Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

A se samo delaš neumnega ali ...?

Previsoka hitrost ni splet nesrečnih okoliščin, temveč izzivanje in klicanje nesreče nase in nad druge.

Komur se v trenutku, ko na javni cesti ob preizkušanju previsoke hitrosti ne vklopi alarm, čim nekje zagleda drugo vozilo, ta nima na cesti kaj iskati in naj se igra na dirkališču. Pa tudi tam ga bodo hitro zbrcali, če bo delal neumnosti.

Dejstvo ki kljub vsem pametovanjem ostane je, da bi ob zmernih prekoračitvah lahko bile posledice manj usodne.

Časi, ko smo se kot smrkavci lahko na mnogo bolj praznih cestah kot so danes bolj izživeli, pa so nepreklicno mimo!

Se bo treba sprijazniti s previdnejšo in tudi počasnejšo vožnjo ali pa crkniti na asfaltu!

Karkoli, izberite, samo s to pofukano kolegialnostjo nehajte srat!

OOOOPPPAAA nekdo je vstal z levo nogo danes, pa tud sklepam da že lep čas nisi doživel :pos: in si malce živčen! Saj bo bolje kolega motorist!.... Ne bom se spuščal v vsak tvoj poost ker je to brezveze, sem se pa ob njih nasmejal :) Pač kar sem napisal sem napisal iz svojih izkušenj in ker imam za razliko od tebe motor zato, da se vozim po cestah, ti ga imaš bolj da se kurčiš po cestah sem doživel že kar nekaj IDIOTIZMA z strani avtomobilistov. Zavedam se da bi tudi jaz lahko bil v novicah. Saj za preminulega je sedaj VSEENO, ampak ljudem ki so ga poznali, mogoče sorodnikom pa ni treba brat pooste darwin pametnjakovičev. Najlažje je okrivit motorista in je zadeva rešena! Če ne verjameš vsaj v neko osnovno prijateljstvo med nami motoristi potem nevem zakaj sploh spremljaš motosvet! Če te srečam kje na cesti te bom pozdravu in če boš za bova nadaljevala debato ob kakšni pijači! Tole kreganje prek neta je tko kot tekmovanje na posebnih olimpiskih.... even if you win you are still retarded! :) Tko da je brezveze....

Pa brez zamere "kolega"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol kam je šla tale tema...

Jst bi dodal samo to, dejte se včasih ustavt na famoznih krajih kjer je veliko motoristov (vsi vemo za te kraje)

pa malo opazujte vožnjo. Sploh kakšni Italijani so zanimivi, sam smo vsi motoristi pač, nima veze kaj si...

Ustavite se, spijte kofi to go, redbull whatever, tisti ki kadite jih par popušite v miru pa lepo opazujte.

1. Vožnja waaaaaaay če omejitev (ne rabiš radarja sploh.. .)

2. Vožnja 10 centi za ritjo

3. Prehitevanje avtomobila (al pa čoperja) v ovinku (smo se lani 3 srečali v ovinku pri sicer 40km/h ajde ni panike se je rešilo)

4. Vožnja z telesom preko črte

5. Vožnja z motorjem preko črte

6. Vožnja po zadnji in brezsmiselno pospeševanje do ovinka

Brez obtoževanja, misilm si pač svoje, sej je zadost policije v teh koncih, tudi v zraku :)

Pač objestnost pa take fore... Nismo/niso vsi taki sam na takih "civilnih" placih jih je pa večina...

Moj post ni mišljen na konkretnega motorista, pač pa samo na izkušnje, ki sem jih dobil v 4 letih motoriranja...

Kar se pa tiče moto kolegov se pa strinjam, po moje je neka vez, pridem na OMV (Postojna sej vemo), enkrat oktobra je blo, me je

kr en X motorist povabil na drink pa sva rekla eno ali dve. Drug teden sem še sam naredu isto... Fajn je, sej mamo

vsaj 1 stvar skupno...

Pa srečno kolegi :)

Popravljeno . Popravil GregaSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Kako se vam da tolk razpredat? ...

Je treba dolgcajt nekak razbit. Če pa kakšen zaradi tega potem jambra, pa še zanimivo rata.

Drgač pa brez skrbi, uzdaj se u se i svoje kluse, ali bolj nobel, live & let die.

