Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 50 minutami, gusar pravi:

Ker so invalidi v glavo verjetno lahko parkirajo.

Invalid sem ali tja...po izkaznico moraš iti,dati sliko in nekaj eu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Mogoče se bo kakšen brihten moder najdel , pa bo imel opravičilo ,da so imeli tajne naloge ......:lol1:

18582421_10212053082936256_1979222139029

Kaj, saj je pravilno parkiral, če imaš IQ kot znaša trenutna temperatura zraka pa menda ja lahko parkiraš na plac za invalide?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5/24/2017 ob 20:52, Borutt pravi:

 

Zanimivo. Vedno pridemo do človeškega faktorja. 

Ma nemoj? Gotovo si neke vrste znanstvenik. 

 

Seveda se vedno pride do cloveskega faktorja. Zato pa imamo komisije, biroje, arhitekte, konstruktorje....ki naj bi poznali clivesko naravo, in se s svojim znanjem trudili narest smiselno, varno, intuitivno infrastrukturo. Prav vceraj in danes sem spet vozil na utripajoce zelene. Pac odlicno. Brez pripomb. Verjetno je bila ta resitev prevec ucinkovita in poceni. Zato v Slovenistaniji ne pride v postev. 

 

Predvidevanje z utripajoco je namrec sila enostavno. Ko utripa in si tik pred kriziscem, peljes dalje. Drugave lepo varno in mirno ustavis. Noro, vam recem. 

pred 18 urami, IZTOK pravi:

Kaj, saj je pravilno parkiral, če imaš IQ kot znaša trenutna temperatura zraka pa menda ja lahko parkiraš na plac za invalide?

Ne, ce nimas urejenih papirjev, potrdil, izvidov, mnenj strokovne komisije in placanih kolekov. Red mora bit. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Cartman pravi:

Ma nemoj? Gotovo si neke vrste znanstvenik. 

 

Seveda se vedno pride do cloveskega faktorja. Zato pa imamo komisije, biroje, arhitekte, konstruktorje....ki naj bi poznali clivesko naravo, in se s svojim znanjem trudili narest smiselno, varno, intuitivno infrastrukturo. Prav vceraj in danes sem spet vozil na utripajoce zelene. Pac odlicno. Brez pripomb. Verjetno je bila ta resitev prevec ucinkovita in poceni. Zato v Slovenistaniji ne pride v postev. 

 

Predvidevanje z utripajoco je namrec sila enostavno. Ko utripa in si tik pred kriziscem, peljes dalje. Drugave lepo varno in mirno ustavis. Noro, vam recem. 

Ne, ce nimas urejenih papirjev, potrdil, izvidov, mnenj strokovne komisije in placanih kolekov. Red mora bit. 

Seveda boš našel moj zapis, kjer sem napisal, da je ukinitev utripajoče zelene dobro. In sploh ti ni treba biti znanstvenik, da to najdeš. 

Verjetno pa ne boš našel mojega zapisa, v katerem piše, da se moraš prilagoditi trenutnim razmeram. Ker za to najti, je pa biti znanstvenik že nekoliko premalo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Cartman pravi:

Ma nemoj? Gotovo si neke vrste znanstvenik. 

 

Seveda se vedno pride do cloveskega faktorja. Zato pa imamo komisije, biroje, arhitekte, konstruktorje....ki naj bi poznali clivesko naravo, in se s svojim znanjem trudili narest smiselno, varno, intuitivno infrastrukturo. Prav vceraj in danes sem spet vozil na utripajoce zelene. Pac odlicno. Brez pripomb. Verjetno je bila ta resitev prevec ucinkovita in poceni. Zato v Slovenistaniji ne pride v postev. 

 

Predvidevanje z utripajoco je namrec sila enostavno. Ko utripa in si tik pred kriziscem, peljes dalje. Drugave lepo varno in mirno ustavis. Noro, vam recem. 

 

Govoriš bogokletno, kdo pa sploh rabi utripajoče zelene. Zelena pa konc, če ne veš pa gledaš ja lučke od peščev, al pa predvidevaš al pa prilagodiš, al pa si Vidoviti Milan. Upam, da nisem kaj spustil, za povzetek lahko bereš 10 strani nazaj. :D

Mau se šalim, ampak si me pa razveselil s postom, torej nisem sam jaz butel, ampak sva dva :P (k mava rada zeleno utripajočo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Mau se šalim, ampak si me pa razveselil s postom, torej nisem sam jaz butel, ampak sva dva :P (k mava rada zeleno utripajočo)

Vsi jo imamo radi,ker prinaša veliko pozitivnih reči...hmm ja res je državni blagajni je negativna,ker je ne polni !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

Govoriš bogokletno, kdo pa sploh rabi utripajoče zelene. Zelena pa konc, če ne veš pa gledaš ja lučke od peščev, al pa predvidevaš al pa prilagodiš, al pa si Vidoviti Milan. Upam, da nisem kaj spustil, za povzetek lahko bereš 10 strani nazaj. :D

Mau se šalim, ampak si me pa razveselil s postom, torej nisem sam jaz butel, ampak sva dva :P (k mava rada zeleno utripajočo)

:fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Arzen pravi:

:fyou:

a zdj smo že 4je? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Seveda boš našel moj zapis, kjer sem napisal, da je ukinitev utripajoče zelene dobro. In sploh ti ni treba biti znanstvenik, da to najdeš. 

