Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 35 minutami, sesir pravi:

Ena sama druga opcija zakaj ukinitev utripanja zelene?

Ti je Nearrain odgovoril. 

Ampak ta tvoja teorija zarote je pa res velika cvetka.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Nearrain pravi:

Ostali pa vemo, da se je  zelena utripajoca luc ukinila zaradi prilagoditve nasega zakona o varnosti cestnega prometa  zakonu EU o cestnem prometu.

 

EU je zakon,,radi imamo EU...EU nas cuva... 

TRAZILI SMO . . . GLEDAJMO !  :smoke:

 

Borut to smatra za resnico...kaj pol oranžno lahko prevoziš?al se stvar uredili le v delu kjer bolj polni blagajno?!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, sesir pravi:

Borut to smatra za resnico...kaj pol oranžno lahko prevoziš?al se stvar uredili le v delu kjer bolj polni blagajno?!

Rumeno lahko prevoziš pod določenim pogojem. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Rumeno lahko prevoziš pod določenim pogojem. 

 

Ki je,da ne utripa več zelena oziroma istočasna sprememba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, sesir pravi:

Ki je,da ne utripa več zelena oziroma istočasna sprememba?

2.    rumena luč – prepovedana vožnja, razen v primeru, ko se vozilo pri vožnji z dovoljeno hitrostjo ne more varno ustaviti zaradi premajhne oddaljenosti od semaforja;

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot napisano zelena ne utripa več že sigurno dobro desetletje. Rumeno lahko prevoziš če imaš dober razlog da se nebi uspel ustaviti do roba križišča. Če vidiš runeno in pohodiš gas, pol veš da si verjetno zaj..., saj ponavadi se hitreje ustaviš kot pa pospešiš in boš težko prodal zgodbo da nisi imel placa za ustavit. Sicer mi je inštruktor v avtošoli v Lj rekel da nesmem na polno zavirat pri rumebi kr me bo kdo nabil od zadi. Tako da v kolikor se lahko brez "škripanja gum" ustaviš, naj bi se ustavil.

ps: tako dolgo tipkal po telefonu da je umes že borut odgovoril

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, sesir pravi:

Ki je,da ne utripa več zelena oziroma istočasna sprememba?

Odgovor:

pred 6 minutami, Borutt pravi:

2.    rumena luč – prepovedana vožnja, razen v primeru, ko se vozilo pri vožnji z dovoljeno hitrostjo ne more varno ustaviti zaradi premajhne oddaljenosti od semaforja;

Slabo razumel vprašanje?Delno prilaganje zato,da se polni blagajna in to je to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, sesir pravi:

Odgovor:

Slabo razumel vprašanje?Delno prilaganje zato,da se polni blagajna in to je to!

Res je. Da se napolni državna blagajna, so prišli na idejo o ukinitvi utripajoče zelene luči. Kajti, utripanje zelene luči je porabilo preveč elektrike. Manj luči, manj elektrike, večji prihranek. Simpl.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

2.    rumena luč – prepovedana vožnja, razen v primeru, ko se vozilo pri vožnji z dovoljeno hitrostjo ne more varno ustaviti zaradi premajhne oddaljenosti od semaforja;

Kako pa prier razumejo tvoji kolegi ko ne morem varno ustavit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Borutt pravi:

Res je. Da se napolni državna blagajna, so prišli na idejo o ukinitvi utripajoče zelene luči. Kajti, utripanje zelene luči je porabilo preveč elektrike. Manj luči, manj elektrike, večji prihranek. Simpl.  

Manj elektrike,ker led luč manj časa gori?

Verjetno tud manjše onesnaževanje zraka,saj avti v kolonah tega ne še veliko bolj povzročajo,pač pa verjetno pojedo svinjarijo medtem ko prižgani čakajo popapajo za malico...

Še manj elektrike porabijo odštevalni semaforji saj med odštevanjem gori manj led lučk pa jih niso dali...

No sicer je res lažje in boljše se posvirkat na šoferje,pretočnost prometa,onesnaževanje,če lahko spremeniš le predpis...spremeniš programe kako gorijo luči na semaforju seveda pa ob tem mastno služiš!!!

No v tem primeru je zakon napisan,prilagojen INKASANTSTVU  glede na ostale zakone in absolutno in popolnoma NI nobene koristi od njega...

