Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

sj je tut Kristus reku nekako takole:

"Kdor je brez greha nj da za kavo" ... in pol so se množice razkropile k da bi vrgu souziuc :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Ne spomnim se, da bi te karkoli vprašal. 

Verjetno te policisti zelo dobro poznajo. Saj ni čudno. 

in? forum ni tvoj.. torej lahko vsi vsakemu odgovarjamo .. to da si zaposlen v državni instituciji , ki se ji reče policija ti tukaj ne daje nobenih ugodnosti.

res je ..dobro me poznajo določeni ..imam podpisano določeno izjavo z njihovo institucijo..

no ti nisi med njimi ...

in če bi se vsi zaposleni v policiji držali zgleda po meni potem ne bi bilo nobene zlorabe drog pri vas  .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, maus pravi:

sj je tut Kristus reku nekako takole:

"Kdor je brez greha nj da za kavo" ... in pol so se množice razkropile k da bi vrgu souziuc :huh: 

ni res, potem so mel žurko na gori s pečenimi ribami in lepinjo :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17/12/2017 ob 8:52, solorider pravi:

Od letošnjega januarja do 11. decembra je bilo na slovenskih cestah izgubljeno 101 življenje.

Če ostane tako bo to ena boljših statistik v zadnjih nekaj desetletjih. Sem ti že limal cifre pa ti očitno grejo težko v glavo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še n-tič. Poročilo si-stat do vključno z 2014 - http://www.stat.si/StatWeb/News/Index/5364 in pripadajoči graf.

 

4091

293 mrtvih leta 2007 sam ne. Napredka ni če vprašaš nekatere kolege s foruma. Če/ko pa koga Policija ustavi zaradi prehitre vožnje ali kake podobne gluposti so pa inkasanti, ki se naj spokajo delat kaj drugega.

Sej razumem da v tej debati ne moreš 'zmagati'. Sam cifre so pa cifre. In nekaj se je več kot očitno precej spremenilo, če je od 2007 do danes število mrtvih v prometu manjše za skoraj dve tretjini (2/3 da bo še v cifrah). Količina prometa pa je vsako leto večja. Po videnem npr včeraj na AC me sicer tak zaključek iskreno čudi sam jebiga. Mogoče se enkrat resno lotim statističnih datotek Policije pa pripravim en soliden brskalnik po njih. Na Policiji ne objavljajo letnih agregatov... oni po mesecih pa za 'veliko sliko' niso lih uporabni. Če bo kaj časa za privat projekte, zaenkrat ga ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

sj je tut Kristus reku nekako takole:

"Kdor je brez greha nj da za kavo" ... in pol so se množice razkropile k da bi vrgu souziuc :huh: 

Jest dam za kawo ampak ne več kot ducat:kava:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, gretzky pravi:

Ne trudi se. Smo že označeni. Kot prekrškarji. Saj je vseeno, kakšni s(m)o v resnici, vsi smo grešniki. :/

Kuk sem spoznal @thumper bi si upal trditi,da je človek,ki uživa v premikanju po cesti in mu veliko več pomeni nizka poraba kot vožnja pri 90kmh...nad 90??...kuk sem ga spoznal mislim,da ne...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

in? forum ni tvoj.. torej lahko vsi vsakemu odgovarjamo .. to da si zaposlen v državni instituciji , ki se ji reče policija ti tukaj ne daje nobenih ugodnosti.

res je ..dobro me poznajo določeni ..imam podpisano določeno izjavo z njihovo institucijo..

no ti nisi med njimi ...

in če bi se vsi zaposleni v policiji držali zgleda po meni potem ne bi bilo nobene zlorabe drog pri vas  .

Fajn te poznajo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

in? forum ni tvoj.. torej lahko vsi vsakemu odgovarjamo .. to da si zaposlen v državni instituciji , ki se ji reče policija ti tukaj ne daje nobenih ugodnosti.

res je ..dobro me poznajo določeni ..imam podpisano določeno izjavo z njihovo institucijo..

no ti nisi med njimi ...

in če bi se vsi zaposleni v policiji držali zgleda po meni potem ne bi bilo nobene zlorabe drog pri vas  .

 

pred 3 urami, jskrablin pravi:

Če ostane tako bo to ena boljših statistik v zadnjih nekaj desetletjih. Sem ti že limal cifre pa ti očitno grejo težko v glavo.

100+ je za mene velika cifra, če je med njimi tvoj otrok, žena....

nisem teci citiral in kot moderator bi lahko vedel, da s takim odgovorom mi nisi nič novega napisal, sploh, če veš, da mi nič ne gre v glavo.

ne mi odgovarjati, prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, sesir pravi:

Kuk sem spoznal @thumper bi si upal trditi,da je človek,ki uživa v premikanju po cesti in mu veliko več pomeni nizka poraba kot vožnja pri 90kmh...nad 90??...kuk sem ga spoznal mislim,da ne...

