Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 5 minutami, exclan pravi:

Borutt eno pitanje?

Koliko me pride v eurckih ce kakega idiota ki ne zna vozit v kroziscu mahnem po gobcu?

Odvisno. 

 

(1) Kdor izziva ali koga spodbuja k pretepu ali se vede na drzen, nasilen, nesramen, žaljiv ali podoben način ali koga zasleduje in s takšnim vedenjem pri njem povzroči občutek ponižanosti, ogroženosti, prizadetosti ali strahu, se kaznuje z globo od 60.000 do 120.000 tolarjev.

(2) Kdor koga udari, se kaznuje z globo od 80.000 tolarjev do 150.000 tolarjev.

(3) Kdor se pretepa, se kaznuje z globo od 100.000 tolarjev do 300.000 tolarjev.

 

(1) Kdor koga tako telesno poškoduje, da je bil zaradi tega začasno okvarjen ali oslabljen kakšen del njegovega telesa ali njegov organ, ali je poškodovančeva zmožnost za delo začasno zmanjšana ali je prizadeta njegova zunanjost ali je začasno okvarjeno njegovo zdravje, se kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do enega leta.

(2) Če je poškodba iz prejšnjega odstavka prizadejana z orožjem, nevarnim orodjem, drugim sredstvom ali na tak način, da se lahko telo hudo poškoduje ali zdravje hudo okvari, se storilec kaznuje z zaporom do treh let.

(3) Sodišče sme storilcu dejanja iz prejšnjega odstavka izreči sodni opomin, zlasti če je bil storilec izzvan z nedostojnim ali surovim obnašanjem poškodovanca.

(4) Pregon za dejanje iz prvega odstavka tega člena se začne na predlog.

 

 

(1) Kdor koga tako telesno poškoduje ali mu prizadene tako škodo na zdravju, da bi bilo lahko zaradi tega v nevarnosti življenje poškodovanca, ali je uničen ali za vselej in znatno oslabljen kakšen del njegovega telesa ali kak organ ali je začasno in znatno oslabljen pomemben del telesa ali pomemben organ ali je zaradi tega poškodovani začasno nezmožen za vsakršno delo ali je njegova zmožnost za delo za vselej zmanjšana ali je bila začasno precej zmanjšana ali je bil začasno skažen ali mu je začasno hudo ali za vselej v manjši meri okvarjeno zdravje, se kaznuje z zaporom od šestih mesecev do petih let.

(2) Če poškodovani zaradi poškodbe iz prejšnjega odstavka umre, se storilec kaznuje z zaporom od enega do desetih let.

(3) Kdor stori dejanje iz prvega odstavka tega člena iz malomarnosti, se kaznuje z zaporom do dveh let.

(4) Če je storilec dejanje iz prvega ali drugega odstavka tega člena storil na mah, ker ga je poškodovanec brez njegove krivde z napadom ali hudimi žalitvami močno razdražil, se kaznuje z zaporom do treh let.

 

 

(1) Kdor koga tako hudo telesno poškoduje ali mu prizadene tako hudo škodo na zdravju, da je bilo zaradi tega v nevarnosti življenje poškodovanca, ali je uničen ali za vselej in zelo oslabljen pomemben del njegovega telesa ali pomemben organ ali je postal poškodovani zaradi tega za vselej nezmožen za vsakršno delo ali je ostal skažen ali mu je bilo za vselej hudo okvarjeno zdravje, se kaznuje z zaporom od enega do desetih let.

(2) Če poškodovani zaradi poškodbe iz prejšnjega odstavka umre, se storilec kaznuje z zaporom od treh do petnajstih let.

(3) Kdor stori dejanje iz prvega odstavka tega člena iz malomarnosti, se kaznuje z zaporom do treh let.

(4) Če je storilec dejanje iz prvega ali drugega odstavka tega člena storil na mah, ker ga je poškodovanec brez njegove krivde z napadom ali hudimi žalitvami močno razdražil, se kaznuje z zaporom od šestih mesecev do petih let.

 

Kdor sodeluje pri pretepu, v katerem je kdo ubit ali hudo telesno poškodovan, se za samo sodelovanje kaznuje z zaporom do enega leta.

 

 

(1) Kdor pri pretepu ali prepiru seže po orožju, nevarnem orodju ali kakšnem drugem sredstvu, s katerim se lahko telo hudo poškoduje ali zdravje hudo okvari, se kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do šestih mesecev.

