Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

:hmm: good point. Ta prvi del.....

 

Marsikaj bo veliko bolj pregledno in bolj jasno, ko boš ugotovil, da tvoja resnica ni edina prava. Tudi v primeru, katerega opisuješ, da nekateri vidijo motoriste kot divjake. S Cartmanom sva ti dala dva primera, katera si ti označil za baba čula baba rekla. Če nebi pametoval, ampak prebral, bi ugotovil, da samo pametuješ brez neke pametne osnove. Tista dva motorista ti niti v sanjah nisi videl, pa vendar daješ neke svoje zaključke. Predvsem pametuješ. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Marsikaj bo veliko bolj pregledno in bolj jasno, ko boš ugotovil, da tvoja resnica ni edina prava. Tudi v primeru, katerega opisuješ, da nekateri vidijo motoriste kot divjake. S Cartmanom sva ti dala dva primera, katera si ti označil za baba čula baba rekla. Če nebi pametoval, ampak prebral, bi ugotovil, da samo pametuješ brez neke pametne osnove. Tista dva motorista ti niti v sanjah nisi videl, pa vendar daješ neke svoje zaključke. Predvsem pametuješ. 

Spet rabiš druge za pomoč, misliš, da bo bolj veljalo, če se na koga sklicuješ?

Dobro jutro tudi tebi :D

ps. dej beri še 1x vse po vrsti, tista dva motorista, si ti, pa Carti privlekel, da se lahko sklicujeta na nekaj kar pišeta. 

Lej ne rabim bit niti pameten niti tečen, dal sem linke, začelo se je pri 24 ur in smrtjo 55 letnega moškega, ki je prehiteval avtobus, bil označen za samoizločevalca..pa še kaj (eno stran nazaj)...vse nadalno je samo še baba čula baba rekla, ti privlečeš svoje divjake, jaz privlečem izsiljene , potem pade še nekdo vmes, ki je tudi bolj na pol prebral in mal posoli zadevo ......in mineštra je skuhana :D

Sem poboldal, da bo lažje razumet določene pointe :P

 

pred 6 minutami, maus pravi:

js sm se mau zgubu .. a gremo od zaćetka :huh: 

benti, sem dal link al nisem, začetek je tule:

http://motosvet.com/tabla/topic/27607-cestno-črno-sivo-nabijanje-in-moraliziranje/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Spet rabiš druge za pomoč, misliš, da bo bolj veljalo, če se na koga sklicuješ?

Dobro jutro tudi tebi :D

ps. dej beri še 1x vse po vrsti, tista dva motorista, si ti, pa Carti privlekel, da se lahko sklicujeta na nekaj kar pišeta. 

Lej ne rabim bit niti pameten niti tečen, dal sem linke, začelo se je pri 24 ur in smrtjo 55 letnega moškega, ki je prehiteval avtobus, bil označen za samoizločevalca..pa še kaj (eno stran nazaj)...vse nadalno je samo še baba čula baba rekla, ti privlečeš svoje divjake, jaz privlečem izsiljene , potem pade še nekdo vmes, ki je tudi bolj na pol prebral in mal posoli zadevo ......in mineštra je skuhana :D

Sem poboldal, da bo lažje razumet določene pointe :P

 

benti, sem dal link al nisem, začetek je tule:

http://motosvet.com/tabla/topic/27607-cestno-črno-sivo-nabijanje-in-moraliziranje/

O kakšno pomoči nakladaš? Raje se primi v roke, ker to tvoje pametovanje je že zdavnaj iz mode.

Ne zavajaj. Sem ti že postavil vprašanje, kje sem jaz karkoli trdil za tega 55 letnega motorista. Pa si selektivno bral in ignoriral. 

Bom spet napisal; koliko metrov je letel Skalaprava ? Nič metrov? Je bila kriva njegova vožnja po omejitvi, da ni nič letel ? Ker menda izsiljeni reveži letijo visoko in daleč. Pa čeprav vozijo po omejitvi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

O kakšno pomoči nakladaš? Raje se primi v roke, ker to tvoje pametovanje je že zdavnaj iz mode.

Ne zavajaj. Sem ti že postavil vprašanje, kje sem jaz karkoli trdil za tega 55 letnega motorista. Pa si selektivno bral in ignoriral. 

Bom spet napisal; koliko metrov je letel Skalaprava ? Nič metrov? Je bila kriva njegova vožnja po omejitvi, da ni nič letel ? Ker menda izsiljeni reveži letijo visoko in daleč. Pa čeprav vozijo po omejitvi. 

