa tale ve ... po sliki sodeć, je samo iz avta vn kolenćku :lol1:

kar se pa tiče prometne kulture na AC in obvoznicah, pa res nimam besed... komot bi se vsi peljali dost hitr.. ampak ne .. zaletavajo se ko je sončno lepo vreme .. če je sneg se imajo vsaj na kaj zgovarjat... kao cestarji .. tko pa res nimam besed .. mislim, da nam manjka avtocestna policija, kot se je že konec 80 letih prejšnjega stoletja govorilo :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, maus pravi:

Če mi kdo omenja, da bi mi pipau RR-ko, takoj razvrvan ratam :mad:

kva pa tale ve ... po sliki sodeć, je samo iz avta vn kolenćku :lol1:

kar se pa tiče prometne kulture na AC in obvoznicah, pa res nimam besed... komot bi se vsi peljali dost hitr.. ampak ne .. zaletavajo se ko je sončno lepo vreme .. če je sneg se imajo vsaj na kaj zgovarjat... kao cestarji .. tko pa res nimam besed .. mislim, da nam manjka avtocestna policija, kot se je že konec 80 letih prejšnjega stoletja govorilo :huh:

V nedeljo sma z mojo šla na Obalo... z izjemo del pri Brezovici je skoz šlo 130, kdaj tudi prek. Nazaj se je našel en sam kreten, ki se mu je extra mudilo (cika cak preko pasov, ker je uber pomemben al nekaj), drugače pa je šlo skoz lepo in tekoče. Na AC je največji problem tovorni promet. Če se ti kolona kamijonov skoz kotali po voznem pasu, ne moreš tam vozit več kot 90 - 100. Mimo pa tudi pol ne gre lih 130, ker imaš na prehitevalnem pasu one, ki bi se v primeru prostega voznega pasu pelali 110. Pol pa daj k temu še veliko količino osebnega prometa, pa je pizdarija. Ko se folk dnevno jajca po takem v službo in domov ni niti čudno, če se jim občasno sfuzla.

In še vedno ne razumem zakaj se je za tipično pisarniško službo treba vozit kamorkoli. Zadnji dve leti in par mesecev delam od doma z ljudmi iz celega sveta. Me ne prepričaš veš da se nekam vozim sedet in gledat v računalo - to lahko produktivno počnem tud doma.

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, jskrablin said:

Me ne prepričaš veš da se nekam vozim sedet in gledat v računalo - to lahko produktivno počnem tud doma.

Vedno to zal ne gre. Moja zena pocne ravno to - gleda v racunalo (je disponentka pri eni prevozniski firmi). Od doma, brez fizicne prisotnosti ostalih v ekipi, ne more naredtiti skoraj nic.

Se pa v sluzbo vozi po taki od boga pozabljeni cesti, da ji na avtu vsako leto menjavam koncnike stabilizatorjev, tako da od guzve se ji ravno ne bo sfuzlalo. :P

 

Tudi jaz sem razvrvan ratou ko sem na poti na siht zagledal audija. :dry: Audiji me vedno ob zivce spravijo. :fight1: Ze s svojo prisotnostjo. Ene tretjine jih sploh ne vidim, so tako blizu moje riti, da v srednjem speglu vidim samo soncna ocala operaterja. Danes pa ne. Danes se je ponovno od nekod vzel en "operater" starega A4, ocitno preprican, da sedi v BMWju (:)). V naselju je prehitel celo kolono za menoj (brez smernika, jasno), ko je pocakal centimeter za mojo ritjo pa je prizgal smernik, da bi mi pokazal, da sem mu napoti. Ker sem glup ko toca, namiga seveda nisem razumel. Potem me je prehitel (jasno, se vedno v naselju). Oznaka 1.9 TDI na njegovi zadnji haubi je jasno pricala, da je pod haubo precej krotko zvince, dim iz izpuha je nakazoval optimisticne poskuse povecanja moci. Pred menoj  je prehitel se enega. Pa se enega. Potem je bil na celu kolone, prisli smo na konec naselja, in zdaj bom nehal pisati kaj se je zgodilo 200 metrov naprej. :)

bmwhahahaha. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mas iste problem kot jaz. Sam da mene srh spreletava ko vidim VW- fahrerje.:ras:

Pa eni mislim da vozijo vseskozi z vkljucenim tempomatom.