(2) Pregon se začne na predlog.

 

Kdor ne pomaga osebi, ki je v neposredni smrtni nevarnosti, čeprav bi to lahko storil brez nevarnosti zase ali za koga drugega, se kaznuje z zaporom do enega leta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Borutt said:

Ti ne gre v glavo, kajne. Vsak udeleženec v cestnem prometu je odgovoren za varno udejstvovanje v prometu. Da ti poenostavim; sam si si kriv, če greš prehitro skozi naselje, skozi rdečo, na nasprotno stran, si pijan, brez izpita, ... 

  Lej, ti si rekel da nam zakoni resujejo zivljenja.... tule pa pravis da je vsa sam odogovoren, odgovori mi na tole, braz citata prosim:  Ce me nabije idiot, ki krsi zakon, in pridrvi v rdeco, kaj mi je pomagal zakon? Ti povem jaz: NIC! Zakon je mrtva crka na papirji, ki si je vsak lahko razlaga po svoje. In jo tudi izkoristi ali za varnost, ali za represijo, ali pa za proracun... Po statistiki v sloveniji, pa avstriji, in evropi, nisem ravno preprican, da je pri nas varnost na prvem mestu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, jvalant pravi:

 Dej si to zatakni nekam... Sami idoti se tako drzijo predpisa in zakona kot pijanec plota... Bom povedal se enkrat kar sem ze: Ustavljanje na Bledu med zadnjo hiso in tablo za konec Bleda, seveda, ko se peljes ven iz Bleda, je inkasanstvo, ali zloraba pravil, ali neclovesko razlaganje pravil...  Ustavljanje na nevarnih mestih, pred solami, ipd, pa je  pametno razlaganje in uporaba pravil, zelo redka pojava, sicer... Tega kontesta teli tvoji citiati ne pokrivajo... Pa dej enkrat sam kej odgovori, ne sam prepisovat... A so vas sam to naucili v soli al kaj?

 

Zatikanje vadi na sebi. Bo šlo ? Pa ne imenuj voznike, ki se držijo predpisov, idioti. 

Omenjaš ustavljanje. Kaj pa je s tem narobe ? Bodi bolj natančen, kaj te moti pri ustavljanju na tistem mestu. 

Ti si že videl šolo ? Njena zunanjost ne šteje. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, jvalant pravi:

  , nisem ravno preprican, da je pri nas varnost na prvem mestu...

Glede nato,da so ukinili vozniku prijazno utripanje zelene in na količino ležečih policajk je varnost ziher na mestu,kjer se dobi za nagrado klobaso:smoke:

IMG_20170527_130615_435.JPG

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Borutt said:

Zatikanje vadi na sebi. Bo šlo ? Pa ne imenuj voznike, ki se držijo predpisov, idioti. 

Omenjaš ustavljanje. Kaj pa je s tem narobe ? Bodi bolj natančen, kaj te moti pri ustavljanju na tistem mestu. 

Ti si že videl šolo ? Njena zunanjost ne šteje. 

 

    Kaj me moti? Dej resno, povej kaj je nevarnega ce voznik pospesi 100m pred znakom komec naselja, in to 100m za zadnjo hiso, ob tem da je pas za pesce fizicno locen od vozisca. Povej  zakaj je bolje ustavljati na takem mestu, kot pa v naselju, pred solo itd? PROSIM ne reci ker je tak predpis! In da to bo slo lazje: za idiote sem oznacil ljudi ki se drzijo predpisa in ustavljajo na nenevarnem mestu, ne voznike... Bo sedaj slo?

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, exclan pravi:

Hvala BOGU da si prisel na moje da je vsak udelezenec odgovoren za varno udejstvovanje v prometu in to pomeni zakon nima nobenega vpliva razen za talanje kazni in to si ti potrdil z tem odgovorom.

Sem pa ateist! Ampak tudi sem moral preklicat tujo silo

Zakon določa pravila vožnje. Bo šlo ? In, ker se vozniki držijo teh pravil, katera so v zakonu, poteka promet varno in tekoče. Ker pa zelo dvomim, da ti je to jasno, ti bom napisal še, da se na račun teh pravil, zapisanih v zakonu, ti lahko pelješ po svoji strani in voznik, katerega srečaš, po svoji strani. In spet zelo dvomim, da veš, od kje je vse tisto učno gradivo v šolah vožnje. 

