Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Samo dve pikici bi dodal še jaz...

Okrog 12.00 sem se peljal iz Lahatca proti Postojni in za enga možakarja s Hondo CBR v Repsol barvah nimam nič slabega za povedat, sem ga gledal večino poti proti Postojni, razen... ne razumem, zakaj si se "spozabil" skozi naselje Grčarevec, kjer bi zaradi enega kilometra skozi naselje, ostal brez izpita, če bi mestno redarstvo imelo spet postavljen zelo skrit radar na nogicah, kot ene dva, tri tedne nazaj. Mene je tega v naseljih res strah, ne razumem, kako da ni vseh šoferjev :?...

Druga pikica je za eno pikico z enduro, za katero sem, ob približno istem času, potem vozil od Grčarevca proti Planini... Ne želim tvojega "zagovora", ker ti nič slabega nočem in sem bil še ne tako dolgo nazaj verjetno podoben šofer kot ti. Kdo si (če si sploh na forumu in bereš te nebuloze), boš itak vedela, ker si videla mojo tablico, ki je taka kot moj "nick" tukaj. Res ti priporočam, da si za vožnjo dobiš enega "mentorja", da ti pokaže "prave linije" vožnje, ker si boš tako prihranila kakšno bolečo izkušnjo, ko se boš želela peljat v kakšni grupi, ki bo "samo malo hitrejša" kot je sicer tvoja "zona udobja". Vožnja s tvojim tempom (ki NI bil problem) vsekakor ne potrebuje načina vožnje z "iskanjem idealne linije od roba do roba prometnega pasu". Pa tudi, ni bilo sicer neke drame, a sekanje ovinka z vožnjo po pasu za nasprotni promet, čeprav si me verjetno videla, da sem te dohitel in nato še nekaj časa vozil za tabo, ni najbolj varna za naju oba. Res ti želim samo dobro in da bi uživala na motorju ampak dekle, ki je danes peljalo pred menoj, ni bilo videti, da uživa :(...

Če boš huda name, mi to napiši na ZS, da ne bo zgledalo, kot da hočem po kom pljuvat na forumu, ker tudi sam nisem brezmadežni fant. O.K.?! :blush:

 

Ajd! 

Popravljeno . Popravil GoBobi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, maus pravi:

spet preživu :P

takih primerov je blo dons kr nekaj  :huh:

 

 

REC_0056.AVI

jst sm že Xsaro podoživel :( v tistem trenutku.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

jst sm že Xsaro podoživel :( v tistem trenutku.

 

Pri takem te reši samo izkušnje, sreča in pasulj na tečaju varne vožnje pri izogibanju premikajočih fiżolckov po krožniku :huh:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

Pri takem te reši samo izkušnje, sreča in pasulj na tečaju varne vožnje pri izogibanju premikajočih fiżolckov po krožniku :huh:

ja, pa da je počila na zavoro in smo jo obvozili. Tule je slikca že v fazi izogiba. 

59e46afb6e843_Breznaslova.thumb.jpg.f042f67d5fd565c312fe4712e230d8f5.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klasičen 'je pridivjau iz nikoder' :doze: Da pa ona škatla, ki zavija desno v celoti skrije kaj je za njo... je pa že višja znanost in matematika (leti na voznika avta, da ne bo kake pomote).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam še ene dva podobna primera od včeraj. .. sam da se naučim mal ureja posnetke bom objavu in povsod sem bil v mejah dovoljene hitrosti in vse so bile ženske :huh: ... Vse navalile name :lol1:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, jskrablin pravi:

Klasičen 'je pridivjau iz nikoder' :doze: Da pa ona škatla, ki zavija desno v celoti skrije kaj je za njo... je pa že višja znanost in matematika (leti na voznika avta, da ne bo kake pomote).

jaz ne razumem logike, ker smo bili trije motoristi v formaciji, zakaj zaviti na cesto, če ni bila prepričana da je fraj, saj tudi ona ni mogla videti....mah, brezveze, sovražm babe :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

 

 

Konstanta na naših cestah.

Dolgoletni motoristi so presneto dobri šoferji, da se takim in podobnim situacijam v večini primerov izognejo. 

Res da bi bilo vse skupaj malo lažje, če bi se vozilo počasneje - ampak proti-argument, mogoče pa le ne bi bilo potrebno se vleči po cesti če bi bili ljudje bol pozorni

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, DAMI34 pravi:

jaz ne razumem logike, ker smo bili trije motoristi v formaciji, zakaj zaviti na cesto, če ni bila prepričana da je fraj, saj tudi ona ni mogla videti....mah, brezveze, sovražm babe :P

 

Logika; z višanjem hirosti se viša bolečina. Do neke točke, ko ni več bolečine. Ampak takrat boli druge. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, SMX17 pravi:

Konstanta na naših cestah.

Dolgoletni motoristi so presneto dobri šoferji, da se takim in podobnim situacijam v večini primerov izognejo. 

Res da bi bilo vse skupaj malo lažje, če bi se vozilo počasneje - ampak proti-argument, mogoče pa le ne bi bilo potrebno se vleči po cesti če bi bili ljudje bol pozorni

 

omejitev je 90km/h, vozili smo precej počasneje. 

