Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Ja, vahabiti v Saudski Arabiji sio posebna sorta, ampak bicanje imajo tudi Iranci. Pa "oko za oko, zob za zob" kazni tudi. Sicer ne vem kako bi to prevedli v motorizem:

- ti peljes cez vas 130 km/h, potem za kazen pelje policaj cez tvoje dvorišče z identično hitrostjo?

- na sekcijskem merjenju te dobijo, da si vozil v povprecju 17km/h hitreje kot dovoljeno. Za kazen moras prevozit jadranko 17km/h pod omejitvijo.

- s trialom se vozis po gozdu v narodnem parku, kazen? dve uri sedenja na motorju v stoječi koloni pod zgocim soncem. Ne smes sneti celade.

:fredyjecar:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, SF pravi:

Zakaj pa potem službene pse "redite"? :wallbash:

Ker jih redijo v narkomane???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, nejc74 pravi:

Ja, vahabiti v Saudski Arabiji sio posebna sorta, ampak bicanje imajo tudi Iranci. Pa "oko za oko, zob za zob" kazni tudi. Sicer ne vem kako bi to prevedli v motorizem:

- ti peljes cez vas 130 km/h, potem za kazen pelje policaj cez tvoje dvorišče z identično hitrostjo?

- na sekcijskem merjenju te dobijo, da si vozil v povprecju 17km/h hitreje kot dovoljeno. Za kazen moras prevozit jadranko 17km/h pod omejitvijo.

- s trialom se vozis po gozdu v narodnem parku, kazen? dve uri sedenja na motorju v stoječi koloni pod zgocim soncem. Ne smes sneti celade.

:fredyjecar:

 

Ce pa zalotimo policaja, ki vozi prehitro pa si lahko na parkingu Tacna napravimo progo za minibike:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, vandrovec pravi:

Plus tega največ objav na forumu...to je že genialno. :P

 

čisto na kratko: zase se brigi...a si zračunal kilometre? in nobene kazni, razn blesavih redarjev, ki me jebejo po centrih mest. In lej ga zlomka, na AC vozim 130-140 po števcu, pa me malo vozil prehiti, torej je zelo iz trte zvito diujanje po AC. 

Kar jaz osebno vidim je:

nezbranost,

spanje,

tapkanje po founu,

prevelika starost za udeležbo v prometu

tam pa tam je mogoče tehničen problem.

Ampak ne mi govort o hitrostih, ker jih ni. 150. na ac....fak kaj je 150 :D

 

pred 21 urami, Borutt pravi:

Se strinjam, ni vse v položnicah. Nekaj je tudi v kamenjanju, bičanju in sekanju udov :lol1:

Še vedno mi ni jasno, zakaj neprekrškarji ne dobijo kazni. Tuki neki ne štima. Majke mi. 

vprašaj se raje, zakaj kreteni prekrškarski, ki cijazijo 110km/h samo po levem pasu AC ne dobijo kazni, sam ne mi reč, da imaš tako oprane možgane :P

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Igi Pop pravi:

Tudi sam sem včasih delal več kot 1500 tedensko, sedaj pa malo manj. 600 km dnevno je kar huda. Kaj to pomeni časovno, glede na to, da moraš vmes še kaj poštimat?

štart 2x ob 3 ponoči, 2x ob 5 uri, ter luxus ob 7 uri.

Prideš ko prideš, prej kot prideš, prej nabijaš po MS. Včasih pa nabijaš ko moraš čakat pri stranki. 

Je pa velika prednost zgodnjih štartov, namreč od 3-6 je ponavadi sveti mir in to je lahko tudi 300km :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Ne bo šlo. Ker na MS ni nikoli krivda na strani prehitrega ali po nasproti strani vozečega, temveč v s stricu s klobukom. Vedno je nekdo drugi kriv. Tudi radar je vedno na napačnem mestu in vedno napačnega ujame. Tudi cesta je vedno kriva. Motorist nikoli. Če ni cesta, so bile pa hladne gume krive za izlet v maline. 

 

zavajaš, lažeš, prilagajaš!!!

opozarja se še na nekatere druge probleme, ki bi jih radi inkasanti, zakonodajalec in organi pregona z opranimi možgani najraje skrili pod preprogo. In seveda, ker jih je veliko težje kasirati :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, nejc74 said:

Ja, vahabiti v Saudski Arabiji sio posebna sorta, ampak bicanje imajo tudi Iranci. Pa "oko za oko, zob za zob" kazni tudi. Sicer ne vem kako bi to prevedli v motorizem:

- ti peljes cez vas 130 km/h, potem za kazen pelje policaj cez tvoje dvorišče z identično hitrostjo?