Zakaj pa nemčija ne uvede pmejitev na avtocesti ali mi odstranimo omejitve?Navsezadnje jih lahko odstranimo,saj pa ni važno,če zakon prilagojen za našo državo...Aja rezultat ne bo kasirje in žal ne bo al kako:ras:

A pol lahko zdaj vozimo do 150ccm z B izpitom kot pri njih,če ž3 pobiramo?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, exclan pravi:

Kako pa prier razumejo tvoji kolegi ko ne morem varno ustavit?

Tako, kot piše. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, sesir pravi:

Manj elektrike,ker led luč manj časa gori?

Verjetno tud manjše onesnaževanje zraka,saj avti v kolonah tega ne še veliko bolj povzročajo,pač pa verjetno pojedo svinjarijo medtem ko prižgani čakajo popapajo za malico...

Še manj elektrike porabijo odštevalni semaforji saj med odštevanjem gori manj led lučk pa jih niso dali...

No sicer je res lažje in boljše se posvirkat na šoferje,pretočnost prometa,onesnaževanje,če lahko spremeniš le predpis...spremeniš programe kako gorijo luči na semaforju seveda pa ob tem mastno služiš!!!

No v tem primeru je zakon napisan,prilagojen INKASANTSTVU  glede na ostale zakone in absolutno in popolnoma NI nobene koristi od njega...

Zakaj pa nemčija ne uvede pmejitev na avtocesti ali mi odstranimo omejitve?Navsezadnje jih lahko odstranimo,saj pa ni važno,če zakon prilagojen za našo državo...Aja rezultat ne bo kasirje in žal ne bo al kako:ras:

A pol lahko zdaj vozimo do 150ccm z B izpitom kot pri njih,če ž3 pobiramo?

Ne glede na to, da danes ni dan po 31. marcu, ti moram nekaj zaupati. Sploh ni vse tako, kot se zdi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Tako, kot piše. 

Ja ok kot piše in kaj če ti in ti obesijo neprilagojen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, exclan pravi:

Ja ok kot piše in kaj če ti in ti obesijo neprilagojen?

Kakšen neprilagojen ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Kakšen neprilagojen ? 

Ja neprilagojen Slovenskim predpisom...ki so zelo verjetno edinstveni v svetu...treba napolnit državno blagajno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Situacija v petek (26/05-17) popoldne: peljem z avtom po Zaloški v smeri iz mesta proti Polju, moja hitrost 60 km/h (toliko, kot je omejitev). Pade mimo mene en kaskader v črno/beli jakni (kaj je vozil niti slučajno nisem uspel videt) in odvijuga naprej. Njegova hitrost po grobi oceni najmanj 100 km/h.

Situacija v soboto (27/05-17) dopoldne: stojim na križišču Zaloške in Kajuhove in sicer na Kajuhovi (pripeljal iz smeri BTC-ja). Pade po Zaloški v smeri proti mestu kaskader na sportaku, nizko sključen napre v stilu MotoGP - verjetno da bi bil zračni upor čim manjši. Hitrost? No ja, kar padel je mimo...

Skratka, še bodo svečke gorele na Zaloški.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sesir pravi:

Ja neprilagojen Slovenskim predpisom...ki so zelo verjetno edinstveni v svetu...treba napolnit državno blagajno

Pa nam pokaži, v čem so naši predpisi tako edinstveni. 

Ti je Efendi ravnokar dal dva primera polnjenja državne blagajne. Zaradi edinstvenih predpisov, kajne. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Borutt pravi:

Bom poskusil obrazložiti. Sem že nekomu drugemu poskusil, pa ga ne zanima.

Zelena utripa več ne (vrstni red ni napaka). Torej se je potrebno prilagoditi trenutnim razmeram. Ker predvidevanje olajša vožnjo in jo dela bolj varno, si lahko pomagamo s pogledom na še en semafor in s tem predvidimo dogajanje. Ampak je nekdo napisal, da mu tisti dodatni pogled odvrača pozornost s ceste. Ali ni dovolj sposoben za vožnjo ali pa ne ve, da sta semaforja blizu smeri gledanja. 

Ker ti razumeti sploh moreš ne (vrstni red je pravilen)

smo v temi nabijanje,

kjer človek lahko, 

izlije čustva samo, 

ko vidi napake,

ki pokažejo na bedake,

take in take,

ki spreminjajo zakone,

kateri so čist qul.

 

Ni vprašal tale jokec,

kaj sedaj naj počne,

je samo nabijal,

da zelena utripa več NE!!!