Če vmes kaj poveš, pa jih samo "komplimenti" zanimajo, jih pač zaslužijo.

OOOOPPPAAA nekdo je vstal z levo nogo danes, pa tud sklepam da že lep čas nisi doživel :pos: in si malce živčen!

He,he, ne boj se ti zame. Mi ne pomenite toliko, da bi privat reči pri vas razlagal in reševal.

.... Ne bom se spuščal v vsak tvoj poost ker je to brezveze, sem se pa ob njih nasmejal :)

No, pa reč če ni to nekja dobrega in fajn!

... Pač kar sem napisal sem napisal iz svojih izkušenj in ker imam za razliko od tebe motor zato, da se vozim po cestah, ti ga imaš bolj da se kurčiš po cestah ....

Tu si pa prav fino falil.

... Če te srečam kje na cesti te bom pozdravu in če boš za bova nadaljevala debato ob kakšni pijači!

Samo če me nehaš zmerjat s kolegom samo zato, ker jahaš dve kolesi!

Meni izrazi kolega in prijatelj nekaj pomenijo in jih ne namenjam vsakemu pezdetu, ki mimo pride!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe zmenjeno I30! Saj vsi ki imamo vsaj kančka pameti vemo kako malo je pravih prijateljev. Srečen je lahko že tisti ki ima enega ali dva. Kolegov po drugi strani je več, ampak kot si dejal ni vsak ki vozi motor kolega, saj je tudi na dveh kolesih lahko naletiš na vse sorte drekačev takšnih in drugačnih(kot povsod drugje). Meni osebno se to zgodi zelo poredko, saj nas že v osnovi povezuje ista stvar in razumemo ter pazimo drug drugega. Za vsakega motorista mi je izredno žal, saj nikoli ne veš kdaj se Oni zgoraj odloči in te pokliče! :) Vsi se izpostavljamo tako ali drugače, eni bolj eni manj, zato se mi je zdela Darwinova teorija malce žaljiva. Zakaj bi nekoga označil da se je izločil kot naravni izbor, tebi pa se jutri lahko zgodi isto? Če bi jo upoštevali bi vsi prodali motorje,prenehali hoditi v planine,prenehali skakati z padalom, prenehali bunge jumping,prenehali leteti, prenehali z vsemi dirkami(skratka vse kar je malce bolj razkirano) in kupili cabrio avte...kako dolgočasno bi bilo potem vse skupaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc: Zakaj bi bil Darwinov izbor nekaj žaljivega? Pač je bil the weakest link, goodbye. Tu niti ni treba, da imaš kaj posebne sreče itd. Kdor tako brezglavo divja po normalnih cestah, po možnosti brez prepotrebnih izkušenj... mati narava naredi svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc: Zakaj bi bil Darwinov izbor nekaj žaljivega? Pač je bil the weakest link, goodbye. Tu niti ni treba, da imaš kaj posebne sreče itd. Kdor tako brezglavo divja po normalnih cestah, po možnosti brez prepotrebnih izkušenj... mati narava naredi svoje.

Ni vse mati narava, in ni vse naravna selekcija. Mati narava lahko nardi svoje tud z navadno angino, ospicami, pljucnico, bronhiolitisom.....vnetje slepica je v poprecju usodno. Ko ti zboli otrok, pac ne ga pelat k zravniku. Pust naravi. in darwinu, naj nardita svoje. Ce jih je treba resevat in jim pomagat, ocitno niso vredni prezivetja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vse mati narava, in ni vse naravna selekcija. Mati narava lahko nardi svoje tud z navadno angino, ospicami, pljucnico, bronhiolitisom.....vnetje slepica je v poprecju usodno. Ko ti zboli otrok, pac ne ga pelat k zravniku. Pust naravi. in darwinu, naj nardita svoje. Ce jih je treba resevat in jim pomagat, ocitno niso vredni prezivetja.

V dandanašnjem času se naravna selekcija pokaže ravno pri delanju neumnosti alla divjanje z motorji/avti, jemanju substanc, v splošnem izpeljava butastih idej, ki te lahko stanejo glave itd... Vsega dohtarji pač ne morejo pozdravit, ne.

