Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 13 minutami, sesir pravi:

Pišem o INKASANSKI odločitvi,da se na semaforjih ukine utripanje zelene luči...

Vi trdite,da EU direktiva po enakih prometnih predpisih...kaj pa luči na avtih,to,da se v Italiji lahko prevozi oranžna luč..se pravi nazadujemo...a potem tudi sama vožnja skozi oranžno luč ne sme bit kazniva!

In ker ni namen manjše onesnaževanje,manjša poraba energije,večja pretočnost,veliko večja vidnost se seveda ukine utripanje zelene,pusti pa se sankcija kazni za prevoženo oranžno luč!In to ima en sam namen in to je kasiranje in polnjenje blagajne brez dna...

Oz drugače spremba prinaša manjšo pretočnost,vecje onesnaževanje ko jebe prinaša pa denar v blagajno!!

Prav imaš.  Sedaj grem pa preveriti, kolikšen bo regres. 

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

prebral sem cel članek, kopiral samo delno, ti se pa 100% sprenevedaš in delaš dramo iz mojega zapisa. Nič novega :P

 

Zaenkrat je tako, da nisi še nobeno svojo trditev argumentiral. 

Sprenevedanje je v celoti tvoje, saj poveličuješ anketo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, DinDiin pravi:

Saj  ti tudi povelicujes zakone, butaste  zakone. :D 

Seveda boš takoj našel to v mojih zapisih, kajne. 

Ti butasti zakoni tebi rešujejo rit, če še ne veš. Ali bi raje videl zakon močnejšega ? Pravzaprav pa kar napiši, kaj je butastega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Zaenkrat je tako, da nisi še nobeno svojo trditev argumentiral. 

Sprenevedanje je v celoti tvoje, saj poveličuješ anketo. 

med poveličevanjem in objavo je velka razlika (ne vem zakaj bi moral neko objavo, ki ni moja argumentirat, če pa samo napišem, da se strinjam z njo), pa vprašal sem te, ali se mogoče ne strinjaš z delom, ki sem ga izpostavil???????

Lej zna bit da ti jo bolj všeč naslednji del:

 

Kaj prinaša boljšo prometno varnost?

  • Višje globe, policijski nadzor 4,82%
 
Nikar se ne zadržuj, ti kr povej svoje stališče :P
 

 

pred eno uro, Borutt pravi:

Seveda boš takoj našel to v mojih zapisih, kajne. 

Ti butasti zakoni tebi rešujejo rit, če še ne veš. Ali bi raje videl zakon močnejšega ? Pravzaprav pa kar napiši, kaj je butastega. 

sej je zakon močnejšega, kamion ma vedno prednost pred motorjem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, sesir said:

Pišem o INKASANSKI odločitvi,da se na semaforjih ukine utripanje zelene luči...

Vi trdite,da EU direktiva po enakih prometnih predpisih...kaj pa luči na avtih,to,da se v Italiji lahko prevozi oranžna luč..se pravi nazadujemo...a potem tudi sama vožnja skozi oranžno luč ne sme bit kazniva!

In ker ni namen manjše onesnaževanje,manjša poraba energije,večja pretočnost,veliko večja vidnost se seveda ukine utripanje zelene,pusti pa se sankcija kazni za prevoženo oranžno luč!In to ima en sam namen in to je kasiranje in polnjenje blagajne brez dna...

Oz drugače spremba prinaša manjšo pretočnost,vecje onesnaževanje ko jebe prinaša pa denar v blagajno!!

V Avstriji zelena luc se utripa... mogoce pa niso v EU :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Ti butasti zakoni tebi rešujejo rit, če še ne veš. Ali bi raje videl zakon močnejšega ? Pravzaprav pa kar napiši, kaj je butastega. 

dejansko bi bilo to bolje..bi vsaj vedel pri čem sem..tako pa moram prednosti navkljub le to prepuščati močnejšim , če ne želim biti zlomljen .. isti kurac sam če me enkrat trefne bo na nagrobniku namesto "ni upošteval zakona močnejšega " pisalo "imel je prednost" ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, jvalant pravi:

V Avstriji zelena luc se utripa... mogoce pa niso v EU :P

 

mogoče se je pokvarila :D
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, jvalant said:

V Avstriji zelena luc se utripa... mogoce pa niso v EU :P

 

Mogoce pa Avstrijci niso taksni hlapci EU kakor smo Zlovenceljni? 

MI smo bolj papeski od papeza... ko v Bruslju omenijo sprejetje nekega novega zakona, ga pri nas cez en teden sprejmemo. Vedno prvi.