Ravno vceraj , ko sem se vracala iz sluzbe sem naletela na dva taka. Cez Levec vec kot 60 in potem do Žalca z nespremenjeno hitrostjo.....:wallbash:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

debata gre v pravo smer .. vsega le niso krivi cestarji :jezik: 

men je DARS všeč... res mi je full všeč ta družba ... vsaj vsakega 10-tega :P

to spada že med globoke, kajne :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Borutt pravi:

Spet nakladaš, kar je razvidno iz tega, da moram jaz tebi dokazovati tvoje trditve. Zelo otročji si. Te žalim ? Ups.

Argumentiraj. Ti ne gre, kajne. 

Niso ukinili uporabo luči podnevi. Ker sploh ne poznaš zakona, pišeš nekaj na pamet. Preberi si hrvaški zakon, da boš vedel o čem pišeš. Bo šlo?

To vsi vedo, razen mi Balkanci. 

Ukinili so obvezno uporabo zasenčenih luči podnevi v poletnem času (če že o Hrvaški govoriva) vendar še vedno svetujejo uporabo.

O Avstriji, pa nisva še nič rekla, mar ne....

 

Pa dejva začet zelo počasi. Samo na dve točki prosim se omejiva.

Recimo tale izjava marsikoga je znana:

1. pismo, ko pridem na hrvaško, pa so avti brez luči sploh ne vem a se premika, kasnej jih opazim itd....

Iz tega je jasno in je moč sklepati, da smo se navadili na prižgane luči, hkrati pa poslabšali zaznavo vozil, ki luči nimajo. A smo pred 20 leti tudi jokali da avtomobilov ne vidimo?

2. se strinjaš, da v kolikor bi samo motoristi imeli luči, bi bili bolj opaženi kot sedaj?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Arzen pravi:

Še nekaj sem pozabil dodat. Ne rabite utripajočih lučk na semaforju, lepo gledaš na semafor za pešce, da vidiš, če ima še vedno zeleno in če jo nima, potem si pripravljen, da bo kmalu rdeča tudi pri tebi. Če je pri njih zelena, pa lepo naprej na 50tki furaš in si še naprej pozoren na druge zadeve.

po tvoje potem ne rabimo semaforjev za osebna vozila saj bi zadostovali tisti za pešce in kolesarje ..

pred eno uro, dr.looney pravi:

Pa eni mislim da vozijo vseskozi z vkljucenim tempomatom.

Ravno vceraj , ko sem se vracala iz sluzbe sem naletela na dva taka. Cez Levec vec kot 60 in potem do Žalca z nespremenjeno hitrostjo.....:wallbash:

jaz avto s tempomatom vozim zmeraj v naselju. ima tud iomejevalec hitrosti a pri tistem pač ne moreš pospešiti , če bi bilo to potrebno za rešitev kakšne manj ljube situacije..

levec 50 - oni 60? in zunaj isti tempo 60 ? to je kot dobitek na lotu.. pri nas priletijo 70+ do tik pred konc naselja ,kjer je krtižišče in se zeloooo težko vključujemo.. ko pa normalno agilno spelješ pa se mu skoraj v rit zaletiš ker takoj za tablo konec naselja zmanjšajo na 55 ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa v avtošoli niso učili,da moram gledati še kakšen semafor imajo pesci...sem bil res vedno preveč oddaljen od pole pozicije v križišču,da bi me opozoril inštruktor,da moram poleg vsega kar spada k vožnji gledati še kakšna luč gori na drugem,levem ali desnem pasu za osebe,ki me ne morejo ovirati????

Ja no saj nas večina gleda...a ker smo primorani...

Ko se pelješ skozi Velenje,kjer imajo "pravilne" vozniku,tekočemu prometu in okolju prijazne odštevalne semaforje se res nikoli ne oziraš kva dogaja tam kjer se te ne tiče pač pa gledaš okoli sebe...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Ukinili so obvezno uporabo zasenčenih luči podnevi v poletnem času (če že o Hrvaški govoriva) vendar še vedno svetujejo uporabo.

O Avstriji, pa nisva še nič rekla, mar ne....

 

Pa dejva začet zelo počasi. Samo na dve točki prosim se omejiva.

Recimo tale izjava marsikoga je znana:

1. pismo, ko pridem na hrvaško, pa so avti brez luči sploh ne vem a se premika, kasnej jih opazim itd....

Iz tega je jasno in je moč sklepati, da smo se navadili na prižgane luči, hkrati pa poslabšali zaznavo vozil, ki luči nimajo. A smo pred 20 leti tudi jokali da avtomobilov ne vidimo?

