Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 17 urami, Kawalir pravi:

Saj nisem napisal, da je trdil, da off road ne koristi, NI pa niti napisal, da koristi, pač pa je izpostavil trening varne vožnje. Če pa bi off road res tako koristil, bi ga verjetno priporočil vsaj kot alternativno opcijo, pa je ni. Samo to sem želel povedati. Ne dvomim, da off road ne pomaga bolje obvladati motorja, spoznati obnašanje na različnih podlagah in situacijah, ampak dvomim, da tako zelo pomaga na cesti. Zakaj potem ni organiziranih off road tečajev, da bi se tam učili obvladanja motorja?

Pa jebo mast vidiš tako te nobeden več na MS nebo jemal resno dej preveri preden napišeš nismo politika !!!!!!!!!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, mladench pravi:

Čudno. Se pravi je prilagodil hitrost razmeram na cesti pa vseeno padel :hmm:

Še vedno je ni ker je padel ni predvideval, da je tam grbina in posledično ni prilagodil vožnje bi pisalo pri bilo katerem od nas.

No dvojna kurčeva merila !!!!!!!!!1

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, dreja_123 pravi:

Vzrok za padec motorista policista je grbina na cesti. O neprilagojeni hitrosti se tokrat ne govori :)

https://www.primorske.si/kronika/policist-padel-in-si-zlomil-nogo

Želim mu hitro okrevanje.

Čez to grbino sem prelete 1001 x pa nikoli nisem padel pa koliko je to on pilaru oziroma a obvlada vožnjo z motorjem?

Dobro vedet ko padem tam če bom je kriva grbina!Torej če pade kdo na pesku je tudi kriv pesek ?

V tem delu zaradi grbine praktično lahko toži vzdrževalca te ceste ker grbine ni uredil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno nekdo ne obvlada vožnje. Kako naj si drugače razlagam toliko in toliko motoristov mimo po kolesih, eden pa pleza po tleh. Nekaj ne štima. 

Je pa zadnjič pri nas oziroma na našem območju kolesar zapeljal v luknjo, zaradi česar mu je zlomilo prednje platišče. Seveda je bila salta in bolnišnična prehrana. Ampak kriva je bila luknja. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, exclan pravi:

Čez to grbino sem prelete 1001 x pa nikoli nisem padel pa koliko je to on pilaru oziroma a obvlada vožnjo z motorjem?

Dobro vedet ko padem tam če bom je kriva grbina!Torej če pade kdo na pesku je tudi kriv pesek ?

V tem delu zaradi grbine praktično lahko toži vzdrževalca te ceste ker grbine ni uredil?

čist nč vam ne potegne....... bolniško je rabu pa keš........ :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri alergiji na može v modrem kot pri ostalih alergijah pomagajo antihistaminiki kot so Aerius, Zyrtec, Claritine, Flonidan, če pa je reakcija izredno huda pa priporočam kuro Medrola...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Očitno nekdo ne obvlada vožnje. Kako naj si drugače razlagam toliko in toliko motoristov mimo po kolesih, eden pa pleza po tleh. Nekaj ne štima. 

V svojem življenju vidu marsikoga splezat na moped ampak samo ko je policija pripeljala na Koroško nove bmw,da je eden imed policistov splezal nanj in prekucnil z mopedom na drugo...

Je pa ta policist potem dočakal penzijo kot sovoznik v avtu...NEKAJ NE ŠTIMA???

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, MdAzz pravi:

Pri alergiji na može v modrem kot pri ostalih alergijah pomagajo antihistaminiki kot so Aerius, Zyrtec, Claritine, Flonidan, če pa je reakcija izredno huda pa priporočam kuro Medrola...

Kaj pa alergija nate? Jaz osebno nimam alergije na modre imam pa alergijo na dvojna merila to pa možakar je pač padel saj je na koncu človek in motorist kot vsi in vsi kdaj pa kdaj naredimo neumno pri vseh prevoženih kilometrih.

in moja kritika ni na uprejena na možakarja ampak na dvojna merila da bo jasno!!