Sicer se mi nit ne sanja, kaj si hotel napisati, pa vseeno odgovarjam. Nisem mislil, da nas je Thumper označil za prekrškarje, ampak Borutt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, gretzky pravi:

Sicer se mi nit ne sanja, kaj si hotel napisati, pa vseeno odgovarjam. Nisem mislil, da nas je Thumper označil za prekrškarje, ampak Borutt.

Seveda boš svojo trditev podkrepil z dokazom. Ali bo ostalo pri nabijanju ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Borutt pravi:

Seveda boš svojo trditev podkrepil z dokazom. Ali bo ostalo pri nabijanju ? 

Bo kar ostalo pri nabijanju (saj je že v naslovu teme). Ne da se mi prepričevati prepričane.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, gretzky pravi:

Bo kar ostalo pri nabijanju (saj je že v naslovu teme). Ne da se mi prepričevati prepričane.

Ker za nabijanje ni treba predložiti dokaze, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Ker za nabijanje ni treba predložiti dokaze, kajne. 

Ja.

Imam svoje mnenje, ki je lahko tudi napačno. Najbrž pa ga imajo tudi drugi forumaši, ki prebirajo teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam svoja mnenja o različnih temah okrog prometa in njega udeležencev ampak se jih zadnje čase ne upam deliti tukaj. Nikoli ne veš komu s svojo izjavo na živc stopiš tolk, da te če... saj še sam verjetno ne ve kako, ampak vsekakor na boleč način, sem prepričan:jezik:.

Ajd!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, gretzky pravi:

Sicer se mi nit ne sanja, kaj si hotel napisati, pa vseeno odgovarjam. Nisem mislil, da nas je Thumper označil za prekrškarje, ampak Borutt.

Thumper je diujak, splošno dejstvo!!!

Ko je s svojo 4ko obkrožal Slovenijo, mi je skoraj pobegnil, takrat je divjal neverjetnih 62km/h. Tumač, kar se mene tiče. :P

Aja, pa še pivo sva pila, pijanca...je pa res, da se ne spomnim al je bil Uni al Union :(

 

 

pred 1 minuto, GoBobi pravi:

Tudi jaz imam svoja mnenja o različnih temah okrog prometa in njega udeležencev ampak se jih zadnje čase ne upam deliti tukaj. Nikoli ne veš komu s svojo izjavo na živc stopiš tolk, da te če... saj še sam verjetno ne ve kako, ampak vsekakor na boleč način, sem prepričan:jezik:.

Ajd!

ne se sekirat, tudi najbolj zajebane objave na MS, ne bolijo, preverjeno :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Thumper je diujak, splošno dejstvo!!!

Ko je s svojo 4ko obkrožal Slovenijo, mi je skoraj pobegnil, takrat je divjal neverjetnih 62km/h. Tumač, kar se mene tiče. :P

Aja, pa še pivo sva pila, pijanca...je pa res, da se ne spomnim al je bil Uni al Union :(

 

 

Še dobro, da se ne družim s takimi, kot si ti... Bi umazali mojo brezmadežno dušo. Jaz sem tako staromoden in za cajtom, da še vedno dajem žmigavce, se ne limam na rit pred menoj vozečim,..., res pa je, da včasih izven naselja malo prekoračim hitrost. Pa ne preveč.

Sem srečal Thumperja, pa nisva nič pila. Res pa je nekaj nakazoval, da gre na piknik, kjer bo kaj spil. Ampak, da potem ne bo vozil on. A me je napeljeval na kriva pota, kajne? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, gretzky pravi:

Še dobro, da se ne družim s takimi, kot si ti... Bi umazali mojo brezmadežno dušo. Jaz sem tako staromoden in za cajtom, da še vedno dajem žmigavce, se ne limam na rit pred menoj vozečim,..., res pa je, da včasih izven naselja malo prekoračim hitrost. Pa ne preveč.

Sem srečal Thumperja, pa nisva nič pila. Res pa je nekaj nakazoval, da gre na piknik, kjer bo kaj spil. Ampak, da potem ne bo vozil on. A me je napeljeval na kriva pota, kajne? ;)

po mojem te je hotu zavest. Mene hoče vsaka kelnarca, ko vpraša: a boš kaj piu?

Men se zdi da to ma polcija vse naštimano :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, jskrablin pravi:

Še n-tič. Poročilo si-stat do vključno z 2014 - http://www.stat.si/StatWeb/News/Index/5364 in pripadajoči graf.

