Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 3 minutami, maus pravi:

po pravic povedan so men usi znaki glupi ... vedno kakšnega ke postaujo, kjer bi js hitrej pelu ... 

pol pa 14 dni tuhtam, a sm kje prekoraču al nism (čeprav nism :P ) 

js bi tko naredu ... vsak naj prilagodi hitrost svojim sposobnostim in zmogljivostim motorja ... a ne bi blo to fer :huh: 

Še zmogljivosti šoferja dodaj, pa smo zmagali.

 

pred 6 minutami, Borutt pravi:

 

Bravo. Pa kje si bil do sedaj? Takoj pokliči odgovorne, kje so zaj... Ker vozniki imajo vedno prav, kajne. Kaj pa njih briga cestninska postaja na Bazari. Gas pa dolge luči. 

Tule sem bil. Ne bom klical odgovornih, bom pa tako delal, kot delajo drugi, kot je naraven način vožnje, znižal par 100m pred postajo ne pa 3 kilometre. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Še zmogljivosti šoferja dodaj, pa smo zmagali.

pred 3 minutami, maus pravi:

js bi tko naredu ... vsak naj prilagodi hitrost svojim sposobnostim in zmogljivostim motorja ... a ne bi blo to fer :huh: 

sj sm napisu :jezik: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

sj sm napisu :jezik: 

 

sej sm ti dal pokal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

sej sm ti dal pokal

hvala za pokal pokalou :panic:

p.s.

zanima me kok jih je zatulilo HIP HIP HURA :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, maus pravi:

po pravic povedan so men usi znaki glupi ... vedno kakšnega ke postaujo, kjer bi js hitrej pelu ... 

pol pa 14 dni tuhtam, a sm kje prekoraču al nism (čeprav nism :P ) 

js bi tko naredu ... vsak naj prilagodi hitrost svojim sposobnostim in zmogljivostim motorja ... a ne bi blo to fer :huh: 

un k se z mano strinja .. 3 x naglas zatul ... HIP HIP HURA :P

 

To je sedaj že v zakonu. Ga ni junaka, ki bi na ridah v ovinku prekoračil omejitev. Zakaj ? Si že napisal, jaz pa sem odebelil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

Še zmogljivosti šoferja dodaj, pa smo zmagali.

 

Tule sem bil. Ne bom klical odgovornih, bom pa tako delal, kot delajo drugi, kot je naraven način vožnje, znižal par 100m pred postajo ne pa 3 kilometre. :P

 

Mogoče boš ravno še ujel opozorilo. Če se bo nekdo zanj odločil, seveda. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

To je sedaj že v zakonu. Ga ni junaka, ki bi na ridah v ovinku prekoračil omejitev. Zakaj ? Si že napisal, jaz pa sem odebelil. 

sj bi pa ne upam v Planini 250 .. tko pa moram samo 50  ... ker men bi šlo :P

no ja .. po ravninah se da it krepko preko 150 ... ampak pol je treba še spelat uvink :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Mogoče boš ravno še ujel opozorilo. Če se bo nekdo zanj odločil, seveda. 

moja ga je že :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

sj bi pa ne upam v Planini 250 .. tko pa moram samo 50  ... ker men bi šlo :P

no ja .. po ravninah se da it krepko preko 150 ... ampak pol je treba še spelat uvink :P

 

pred 25 minutami, maus pravi:

...js bi tko naredu ... vsak naj prilagodi hitrost svojim sposobnostim in zmogljivostim motorja ... a ne bi blo to fer :huh: 

Ne štekam zakaj bi ti glih na Planini rad demonstrirou 250? Sej Grobnik ni daleč stran, tam pa lahko do mile volje "prilagodiš hitrost svojim sposobnostim in zmogljivostim motorja"... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 minutes ago, KARMEN1 said:

Imamo nove smajlije za lajkanje?