Jesmo mali, al smo velika govna !   :smoke:

Nazalost predvsem sebi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

med poveličevanjem in objavo je velka razlika (ne vem zakaj bi moral neko objavo, ki ni moja argumentirat, če pa samo napišem, da se strinjam z njo), pa vprašal sem te, ali se mogoče ne strinjaš z delom, ki sem ga izpostavil???????

Lej zna bit da ti jo bolj všeč naslednji del:

 

Kaj prinaša boljšo prometno varnost?

  • Višje globe, policijski nadzor 4,82%
 
Nikar se ne zadržuj, ti kr povej svoje stališče :P
 

 

sej je zakon močnejšega, kamion ma vedno prednost pred motorjem :P

 

Svojih trditev ne zmoreš argumentirati. 

Še vedno ti ni jasno, kaj je anketa. 

pred 51 minutami, thumper pravi:

dejansko bi bilo to bolje..bi vsaj vedel pri čem sem..tako pa moram prednosti navkljub le to prepuščati močnejšim , če ne želim biti zlomljen .. isti kurac sam če me enkrat trefne bo na nagrobniku namesto "ni upošteval zakona močnejšega " pisalo "imel je prednost" ..

Pa si ugotovil in potrdil, da je udeleženec v prometu kriv za takšno prometno stanje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Borutt said:

ugotovil in potrdil

...kaj pa argumentiral? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Borutt pravi:

Pa si ugotovil in potrdil, da je udeleženec v prometu kriv za takšno prometno stanje. 

če ne znaš prebrat kaj sem napisal se sploh ne oglašaj..

ker udeleženc? stfu .. 

krivi so država , zakoni in inkasantski policaji! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, thumper pravi:

če ne znaš prebrat kaj sem napisal se sploh ne oglašaj..

ker udeleženc? stfu .. 

krivi so država , zakoni in inkasantski policaji! 

Hvala. Bele miši ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Hvala. Bele miši ? 

malenkost... ne sodi drugih po sebi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, thumper pravi:

malenkost... ne sodi drugih po sebi..

Poglej na dno. Tam je resnica. Še poglej. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Poglej na dno. Tam je resnica. Še poglej. 

ne ti meni o dnu.. ker niti ne veš kaj je to in kako tam zgleda .. državna službica brez velikih pretresov .. resnica ? jp videl..ne tako kot ti , ki si za to samo slišal od drugih.. in jaz gledam naprej - ne nazaj kot lakaji politike , ki imajo oči na riti samo zato , da bi izpolnili svojo inkasantsko normo.. 

kako spoznaš uspešnega državnega uslužbenca? po posušenem dreku iz šefove riti  na obrveh ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jvalant pravi:

V Avstriji zelena luc se utripa... mogoce pa niso v EU :P

 

No borut??? Nisi odgovoril,ker ni direkt naslovljeno nate al nisi odgovoril,ker si že priznal slovenjsko inkasanstvo?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, thumper pravi:

ne ti meni o dnu.. ker niti ne veš kaj je to in kako tam zgleda .. državna službica brez velikih pretresov .. resnica ? jp videl..ne tako kot ti , ki si za to samo slišal od drugih.. in jaz gledam naprej - ne nazaj kot lakaji politike , ki imajo oči na riti samo zato , da bi izpolnili svojo inkasantsko normo.. 

kako spoznaš uspešnega državnega uslužbenca? po posušenem dreku iz šefove riti  na obrveh ..

Si prebral za seboj ? Nisi, kajne. Se ti vid megli, vidiš dvojno, pozabljaš, ... ? 

Za sranje pisati si še vedno dober. Ali tudi tukaj pomagajo miške? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, sesir pravi:

No borut??? Nisi odgovoril,ker ni direkt naslovljeno nate al nisi odgovoril,ker si že priznal slovenjsko inkasanstvo?

V eni temi je povezava do članka, v katerem piše, koliko kazni je bilo izdanih zaradi vožnje v rumeno luč. Če imaš kalkulator, boš izračunal obogatitev državne blagajne. 

Ker pa v Sloveniji porušene semaforje zamenjujejo krožišča in, ker je število izdanih kazni za vožnjo v rumeno luč zelo majhno, ti bom nežno napisal, da se to tvoje sranje o teoriji zarote inkasantstva na račun neutripanja zelene luči podira, kot hišica iz kart. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Borutt pravi:

Si prebral za seboj ? Nisi, kajne. Se ti vid megli, vidiš dvojno, pozabljaš, ... ? 

Za sranje pisati si še vedno dober. Ali tudi tukaj pomagajo miške? 

stari kolk si pa ti bolan .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, thumper pravi:

stari kolk si pa ti bolan .. 