 

4091

293 mrtvih leta 2007 sam ne. Napredka ni če vprašaš nekatere kolege s foruma. Če/ko pa koga Policija ustavi zaradi prehitre vožnje ali kake podobne gluposti so pa inkasanti, ki se naj spokajo delat kaj drugega.

Sej razumem da v tej debati ne moreš 'zmagati'. Sam cifre so pa cifre. In nekaj se je več kot očitno precej spremenilo, če je od 2007 do danes število mrtvih v prometu manjše za skoraj dve tretjini (2/3 da bo še v cifrah). Količina prometa pa je vsako leto večja. Po videnem npr včeraj na AC me sicer tak zaključek iskreno čudi sam jebiga. Mogoče se enkrat resno lotim statističnih datotek Policije pa pripravim en soliden brskalnik po njih. Na Policiji ne objavljajo letnih agregatov... oni po mesecih pa za 'veliko sliko' niso lih uporabni. Če bo kaj časa za privat projekte, zaenkrat ga ni.

https://www.google.si/search?q=policija+letna+poročila&oq=policija+le&aqs=chrome.4.69i57j0l5.5720j0j7&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8

če bi bil pozoren katere linke limam bi jih videl - no že velikokrat ..

pred 9 urami, Borutt pravi:

Fajn te poznajo. 

pa rajš me imajo kot tebe... pa delujemo na sistemu konverzacije : "prosim" "hvala" ..

pred 2 urami, Borutt pravi:

Ker za nabijanje ni treba predložiti dokaze, kajne. 

to smo povzeli po tebi .. ti še uradne linke svoje ustanove demantiraš.. 

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Thumper je diujak, splošno dejstvo!!!

Ko je s svojo 4ko obkrožal Slovenijo, mi je skoraj pobegnil, takrat je divjal neverjetnih 62km/h. Tumač, kar se mene tiče. :P

Aja, pa še pivo sva pila, pijanca...je pa res, da se ne spomnim al je bil Uni al Union :(

nisem jaz kriv če delajo ceste po klancih navzdol. sicer pa - a lahko certificirano dokažeš 62km/h???

schlossgold ..res pa je , da ni čisto brezalkoholno .. piše , da lahko vsebuje do 0,05% alkohola..

še dobr da je blo full taplavih na bolniški...

pred 2 urami, gretzky pravi:

Sem srečal Thumperja, pa nisva nič pila. Res pa je nekaj nakazoval, da gre na piknik, kjer bo kaj spil. Ampak, da potem ne bo vozil on. A me je napeljeval na kriva pota, kajne? ;)

nisem napeljeval..dražu sem te z alkoholom brez volana..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

https://www.google.si/search?q=policija+letna+poročila&oq=policija+le&aqs=chrome.4.69i57j0l5.5720j0j7&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8

če bi bil pozoren katere linke limam bi jih videl - no že velikokrat ..

pa rajš me imajo kot tebe... pa delujemo na sistemu konverzacije : "prosim" "hvala" ..

to smo povzeli po tebi .. ti še uradne linke svoje ustanove demantiraš.. 

nisem jaz kriv če delajo ceste po klancih navzdol. sicer pa - a lahko certificirano dokažeš 62km/h???

schlossgold ..res pa je , da ni čisto brezalkoholno .. piše , da lahko vsebuje do 0,05% alkohola..

še dobr da je blo full taplavih na bolniški...

nisem napeljeval..dražu sem te z alkoholom brez volana..

Boš moral koga drugega kriviti za svojo nesposobnost dojemanja in razumevanja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam, berem in se cudim.

Ce bi tole temo dali v nadaljevanko, bi se Esmeraldo zafrknili.. konec bi verjetno bil tak, da bi ugotovili da je Borutt ubistvu Ghost Rider :D:D :panic:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

Boš moral koga drugega kriviti za svojo nesposobnost dojemanja in razumevanja. 

ne bo šlo. tebe sem izbral in določil ..ker si vsestranski strokovnjak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, ukica pravi:

Gledam, berem in se cudim.

Ce bi tole temo dali v nadaljevanko, bi se Esmeraldo zafrknili.. konec bi verjetno bil tak, da bi ugotovili da je Borutt ubistvu spregledal :lol1::lol1: :panic:

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spregleda lahko tudi alkohol, hitrost, agresivno vožnjo,, preusmeri krivdo na žrtev nesreče...     

...ker mu na vozilu sodelavca , ki takrat ni v službi, pozornost na storjene prekrške v trenutku preusmeri nalepljena IPA nalepka na vozilu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je foušarija fajn zadeva. Zaradi nje se ljudje sramotijo s pisanjem neumnosti. Še posebej tisti, kateri o zadevah drugih vedo veliko več, kot tisti drugi. Ker najlažje je nabijati, zavajati in lagati. In nekateri to obvladajo do potankosti. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!