Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Tako kot je napisal Kaldu, se tudi meni postavlja vprasanje, oziroma tezko verjamem, da je zaradi trka z motorjem avto obrnjen za 180 stopinj, pa se na drugem pasu. Po opisu novinarja bi bilo logično, da je stisnjen ob ograjo pri železniški progi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vam bo mogu Borutt razložit, ker te stvari, če normaln človek gleda, nimajo ni repa ne glave, ja, avto obrne, ko prpizdiš z motorjem vanj in ga vrže na drugo stran ceste ali s ceste:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, builder pravi:

vam bo mogu Borutt razložit, ker te stvari, če normaln človek gleda, nimajo ni repa ne glave, ja, avto obrne, ko prpizdiš z motorjem vanj in ga vrže na drugo stran ceste ali s ceste:P

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/za-prometno-nesreco-pri-bohinjski-bistrici-kot-kaze-kriva-oba-motorista.html

"Voznik osebnega avtomobila je pred nesrečo vozil v smeri Bleda, motorista pa eden za drugim v nasprotni smeri proti Bohinju. Vozila so trčila v daljšem ovinku in na smernem vozišču, po katerem je vozil voznik osebnega avtomobila," je povedal Bojan Kos s PU Kranj.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komot ga obrne in premakne sploh če je udarjen s strani in če je še vozil. Recimo v mojem primeru ko ni bila ne vem kaka brzina sem zmaknil ksaro bočno za 1m pa sem udaril v gumo.

pred 32 minutami, builder pravi:

te Novice pišejo in delajo bedarije, marsi kaj ne drži:P

na slikah ni niti ene hiše, a to kr mal fotkajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 predvidevanja... Z motorjem se je "ulegu" v ovink, ko ga je začelo odnašat ven (ali prehiter, ali kak zdrs, kakorkoli). Nasproti priplejal z Audijem, se hotel odmaknit, butnil v ograjo, motorist v levi sprednji del (počena šipa), voznik audija kontra obrne volan in ga zasuka na nasprotni vozni pas tam pa še motorist...

@builder ti bo moral nekdo razložit, da avto tudi odnaša levo in desno :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

na slikah ni niti ene hiše, a to kr mal fotkajo?

zavajanje, se temu reče:P

pred 2 minutami, mladench pravi:

 predvidevanja... Z motorjem se je "ulegu" v ovink, ko ga je začelo odnašat ven (ali prehiter, ali kak zdrs, kakorkoli). Nasproti priplejal z Audijem, se hotel odmaknit, butnil v ograjo, motorist v levi sprednji del (počena šipa), voznik audija kontra obrne volan in ga zasuka na nasprotni vozni pas tam pa še motorist...

@builder ti bo moral nekdo razložit, da avto tudi odnaša levo in desno :P 

 

dej si preberi še enkrat, kar sem napisal, avto vrže s ceste ali ga obrne, motor je pa itak vlko lažji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34 to je ta hiša in on se je pripeljal proti njej, prehiteval je šleparja 

https://www.google.com/maps/@46.2226425,15.5747866,3a,75y,270h,89.28t/data=!3m6!1e1!3m4!1sFIDB0tnma4m7b5AYn3Iizw!2e0!7i13312!8i6656

če pogledaš z druge strani, je zadeva bolj vidna in men bolj jasna, ker se je friend peljal za njim in videl, kaj se je zgodil, skratka splet okoliščin in neprijmeren kraj za prehitevanje:(

https://www.google.com/maps/@46.2231209,15.5741505,3a,75y,180h,87.57t/data=!3m6!1e1!3m4!1sJlKOdoP8RRwKXRetm-OHqQ!2e0!7i13312!8i6656

Šlepar ne more zvozit ovinka po svoji strani in mora malce preko črte, on je pa v tem trenutku moral položit motor in zvozit ovinek, parkiral je med škarpo in hišo,zadel je sam rob hiše in ga potem razmetalo:(

naj počiva v miru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R.i.P.

 

pa še eno izsiljevanje včeraj..teta z očali :(

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/voznica-79-podrla-mladega-motorista

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, builder pravi:

@DAMI34 to je ta hiša in on se je pripeljal proti njej, prehiteval je šleparja 

https://www.google.com/maps/@46.2226425,15.5747866,3a,75y,270h,89.28t/data=!3m6!1e1!3m4!1sFIDB0tnma4m7b5AYn3Iizw!2e0!7i13312!8i6656

če pogledaš z druge strani, je zadeva bolj vidna in men bolj jasna, ker se je friend peljal za njim in videl, kaj se je zgodil, skratka splet okoliščin in neprijmeren kraj za prehitevanje:(

https://www.google.com/maps/@46.2231209,15.5741505,3a,75y,180h,87.57t/data=!3m6!1e1!3m4!1sJlKOdoP8RRwKXRetm-OHqQ!2e0!7i13312!8i6656

Šlepar ne more zvozit ovinka po svoji strani in mora malce preko črte, on je pa v tem trenutku moral položit motor in zvozit ovinek, parkiral je med škarpo in hišo,zadel je sam rob hiše in ga potem razmetalo:(

naj počiva v miru

dokaj blagi ovinek. Le zakaj šleper čez črto.

Ja.... Tomo, počivaj v miru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polna črta, šlepar in slabo pregleden ovinek. Je težko počakati par sto metrov... pol pa je, kar je.

 

Tole cesto dobro poznam. In je neprijetna na kar nekaj odsekih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O fak o fak. Kaksne brutalije. A prav razumem? Situacija v Bitnji je 180 stopinj kontra sneri voznje? kaj je zakajlano gor? Na tleh je cbr?