Si že vzel zdravilo ? Da boš lažje spal. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:l_01:

Zelena luč, ko je še bila na utripu, je večkrat zdrkala dripca, da jo je začel lovit, pride rumena, se je uštel in z večjo hitrostjo kot sedaj (ko ga malo preseneti na hitro ugasnjena zelena - in pač zavije z očmi :rolleyes: in zabremza) priletel v rdečo na semaforju kot en debil.

:l_01:

:l_01:

:l_01:

:l_01:

Glede na to, da govorimo o usranih treh lučeh na semaforjih, res ne vem, kakšni šoferji ste, da imate toliko problemov. Aja, pa nov pravilnik je v veljavi že koliko let, da je zanimivo, kako vas že cela dva tedna tako hudo moti :slap:.

:l_01:

:l_01:

:l_01:

:l_01:

:l_01:

Jaz res ne vidim takih problemov v križiščih, da bi bilo treba toliko strani debate o tem :P.

:l_01:

Ajd!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, GoBobi pravi:

:l_01:

Zelena luč, ko je še bila na utripu, je večkrat zdrkala dripca, da jo je začel lovit, pride rumena, se je uštel in z večjo hitrostjo kot sedaj (ko ga malo preseneti na hitro ugasnjena zelena - in pač zavije z očmi :rolleyes: in zabremza) priletel v rdečo na semaforju kot en debil.

:l_01:

:l_01:

:l_01:

:l_01:

Glede na to, da govorimo o usranih treh lučeh na semaforjih, res ne vem, kakšni šoferji ste, da imate toliko problemov. Aja, pa nov pravilnik je v veljavi že koliko let, da je zanimivo, kako vas že cela dva tedna tako hudo moti :slap:.

:l_01:

:l_01:

:l_01:

:l_01:

:l_01:

Jaz res ne vidim takih problemov v križiščih, da bi bilo treba toliko strani debate o tem :P.

:l_01:

Ajd!

Probleme s semaforjem so ustvarili neprilagojeni. Pa naj jih še imajo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Borutt pravi:

Pa nam pokaži, v čem so naši predpisi tako edinstveni. 

Ti je Efendi ravnokar dal dva primera polnjenja državne blagajne. Zaradi edinstvenih predpisov, kajne. 

Sej ti tudi pripnejo forumasi kako polnijo tvoji kolegi blagajno pa sam pripnes kako nabijajo in zavajajo.

No temu se rece slepota na delovnem mestu.

Ce pa bi stal kak javni uradnik za varnost v prometu na tej zaloski bi ne bi bilo tega primera ane?!

V casu vasih zahtev po vecji placi in novih vozil ter osebne zascite ko ste delali po predpisih je bilo manj represivnih akcij pa je bilo manj prometnih nesrec je pa res ,da je bila anarhija na cesti vecja.In dokazali ste ,da za isti prekrsek, ki ga zdaj storis dobis lepo cifro in mogoce kake tocke zraven takrat pa ste talali opozorila ko po tekocem traku no ne vsem vecini pa.

Kaj pa naj bi ti dokazoval v cemu so edinstveni prvo so zrastli na travniku butasti poslancev ki razen kako zakrpat financne luknje ne razmisljajo nic drugega in ker ne zivijo na planetu zemlja kot vecina javnih uradnikov in drugo ker sam bolj poznas zakone kot vsi mi tukaj in za vse butaste necloveske dele zakona.

In ne vem kako naj to prikazem, dokazem ter ja zavajam hmmm ( da ti prihranim pisanje)

I zakon ne resuje mojo rit niti ostalih, ce sam ne pazim nase ne bo nobeden.

Ce nekdo hoce prevozit rdeco luc ker je z zakonom doloceno ,da se mora ustavit mislis da nekoga ki se mu jebe za rdeco luc ga bo zakon v tistem trenutku ustavil NE bom pa se sam ustavil da me ne zbije ker pazim nase in opazujem kaj se dogaja okoli mene precej pa jih bolik k...  Torej ne bluzi da zakon resuje mojo rit in ostalih samo delate vecjo represijo na ljudi ,da jih polovica vozi z strahom po cesti in v tem strahu ,da ne dobi kako kazen dela se vecjo sranje po cesti.

 

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rečem,da ni butastih zakonov,če pa prebiram tole temo ugotavljam,da pa je veliko butastih voznikov.Mala penzija mal prekrškov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, exclan pravi:

Sej ti tudi pripnejo forumasi kako polnijo tvoji kolegi blagajno

 

Dragi moj blagajno polnijo vozniki ne policaji,kako,da ti ni to jasno????????

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!