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Borutt pravi:

Pa nam pokaži, v čem so naši predpisi tako edinstveni. 

Ti je Efendi ravnokar dal dva primera polnjenja državne blagajne. Zaradi edinstvenih predpisov, kajne. 

No...

1.Registracija 25km/h koles s pomožnim motorjem je v kateri Europski državi še?

2.V kateri EU državi kazen,če prevoziš oranžno luč?

3.V kateri EU državi imajo prepovedano prevozit oranžno luč in jim je utripala zelena,ki je na le to situacijo upozarjala in so še to utripajočo zeleno ukinili?

 

Brez,da iščem po googlu ti povem,da smo edini!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Efendi pravi:

Situacija v petek (26/05-17) popoldne: peljem z avtom po Zaloški v smeri iz mesta proti Polju, moja hitrost 60 km/h (toliko, kot je omejitev). Pade mimo mene en kaskader v črno/beli jakni (kaj je vozil niti slučajno nisem uspel videt) in odvijuga naprej. Njegova hitrost po grobi oceni najmanj 100 km/h.

Situacija v soboto (27/05-17) dopoldne: stojim na križišču Zaloške in Kajuhove in sicer na Kajuhovi (pripeljal iz smeri BTC-ja). Pade po Zaloški v smeri proti mestu kaskader na sportaku, nizko sključen napre v stilu MotoGP - verjetno da bi bil zračni upor čim manjši. Hitrost? No ja, kar padel je mimo...

Skratka, še bodo svečke gorele na Zaloški.

bil jaz nism ne, 

na mojmu kombinezonu,

je velik oranžne!! :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, DAMI34 pravi:

Ker ti razumeti sploh moreš ne (vrstni red je pravilen)

smo v temi nabijanje,

kjer človek lahko, 

izlije čustva samo, 

ko vidi napake,

ki pokažejo na bedake,

take in take,

ki spreminjajo zakone,

kateri nas utesnjujejo  v svoje spone.

 

Ni vprašal tale jokec,

kaj sedaj naj počne,

je samo nabijal,

da zelena utripa več NE!!!

 

 

:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, sesir pravi:

No...

1.Registracija 25km/h koles s pomožnim motorjem je v kateri Europski državi še?

2.V kateri EU državi kazen,če prevoziš oranžno luč?

3.V kateri EU državi imajo prepovedano prevozit oranžno luč in jim je utripala zelena,ki je na le to situacijo upozarjala in so še to utripajočo zeleno ukinili?

 

Brez,da iščem po googlu ti povem,da smo edini!

Kar poišči. Boš vsaj zaposlen nekaj časa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, thumper pravi:

:D

amen, mnogo bolje, hvala g. Prešeren :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 15 urami, Nearrain pravi:

Ostali pa vemo, da se je  zelena utripajoca luc ukinila zaradi prilagoditve nasega zakona o varnosti cestnega prometa  zakonu EU o cestnem prometu.

 

EU je zakon,,radi imamo EU...EU nas cuva... 

TRAZILI SMO . . . GLEDAJMO !  :smoke:

 

hvala za odgovor. Tega nism tel slišat, ampak.....

pred 13 urami, Borutt pravi:

Bom poskusil obrazložiti. Sem že nekomu drugemu poskusil, pa ga ne zanima.

Zelena utripa več ne (vrstni red ni napaka). Torej se je potrebno prilagoditi trenutnim razmeram. Ker predvidevanje olajša vožnjo in jo dela bolj varno, si lahko pomagamo s pogledom na še en semafor in s tem predvidimo dogajanje. Ampak je nekdo napisal, da mu tisti dodatni pogled odvrača pozornost s ceste. Ali ni dovolj sposoben za vožnjo ali pa ne ve, da sta semaforja blizu smeri gledanja. 

Prilagajanje tem trenutnim razmeram je pač biznis u rikverc, pa mi nisi znal razjasnit, kdo in zakaj je dal u rikverc. Glede predvidevanja. Ko je zelena utripala si zelo enostavno in natančno predvidel, a boš križišče zvozil, ali mirno ustavil. Gledanje semaforjev za pešce je smiselno le na zelo zelo enostavnih križiščih. Čim je režimov za vožnjo več, odpade. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

amen, mnogo bolje, hvala g. Prešeren :D

 

ni panike..reče se "hvala za še" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!