Vedno pa je lahko izgovor, če bi bil doma do tega ne bi prišlo :P

 

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Logika; z višanjem hirosti se viša bolečina. Do neke točke, ko ni več bolečine. Ampak takrat boli druge. 

imaš prav, torej kake bolečine je utrpela? :D

Spraševal sem se o njeni logiki, zakaj na cesto, če ni prepričana, da je fraj. Pismo, saj tudi jaz falim, ampak tako na cesto je niti z avtom niti s kombijem ne udarim, ker če bi jo bi imel na vesti vsaj 5 življenj.

ps. pa ne mi nabijat spet o neki moji hitrosti, ker smo nižali hitrost za berlingom, ki je šel na parkirišče. Že sama logika ti pove da z 90km/h ni mogel zaviti in se ustaviti.

pss. če se bo dalo bomo z enim programom skinili še dejansko hitrost, da bo jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

omejitev je 90km/h, vozili smo precej počasneje. 

Vedno pa je lahko izgovor, če bi bil doma do tega ne bi prišlo :P

 

Zato ste celi.

100 km/h pa bi se verjetno končalo drugače.

Kriv- nekriv, ne igra vloge.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, franc pravi:

Zato ste celi.

100 km/h pa bi se verjetno končalo drugače.

Kriv- nekriv, ne igra vloge.

lp

ja, al pa 140, bi bil že doma preden bi ona štartala. :P

 

Verjem tudi pri 100 ali manj so lahko smrtne žrtve in res, v dani situaciji je hitrost samo en parameter, jih še veliko več. Žal je takega in podobnega sranja veliko na cesti. Sranje povzročeno predvsem z malomarnostjo. Res ne razumem, zakaj se ne pogleda 2x ali 3x?

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

Spraševal sem se o njeni logiki, zakaj na cesto, če ni prepričana, da je fraj.

Ker se ljudje ne zavedajo posledic, ki jih lahko povzročijo s svojim nepremišljenim malomarnim ravnanjem.

Enako tukaj: https://sobotainfo.com/novica/kronika/pijan-nepripet-trcil-v-tovornjak-trdi-da-ni-sedel-za-volanom/410755

Eden pijan in prehiter za razmere, drug vzvratno tam kjer ne bi smel in ko to sešteješ dobiš katastrofo s smrtnim izidom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Res ne razumem, zakaj se ne pogleda 2x ali 3x?

a ) Se mudi

b ) Telefon je bolj zanimiv kot cesta

c ) Jaz sem Superman ne rabim gledat sploh

d ) Vse od zgoraj naštetega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Andrejcer pravi:

Ker se ljudje ne zavedajo posledic, ki jih lahko povzročijo s svojim nepremišljenim malomarnim ravnanjem.

Enako tukaj: https://sobotainfo.com/novica/kronika/pijan-nepripet-trcil-v-tovornjak-trdi-da-ni-sedel-za-volanom/410755

Eden pijan in prehiter za razmere, drug vzvratno tam kjer ne bi smel in ko to sešteješ dobiš katastrofo s smrtnim izidom.

vozil je Uber...k je bil on pijan. :P

 

pred 1 minuto, jskrablin pravi:

a ) Se mudi

b ) Telefon je bolj zanimiv kot cesta

c ) Jaz sem Superman ne rabim gledat sploh

d ) Vse od zgoraj naštetega

predvsem pa nezavedanje kaj lahko povzročiš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

e ) ženska 

f ) klobuk

 

 

 

e ) ženska z očali

f ) stric s klobukom

bom pa dodal še včerajšnjo

g ) taljansko babše :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probam pocivat, pa mi pc u delavnci blipa k nor. A se neb vi mal spravli delat, de b jez u miru odsiestal mal? Al moram ustat in it ugasnt pc? 

 

U glaunem MIRMIDEJTE. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Andrejcer pravi:

Ker se ljudje ne zavedajo posledic, ki jih lahko povzročijo s svojim nepremišljenim malomarnim ravnanjem.

Enako tukaj: https://sobotainfo.com/novica/kronika/pijan-nepripet-trcil-v-tovornjak-trdi-da-ni-sedel-za-volanom/410755

Eden pijan in prehiter za razmere, drug vzvratno tam kjer ne bi smel in ko to sešteješ dobiš katastrofo s smrtnim izidom.

... a kdo šteka članek... sploh tisto sivo napisano?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, boych pravi:

... Tovorno vozilo naj bi vozil madžarski tovornjak ... :) 

"...naj bi voznik osebnega voznika vozil pijan..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, DAMI34 said:

e ) ženska z očali

f ) stric s klobukom

bom pa dodal še včerajšnjo

g ) taljansko babše :P

Zame pa (pri izsiljevanjih) precej vodijo blond pripadnice ženskega spola, posebno v kakšnih hudih črnih avtomobilih. Od ljubljanske obvoznice do vasi sredi ničesar al pa priključka za hitro cesto za Krk, ne vem kako me vedno najdejo :mad:

  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Andrejcer pravi:

"...naj bi voznik osebnega voznika vozil pijan..."

... pa umrl je v prometni nesreči, sedaj pa zanika, da je vozil ... se opazi, da je mošt začel vreti v našem koncu ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!