 

 

koji fakin zajeb......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Cartman pravi:

O fak o fak. Kaksne brutalije. A prav razumem? Situacija v Bitnji je 180 stopinj kontra sneri voznje? kaj je zakajlano gor? Na tleh je cbr?

 

 

koji fakin zajeb......

Prav razumeš. Situacija v Bitnjah oziroma slike govorijo, da je avto vrglo  na drugo stran ceste in obrnilo za 180 stopinj. To je zadnji ovinek  praktično pred B. Bistrico. Kakih 300 metrov naprej od mesta trka je odcep za zgornjo bohinjsko dolino, pa za Pokljuko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, avro pravi:

dokaj blagi ovinek. Le zakaj šleper čez črto.

Ja.... Tomo, počivaj v miru

predolgi je, zato lomi ovinek, za avtobusom sem se že peljal tam, zato vem, pol pa zmanjka placa, če si vštric:cry: Tudi polna črta je tam, da bi prehitevanje preprečevala, zakaj je šel tam prehitevat, to ve samo on, tovornjakar ni ustavil, BIH registracij naj bi bil:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhmmm.....   potem se na tem mestu tudi dva  tovornjaka težko srečata, če morata preko črte. Nekak imam občutek, da je tovornjakara malo ven povleklo.... Tomo je pa bežal v levo.  Ne vem.  Poznal sem ga. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, avro pravi:

hhmmm.....   potem se na tem mestu tudi dva  tovornjaka težko srečata, če morata preko črte. Nekak imam občutek, da je tovornjakara malo ven povleklo.... Tomo je pa bežal v levo.  Ne vem.  Poznal sem ga. 

Na gugl maps je slikan mali tovornjaček. pa vidiš, da zasede skoraj cel pas. Torej je cesta  med ožjimi. 

 

Res sranje. Malo podceniš situacijo, in jo ušpičiš. Grozno. Ireversible. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem že nekje omenil, da je trk motorista pri hitrosti 50km/h v stoječo oviro (vozilo, drog, zid, ...), kot če bi (cca. 80kg težak človek) padel iz 10m višine. Na urgenco vsakodnevno prihajajo zlomljeni udi, hrbtenice, medenice, raztreščene glave po tem, ko padejo ljudje iz 3m višine. Toliko za primerjavo!

Še enkrat omenjam to, ker sem naletel na to tabelo:

59e86054500d5_Trkspecemvprimerjavispadcemzviine.JPG.655009a1f301e311e6285a9aa9a9a7b9.JPG

Vir: https://siol.net/avtomoto/vozimo-pametno/trk-pri-70-kilometrih-na-uro-je-enak-padcu-z-visine-20-metrov-450629

Ljudje smo zelo krhki in ranljivi, temu primerno se je treba obnašati na cesti.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Andrejcer pravi:

Enkrat sem že nekje omenil, da je trk motorista pri hitrosti 50km/h v stoječo oviro (vozilo, drog, zid, ...), kot če bi (cca. 80kg težak človek) padel iz 10m višine. Na urgenco vsakodnevno prihajajo zlomljeni udi, hrbtenice, medenice, raztreščene glave po tem, ko padejo ljudje iz 3m višine. Toliko za primerjavo!

Še enkrat omenjam to, ker sem naletel na to tabelo:

59e86054500d5_Trkspecemvprimerjavispadcemzviine.JPG.655009a1f301e311e6285a9aa9a9a7b9.JPG

Vir: https://siol.net/avtomoto/vozimo-pametno/trk-pri-70-kilometrih-na-uro-je-enak-padcu-z-visine-20-metrov-450629

Ljudje smo zelo krhki in ranljivi, temu primerno se je treba obnašati na cesti.

kaj pa če priletim v avto s 60km/h potem pa še 10m poletim, a lahko štejem, da sem padel z 20m višine? :P

Malo šale, jaz že dolgo trdim, da je tudi 50km/h lahko usodno, seveda odvisno kam in kako priletiš, če se le da, se ne smeš ustavit in če se le da, se je potrebno izogniti oviram, bodisi ob cesti itd...včasih je žal potrebno tudi preskočiti (sam boli potem še kako leto)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

kaj pa če priletim v avto s 60km/h potem pa še 10m poletim, a lahko štejem, da sem padel z 20m višine? :P

Malo šale, jaz že dolgo trdim, da je tudi 50km/h lahko usodno, seveda odvisno kam in kako priletiš, če se le da, se ne smeš ustavit in če se le da, se je potrebno izogniti oviram, bodisi ob cesti itd...včasih je žal potrebno tudi preskočiti (sam boli potem še kako leto)

..........potem si Peter Prevc:grupni:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, avro pravi:

... a se ni še nobeden zaletu ponoči z glavo v zaprta vrata???

to ne .. v pol odprta pa :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, avro pravi:

... a se ni še nobeden zaletu ponoči z glavo v zaprta vrata???

v zaprta...ampak peš...želodec mi je zvilo (zastrupitev z mandarinom) pa laufam po stopnicah v trdi temi in direkt v kopalnico (običajno so bila vrata vedno odprta), vrata pa zaprta, z glavo direkt v vrata in potem sem še pokolzlal vse pred kopalnico :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

v zaprta...ampak peš...želodec mi je zvilo (zastrupitev z mandarinom) pa laufam po stopnicah v trdi temi in direkt v kopalnico (običajno so bila vrata vedno odprta), vrata pa zaprta, z glavo direkt v vrata in potem sem še pokolzlal vse pred kopalnico :(

 

To je pa za to, ker nisi predvideval.:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!