Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 6 minutami, Borutt pravi:

 

Si prebral v članku o slabi prometni kulturi, predvidevanju in treningu na poligonu? Nisi. Zate je anketa sveta stvar. 

Sem prebral. Pokaži kje sem trdil da je sveta?

Je pa pokazatelj kaj si narod misli. (zna bit da je tut nekaj resnice na tem)

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Naslednji stavek si pa preskočil, kajne. 

nism nism, sam si prehitr :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DinDiin pravi:

Nic ne resujejo riti,  ampak  samo pobirajo tezko zasluzene  evrcke. Zakon  mocnejsega  pa  poznamo ja, ta mocni s knjigcam  in poloznicami mahate :) 

Zakon pobira težko zaslužene evrčke  ? Ne krši, pa boš prihranil.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Zakon pobira težko zaslužene evrčke  ? Ne krši, pa boš prihranil.  

ne piši in ne zagovarjaj neživljenskih (nekaterih seveda, ne vseh) zakonov, pa bo še bolj prihranil :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Sem prebral. Pokaži kje sem trdil da je sveta?

Je pa pokazatelj kaj si narod misli. (zna bit da je tut nekaj resnice na tem)

nism nism, sam si prehitr :P

 

V prejšnjih zapisih je bila anketa zate sveta stvar. Ker si me spraševal, če mogoče ni vse res, kar je v anketi. 

Pokazatelj, kaj si narod misli ? Anketiranih 15 ljudi je narod. Dober pokazatelj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

V prejšnjih zapisih je bila anketa zate sveta stvar. Ker si me spraševal, če mogoče ni vse res, kar je v anketi. 

Pokazatelj, kaj si narod misli ? Anketiranih 15 ljudi je narod. Dober pokazatelj. 

jebiga, si mel izpolnit anketo :ras:

ps. Se pa absolutno strinjam z anketo in že dooooooolgo trdim isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

ne piši in ne zagovarjaj neživljenskih (nekaterih seveda, ne vseh) zakonov, pa bo še bolj prihranil :P

 

Jaz ne zagovarjam zakon. Zagovarjam varen prihod domov. Ampak pri tej miselnosti in tej prometni kulturi je to velik podvig. 

Pravkar, DAMI34 pravi:

jebiga, si mel izpolnit anketo :ras:

ps. Se pa absolutno strinjam z anketo in že dooooooolgo trdim isto.

Seveda se strinjaš, ker te nič ne stane. Po drugi strani pa ne boš naredil prav ničesar za večjo varnost. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Jaz ne zagovarjam zakon. Zagovarjam varen prihod domov. Ampak pri tej miselnosti in tej prometni kulturi je to velik podvig. 

zdej se pa odloči, ma anketa prav al ne?

Bi zadevo reševal s kaznimi, ali čem drugim, ker zdi se mi da tole kar si zgoraj napisal zelo podpira tisto kar nam manjka namreč:

usposobljenost voznikov 89.80% in tu je zajeta tudi prometna kultura, spoštovanje pravil itd itd

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, DAMI34 said:

 

Je pa pokazatelj kaj si narod misli. (zna bit da je tut nekaj resnice na tem)

 

Kaj narod misli?

Narod voli.... izvoljeni izbranci sprejemajo zakone.

Ce veljavni zakoni ne ustrezajo "NARODU"  obstajajo demokraticni nacini za spremembo le teh.

ABC demokracije za telebane  :smoke:

 

PS: delovna skupina na Motosvetu z imenom " Radjije mi udje u dupe nego u glavu" je vec kot delavna v tej temi... pa se v kaksni drugi.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj si hotel povedati? Boš komentiral anketo? Boš povedal kaj si misliš o članku?

Ker ostalo že vse vem, hudič je ker je MS ravno toliko privlačen da rad tut ti riješ po (dreku) :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si mislim?

Ce Je "Narod" tok debilen, da raje stoka Po forumih in ob sankih, namesto da bi se posluzil nacinov katere mu sistem omogoca da spremeni za njega "nezivljenske, inkasantske in represivne zakone" si taisti "narod" v anketi zasluzi trplenje.

