Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

keri, keri? A misliš, da varuhov demokracije se ne sme kritizirat? :P

Še sami se občasno :ras:

Ti je že Maus odgovoril. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Borutt pravi:

Ti je že Maus odgovoril. 

sami Štručkoti :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vse lepo in prav, vendar če je bila na novo preplastena, a ne bi izvajalec moral popravil te "valove" poleg signalizacije????

Pri nas se vse tako na "easy" dela, samo da je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem tega ovinka je res pomankljiva signalizacija, hkrati optično sleparjenje (na pogled je odprt) in hiter zalom le tega. Pa dvojne ograje ni. Marsikoga, ki ceste ne pozna ovinek v ovinku močno preseneti in je v trenutku na drugi strani ceste četudi gre 50km/h. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem bodo tudi pri nas kmalu imeli drone, zakaj, ker so poceni pa dobičkonosni :P

https://siol.net/avtomoto/novice/dobra-ali-slaba-praksa-nad-divje-voznike-z-dronom-453807

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Marcel-F pravi:

A niso prepovedani? Al to velja samo za nas navadne ovce?

jp, samo za ovce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Borutt said:

Sedaj bodo dobili kazen tudi neprekrškarji. Kar tako, preventivno. 

Sej čudil se nebi.  :slap:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Borutt pravi:

Sedaj bodo dobili kazen tudi neprekrškarji. Kar tako, preventivno. 

ja, večja možnost bo za dobiček, simpl, država že iz komunizma naprej hoče popoln nadzor in čimveč kazni, tudi za nazaj.

Večina udeležencev v prometu je neprekrškarjev, ki pa občasno naredijo kak prekršek...kar preveri, sicer pa sam veš.

pred 9 urami, Borutt pravi:

Še dobro, da ti ne odločaš o tem. 

problem je, ker tudi ti ne odločaš o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, DAMI34 pravi:

ja, večja možnost bo za dobiček, simpl, država že iz komunizma naprej hoče popoln nadzor in čimveč kazni, tudi za nazaj.

Večina udeležencev v prometu je neprekrškarjev, ki pa občasno naredijo kak prekršek...kar preveri, sicer pa sam veš.

problem je, ker tudi ti ne odločaš o tem.

Neprekrškar ne dobi kazen. Prekrškar jo dobi. Bo šlo?

Jaz odločam, če bo prekrškar opozorjen ali kaznovan. Bo šlo? 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Neprekrškar ne dobi kazen. Prekrškar jo dobi. Bo šlo?

Jaz odločam, če bo prekrškar opozorjen ali kaznovan. Bo šlo? 

 

 

 

1. pokaži mi udeleženca, ki nikoli ne stori prekrška ( še ti ga :P )

o kaznovanju in opozorilu maš prav.

dokler šefi ne ukažejo kaj drugače. ampak a bodo povečali nadzor in to tudi z droni in vso ostalo tehnologijo, pa ne boš ti odločal ampak kronane glave v pisarnah, sicer je pa tako ali tako njihov namen, da se znebijo človeškega faktorja (torej nekoga, ki lahko opozori) ampak da avtomatika pošilja položnice...čimveč in  čimvečim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

1. pokaži mi udeleženca, ki nikoli ne stori prekrška ( še ti ga :P )

o kaznovanju in opozorilu maš prav.

dokler šefi ne ukažejo kaj drugače. ampak a bodo povečali nadzor in to tudi z droni in vso ostalo tehnologijo, pa ne boš ti odločal ampak kronane glave v pisarnah, sicer je pa tako ali tako njihov namen, da se znebijo človeškega faktorja (torej nekoga, ki lahko opozori) ampak da avtomatika pošilja položnice...čimveč in  čimvečim.

Ne boš verjel, ampak neprekrškarji se ne obremenjujejo z nadzorom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Ne boš verjel, ampak neprekrškarji se ne obremenjujejo z nadzorom. 

do ene mere prjatu, do ene mere, 

če bo popoln nadzor, kaka bo potem svoboda, in a bomo temu še lahko rekli svoboda? Pri popolnem nadzoru bo vsak dobil "ticket", ko ne bo 100% ustavil pri znaku STOP.