Boš pa mogoče to razumel; ker neprilagojeni vozijo v rdečo, storijo prekršek in celo prometno nesrečo. In zakon je kriv, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, exclan pravi:

Borutt tukaj sem to opisal po svoje bistvo je isto kot si sam napisal.

Ti bom še enkrat napisal. Pravila so uzakonjena. Zdrava pamet nalaga ljudem upoštevanje ta uzakonjena pravila. In zaradi tega ne vozijo po tvoji strani, se ustavijo na rdeči, ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, jvalant pravi:

No bo slo... postan krompir, ali ZELO preslana juha sta bila primera za ocitno napako kuharja (ki se znajo dogoditi), ki pa je po tvoje laik, torej ne kuhar, nima kaj komentirati, ali ze po pravilu nima prav ker ni kuhar. torej primer ocitne napake, ki pa je laik ne sme/more oceniti? Bo slo zdaj tebi?

Pravila so samo ena. Nima vsakdo svoja pravila, kot ima vsakdo svoj okus, zaradi česar si nekdo zelo soli juho, razkuha ali premalo skuha krompir oziroma ga pusti stati, ... 

Sploh pa je ta tvoja primerjava totalno neumna, saj nima nobene veze s prometom in njegovo ureditvijo, ker pravila so, kot sem že napisal, samo ena in jih nima vsak svoja. 

Vem, da ti ne bo šlo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, jvalant pravi:

  Lej, ti si rekel da nam zakoni resujejo zivljenja.... tule pa pravis da je vsa sam odogovoren, odgovori mi na tole, braz citata prosim:  Ce me nabije idiot, ki krsi zakon, in pridrvi v rdeco, kaj mi je pomagal zakon? Ti povem jaz: NIC! Zakon je mrtva crka na papirji, ki si je vsak lahko razlaga po svoje. In jo tudi izkoristi ali za varnost, ali za represijo, ali pa za proracun... Po statistiki v sloveniji, pa avstriji, in evropi, nisem ravno preprican, da je pri nas varnost na prvem mestu...

Ne obračaj mojih besed in ne zavajaj. Citiraj tisti zapis, kjer nekaj trdim. 

Kaj je tebi pomagal zakon, ker je nekdo prevozil rdečo in se zaletel v tebe ? Zresni se. Ker pišeš totalne neumnosti. Zakon določa ustavitev pri rdeči luči. Ti je sploh jasno, da upoštevanje pravil varuje ? In, ker jih nekdo v tem primeru ne upošteva, je prišlo do ... 

Nisi prepričan, da je pri nas varnost na prvem mestu ? In zakaj je tako ? Ker je preveč neprilagojenih, sebičnih, malomarnih, prehitrih, zabitih, neuravnovešenih, ..., osebkov za krmilom in za volanom. Ko se bodo ti osebki začeli zavedati posledic svojega ravnanja, bo prometna varnost takoj boljša. In še nekaj; nihče ne sili te osebke prehitro voziti, neupoštevati rdečo luč, sekati ovinke, ... 

pred 31 minutami, exclan pravi:

Hvala

Ampak ta zakon je pa star niso ga dosti updejtali?

Vprašanje naslovi odgovornim. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, Borutt said:

Pravila so samo ena. Nima vsakdo svoja pravila, kot ima vsakdo svoj okus, zaradi česar si nekdo zelo soli juho, razkuha ali premalo skuha krompir oziroma ga pusti stati, ... 

Sploh pa je ta tvoja primerjava totalno neumna, saj nima nobene veze s prometom in njegovo ureditvijo, ker pravila so, kot sem že napisal, samo ena in jih nima vsak svoja. 

Vem, da ti ne bo šlo. 

 Ce komu kaj ne gre, ne gre tebi: kuharski show, ni odgovor na promet, ampak na tole:

>>"Anketa je zbir par laičnih mnenj. Če ti je toliko do laičnega mnenja, pa naj ti še motor servisirajo."<<

  Torej, da ti obrazlozim: gre se za to, da laiki nismo butci, in da marsikaj imamo tudi prav, pa ceprav nismo iz stroke, in za to je kuharska primerjava popolnoma na mestu: ce je nekaj preslano, ti ni treba biti kuhar, da to pogruntas. Ce nekje strezejo postan krompir, bom verjel gostom, tudi ce niso kuharji.