IMHO

KDOR SE NE BORI ZA PRAVICE, SI JIH NE ZASLUZI 

PS: ne rijem po govnu, Sam obcasno me oci zapecejo ob branju vasih nebuloz in se oglasim... jbg. Se vedno upam, da bo "narod" koncno enkrat zadel tapravo dno in kaj druzga naredil kot le izpolnejval debilne ankete za fopanje mas.

Vsak lahko nosi Samo tolikor koliko lahko nosi .... ocitno lahko se dost nalozijo

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, exclan pravi:

...

ne nakladam ampak je dejstvo in ne ti meni o vozniji čez naselje kot primer, ker dobro veš da tukaj ni  polnjenj in nobeden ne opisuje takih prekrškov seveda če ni meritev na koncu naslelja in hiše so že za tabo 400m  . Ampak si kot mediji nesrečo zdramatizirajo z enim stavkom "otrok udeležen" in zdaj duplovečja drama kot da je udeležen kak 40letnik.

Verjamem, da ne boš razumel kar sem hotel povedat.

Tega ne odobravam niti prakticiram. Je pa tako, da znajo vsi to omeniti, nihče pa ne pokaže takšno točko. 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, DAMI34 pravi:

zdej se pa odloči, ma anketa prav al ne?

Bi zadevo reševal s kaznimi, ali čem drugim, ker zdi se mi da tole kar si zgoraj napisal zelo podpira tisto kar nam manjka namreč:

usposobljenost voznikov 89.80% in tu je zajeta tudi prometna kultura, spoštovanje pravil itd itd

 

Anketa je zbir par laičnih mnenj. Če ti je toliko do laičnega mnenja, pa naj ti še motor servisirajo. 

O kaznovanju in vsem ostalem v zvezi varnosti prometa sem jaz že toliko stvari napisal, da jih ne prebereš v tem tednu. Hkrati pa ugotavljam, da si zelo pozabljiv, saj si vse te stvari že prebral. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na naši cesti pravkar hudobni inkasanti inkasirajo.

 

Začuda na lepem vsi vozijo po omejitvah. Pa noben ne prehiteva, ker je pač ravnina sred naselja in lahko. Čudno, prečudno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, gusar said:

Dragi moj blagajno polnijo vozniki ne policaji,kako,da ti ni to jasno????????

Pokazi mi enega voznika, ki bo prostovljno dal 100e? Blagajno polnijo policaji, res pa, da z nasim denarjem...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, jskrablin pravi:

Na naši cesti pravkar hudobni inkasanti inkasirajo.

 

Začuda na lepem vsi vozijo po omejitvah. Pa noben ne prehiteva, ker je pač ravnina sred naselja in lahko. Čudno, prečudno...

Po domače povedano to pomeni, da bedak potrebuje batine, ker pameti tako ali tako nima. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, jvalant pravi:

Pokazi mi enega voznika, ki bo prostovljno dal 100e? Blagajno polnijo policaji, res pa, da z nasim denarjem...

 

1. člen

(vsebina zakona)

S tem zakonom se določajo prometna pravila ravnanja v cestnem prometu ter pooblastila in sankcije, ki jih pri izvajanju tega zakona izrekajo pristojni organi.

 

Predpisovanje prekrškov in sankcij

1. člen

(1) Ta zakon določa splošne pogoje za predpisovanje prekrškov in sankcij zanje, splošne pogoje za odgovornost za prekrške, za izrekanje in za izvršitev sankcij za prekrške, postopek za prekrške ter organe in sodišča za odločanje o prekrških.

(2) Predpisi, s katerimi se v Republiki Sloveniji določajo prekrški, se lahko uporabljajo le v skladu s tem zakonom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Borutt said:

Anketa je zbir par laičnih mnenj. Če ti je toliko do laičnega mnenja, pa naj ti še motor servisirajo.