2. se strinjaš, da v kolikor bi samo motoristi imeli luči, bi bili bolj opaženi kot sedaj?

 

 

Kje je raziskava, katero omenjaš? 

Luč je vidna. Ti je pa že Maus napisal, da se prehitrih ne vidi. Seveda si to spregledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Kje je raziskava, katero omenjaš? 

Luč je vidna. Ti je pa že Maus napisal, da se prehitrih ne vidi. Seveda si to spregledal.

Pa dejva začet zelo počasi. Samo na dve točki prosim se omejiva.

Recimo tale izjava marsikoga je znana:

1. pismo, ko pridem na hrvaško, pa so avti brez luči sploh ne vem a se premika, kasnej jih opazim itd....

Iz tega je jasno in je moč sklepati, da smo se navadili na prižgane luči, hkrati pa poslabšali zaznavo vozil, ki luči nimajo. A smo pred 20 leti tudi jokali da avtomobilov ne vidimo?

2. se strinjaš, da v kolikor bi samo motoristi imeli luči, bi bili bolj opaženi kot sedaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Borutt said:

Ti je pa že Maus napisal, da se prehitrih ne vidi. Seveda si to spregledal.

Torej je Maus (spet) prehiter. :twak:

Kawa pawa! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Argumentiranje ti ne gre. Zavajanje z nekimi zahtevami po dokazovanju nečesa, kar sam trdiš, pa kar obvladaš.

Prvo argumentiraj svoje trditve. Ampak že sedaj vem, da ne bo nič. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dejva začet zelo počasi. Samo na dve točki prosim se omejiva.

Recimo tale izjava marsikoga je znana:

1. pismo, ko pridem na hrvaško, pa so avti brez luči sploh ne vem a se premika, kasnej jih opazim itd....

Iz tega je jasno in je moč sklepati, da smo se navadili na prižgane luči, hkrati pa poslabšali zaznavo vozil, ki luči nimajo. A smo pred 20 leti tudi jokali da avtomobilov ne vidimo?

2. se strinjaš, da v kolikor bi samo motoristi imeli luči, bi bili bolj opaženi kot sedaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Hvala. Za nič, seveda. 

torej se strinjava, da se ne strinjava!

KLONK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Argumentiranje ti ne gre.

Prvo argumentiraj svoje trditve. Ampak že sedaj vem, da ne bo nič. 

ti pa argumenti ?  :lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

Pa dejva začet zelo počasi. Samo na dve točki prosim se omejiva.

Recimo tale izjava marsikoga je znana:

1. pismo, ko pridem na hrvaško, pa so avti brez luči sploh ne vem a se premika, kasnej jih opazim itd....

Iz tega je jasno in je moč sklepati, da smo se navadili na prižgane luči, hkrati pa poslabšali zaznavo vozil, ki luči nimajo. A smo pred 20 leti tudi jokali da avtomobilov ne vidimo?

2. se strinjaš, da v kolikor bi samo motoristi imeli luči, bi bili bolj opaženi kot sedaj?

1...Seveda,če so manj opazni,ker se nič ne sveti!

2...bi pa MI motoristi kasneje opazili avto...sama luč je isto vidna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, sesir pravi:

1...Seveda,če so manj opazni,ker se nič ne sveti!

2...bi pa MI motoristi kasneje opazili avto...sama luč je isto vidna!

Prepričan je prepričan v svoje. Samo je hudič, ker noče deliti teh argumentov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristi si bomo montirali na zadek zastavico kot v otroških nakupovalnih vozičkih da so jih mamice opazile med policami :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Ciko86 pravi:

Motoristi si bomo montirali na zadek zastavico kot v otroških nakupovalnih vozičkih da so jih mamice opazile med policami :ras:

Bi bli kaznovani saj bi zgledli kot policiski mopedi...oni imajo tam pač luč...al misliš,da to ne bi spadalo pod un člen,ki ga podal borut glede prepovedi podobnosti ?:ras:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Ciko86 pravi:

Motoristi si bomo montirali na zadek zastavico kot v otroških nakupovalnih vozičkih da so jih mamice opazile med policami :ras:

Pa saj te zastavice eni imajo, spredaj, zadaj, na strani... namontirane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, izibajker pravi:

Pa saj te zastavice eni imajo, spredaj, zadaj, na strani... namontirane

  • Drek pumpe misliš?:book:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • franc
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!