Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 3 urami, Dr_Jakob pravi:

p.s. Nekaj je bilo govora o sveži voznici, ki je bila del ekipe, in da ni bila suverena itd.

ME NE BRIGA! En dan prej sem te poklical in te DIREKT vprašal točno to vprašanja: Ali je z nami kak začetnik, na katerega bo treba pazit? A so vsi ljudje v ekipi izkušeni?... 

, ker sem navajen, da v neznani ekipi VEDNO vprašam točno ta vprašanja.

Tudi to si se zlagal. Svetovni lažnivec si res. 

Ta punca se pelje boljše od tebe in sploh ni nobena sveža voznica. In ti si zadnji, kateri lahko njeno vožnjo ocenjuje in še manj ponižuje. 

Ker glavni in edini problem si bil ti. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Dr_Jakob pravi:

Joj prejoj, pa prav moral si.

Ne bom dolgovezil, samo eno stvar bom izpostavil: takega jajcanja kot si ga takrat prikazal ti kot vodja skupine, ga nisem videl v vseh svojih letih motoriranja. In, JA, tu štejem noter tudi vse popolne začetnike. O JA PA BOM DOLGOVEZIL, MAJKE MI!

1. Hitrost na avtocesti je bila iz nam neznanega razloga konstantno 90 km/h ALI MANJ. Vse do izhoda Hrušica. Zakaj, me niti ne zanima, predvidevam nedovoljene substance, kaj drugega skoraj ni možno. (In ne, ni motilo samo mene in moja dva prijatelja, tudi tvoji kolegi so se čudno spogledovali med vožnjo, pa si verjetno niso upali nič reč. Jaz s tem nimam problemov.)

2. Ko smo se po dooooooooooolgoooooooooootraaaaaaaaajneeeeeeeeeeeeeem ciiiiiiiiiijaaaaaaaaaaazeeeeeeenjuuuuuuuuuuu končno spravili dol z avtoceste (BOŽE MILI, konec srednjeveškega mučenja!!), je pred nami vozil avtobus, ki se je v naseljih držal omejitev, izven naselja pa je vozil ... ajd, recimo 70 km/h. V dveh ali treh nadvse varnih, preglednih, ravnih, črtkanih odsekih se ti, kot vodja, nisi odločil za prehitevanje. Naj ponovim, RAVNO, PREGLEDNO, ČRTKANO. Ti, vodja skupine sploh nisi opazil, da sta se dva druga iz skupine skoraj zaletela, ker sta (seveda, upravičeno) pričakovala, da boš nakazal prehitevanje, pa nisi in se je celoten manever grdo izjalovil. Se je pač treba jajcat, ane.

3. Ob tem prikazu vodenja skupine je bilo meni povsem dovolj in sem se kulturno odpravil po svoje. Vsakega iz skupne sem posebej prehitel, seveda s smernikom, itd., mu/ji lepo pomahal in se odpeljal naprej. To, da sem prehiteval v naselju, so povsem tvoje nebuloze. Spet, nedovoljene substance? Ne bom sodil.

Od tedaj naprej me tvoja skupina ni več zanimala, prav tako sta vas/tebe in tvoje vožnje imela poln kufer tudi moja dva kolega. Sem pa bil toliko kolegialen, da sem ti poslal SMS o svojih namerah, da nebi slučajno bilo skrbi in podobnega. Ker nisem nikjer s krvjo podpisal sodelovanje v tvojem psihološkem preizkusu, koliko človek zdrži, sem se pač odpravil naprej kot svobodni človek in s smehom opazoval frise tvojih ubogih prijateljev, ki si mi iz takih ali onakih razlogov niso upali slediti.


Naj ponovim; V vseh svojih letih vožnje, solo, v dvoje, v manjših ali večjih skupinah, še nisem videl takšnega jajcanja po cestah. Kako ste se imeli pa vi na GG, pa sem tudi slišal, kajneda tovarišija. Mi, mi smo se imeli super. Za nameček smo nazaj grede skočili tudi v Italijo.