- na sekcijskem merjenju te dobijo, da si vozil v povprecju 17km/h hitreje kot dovoljeno. Za kazen moras prevozit jadranko 17km/h pod omejitvijo.

- s trialom se vozis po gozdu v narodnem parku, kazen? dve uri sedenja na motorju v stoječi koloni pod zgocim soncem. Ne smes sneti celade.

:fredyjecar:

Z motorjem 80 km/h v 30 coni - z najmanj 20 km/h moras to isto cono z motorjem prevoziti v rikverc... :huh:

Voznja po zadnjem kolesu - isto relacijo moras prevoziti po prednjem kolesu :?

Preglasen ror brez homologacije - obvezna nadaljna voznja z elektricnim vozilom... :O

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Zok pravi:

Z motorjem 80 km/h v 30 coni - z najmanj 20 km/h moras to isto cono z motorjem prevoziti v rikverc... :huh:

Voznja po zadnjem kolesu - isto relacijo moras prevoziti po prednjem kolesu :?

Preglasen ror brez homologacije - obvezna nadaljna voznja z elektricnim vozilom... :O

1 bi mi včasih šlo z apn...

2 no ja...odvisno kdaj...

3 not go

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

čisto na kratko: zase se brigi...

vprašaj se raje, zakaj kreteni prekrškarski, ki cijazijo 110km/h samo po levem pasu AC ne dobijo kazni, sam ne mi reč, da imaš tako oprane možgane :P

 

Kaj si na začetku napisal? Naj še jaz tebi to napišem?

Dobijo kazen. In ti ne bom napisal tistega iz prvega odstavka :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

zavajaš, lažeš, prilagajaš!!!

opozarja se še na nekatere druge probleme, ki bi jih radi inkasanti, zakonodajalec in organi pregona z opranimi možgani najraje skrili pod preprogo. In seveda, ker jih je veliko težje kasirati :P

 

Vedno so drugi krivi za izlet v maline. Če niso drugi, je cesta kriva. Če ni cesta, so krive gume. Če niso gume, je kriv svizec. Majke mi. 

Kar napiši, kateri so še drugi problemi, ki bi jih radi inkasanti, zakonodajalec in organi pregona z opranimi možgani najraje skrili pod preprogo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Vedno so drugi krivi za izlet v maline. Če niso drugi, je cesta kriva. Če ni cesta, so krive gume. Če niso gume, je kriv svizec. Majke mi.

Lohka bi biu kdaj Tito kriu :huh:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

Lohka bi biu kdaj Tito kriu :huh:

Pust pedofila na miru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, maus pravi:

Lohka bi biu kdaj Tito kriu :huh:

Pusti Tita, saj mamo Kucana, ta je itak ze navajen...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Borutt pravi:

Vedno so drugi krivi za izlet v maline. Če niso drugi, je cesta kriva. Če ni cesta, so krive gume. Če niso gume, je kriv svizec. Majke mi. 

Kar napiši, kateri so še drugi problemi, ki bi jih radi inkasanti, zakonodajalec in organi pregona z opranimi možgani najraje skrili pod preprogo. 

konkretno, ti lahko napišem, ker se toliko bluzi o previsoki hitrosti na AC, da sem cele dneve na nji in me redki prehitijo (vozim 130-140), še tam je max 150 po števcu. Večino nesreč na AC povzročijo kreteni, ker:

zaspijo

sanjajo,

počnejo neumnosti

tapkajo po founu itd

Vse, sam hitrost ne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/23/2018 at 7:37 PM, ukica said:

So previsoke, se strinjam.. bodimo pa tudi realni, Slovenci se iz kazni ne neucimo nicesar ce nas ta ne udari po žepu. 

Lep primer je Jadranska in Avstrija..ce kdo dobi kazen tam, se ne sikera prav veliko.. lekcije pa tudi ni odnesel, saj ga je premal udarl po žepu.

po drugi strani imamo pa sodni mlin ki je sam sebi namen.. ljudje k bi mogl vrnt po par(deset/sto?) milijonov, dozivijo zastaranje primera.

Kaj te vem, jaz drugače gledam na to. V avstriji/italiji se držim omejitev ker so radarji povsod po naseljih (stacionarni) .. enkrat in edinkrat sem nabasal na onega v gracu pred louisom, ko je dvopasovna vpadnica in omejitev 50 .. sem pač vajen na naše dvopasovnice po MB, kjer so 70 .. mislim da sem vozil 68 .. plačal sem normalen znesek in me je izučilo, da namesto da iščem skrite stacionarce se držim omejitev - v naseljih ..