Zmagu si :grupni:

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

Za oba ti lahko povem oziroma napišem, da se nihče ne čudi njuni tragični usodi. In oba se najdeta v tvojem zadnjem stavku. Pa še marsikateri.

Ko si ravno pri analizi vsega in vseh, razmisli, koliko kazni sta poravnala, in kolikokrat ju je obravnavala roka zakona. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Cartman pravi:

Ko si ravno pri analizi vsega in vseh, razmisli, koliko kazni sta poravnala, in kolikokrat ju je obravnavala roka zakona. 

Prevečkrat. In sedaj ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

O kakšno pomoči nakladaš? Raje se primi v roke, ker to tvoje pametovanje je že zdavnaj iz mode.

Ne zavajaj. Sem ti že postavil vprašanje, kje sem jaz karkoli trdil za tega 55 letnega motorista. Pa si selektivno bral in ignoriral. 

Bom spet napisal; koliko metrov je letel Skalaprava ? Nič metrov? Je bila kriva njegova vožnja po omejitvi, da ni nič letel ? Ker menda izsiljeni reveži letijo visoko in daleč. Pa čeprav vozijo po omejitvi. 

s tečajem bi ustavil, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snecer pravi:

s tečajem bi ustavil, a ne?

tečaj vrat bi za zihr ustavu :huh: 

stečaj je pa marsikoga ustavu, da ni nategovau naprej :P

matr sm brihtn... tut po taki vročini :lol1:  

pred 30 minutami, DAMI34 pravi:

benti, sem dal link al nisem, začetek je tule:

ampak .. tapru post govori o drevesih al neki tazga :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Prevečkrat. In sedaj ? 

Razmisli o smislu, daj odpoved in postani druzbeno koristen. 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Cartman pravi:

Razmisli o smislu, daj odpoved in postani druzbeno koristen. 

Če neprilagojen ne ugotovi smisla, je vse ostalo zaman. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Borutt pravi:

Če neprilagojen ne ugotovi smisla, je vse ostalo zaman. 

Torej bos menjal poklic? Namig. Rdece srajcke se nit ne pretvarjajo, da so dobronameren organ. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Cartman pravi:

Torej bos menjal poklic? Namig. Rdece srajcke se nit ne pretvarjajo, da so dobronameren organ. 

Če si ti neprilagojen, te ne bo noben organ spreobrnil. Sploh pa razmisli, kakšne naloge ima določen organ. Ker zaenkrat je videti, da si zelo pomešal oziroma sploh ne poznaš naloge organov. In, ko boš nekoliko razmislil, boš ugotovil, da si ti odgovoren za varno odvijanje prometa. Ali si mogoče mislil, da te mora organ držati za roko ves čas tvojega udejstvovanja v prometu ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Borutt pravi:

Če si ti neprilagojen, te ne bo noben organ spreobrnil. Sploh pa razmisli, kakšne naloge ima določen organ. Ker zaenkrat je videti, da si zelo pomešal oziroma sploh ne poznaš naloge organov. In, ko boš nekoliko razmislil, boš ugotovil, da si ti odgovoren za varno odvijanje prometa. Ali si mogoče mislil, da te mora organ držati za roko ves čas tvojega udejstvovanja v prometu ? 

 

Sam sebe se ze dolgo ne bojim vec. Me je pa strah nerazsodnih projektilov, kot sta bila pokojna. Organ bi moral bit sposoben trajno odstranit "tako zelo jasno problematicne" udelezence. Pa vam ne uspe. Domet organov je pičel. Ne glede na barvo srajice, so mežnarji.  Epic fail. 

Naloge organov meni, so tebi drugi sklon, rodilnik.

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Cartman pravi:

 

Sam sebe se ze dolgo ne bojim vec. Me je pa strah nerazsodnih projektilov, kot sta bila pokojna. Organ bi moral bit sposoben trajno odstranit "tako zelo jasno problematicne" udelezence. Pa vam ne uspe. Domet organov je pičel. Ne glede na barvo srajice, so mežnarji.  Epic fail. 

Naloge organov meni, so tebi drugi sklon, rodilnik.

Saj sem vedel, da ne poznaš ne zakonodaje, ne nalog in še manj pooblastil določenih organov. 

Zato je vsak razgovor s teboj, kako odstraniti nerazsodne projektile, brezploden. Ko ti bo vsaj malo jasno, kakšno delo kateri organ opravlja in, kakšna pooblastila ima, boš lahko prisluhnil razgovoru. 