Verjetno pa ne boš našel mojega zapisa, v katerem piše, da se moraš prilagoditi trenutnim razmeram. Ker za to najti, je pa biti znanstvenik že nekoliko premalo. 

Ce odgovorim v tvojem jeziku

blaBlabla blaBlablabla Bla blablaBla, bblaBlablala. Bla. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Govoriš bogokletno, kdo pa sploh rabi utripajoče zelene. Zelena pa konc, če ne veš pa gledaš ja lučke od peščev, al pa predvidevaš al pa prilagodiš, al pa si Vidoviti Milan. Upam, da nisem kaj spustil, za povzetek lahko bereš 10 strani nazaj. :D

Mau se šalim, ampak si me pa razveselil s postom, torej nisem sam jaz butel, ampak sva dva :P (k mava rada zeleno utripajočo)

Sedaj bom še počasneje pisal. 

Zelena ne utripa. Konec. Zakaj je tako, vprašaj odgovorne. Prilagodi se razmeram. Za razumevanje tega zadnjega sem velik utopist. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Sedaj bom še počasneje pisal. 

Zelena ne utripa. Konec. Zakaj je tako, vprašaj odgovorne. Prilagodi se razmeram. Za razumevanje tega zadnjega sem velik utopist. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, Cartman pravi:

Ce odgovorim v tvojem jeziku

blaBlabla blaBlablabla Bla blablaBla, bblaBlablala. Bla. 

Daj tisti moj zapis nekomu prebrati. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo,da ukinitev utripanja zelene ne pripomore k varnosti!

Ukinitev pripomore le kasiranju in ničemur drugemu...

No borut ko imaš tako rad študije? Zaradi katere se ukinja utripanje zelene??

Mislim,da vsi vemo,zaradi katere študije se ukinja in to je študija,doktorat  "polnjenje državne blagajne!!!"

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, sesir pravi:

Dejstvo,da ukinitev utripanja zelene ne pripomore k varnosti!

Ukinitev pripomore le kasiranju in ničemur drugemu...

No borut ko imaš tako rad študije? Zaradi katere se ukinja utripanje zelene??

Mislim,da vsi vemo,zaradi katere študije se ukinja in to je študija,doktorat  "polnjenje državne blagajne!!!"

Vidim, da si cel doktor postal. 

Kje sem napisal, da je ukinitev utripajoče zelene dobro ? To sem vprašal že par brihtnih, pa se samo pačijo.

Kdo je omenjal študijo v zvezi ukinitve utripajoče zelene ? Za eno drugo raziskavo se je nekdo zelo potrudil in nam jo predstavil. Mogoče ti bo tudi s to študijo postregel na enak način.

Od preklopa zelene na rdečo je potreben določen čas. Ker imaš čas, pojdi s štoparico do semaforja in pritisni dvakrat na isti gumb, da boš dobil tisti določen čas. Pa boš videl, da je tvoja teorija o polnjenju državne blagajne propadla v določenem času potrebnem za preklop iz zelene na rdečo.

Boš zmogel ?

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, sesir said:

Dejstvo,da ukinitev utripanja zelene ne pripomore k varnosti!

Ukinitev pripomore le kasiranju in ničemur drugemu...

No borut ko imaš tako rad študije? Zaradi katere se ukinja utripanje zelene??

Mislim,da vsi vemo,zaradi katere študije se ukinja in to je študija,doktorat  "polnjenje državne blagajne!!!"

Ostali pa vemo, da se je  zelena utripajoca luc ukinila zaradi prilagoditve nasega zakona o varnosti cestnega prometa  zakonu EU o cestnem prometu.

 

EU je zakon,,radi imamo EU...EU nas cuva... 

TRAZILI SMO . . . GLEDAJMO !  :smoke:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Vidim, da si cel doktor postal. 

Kje sem napisal, da je ukinitev utripajoče zelene dobro ? To sem vprašal že par brihtnih, pa se samo pačijo.