  Definiraj laicno...  Ti dam primer, ce bom dobil preslano juho, ali pa postan krompir v restavraciji, nimam prav, ker sem laik in ne kuhar? Laiki vcasih vidijo vec kot profiji....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Let me tell you something about the law. The law is just a contract. A contract between the rich people who own everything, and the poor people who want to take it away. And the contract says, if you break the law and get away with it fine. But if you break the law and get caught you got to play by the rules and pay the price. It's no big moral thing, you don't need ideology to knock off a liquor store. "

Simple Men / Hal Hartley

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt eno pitanje?

Koliko me pride v eurckih ce kakega idiota ki ne zna vozit v kroziscu mahnem po gobcu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, exclan pravi:

Ja profici pa politiki bodo vse resili 

Ti ne gre v glavo, kajne. Vsak udeleženec v cestnem prometu je odgovoren za varno udejstvovanje v prometu. Da ti poenostavim; sam si si kriv, če greš prehitro skozi naselje, skozi rdečo, na nasprotno stran, si pijan, brez izpita, ... 

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Borutt said:

1. člen

(vsebina zakona)

S tem zakonom se določajo prometna pravila ravnanja v cestnem prometu ter pooblastila in sankcije, ki jih pri izvajanju tega zakona izrekajo pristojni organi.

 

Predpisovanje prekrškov in sankcij

1. člen

(1) Ta zakon določa splošne pogoje za predpisovanje prekrškov in sankcij zanje, splošne pogoje za odgovornost za prekrške, za izrekanje in za izvršitev sankcij za prekrške, postopek za prekrške ter organe in sodišča za odločanje o prekrških.

(2) Predpisi, s katerimi se v Republiki Sloveniji določajo prekrški, se lahko uporabljajo le v skladu s tem zakonom.

 Dej si to zatakni nekam... Sami idoti se tako drzijo predpisa in zakona kot pijanec plota... Bom povedal se enkrat kar sem ze: Ustavljanje na Bledu med zadnjo hiso in tablo za konec Bleda, seveda, ko se peljes ven iz Bleda, je inkasanstvo, ali zloraba pravil, ali neclovesko razlaganje pravil...  Ustavljanje na nevarnih mestih, pred solami, ipd, pa je  pametno razlaganje in uporaba pravil, zelo redka pojava, sicer... Tega kontesta teli tvoji citiati ne pokrivajo... Pa dej enkrat sam kej odgovori, ne sam prepisovat... A so vas sam to naucili v soli al kaj?

 

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Ti ne gre v glavo, kajne. Vsak udeleženec v cestnem prometu je odgovoren za varno udejstvovanje v prometu. Da ti poenostavim; sam si si kriv, če greš prehitro skozi naselje, skozi rdečo, na nasprotno stran, si pijan, brez izpita, ... 

Hvala BOGU da si prisel na moje da je vsak udelezenec odgovoren za varno udejstvovanje v prometu in to pomeni zakon nima nobenega vpliva razen za talanje kazni in to si ti potrdil z tem odgovorom.

Sem pa ateist! Ampak tudi sem moral preklicat tujo silo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, jvalant pravi:

  Definiraj laicno...  Ti dam primer, ce bom dobil preslano juho, ali pa postan krompir v restavraciji, nimam prav, ker sem laik in ne kuhar? Laiki vcasih vidijo vec kot profiji....

V prometu nima vsak svoja pravila, kot ima vsak svoj okus. Bo šlo ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, exclan pravi:

Pravila in zdrav razum nalaga ljudjem da se ne vozijo po moji strani ,zustavitev na redeči ,varnostna....... ne razumeš ti in potem me imaš za mono jaz pa obratno pa sva kvit 

Borutt tukaj sem to opisal po svoje bistvo je isto kot si sam napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Borutt said:

V prometu nima vsak svoja pravila, kot ima vsak svoj okus. Bo šlo ? 

No bo slo... postan krompir, ali ZELO preslana juha sta bila primera za ocitno napako kuharja (ki se znajo dogoditi), ki pa je po tvoje laik, torej ne kuhar, nima kaj komentirati, ali ze po pravilu nima prav ker ni kuhar. torej primer ocitne napake, ki pa je laik ne sme/more oceniti? Bo slo zdaj tebi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!