Smo kot na fb..........:panic:

Ta post je prevec pisan za v crno-sivo temo. :ras:

30 minutes ago, maus said:

un k se z mano strinja .. 3 x naglas zatul ... HIP HIP HURA :P

zakaj me zdaj sodelavci iz pisarne nesejo? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, izibajker pravi:

Ne štekam zakaj bi ti glih na Planini rad demonstrirou 250? Sej Grobnik ni daleč stran, tam pa lahko do mile volje "prilagodiš hitrost svojim sposobnostim in zmogljivostim motorja"... 

vsega pa ne morš štekat :P ... če bi naredu povzetek nekaj zadnjih postov, bi mogoče ukapiru moj sarkazm :P

govori se o nesmiselnosti znakov ... itak se to takrat govori, ko te ujamejo na radar ali pa slikajo ...

nekje so res znaki postavljeni ... 50 pa 50 metrov naprej 70 in potem 50 metrov naprej spet 50 itd itd ... 

in iz sarkazma sem napisal, da znakov sploh ne rabmo :P

 

Pravkar, Zok pravi:

zakaj me zdaj sodelavci iz pisarne nesejo? :huh:

k heroja :eek:

tko k je en napisu ... mene nosili ko kralja i vozili u kolima sa krevetom .. a onog kojeg sam pretukao, staviše policajci u okove i ko lopova odveli u zatvor :lol1:

štekaš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, izibajker pravi:

 

Ne štekam zakaj bi ti glih na Planini rad demonstrirou 250? Sej Grobnik ni daleč stran, tam pa lahko do mile volje "prilagodiš hitrost svojim sposobnostim in zmogljivostim motorja"... 

Grobnik stane...plus ko se po ciljni pelješ dobrih 250 in na koncu ciljne ravnine kuclji na asfaltu ti pa moraš na polne šlajfat...je vsaj Mauso veliko enostavneje,predvsem cenejše,lažje eostopno po ravnini dati malo gasa v tretji...še v četrto ne rabi dati!Ja ima pač mopi...:grupni:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Borutt pravi:

Ne nakladaj o nekem polnjenju blagajne. Če se nekdo ne zmore peljati po omejitvi skozi naselje in pri tem prehiteva vse živo, je verjetno zakon kriv za njegovo kazen.

Naj bi po tvojem vsakih pet metrov nekdo stal in umirjal promet ? Saj bo verjetno treba. Ker bolj sebičnih in nepremišljenih voznikov od naših boš težko našel.  

Sam si odgovoril, da je za storitev prekrška potreben udeleženec v prometu. Poleg tega se mora kazen izdati zakonito. Ravno tako opozorilo. 

Pritoži se poslancem za te njihove umotvore. 

Zakon ti rešuje rit, ker nalaga voznikom vožnjo po svoji strani, ustavitev na rdeči, varnostno razdaljo, ... Ker pa so udeleženci preveč pametni, prihaja do kršitev in prometnih nesreč. In to zaradi teh pametnjakovičev. Ker pa ne razumeš, v čem je smisel določenih pravil, pišeš takšne neumnosti, kot na primer v zadnjem stavku. 

Pravila in zdrav razum nalaga ljudjem da se ne vozijo po moji strani ,zustavitev na redeči ,varnostna....... ne razumeš ti in potem me imaš za mono jaz pa obratno pa sva kvit 

ostale bluzarije sploh nima smisla komentirat ................. 

ne nakladam ampak je dejstvo in ne ti meni o vozniji čez naselje kot primer, ker dobro veš da tukaj ni  polnjenj in nobeden ne opisuje takih prekrškov seveda če ni meritev na koncu naslelja in hiše so že za tabo 400m  . Ampak si kot mediji nesrečo zdramatizirajo z enim stavkom "otrok udeležen" in zdaj duplovečja drama kot da je udeležen kak 40letnik.

Verjamem, da ne boš razumel kar sem hotel povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, exclan pravi:

sej je, pa ni bil zadovoljen, ker sem samo del članka linkal....od tega posta dalje se je začelo vse :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole piše A.L. v grupi Motoristi na FB:

citiram:

Pozdravljeni! Šele pred kratkim sem nabavil motor. Glede na to, da še nimam A katergorije sem bil prisiljen kupiti MP3 ( tukaj pričakujem, da me popljuvate). Dejstvo pa je, da uživam v vožnji ne glede na to. Vendar moj namen ni bil podati mnenje o tem, ampak o tem, da šele sedaj razumem, kako se motoristi počutite. Vsakodnevno naredim okoli 100 km in vsak dan doživim na cesti izsiljlevanja in odvzem prednosti s strani voznikov. Vsak dan doživim nekulturen in nespoštljiv odnos udeležencev v prometu. Šele sedaj mi je vse skupaj jasno. Ugotavljam, da je kultura voznikov res slaba. Prej kot samo avtomobilist tega nisem opazil. Dolga je še pot, da se bo kultura zvišala. Vsem pa želim varno vožnjo.