  Bo slo sedaj?

 

P.S:  Ja, mi je do laicnega mnenja... Je veckrat bolj realno, kot pa od strokovnega, politicnega ipd menja... Naprimer: se vsaka vlada se je ocenila da dela odlocno... mi laiki, smo pa zmeri bl v dreku.

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, jvalant pravi:

    Kaj me moti? Dej resno, povej kaj je nevarnega ce voznik pospesi 100m pred znakom komec naselja, in to 100m za zadnjo hiso, ob tem da je pas za pesce fizicno locen od vozisca. Povej  zakaj je bolje ustavljati na takem mestu, kot pa v naselju, pred solo itd? PROSIM ne reci ker je tak predpis! In da to bo slo lazje: za idiote sem oznacil ljudi ki se drzijo predpisa in ustavljajo na nenevarnem mestu, ne voznike... Bo sedaj slo?

Kdo je do sedaj omenjal kakšno nevarnost ? Kaj takšen voznik, kateri pospeši 100 m pred tablo konec naselja, s tem prezgodnjim pospeševanjem pridobi ? Bo prej doma ? 

Čeprav sem vse to prebral, še vedno ne razumem, zakaj je ustavljanje na tistem mestu tako moteče. 

Tisto odebeljeno verjetno samo ti razumeš. 

pred 6 minutami, jvalant pravi:

 Ce komu kaj ne gre, ne gre tebi: kuharski show, ni odgovor na promet, ampak na tole:

>>"Anketa je zbir par laičnih mnenj. Če ti je toliko do laičnega mnenja, pa naj ti še motor servisirajo."<<

  Torej, da ti obrazlozim: gre se za to, da laiki nismo butci, in da marsikaj imamo tudi prav, pa ceprav nismo iz stroke, in za to je kuharska primerjava popolnoma na mestu: ce je nekaj preslano, ti ni treba biti kuhar, da to pogruntas. Ce nekje strezejo postan krompir, bom verjel gostom, tudi ce niso kuharji.

  Bo slo sedaj?

 

P.S:  Ja, mi je do laicnega mnenja... Je veckrat bolj realno, kot pa od strokovnega, politicnega ipd menja... Naprimer: se vsaka vlada se je ocenila da dela odlocno... mi laiki, smo pa zmeri bl v dreku.

V prometu so samo ena pravila. Doma si pa kuhaj, karkoli hočeš. Bo šlo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, Borutt said:

Nisi prepričan, da je pri nas varnost na prvem mestu ? In zakaj je tako ? Ker je preveč neprilagojenih, sebičnih, malomarnih, prehitrih, zabitih, neuravnovešenih, ..., osebkov za krmilom in za volanom. Ko se bodo ti osebki začeli zavedati posledic svojega ravnanja, bo prometna varnost takoj boljša. In še nekaj; nihče ne sili te osebke prehitro voziti, neupoštevati rdečo luč, sekati ovinke, ... 

 

Zakaj odgovornim, pa sej si tule pameten za VSE in imas odgovor za vsakogar, pa se zaljiv si...

  Se enkrat, na zgornje vprasanje: Ce policaji ustavljajo veckrat in precej bolj pogosto na NENEVARNIH mestih, npr na izhodiz iz naselja, bres prehoda za pesec, brez plocnika (ki je locen od vozisca, brez his, pred tablo, ker pac res veliko VARNIH voznikov malo pospesi, in ZELO malokrat tam kjer zabiti osebki res lahko naredijo veliko skode, potem ja, se sprasujem kako to pomaga varnosti. Ti odgovora ocitno ne ves, jaz pa naj vprasam odgovorne... Pa kaj potem vsem tule solis pamet, ko dobis pa konkretno vprsanje, pa napotis drugam? Tebe, kot policaja, sprasujem, ce se tebi osebno to zdi pametna politika?

11 minutes ago, Borutt said:

Kdo je do sedaj omenjal kakšno nevarnost ? Kaj takšen voznik, kateri pospeši 100 m pred tablo konec naselja, s tem prezgodnjim pospeševanjem pridobi ? Bo prej doma ? 

Čeprav sem vse to prebral, še vedno ne razumem, zakaj je ustavljanje na tistem mestu tako moteče. 

Tisto odebeljeno verjetno samo ti razumeš. 

V prometu so samo ena pravila. Doma si pa kuhaj, karkoli hočeš. Bo šlo ?