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, MdAzz pravi:

Pri alergiji na može v modrem kot pri ostalih alergijah pomagajo antihistaminiki kot so Aerius, Zyrtec, Claritine, Flonidan, če pa je reakcija izredno huda pa priporočam kuro Medrola...

ne pri zlo hudi alergiji se priporoča imunizacija...... to je doziranje alegena v manjših količinah ...... :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsakemu od nas se lahko pripeti neumnost ... ali fališ štengo po lastni neumnosti, ali ti pa spodrsne zaradi politega olja po stopnicah, katerega nisi opazil.

razlika je le v obravnavanju padca ... neprilagojen, nepazljiv, štorast, nespreten... ect ect

posledično temu je tudi uveljavljanje odškodnine zaradi tega, ker je nekdo namerno polil olje, po nesreči polil olje, ne da bi bedu, da je polil olje... ect ect

sj bi še kaj napisal, pa me delo priganja :huh: 

to da mam pa same modre izjave, je pa splošno znano dejstvo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

 

razlika je le v obravnavanju padca ... neprilagojen, nepazljiv, štorast, nespreten... ect ect

posledično temu je tudi uveljavljanje odškodnine zaradi tega, ker je nekdo namerno polil olje, po nesreči polil olje, ne da bi bedu, da je polil olje... ect ect

to da mam pa same modre izjave, je pa splošno znano dejstvo :P

 

Ja in pol moraš vložit tožbo zoper zavarovalnico...ki spet stane...najemat cestne izvedence in ti dokazovati nasprotno

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mi spodrsne na stopnicah, od zavarovalnice dobim 1000€

če mi spodrsne na cesti zaradi peska, plačam 300€ policaju, pa nima veze, ali sem koga ogrožal in/ali povzorčil materialno škodo drugemu.

v obeh primerih sem bil nepazljiv. 

za zavarovalnico je to zunanji vpilv, in ne pomeni, da neznam hodit

za policaja pa jbg, po 50000km ne znam vozit

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta članek bi bilo dobro natisnit in ga imeti s seboj. Ko bo naslednjič pri padcu policaj začel pisati o neprilagojeni hitrosti, ga lahko povprašamo, koliko kazni in pik je dobil ta policaj zaradi neprilagojene vožnje. (koristi ne bo nobene, občutek pa vseeno press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Očitno nekdo ne obvlada vožnje. Kako naj si drugače razlagam toliko in toliko motoristov mimo po kolesih, eden pa pleza po tleh. Nekaj ne štima. 

Je pa zadnjič pri nas oziroma na našem območju kolesar zapeljal v luknjo, zaradi česar mu je zlomilo prednje platišče. Seveda je bila salta in bolnišnična prehrana. Ampak kriva je bila luknja. 

Presenečaš me , pozitivno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, MdAzz pravi:

Pri alergiji na može v modrem kot pri ostalih alergijah pomagajo antihistaminiki kot so Aerius, Zyrtec, Claritine, Flonidan, če pa je reakcija izredno huda pa priporočam kuro Medrola...

Ne pomaga vse sem že sprobal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kondicijska vožnja z motorji novogoriških prometnikov se je včeraj za enega od policistov nesrečno končala. Dopoldne je v Volčji Dragi na nadvozu čez železniško progo zaradi grbine na cesti padel po vozišču in si zlomil nogo.

To je dejansko neprilagojena hitrost, ker policist motorist v danih razmerah ni bil sposoben obvladati svojega vozila. Vsaj navadni smrtnik bi dobil kazen za neprilagojeno hitrost in par pik zvestobe... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Borutt pravi:

Ti tudi mene. Da si razumel :lol1::jezik:

Se že vračaš .....prehitr sem bil :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, NX650 pravi:

Kondicijska vožnja z motorji novogoriških prometnikov se je včeraj za enega od policistov nesrečno končala. Dopoldne je v Volčji Dragi na nadvozu čez železniško progo zaradi grbine na cesti padel po vozišču in si zlomil nogo.

To je dejansko neprilagojena hitrost, ker policist motorist v danih razmerah ni bil sposoben obvladati svojega vozila. Vsaj navadni smrtnik bi dobil kazen za neprilagojeno hitrost in par pik zvestobe... 

Mislim ,da na to temo smo vse povedali NX650 pa je zaključil upam, da se ne bo zdaj vleklo kot jara kača! pustimo prostora za naslednje nabijanje :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

zaradi grbine na cesti padel po vozišču in si zlomil nogo.

Kak me pa to razpizdi. :angryrant2:Zakaj dvojna merila, če smo pred zakonom vsi enaki? Če je grbina na cesti pomeni, da bi moral prilagoditi hitrost razmeram na cesti. Vsaj tak odgovor bi dobil ti kot navadni državljan. In pa seveda kazen zaradi neprilagojene hitrosti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Rogerg pravi:

mogoce ker je guspod pulicist bo zdej krivo cestišče  ... ce bi pa kdo drug padu  bi pa pisalo neprilagojena voznja razmeram na cesti ? ugibam :)

Tu ni kaj razpravljat - Neprilagojena hitrost, pa kazen za prekršek :).

Glede na to kako malo jih je na motorjih se lomijo ko zajci, tudi jaz sem lani videl enega pod robom, ki ni imel prilagojene hitrosti. Saj menda cesta nikoli ni kriva. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!