Kdo je omenjal študijo v zvezi ukinitve utripajoče zelene ? Za eno drugo raziskavo se je nekdo zelo potrudil in nam jo predstavil. Mogoče ti bo tudi s to študijo postregel na enak način.

Od preklopa zelene na rdečo je potreben določen čas. Ker imaš čas, pojdi s štoparico do semaforja in pritisni dvakrat na isti gumb, da boš dobil tisti določen čas. Pa boš videl, da je tvoja teorija o polnjenju državne blagajne propadla v določenem času potrebnem za preklopiz zelene na rdečo.

Boš zmogel ?

Da ti je jasno,da je ukinitev željenje po polnenju blagajne ne rabis biti d od doktorja

Vem,da ne zmorem tako hitro stisnit start/stop kot se z zelene prižge oranžna za katero,če jo prevozim že moram seči v denarnico in napolnit drzavno blagajno!!!

pred 5 minutami, Nearrain pravi:

Ostali pa vemo, da se je  zelena utripajoca luc ukinila zaradi prilagoditve nasega zakona o varnosti cestnega prometa  zakonu EU o cestnem prometu.

 

EU je zakon,,radi imamo EU...EU nas cuva... 

TRAZILI SMO . . . GLEDAJMO !  :smoke:

 

V EU ni prekršek ko prevoziš oranžno!Vsaj ne v vseh državah!Pol je zdaj tam kaznivo?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, sesir said:

Vem,da ne zmorem tako hitro stisnit start/stop kot se z zelene prižge oranžna za katero,če jo prevozim že moram seči v denarnico in napolnit drzavno blagajno!!!

V EU ni prekršek ko prevoziš oranžno!Vsaj ne v vseh državah!Pol je zdaj tam kaznivo?

Pac lokalna odlocitev o sankcijah.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Nearrain pravi:

Pac lokalna odlocitev o sankcijah.

 

Državna kvečjemu in če tako bi lahko utripanje zelene ostalo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Nearrain pravi:

Ostali pa vemo, da se je  zelena utripajoca luc ukinila zaradi prilagoditve nasega zakona o varnosti cestnega prometa  zakonu EU o cestnem prometu.

 

EU je zakon,,radi imamo EU...EU nas cuva... 

TRAZILI SMO . . . GLEDAJMO !  :smoke:

 

Škoda, ker si izdal državno skrivnost. Ker bodo sedaj brihtneži prenehali jesti brihtole. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

Državna kvečjemu in če tako bi lahko utripanje zelene ostalo!

 

Pravkar, Borutt pravi:

Škoda, ker si izdal državno skrivnost. Ker bodo sedaj brihtneži prenehali jesti brihtole. 

Polnjenje balgajne...bodi raj tiho...tak vemo,da kao ne smeš priznat !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, sesir pravi:

 

Polnjenje balgajne...bodi raj tiho...tak vemo,da kao ne smeš priznat !

So ti brihtneži ponudili brihtole, da pišeš takšne neumnosti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Daj tisti moj zapis nekomu prebrati. 

Borutt pogovarjava se ti in jaz. Sicer javno, vseeno, Ti in jaz. Ce ne razumes, pac ne znam tocno opredelit tezav ki me tarejo. In obratno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, sesir pravi:

Da ti je jasno,da je ukinitev željenje po polnenju blagajne ne rabis biti d od doktorja

Vem,da ne zmorem tako hitro stisnit start/stop kot se z zelene prižge oranžna za katero,če jo prevozim že moram seči v denarnico in napolnit drzavno blagajno!!!

V EU ni prekršek ko prevoziš oranžno!Vsaj ne v vseh državah!Pol je zdaj tam kaznivo?

Že na tako enostavna vprašanja nisi mogel odgovoriti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Cartman pravi:

Borutt pogovarjava se ti in jaz. Sicer javno, vseeno, Ti in jaz. Ce ne razumes, pac ne znam tocno opredelit tezav ki me tarejo. In obratno. 

Bom poskusil obrazložiti. Sem že nekomu drugemu poskusil, pa ga ne zanima.

Zelena utripa več ne (vrstni red ni napaka). Torej se je potrebno prilagoditi trenutnim razmeram. Ker predvidevanje olajša vožnjo in jo dela bolj varno, si lahko pomagamo s pogledom na še en semafor in s tem predvidimo dogajanje. Ampak je nekdo napisal, da mu tisti dodatni pogled odvrača pozornost s ceste. Ali ni dovolj sposoben za vožnjo ali pa ne ve, da sta semaforja blizu smeri gledanja. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

So ti brihtneži ponudili brihtole, da pišeš takšne neumnosti ?

Ena sama druga opcija zakaj ukinitev utripanja zelene?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   3 članov

    • motolover
    • Pajk
    • ftp
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!