Ali kot bi se izrazil stand-up komik Ron White; You can't fix stupid. There's not a pill you can take, there's not a class you can go to... Stupid is FOREVER.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ata je mogu bit tut gluh, da ga ni slisal, ce je ze tok nazigal mladenic bojda?

najbrž, da bi stardec na podlagi dopplerjevega efekta moral zračunati tudi hitrost motorista, a? ker če bi to naredil, bi zagotovo lahko na hitro speljal s ceste v travo, omogočil dvokolesnemu izstrelku prosto pot in s tem preprečil trk...

ja, res je, ni storil vsega... kriv je, že ko se je rodil. frdamani stardec!!!

ja, še malo, pa bomo deležni idej, da je vse kar je nad 25let za v dom za ostarele, ceste pa da pripadajo samo najstnikom in tistim do 23let, katerih čutov še niso načela leta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V dandanašnjem času se naravna selekcija pokaže ravno pri delanju neumnosti alla divjanje z motorji/avti, jemanju substanc, v splošnem izpeljava butastih idej, ki te lahko stanejo glave itd... Vsega dohtarji pač ne morejo pozdravit, ne.

Ali kot bi se izrazil stand-up komik Ron White; You can't fix stupid. There's not a pill you can take, there's not a class you can go to... Stupid is FOREVER.

Ej, ce je darwin, je darwin za vse enako. Ti bi pa zbiral, kdaj lahko mal potuhe, pa kdaj ne. Tud Mamutovec je substanca, pa si ti zato alkoholik? Morda, ne vem. A te cmo kr ubit zdej? Al upat de bo mel domac snopc not zadost CH3OH in te bo fuknu po tleh, al pa vsaj luc ugasnu?

Ne drzi, da se clovek ne spremeni, oziroma da si enako zabit od dneva ena dalje. Decko ki je umrl v novi gorici je mel 25 let. Ce pomislim

Nase, zdej, deset let kasnej, zivim bistveno drugace kot sem takrat. Upam si trdit, da vecina ljudi dozvi metamorfozo iz podivjanga najstjika v normalnega cloveka poznih dvajsetih. Razn tebe Brumerja pa Snecerja ne poznam drugegih ljudi, ki so se rodil pametni, zreli, odgovorni in z vsemi izkusnjami.

Za umrle nikoli ne bomo. vedeli, kaj bi se iz nesrece naucili, ce bi jo preziveli. Jez sm se iz mojih idijotizmov navadil precej. Ampak sem imel malo srece, in svoje ucno obdobje v dvajsetih prezivel. Nekako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam si trdit, da vecina ljudi dozvi metamorfozo iz podivjanga najstjika v normalnega cloveka poznih dvajsetih.

Ampak sem imel malo srece, in svoje ucno obdobje v dvajsetih prezivel. Nekako.

s tem se popolnoma strinjam. sam, pa tudi z družbo se o obeh temah večkrat pogovarjamo.

modrost pride z leti, izkušnje s prakso,...

tudi sam nisem verjel temu, da je ogenj vroč, dokler se nisem sam opekel...

včasih se je bolje učiti na napakah drugih. žal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž, da bi stardec na podlagi dopplerjevega efekta moral zračunati tudi hitrost motorista, a? ker če bi to naredil, bi zagotovo lahko na hitro speljal s ceste v travo, omogočil dvokolesnemu izstrelku prosto pot in s tem preprečil trk...]

ja, res je, ni storil vsega... kriv je, že ko se je rodil. frdamani stardec!!!

Očitno jaz popolnoma narobe razumem promet in s tem povezane zadeve. Do sedaj sem bil vedno prepričan, da preden zavijem (spremenim smer ali zamenjam vozni pas oz. karkoli drugega, kot pač vozit naprej po svojem pasu), se moram JAZ prepričat, da to lahko storim varno in brez ogrožanja ostalih udeležencev v prometu.

Zdaj pa vidim, da je to čist oslarija - vse to lahko počnem kakorkoli že to pač meni zapaše, vsi ostali pa itak morajo vozit dovolj počasi, aja, pardon, prilagojeno, da bodo lahko varno ustavili svoje vozilo in se ne zaleteli vame...

Hvala vsem sodelujočim za obširno razlago. :slap:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je vse kaj boš reku. Sicer se strinjam s tabo, ampak tvoj post ne pade dobro not med ostali drek tukaj zadnjih par strani.