Hvala, ravnokar si odgovoril na vsa moja vprasanja... Samo se tole: zakaj je ustavljanje na tem mestu tako motece: ker kadarkoli, in to je precejkrat, ustavljajo na takih mestih, ne ustavljajo, preprecujejo, kontrolirajo na nevarnih mestih. Ce bi se slo za varnost, bi bili veckrat tam, kjer je nevarno, se ti ne zdi to pametno?

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, jvalant pravi:

Zakaj odgovornim, pa sej si tule pameten za VSE in imas odgovor za vsakogar, pa se zaljiv si...

  Se enkrat, na zgornje vprasanje: Ce policaji ustavljajo veckrat in precej bolj pogosto na NENEVARNIH mestih, npr na izhodiz iz naselja, bres prehoda za pesec, brez plocnika (ki je locen od vozisca, brez his, pred tablo, ker pac res veliko VARNIH voznikov malo pospesi, in ZELO malokrat tam kjer zabiti osebki res lahko naredijo veliko skode, potem ja, se sprasujem kako to pomaga varnosti. Ti odgovora ocitno ne ves, jaz pa naj vprasam odgovorne... Pa kaj potem vsem tule solis pamet, ko dobis pa konkretno vprsanje, pa napotis drugam? Tebe, kot policaja, sprasujem, ce se tebi osebno to zdi pametna politika?

Hvala, ravnokar si odgovoril na vsa moja vprasanja... Samo se tole: zakaj je ustavljanje na tem mestu tako motece: ker kadarkoli, in to je precejkrat, ustavljajo na takih mestih, ne ustavljajo, preprecujejo, kontrolirajo na nevarnih mestih. Ce bi se slo za varnost, bi bili veckrat tam, kjer je nevarno, se ti ne zdi to pametno?

V prvem stavku si se lepo opisal. 

Ne vem več ali se hecaš ali zajebavaš. Zato še enkrat; kaj je narobe s tistim mestom, kjer ustavljajo ? 

Sedaj mene sprašuješ, zakaj nekdo drugi ustavlja na neki lokaciji. Se ti mogoče zdi, da jaz poznam tisto lokacijo in vse ostale v okolici ? Vprašaj tiste, ki tam ustavljajo. Pa boš dobil odgovor iz prve roke. Ampak ne boš in boš raje meni tukaj nabijal, da te po odgovor pošiljam drugam. Nisem jaz tam v službi. Bo šlo to ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Borutt pravi:

Zakon ti rešuje rit, ker nalaga voznikom vožnjo po svoji strani, ustavitev na rdeči, varnostno razdaljo, ... Ker pa so udeleženci preveč pametni, prihaja do kršitev in prometnih nesreč. In to zaradi teh pametnjakovičev. Ker pa ne razumeš, v čem je smisel določenih pravil, pišeš takšne neumnosti, kot na primer v zadnjem stavku. 

zakon ne rešuje ničesar temveč samo predpisuje kako naj bi bilo ter določi sankcije .. zakon ni rešil še nobene riti.. 

večino preprečenih nesreč se reši z neupoštevanjem predpisov..

pred 13 urami, Borutt pravi:

Če ti še vedno ni jasno, da se je treba prilagoditi trenutnim razmeram, potem ti želim veselo skakanje. 

 

pred 13 urami, Borutt pravi:

Ti si označil osebe za neprilagojene. Jaz ves čas pišem o tem, da se je treba prilagoditi trenutnim razmeram. 

nekateri , ki so plačani za to , da bi stvari spravili v red pa izpolnjujejo svojo inkasantsko normo ..

ko le to opeavijo pa vse  ostalo preložijo na ramena samih udeležencev v prometu - "sami ste krivi" je najpogostejša izjava.. 

če je to res potem ne rabimo ne policije ne sodstva ..ker smo si itak sami krivi ...

pred 12 urami, maus pravi:

zanima me kok jih je zatulilo HIP HIP HURA :P

noben..k si zajebu.. nis napisal "hip hip huRRa"

pred 29 minutami, Borutt pravi:

Kaj je tebi pomagal zakon, ker je nekdo prevozil rdečo in se zaletel v tebe ? Zresni se. Ker pišeš totalne neumnosti. Zakon določa ustavitev pri rdeči luči. Ti je sploh jasno, da upoštevanje pravil varuje ? In, ker jih nekdo v tem primeru ne upošteva, je prišlo do ... 