Kar je bilo pa najbolj ne fer s tvoje strani, pa je, da sem te en dan pred skupno furo po svoji navadi poklical in se pozanimal o stanju voznikov. Posebej sem poudaril vprašanje, kako se bomo peljali, in ali misliš ti kot organ inforsirat brezvezno jajcanje od vožnje, na kaj si odgovoril, da ne, da ste vsi izkušeni motoristi in da si na tej furi civilist in da nisi v službi. Thja.

Pa lep dan.

zgleda se nisi še z mano peljal na GG :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DinDiin pravi:

Tok enga obmetavanja, da sploh ne vem kdo zdej bols pelje?! Vsi ste najboljsi :)

jaz sem iskreno povedal, kako je zgledala moja vožnja na GG.... je pa res, da sem imel takrat vsega skupaj 500km za sabo :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, motozajebant said:

jaz sem iskreno povedal, kako je zgledala moja vožnja na GG.... je pa res, da sem imel takrat vsega skupaj 500km za sabo :) 

Vsaj nasel si ga.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, krucymucy pravi:

Samo mirno kolega, samo mirno.

a si že kej nabavil, da se susretnemo na ridama? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja SLK-ja :)

Nisem, sem pa bil v avtovalu, sam nocejo dat popusta.

Kar je razumljivo, glede na to da se itak caka v vrsti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, krucymucy pravi:

Ja SLK-ja :)

Nisem, sem pa bil v avtovalu, sam nocejo dat popusta.

Kar je razumljivo, glede na to da se itak caka v vrsti.

ko boš kaj bolj resen, sam zvrcni ti dam GTja za testirat :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

ko boš kaj bolj resen, sam zvrcni ti dam GTja za testirat :D

 

Kak nisi to na moj post citiral...hehe:panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, sesir pravi:

Kak nisi to na moj post citiral...hehe:panic:

a si mi ponudil -SLK za menjavo? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Dr_Jakob pravi:

Joj prejoj, pa prav moral si.

Ne bom dolgovezil, samo eno stvar bom izpostavil: takega jajcanja kot si ga takrat prikazal ti kot vodja skupine, ga nisem videl v vseh svojih letih motoriranja. In, JA, tu štejem noter tudi vse popolne začetnike. O JA PA BOM DOLGOVEZIL, MAJKE MI!

1. Hitrost na avtocesti je bila iz nam neznanega razloga konstantno 90 km/h ALI MANJ. Vse do izhoda Hrušica. Zakaj, me niti ne zanima, predvidevam nedovoljene substance, kaj drugega skoraj ni možno. (In ne, ni motilo samo mene in moja dva prijatelja, tudi tvoji kolegi so se čudno spogledovali med vožnjo, pa si verjetno niso upali nič reč. Jaz s tem nimam problemov.)

2. Ko smo se po dooooooooooolgoooooooooootraaaaaaaaajneeeeeeeeeeeeeem ciiiiiiiiiijaaaaaaaaaaazeeeeeeenjuuuuuuuuuuu končno spravili dol z avtoceste (BOŽE MILI, konec srednjeveškega mučenja!!), je pred nami vozil avtobus, ki se je v naseljih držal omejitev, izven naselja pa je vozil ... ajd, recimo 70 km/h. V dveh ali treh nadvse varnih, preglednih, ravnih, črtkanih odsekih se ti, kot vodja, nisi odločil za prehitevanje. Naj ponovim, RAVNO, PREGLEDNO, ČRTKANO. Ti, vodja skupine sploh nisi opazil, da sta se dva druga iz skupine skoraj zaletela, ker sta (seveda, upravičeno) pričakovala, da boš nakazal prehitevanje, pa nisi in se je celoten manever grdo izjalovil. Se je pač treba jajcat, ane.