 

Jz nisem mogu verjet, še en objestnež, ki ga izsiljujejo :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Takole piše A.L. v grupi Motoristi na FB:

citiram:

Pozdravljeni! Šele pred kratkim sem nabavil kupiti MP3 .

 

Jz nisem mogu verjet, še en objestnež, ki ga izsiljujejo :P

 

In to človeka z invalidskim mopedom...ziher nabija al borut?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 5. 2017 ob 18:28, Borutt pravi:

Seveda boš takoj našel to v mojih zapisih, kajne. 

Ti butasti zakoni tebi rešujejo rit, če še ne veš. Ali bi raje videl zakon močnejšega ? Pravzaprav pa kar napiši, kaj je butastega. 

Nic ne resujejo riti,  ampak  samo pobirajo tezko zasluzene  evrcke. Zakon  mocnejsega  pa  poznamo ja, ta mocni s knjigcam  in poloznicami mahate :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, exclan pravi:

Pravila in zdrav razum nalaga ljudjem da se ne vozijo po moji strani ,zustavitev na redeči ,varnostna....... ne razumeš ti in potem me imaš za mono jaz pa obratno pa sva kvit 

ostale bluzarije sploh nima smisla komentirat ................. 

ne nakladam ampak je dejstvo in ne ti meni o vozniji čez naselje kot primer, ker dobro veš da tukaj ni  polnjenj in nobeden ne opisuje takih prekrškov seveda če ni meritev na koncu naslelja in hiše so že za tabo 400m  . Ampak si kot mediji nesrečo zdramatizirajo z enim stavkom "otrok udeležen" in zdaj duplovečja drama kot da je udeležen kak 40letnik.

Verjamem, da ne boš razumel kar sem hotel povedat.

Zakon nalaga ljudem, da se vozijo po svoji strani. Ker tega ne poznaš, je vsako debatiranje brezpredmetno. 

pred 1 uro, exclan pravi:

Kje si bil do sedaj ? O tej zadevi teče beseda že cel teden. 

pred eno uro, DAMI34 pravi:

sej je, pa ni bil zadovoljen, ker sem samo del članka linkal....od tega posta dalje se je začelo vse :D

 

Si prebral v članku o slabi prometni kulturi, predvidevanju in treningu na poligonu? Nisi. Zate je anketa sveta stvar. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

 

Kje si bil do sedaj ? O tej zadevi teče beseda že cel teden. 

V bistvu smo že skoraj zmatrani od teka :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Takole piše A.L. v grupi Motoristi na FB:

citiram:

Pozdravljeni! Šele pred kratkim sem nabavil motor. Glede na to, da še nimam A katergorije sem bil prisiljen kupiti MP3 ( tukaj pričakujem, da me popljuvate). Dejstvo pa je, da uživam v vožnji ne glede na to. Vendar moj namen ni bil podati mnenje o tem, ampak o tem, da šele sedaj razumem, kako se motoristi počutite. Vsakodnevno naredim okoli 100 km in vsak dan doživim na cesti izsiljlevanja in odvzem prednosti s strani voznikov. Vsak dan doživim nekulturen in nespoštljiv odnos udeležencev v prometu. Šele sedaj mi je vse skupaj jasno. Ugotavljam, da je kultura voznikov res slaba. Prej kot samo avtomobilist tega nisem opazil. Dolga je še pot, da se bo kultura zvišala. Vsem pa želim varno vožnjo.

 

Jz nisem mogu verjet, še en objestnež, ki ga izsiljujejo :P

 

Naslednji stavek si pa preskočil, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!