Do takrat pa je oder tvoj. Glumi brihtneža, kateri pozna stvari do samih korenin in ve, kako se stvari streže. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me ne se kregat :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Cartman pravi:

Organ bi moral bit sposoben trajno odstranit "tako zelo jasno problematicne" udelezence. Pa vam ne uspe. Domet organov je pičel. Ne glede na barvo srajice, so mežnarji.  Epic fail. 

Organ dela po zakonodaji. In projektilu vzame izpit. Sodišče tudi dela po zakonodaji. Pa pol projektilu vrne izpit, ker ga menda rabi za preživljanje družine. Prej pa na to nekak ni pomislil. Pa se krog zavrti.

Problem je torej kje? V zakonodaji, predvsem. Ki pri nas težjih kršiteljev biločesa preprosto ni sposobna primerno obravnavat. Poglej vse protitajkunske sodne postopke. Pa trpanje očitno pravnomočno obsojenega Bavčarja v zapor. Rušenje Jakličeve črne gradnje pri Polhovem Gradcu. Onemu revežu v Bohinju so jo pa hitro podrli, de. 

Bo hitro jasno, kje je problem. Policaj ni tožilec in ni sodnik. Pri nas se praviloma zatakne malo višje. Ker je tak interes. Ko ti italjanska mafija državo proglasi za počitniško destinacijo ker 'v Sloveniji te vsi pustijo na miru in ne vejo za kaj se gre' pol veš da je država globoko in totalno v pizdi.

Pol pa je tako, da se najhujši problemi rešujejo kr sami po sebi. Če je v igri nekaj sreče v to niso vpletene tretje osebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

To je samo virtualna resničnost :P 

Vidm ja, marsikomu se en mau zamegli :P

 

pred eno uro, jskrablin pravi:

Organ dela po zakonodaji. In projektilu vzame izpit. Sodišče tudi dela po zakonodaji. Pa pol projektilu vrne izpit, ker ga menda rabi za preživljanje družine. Prej pa na to nekak ni pomislil. Pa se krog zavrti.

Problem je torej kje? V zakonodaji, predvsem. Ki pri nas težjih kršiteljev biločesa preprosto ni sposobna primerno obravnavat. Poglej vse protitajkunske sodne postopke. Pa trpanje očitno pravnomočno obsojenega Bavčarja v zapor. Rušenje Jakličeve črne gradnje pri Polhovem Gradcu. Onemu revežu v Bohinju so jo pa hitro podrli, de. 

Bo hitro jasno, kje je problem. Policaj ni tožilec in ni sodnik. Pri nas se praviloma zatakne malo višje. Ker je tak interes. Ko ti italjanska mafija državo proglasi za počitniško destinacijo ker 'v Sloveniji te vsi pustijo na miru in ne vejo za kaj se gre' pol veš da je država globoko in totalno v pizdi.

Pol pa je tako, da se najhujši problemi rešujejo kr sami po sebi. Če je v igri nekaj sreče v to niso vpletene tretje osebe.

problem nastane ko z istim bičem tolčejo organi tudi po "vsaj delno prilagojeni raji". Hkrati pa zagovarjajo take sankcije kot "osvobodilne" :P

Sicer smo pa spet zašli...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Snecer pravi:

s tečajem bi ustavil, a ne?

izognu bi se in letel 0 metrov :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Vidm ja, marsikomu se en mau zamegli :P

 

problem nastane ko z istim bičem tolčejo organi tudi po "vsaj delno prilagojeni raji". Hkrati pa zagovarjajo take sankcije kot "osvobodilne" :P

Sicer smo pa spet zašli...

 

Zašel si ti, ker ne razumeš, kaj ti Jskrablin dopoveduje. 

Kakšna je delno prilagojena raja ? 

pred 6 urami, Snecer pravi:

s tečajem bi ustavil, a ne?

Nekdo je že napisal, kaj in kako se je rešil. Boš poiskal? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jskrablin pravi:

Organ dela po zakonodaji. In projektilu vzame izpit. Sodišče tudi dela po zakonodaji. Pa pol projektilu vrne izpit, ker ga menda rabi za preživljanje družine. Prej pa na to nekak ni pomislil. Pa se krog zavrti.

Problem je torej kje? V zakonodaji, predvsem. Ki pri nas težjih kršiteljev biločesa preprosto ni sposobna primerno obravnavat. Poglej vse protitajkunske sodne postopke. Pa trpanje očitno pravnomočno obsojenega Bavčarja v zapor. Rušenje Jakličeve črne gradnje pri Polhovem Gradcu. Onemu revežu v Bohinju so jo pa hitro podrli, de. 