Nisi prepričan, da je pri nas varnost na prvem mestu ? In zakaj je tako ? Ker je preveč neprilagojenih, sebičnih, malomarnih, prehitrih, zabitih, neuravnovešenih, ..., osebkov za krmilom in za volanom. Ko se bodo ti osebki začeli zavedati posledic svojega ravnanja, bo prometna varnost takoj boljša. In še nekaj; nihče ne sili te osebke prehitro voziti, neupoštevati rdečo luč, sekati ovinke, ... 

Vprašanje naslovi odgovornim. 

dejansko meni nič ne pomaga če se držim pravil , če se jih nekdo drug ne.. in mi zakon ne pomaga nič..

nihče jih ne sili..policija pa tudi zgleda ne obvlada situacije , ker bi v drugačnem primeru obstajale samo občasne izjeme takih kršiteljev - tako pa je na cesti en sam kaos.. pa povrh vsega policija ne nudi dobrega vzgleda..

le spomni se svoje izjave o prekoračenju maksimalne dovoljene hitrosti ko nisi v službenem času : "jaz lahko" .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še zmer bolš kot tebi k ni nič..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, maus pravi:

 

govori se o nesmiselnosti znakov ... itak se to takrat govori, ko te ujamejo na radar ali pa slikajo ...

Pol bi blo pa najbolš, če bi kar na useh znakih pisal 250, pa ne bi blo nobenih problemov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, izibajker pravi:

Pol bi blo pa najbolš, če bi kar na useh znakih pisal 250, pa ne bi blo nobenih problemov...

Zate @maus bogi pa ne bi smel dati v četrto prestavo..:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, izibajker pravi:

Pol bi blo pa najbolš, če bi kar na useh znakih pisal 250, pa ne bi blo nobenih problemov...

sj o tem govorim ... brez znakou :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Nearrain pravi:

Kaj si mislim?

Ce Je "Narod" tok debilen, da raje stoka Po forumih in ob sankih, namesto da bi se posluzil nacinov katere mu sistem omogoca da spremeni za njega "nezivljenske, inkasantske in represivne zakone" si taisti "narod" v anketi zasluzi trplenje.

IMHO

KDOR SE NE BORI ZA PRAVICE, SI JIH NE ZASLUZI 

PS: ne rijem po govnu, Sam obcasno me oci zapecejo ob branju vasih nebuloz in se oglasim... jbg. Se vedno upam, da bo "narod" koncno enkrat zadel tapravo dno in kaj druzga naredil kot le izpolnejval debilne ankete za fopanje mas.

Vsak lahko nosi Samo tolikor koliko lahko nosi .... ocitno lahko se dost nalozijo

 

ampak, a ti kaj pomaga potem ko se ob preb iranju nebuloz oglasiš? Se kaj bolje počutiš, si bolj umirjen, al te še vedno peče?

Pa še čist navadno vprašanje, katerega od odgovorov v anketi, bi pa ti izbral?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Borutt pravi:

Anketa je zbir par laičnih mnenj. Če ti je toliko do laičnega mnenja, pa naj ti še motor servisirajo. 

O kaznovanju in vsem ostalem v zvezi varnosti prometa sem jaz že toliko stvari napisal, da jih ne prebereš v tem tednu. Hkrati pa ugotavljam, da si zelo pozabljiv, saj si vse te stvari že prebral. 

anketa...v ameriki zmagajo ali zgubijo predsedniške volitve. Anketa je pomembna, sicer pa ni samo to, hotel sem, oziroma naj bi se razvila debata, kaj je pomembno, kaj lahko vsak pri sebi ukrene. 

Nenazadnje, vsi dnevi varne vožnje, kjer se potiš in zastonj deliš svoje znanje spadajo točno v ta odgovor, ki sem ga najbolj poudaril in to je:

Znanje in usposobljenost voznikov 91%

V bistvu je to odraz, kaj folk pogreša. Men se zdi še kako pomembno.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

Znanje in usposobljenost voznikov 91%

V bistvu je to odraz, kaj folk pogreša. Men se zdi še kako pomembno.

Se pravi da so anketiranci, verjetno v lepem številu tudi vozniki, sami sebe označili za kup butastih in nekompetentnih udeležencev v prometu. Hecno to. Pa precej pove o stanju na cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!