Saj bi rekel kaj provokativnega in nesramnega, samo mi ni treba. :)

Fantje, ko vam mulc reče, da odrastite, pol veste kolk je ura (ne leti to na vse, dotični se bojo pa že oglasili).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se pridružujem...za ene par tuki gor lahko samo rečem....srečna una,ki jih je zgrešla :glare: ....svetniki......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno jaz popolnoma narobe razumem promet in s tem povezane zadeve. Do sedaj sem bil vedno prepričan, da preden zavijem (spremenim smer ali zamenjam vozni pas oz. karkoli drugega, kot pač vozit naprej po svojem pasu), se moram JAZ prepričat, da to lahko storim varno in brez ogrožanja ostalih udeležencev v prometu.

v tem dotičnem obravnavanem primeru je grožnjo v prometu predstavljal predvsem mnogo prehiter nesrečni motorist.

če bi se peljal vsaj približno skladno z omejitvami se zdaj ne bi prepirali tu gori na forumu...

ti bom bolj plastično pojasnil, kaj in kako:

pelješ se po cesti, kjer je omejitev 90 in hočeš zaviti levo na stransko cesto.

na razdalji 100m opaziš motorista, ki se ti približuje.

ker lahko upravičeno domnevaš, da se ti motorist ne približuje s hitrostjo večjo od omejene pač pričneš z manevrom zavijanja, navsezadnje imaš kar 4 s časa, da zapustiš križišče. ( 90km/h = 25m/s, t100m=4s )

no, nič hudega sluteč pričneš z manevrom zapuščanja križišča oziroma zavijanja na stransko cesto, ki se v primeru da ga začneš s hitrostjo 0km/h, torej stoječ, konča nekako v dobrih dveh sekundah.

jeba nastane, ko se dotični motorist dejansko ne približuje s predpisano hitrostjo, pač pa s hitrostjo, ki je recimo 2x večja. (180km/h = 50m/s, t100m=2s )

v tem primeru nastane problem, saj je motorist na kraju našega manevra zavijanja, zapuščanja križišča ali pač kateregakoli drugega manevra malce prehitro... in nesreča je tu...

udeležencem v prometu res ni potrebno razmišljati, s kolikšno hitrostjo se približujemo motoristi.

hitrost približujočega ali oddaljujočega se motorista na razdalji 100m je pač težko oceniti. dvomim, da kdo od tu na forumu prisotnih to zmore z natančnostjo +-20%.

res je, nekateri zgoraj napisanega ne bodo nikoli razumeli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjeti, človek pri 60letih naj bi bil že starček, kaj ste sami 20letniki tukaj, da tako mislite? Me zanima, če bi vi mladci opazili metek, ki leti proti vam, močno močno dvomim. Ne vem zakaj me nesreča močno spominja na tisto izpred kakšnih dveh let, ko sta se 2, ki sta kao obvladala razsula z neregistriranima motorjema in naj bi ju ženska kao izsilila. Ni težko, da ti nekdo zapre cesto, če voziš kot .... nihče te ne bo videl oz. ko te bo si že na poti v krsto. Predvidevanje predvidevanje, voznik avta bo predvideval, da pelješ po omejitvi.

Spremljam te kregarije že nekaj časa in...umrli fant je bil tudi član bmwslo foruma, tast drugega forumaša pa je bil udeležen v nesreči...Kopiram vam kaj je povedal:

"Na žalost je bil v tej nesreči udeležen moj tast. Kolikor mi je zaenkrat znano, je motorist kar konkretno pripeljal po cesti, tako da ni blo varjante, da bi ustavil. Voznik avtomobila ga je zagledal šele, ko je že zavijal, preden je zavil, ga še ni bilo v vidnem polju. Ko ga je opzil, je poskušal pospešiti, da se izogneta, vendar je bil motorist prehiter. še večji problem je bil, ker je motorist pred trčenjem tako močno zavrl, da je zadnji konec dvignilo v zrak in se dobesedno z glavo naprej zaril v avto.

Prosim, da ne delate nekih zaključkov glede udeležencev, če stvari ne poznate. Take stvari se pač ne posplušuje.