3. Ob tem prikazu vodenja skupine je bilo meni povsem dovolj in sem se kulturno odpravil po svoje. Vsakega iz skupne sem posebej prehitel, seveda s smernikom, itd., mu/ji lepo pomahal in se odpeljal naprej. To, da sem prehiteval v naselju, so povsem tvoje nebuloze. Spet, nedovoljene substance? Ne bom sodil.

Od tedaj naprej me tvoja skupina ni več zanimala, prav tako sta vas/tebe in tvoje vožnje imela poln kufer tudi moja dva kolega. Sem pa bil toliko kolegialen, da sem ti poslal SMS o svojih namerah, da nebi slučajno bilo skrbi in podobnega. Ker nisem nikjer s krvjo podpisal sodelovanje v tvojem psihološkem preizkusu, koliko človek zdrži, sem se pač odpravil naprej kot svobodni človek in s smehom opazoval frise tvojih ubogih prijateljev, ki si mi iz takih ali onakih razlogov niso upali slediti.


Naj ponovim; V vseh svojih letih vožnje, solo, v dvoje, v manjših ali večjih skupinah, še nisem videl takšnega jajcanja po cestah. Kako ste se imeli pa vi na GG, pa sem tudi slišal, kajneda tovarišija. Mi, mi smo se imeli super. Za nameček smo nazaj grede skočili tudi v Italijo.

Kar je bilo pa najbolj ne fer s tvoje strani, pa je, da sem te en dan pred skupno furo po svoji navadi poklical in se pozanimal o stanju voznikov. Posebej sem poudaril vprašanje, kako se bomo peljali, in ali misliš ti kot organ inforsirat brezvezno jajcanje od vožnje, na kaj si odgovoril, da ne, da ste vsi izkušeni motoristi in da si na tej furi civilist in da nisi v službi. Thja.

Pa lep dan.

Jaz te razumem. Ko sva enkrat z Boruttom šla na skupno furco do Šibenika in nazaj. Sem imel točno pred Slo polen k.....defenzivne vožnje , tak  me je sprovociral ,da sem fasu radar v Matenji vasi in to konkretno 93kmh na 50kmh ,,,,,,,,,jbg žena je fasala 9 pik , jaz pa denarno kazen :D

Da se ne bo kdo vžgal , vse je res  , edino  sprovociral sem se pa sam :P

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Jaz te razumem. Ko sva enkrat z Boruttom šla na skupno furco do Šibenika in nazaj. Sem imel točno pred Slo polen k.....defenzivne vožnje , tak  me je sprovociral ,da sem fasu radar v Matenji vasi in to konkretno 93kmh na 50kmh ,,,,,,,,,jbg žena je fasala 9 pik , jaz pa denarno kazen :D

Da se ne bo kdo vžgal , vse je res  , edino  sprovociral sem se pa sam :P

Še nekdo je bil poleg. In, ker je bil z menoj, je njegova ostala brez pik. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Kmet2 said:

Jaz te razumem. Ko sva enkrat z Boruttom šla na skupno furco do Šibenika in nazaj. Sem imel točno pred Slo polen k.....defenzivne vožnje , tak  me je sprovociral ,da sem fasu radar v Matenji vasi in to konkretno 93kmh na 50kmh ,,,,,,,,,jbg žena je fasala 9 pik , jaz pa denarno kazen :D

Da se ne bo kdo vžgal , vse je res  , edino  sprovociral sem se pa sam :P

A res noben več ne zna normalno vozit, samo še en ali drug (Borut, Sesir) ekstrem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, twom pravi:

A res noben več ne zna normalno vozit, samo še en ali drug (Borut, Sesir) ekstrem?

Zakaj...v 90 se pač normalno pelješ,malo od,dneva,malo lastnega počutja...v 50 pa sem se večino vozil 65 po števcu...malo bolj lagal,ker mel na večini mopijev menjane zobnike...sem pa fasal nekaj plačilnih nalogov....63...61 ipd...pač moje mnenje je da se skozi naselja ne divja!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!