Tako da....točka 1. si mi že pokazal nekoga, ki 100% ne naredi prekrška?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Ne boš verjel, ampak neprekrškarji se ne obremenjujejo z nadzorom. 

spet imaš prav...vi se obremenjujete, ker ko prideš iz terena  moraš nekaj na tablo napisat, da te šef pohvali, ti pa đek izpadeš. 

  • Všeč mi je 1
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

do ene mere prjatu, do ene mere, 

če bo popoln nadzor, kaka bo potem svoboda, in a bomo temu še lahko rekli svoboda? Pri popolnem nadzoru bo vsak dobil "ticket", ko ne bo 100% ustavil pri znaku STOP.

Tako da....točka 1. si mi že pokazal nekoga, ki 100% ne naredi prekrška?

Pretiravaš. Zelo. 

pred eno uro, solorider pravi:

spet imaš prav...vi se obremenjujete, ker ko prideš iz terena  moraš nekaj na tablo napisat, da te šef pohvali, ti pa đek izpadeš. 

Saj vse veš. Pa se ne gre za džeka, ampak za €. Spet bo napredovanje in več €. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Borutt pravi:

Pretiravaš. Zelo. 

 

specificiraj :P

jst tako mislim in kaj zdaj...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

specificiraj :P

jst tako mislim in kaj zdaj...?

Po tvoje bomo brez svobode. Razloži. 

Ker sedaj te menda nihče ne nadzoruje preko telefona, računalnika, fb, ... In tukaj jim sam daješ svoje osebne podatke. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Po tvoje bomo brez svobode. Razloži. 

Ker sedaj te menda nihče ne nadzoruje preko telefona, računalnika, fb, ... In tukaj jim sam daješ svoje osebne podatke. 

to pa samo ti misliš.

Nadzor z razvojem elektronike se povečuje, od vgrajenih gp-sov, do vedno več kamer itd..da je možen nadzor računalnikov in vsebin ki jih nekdo pošilja okrog že dolgo vemo, da se lahko prisluškuje mobilnim founom tudi...

Kaj hočem povedati? Večji kot je nadzor, večja je možnost zlorabe podatkov, simpl. sicer pa sva zašla iz debate o dronih in možnostjo njihove uporabe v prometu. slej ko prej bodo droni sami pisali listke :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

to pa samo ti misliš.

Nadzor z razvojem elektronike se povečuje, od vgrajenih gp-sov, do vedno več kamer itd..da je možen nadzor računalnikov in vsebin ki jih nekdo pošilja okrog že dolgo vemo, da se lahko prisluškuje mobilnim founom tudi...

Kaj hočem povedati? Večji kot je nadzor, večja je možnost zlorabe podatkov, simpl. sicer pa sva zašla iz debate o dronih in možnostjo njihove uporabe v prometu. slej ko prej bodo droni sami pisali listke :P

 

Pretiravaš. Neprekrškarja ne skrbi nadzor. 

Pretiravaš. Tvoja svoboda bo zaradi nadzora omejena? Seveda, ker bo nadzor pri tebi doma in še kje, kajne. Skrbi te, ker moraš gledati, kje te bodo dobili. Vozi po predpisih, pa ti ne bo treba gledati, kje te merijo, snemajo in opazujejo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Borutt pravi:

Pretiravaš. Neprekrškarja ne skrbi nadzor. 

Pretiravaš. Tvoja svoboda bo zaradi nadzora omejena? Seveda, ker bo nadzor pri tebi doma in še kje, kajne. Skrbi te, ker moraš gledati, kje te bodo dobili. Vozi po predpisih, pa ti ne bo treba gledati, kje te merijo, snemajo in opazujejo. 

nočm :ras:

najlepše je pa imeti take izgovore za kratenje svobode, kot jih pišeš. Sem ti že večkrat povedal, mene ne skrbijo moji prekrški, gre mi pa na živce vedno večji in večji nadzor.

Še vedno mi nisi pokazal nekoga, ki ne naredi nobenega prekrška...čakam in čakam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!