Voznik avta je bil čist tako btw. do upokojitve zaposlen kot inštruktor vožnje. Tako da verjetno mu je promet dodbra poznan."

lp

Popravljeno . Popravil aero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikoli nisem razumel zakaj so kamikaze (recimo v 2.svetovni vojni) nisili čelade, še danes nekateri to počnejo, čeprav brezveze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vse mati narava, in ni vse naravna selekcija. Mati narava lahko nardi svoje tud z navadno angino, ospicami, pljucnico, bronhiolitisom.....vnetje slepica je v poprecju usodno. Ko ti zboli otrok, pac ne ga pelat k zravniku. Pust naravi. in darwinu, naj nardita svoje. Ce jih je treba resevat in jim pomagat, ocitno niso vredni prezivetja.

Tvoja primerjava je absolutni strel mimo. Tudi udeleženci v prometnih nesrečah so deležni zdravnikov, če imajo še možnosti in tudi nekatere bolezni so expresne in zdravniki nimajo šans. Primerjaš ananase in mandarine.

In kaj bi ti sedaj v konkretnem primeru reševal? Ni kaj reševati, je že prepozno.

Preostale podobne kandidate za kamikaze rešujejo tisti, ki opozarjajo, da imaš s prehitro vožnjo mnogo več šans da se pridružijo temu fantu.

Tisti, ki pa njegov način vožnje, torej prehitro vožnjo tam, kjer obstaja možnost, da se na cesti pojavi še kdo, zagovarjajo, pa ne rešujejo, temveč tem kandidatom samo še utrjujejo pot v Had.

Tudi sam sem nekajkrat skusil vožnjo blizu 300, a sem vedno, ko sem na cesti zaznal drugo vozilo vklopil vse alarme in popustil gas na obvladljivo raven. In k sreči preživel. In ker sem to omamo spoznal, sem sedaj na goličih, na katerih je že dlje trajajoča vožnja pri 160 zoprna.

Ja, ognil sem se Darwinu, ali pa sem imel tisto nekaj, najsi bo drobec pameti ali strahu, ki me je rešila nesreče zaradi lastne prehitre vožnje. In nameravam na tem ostati. še vedno je dovolj ostalih statističnih možnosti, da jo fašem, zakaj bi jo večal še zaradi lastne neumnosti!

Saj veste kje so dirkališča. Javna cesta NI dirkališče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoja primerjava je absolutni strel mimo. Tudi udeleženci v prometnih nesrečah so deležni zdravnikov, če imajo še možnosti in tudi nekatere bolezni so expresne in zdravniki nimajo šans. Primerjaš ananase in mandarine.

In kaj bi ti sedaj v konkretnem primeru reševal? Ni kaj reševati, je že prepozno.

Preostale podobne kandidate za kamikaze rešujejo tisti, ki opozarjajo, da imaš s prehitro vožnjo mnogo več šans da se pridružijo temu fantu.

Tisti, ki pa njegov način vožnje, torej prehitro vožnjo tam, kjer obstaja možnost, da se na cesti pojavi še kdo, zagovarjajo, pa ne rešujejo, temveč tem kandidatom samo še utrjujejo pot v Had.

Tudi sam sem nekajkrat skusil vožnjo blizu 300, a sem vedno, ko sem na cesti zaznal drugo vozilo vklopil vse alarme in popustil gas na obvladljivo raven. In k sreči preživel. In ker sem to omamo spoznal, sem sedaj na goličih, na katerih je že dlje trajajoča vožnja pri 160 zoprna.

Ja, ognil sem se Darwinu, ali pa sem imel tisto nekaj, najsi bo drobec pameti ali strahu, ki me je rešila nesreče zaradi lastne prehitre vožnje. In nameravam na tem ostati. še vedno je dovolj ostalih statističnih možnosti, da jo fašem, zakaj bi jo večal še zaradi lastne neumnosti!

Saj veste kje so dirkališča. Javna cesta NI dirkališče!

Ananans, mandarine. . . paaa vse je neko južno sadje. Ne zagovarjam divjanja, in sploh ne zagovarjam kamikaze v boku. Če kaj, potem navijam za več previdnosti, in apeliram na zmernost pri brzinah. Da s svojim ravnanjem lahko rešujem neumnosti drugih. V avtu in na motorju.

Ti vsaj priznaš, da se nisi rodu pametn, da si se to naučil, in se streniral. in najbrž nimaš več 25 let, ne? Naked ni dreammachine, dokler ga ne kupiš z nekim namenom.