Bo hitro jasno, kje je problem. Policaj ni tožilec in ni sodnik. Pri nas se praviloma zatakne malo višje. Ker je tak interes. Ko ti italjanska mafija državo proglasi za počitniško destinacijo ker 'v Sloveniji te vsi pustijo na miru in ne vejo za kaj se gre' pol veš da je država globoko in totalno v pizdi.

Pol pa je tako, da se najhujši problemi rešujejo kr sami po sebi. Če je v igri nekaj sreče v to niso vpletene tretje osebe.

CPP je dokaj enostaven. Nikar ga ne primerjajmo s kazenskim pravom. Problem je, da je slovenski narod izredno nekulturen in balkansko hohštaplarski. Ne glede na kateri strani zakona je. Pomembne so male zmage. Enmu prehitet bus sred vasi, deugim ulovit vandala k gre 60 ven z naselja. To je domet. Cerebralna revšna in negativna selekcija pri kadrovanju. Vsi so nardili vse v njihovi moči, in spremenilo se je nič. Obrni se kakor hočeš, rit maš zadej. 

pred 2 urami, Borutt pravi:

Saj sem vedel, da ne poznaš ne zakonodaje, ne nalog in še manj pooblastil določenih organov. 

Zato je vsak razgovor s teboj, kako odstraniti nerazsodne projektile, brezploden. Ko ti bo vsaj malo jasno, kakšno delo kateri organ opravlja in, kakšna pooblastila ima, boš lahko prisluhnil razgovoru. 

Do takrat pa je oder tvoj. Glumi brihtneža, kateri pozna stvari do samih korenin in ve, kako se stvari streže. 

 

Pa, care, rezultate vidim. Ko ste motivirani, pripravljeni in v polni postavi, so slabsi kot med vecmesecnimi stavkami. Res je. Debate so odvec. Cifre so dejstva. 

 

Edit, jsrablin nic ne dopoveduje, krivdo vali na ene druge.....pa na tretje pa na pete.....

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 1
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

1. Zašel si ti, ker ne razumeš, kaj ti Jskrablin dopoveduje.

2. Kakšna je delno prilagojena raja ?

1. To je med menoj in Jskrablinom.

2.  Jes pa Cartman pa vsi ki občasno kak prekršek plačamo in nimamo slabe vesti, da smo smrtno nevarni morilci na cesti. Verjamem da se v tem stavku najde vsaj 90% populacije MSja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Cartman pravi:

CPP je dokaj enostaven. Nikar ga ne primerjajmo s kazenskim pravom. Problem je, da je slovenski narod izredno nekulturen in balkansko hohštaplarski. Ne glede na kateri strani zakona je. Pomembne so male zmage. Enmu prehitet bus sred vasi, deugim ulovit vandala k gre 60 ven z naselja. To je domet. Cerebralna revšna in negativna selekcija pri kadrovanju. Vsi so nardili vse v njihovi moči, in spremenilo se je nič. Obrni se kakor hočeš, rit maš zadej. 

 

Pa, care, rezultate vidim. Ko ste motivirani, pripravljeni in v polni postavi, so slabsi kot med vecmesecnimi stavkami. Res je. Debate so odvec. Cifre so dejstva. 

 

Edit, jsrablin nic ne dopoveduje, krivdo vali na ene druge.....pa na tretje pa na pete.....

V prvem odstavku si ugotovil, da je vsak posamezen udeleženec cestnega prometa odgovoren za varnost v cestnem prometu. In, ker je preveč idiotov, ti idioti počnejo idiotizme. 

Ne poznaš dela policije, pa vseeno pametuješ. Kar nadaljuj. Če te to zadovoljuje.

Jskrablin ti dopoveduje stvari, katere pozna, z razliko od tebe. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

1. To je med menoj in Jskrablinom.

2.  Jes pa Cartman pa vsi ki občasno kak prekršek plačamo in nimamo slabe vesti, da smo smrtno nevarni morilci na cesti. Verjamem da se v tem stavku najde vsaj 90% populacije MSja :P

Menda raje plačuješ v tujini fantomske prekrške, kot posnete prekrške pri nas. 

Kdo je kje napisal smrtno nevarni morilci ? Če bi bil ti nekoliko bolj prilagojen z bolj prilagojeno hitrostjo, ne bi tolikokrat pisal o izsiljevanjih. Ker tebi se to ves čas dogaja. Si pomislil, da počneš nekaj narobe? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!