Da si se izognil Darwinu, jaz tudi, smo imeli tudi kanček sreče. Pozabljamo, na silovit porast prometa, in na nenormalno hitre motorje, ki so v zadnjih desetih letih dostopni že za drobiž. Imeli smo ene vrste srečo, da smo napake delali na bistveno bol praznih cestah, z bistveno bol švoh in lenimi motorji, in z bistveno več strahu. Ja, tud moj GPZ letnik 1984 gre 250, ampak je pot do tam popolnoma drugačna kot na cbr900rr, ki je zdaj na voljo za jurja, in ko drviš z njim, zelo dobro veš, da delaš nekaj narobe, in da je to kar počneš nevarno.

Da javna cesta ni dirkališče, mora v poprečju dojet vsak sam. Včasih nekateri nimajo popravnega izpita. govort, da to potrjuje darwinovo preživetje močnejših, je pa neumnost.

Pzdumater, DrJakob je SDSjevc, pa reči da je to normalno, in pametno? /Joke, al pa nit ne :hmm:

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj bi še kj komentiru, pa mi boste rekl: "" Dj, dj starček, tebe je čas povozu" .... itak ne bi noben mojga nasveta upošteval :krneki:

in ja ... v 30-tih letih motoriranja, sem imel, med drugim, veliko sreče in se iz vseh mojih gluposti, ki sem jih počel kot mladenič, nekaj naučil ... nekaterim ta možnost, na žalost, ni bila dana.

Strpnost, vzajemno spoštovanje vseh udeležencev v prometu in predvidevanje naj se upošteva, pa se bo marsikatera glupost preprečila.

p.s.

tudi meni se lahko že jutri naredi bedarija, tako da univerzalnega recepta ni .... konc koncev, še noben ni živu dalj, kot do konca svojega življenja.

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj bi še kj komentiru, pa mi boste rekl: "" Dj, dj starček, tebe je čas povozu" .... itak ne bi noben mojga nasveta upošteval :krneki:

itaq. :P

p.s.

tudi meni se lahko že jutri naredi bedarija, tako da univerzalnega recepta ni .... konc koncev, še noben ni živu dalj, kot do konca svojega življenja.

OOOOOO končno si registriral in je na cesti!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne povem .. paše v to temo, ker je moj črno siv ... pa še nabiju bom gas :lol: (seveda na mestu :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se pridružujem...za ene par tuki gor lahko samo rečem....srečna una,ki jih je zgrešla :glare: ....svetniki......

Ja, tale tema je pa res NABIJANJE!! In to krepko!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tale tema je pa res NABIJANJE!! In to krepko!!

Kaj pa, če bi se vsak vedno ko doma sede na motor, vprašal:

"Se bom danes domov vrnil živ, zdrav in poln lepih motorističnih vtisov??" ........(ali me bodo prsakali s tovornjaka........?)

Samo v razmislek!

Sedaj pa nadaljujte z NABIJANJEM..................... :hmm: :hmm:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa nabijajmo dalje:

1. pravilno so-smo ugotovili, da je manjša hitrost-varnejša-in opozarjajmo druge in sebe: A TO NI DOVOLJ!!!

2. tudi ko vozimo avto (in sedaj pišem kot avtomobilist), je potrebno bit bolj zbran in skoncentriran in večkrat pogledati, ne telefonirati, se šminkati....3x pogledati, pa se bo marsikakšna nesreča preprečila (s tem lahko preprečiš jakobovega darvina :P). Meni je končno vseeno kdo bi bil kriv, le nestreče nočem...in hvala bogu sem že marsikatero uspel preprečiti in sebe ter drugega rešiti. Pa tudi moje neumnosti so uspeli korigirati, ker so vozili zbrano.

Poudarjam: kjer so kmetijske površine, so ljudje ki se nanje dovažajo in odvažajo zelo nezbrani, gladko te izsilijo, in ko te izsilijo ne pospešijo. Zanje ne obstajaš!!!! (še vedno pišem kot avtomobilist) In res je 50% +-10% starejših od 60 let vozi zelo rutinsko, premalo pogledajo, mencajo, nekateri niti glave ne morejo več obrniti (še vedno kot avtomobilist)

in zato moj nasvet: Bojte se stricev s klobuki in tet z očali in ruto :D (ne nimam še 60 se jim pa približujem :P)

p.s. Vse kar sem napisal, ni v opravičilo sneti raketi, ampak je še eno dejstvo, le preverite udeležbo v prometnih nesrečah (ne nujno motorističnih).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!