Pri nas sem edino kar sem plačal eno f... polno črto, ko sem po dooolgem ravnem odseku šel prehitevat polžjega cliota pred sabo takoj za križiščem, torej ko sem križišče že zapuščal .. pri tem sem seveda zapeljal čez polno črto (katere namen je, da ne prehitevaš PRED križiščem in ne PO križišču - po moje bi bilo prav, če bi bila dvojna črta - ena polna in ena črtkana) .. seveda je sedel skrit v grmovju in javil patruli naprej, ki me je oskubla za več kot oni radar v avstriji ..

V glavnem, prehitevam še vedno enako ker nisem nikjer nobenga ogrožal z takim prehitevanjem .. in manjša kazen v avstriji me je več naučila kot to sranje pri nas .. rajši zmernejše kazni in večji nadzor - to je potem to, kar te izuči .. če plačaš 5x na leto manjši znesek te bo prej izučilo kot 1x na 5 let absurdni znesek, zaradi katerega boš postal socialni problem ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

54 minutes ago, DAMI34 said:

počnejo neumnosti

Tale vzrok je pa glih tolk definiran kot "neprilagojena hitrost". :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

konkretno, ti lahko napišem, ker se toliko bluzi o previsoki hitrosti na AC, da sem cele dneve na nji in me redki prehitijo (vozim 130-140), še tam je max 150 po števcu. Večino nesreč na AC povzročijo kreteni, ker:

zaspijo

sanjajo,

počnejo neumnosti

tapkajo po founu itd

Vse, sam hitrost ne.

Kar napiši, kateri so še drugi problemi, ki bi jih radi inkasanti, zakonodajalec in organi pregona z opranimi možgani najraje skrili pod preprogo. 

Na to raje odgovori, namesto, da bluziš in bluziš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Borutt pravi:

Vedno so drugi krivi za izlet v maline. Če niso drugi, je cesta kriva. Če ni cesta, so krive gume. Če niso gume, je kriv svizec. Majke mi. 

Kar napiši, kateri so še drugi problemi, ki bi jih radi inkasanti, zakonodajalec in organi pregona z opranimi možgani najraje skrili pod preprogo. 

So se taksni..... pa ne mi sedaj naj grem na cestno podjetje. To je za policijo in jim dati kazensko ovadbo. V temi se motorist ubije.

20180426_074817.jpg

20180426_074749.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Zok pravi:

Tale vzrok je pa glih tolk definiran kot "neprilagojena hitrost". :)

se mi ne da razpredat, kdor se vozi bo že vedel, sploh če sediš malo višje kot jaz in vidiš v kabino osebnega vozili, včasih je celo zanimivo, kaj vse imajo na sedežu med nogami..(od tablic, do....)

pred 2 urami, Borutt pravi:

Kar napiši, kateri so še drugi problemi, ki bi jih radi inkasanti, zakonodajalec in organi pregona z opranimi možgani najraje skrili pod preprogo. 

Na to raje odgovori, namesto, da bluziš in bluziš. 

ne joči, če si prebral, kaj sem napisal, tibo jasno, če ti ni, ti tudi napisano ne more pomagat. Upam, da se nisi našel med inkasanti, ker te nimam za takega.

Vsak dan poka na Štajerki...najbrž so krive nore hitrosti, ker se toliko poudarja o teh hitrostih na AC in o prepotrebnih meritvah :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, solorider pravi:

So se taksni..... pa ne mi sedaj naj grem na cestno podjetje. To je za policijo in jim dati kazensko ovadbo. V temi se motorist ubije.

20180426_074817.jpg

20180426_074749.jpg

in tega ni malo pri nas...sicer so nekaj očistili, nekaj pa ponovno nanese dež. Najbolj žalostno pa je, utrjevanje bankin s peskom (prav sedaj je to zanimiv pojav) potem pa avti in kamioni sečejo ovinke, ter ves pesek nanesejo na cesto.

Ne Borut, ni kriv svizec v tem primeru :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nous mislu da ni svizcev na cestah,jaz sem ga skor povozu sred tirolskih vukojebin.:kva2:

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Na zgornji sliki ima svizec, ki prihaja iz gozda, znak stop in tudi talne oznake z napisom stop...... sem že star, in se takih označb nisem učil, bi prosil za obrazložitev, kateri udeleženec in kje se mora ustavit .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Lipstick pravi:

 Na zgornji sliki ima svizec, ki prihaja iz gozda, znak stop in tudi talne oznake z napisom stop...... sem že star, in se takih označb nisem učil, bi prosil za obrazložitev, kateri udeleženec in kje se mora ustavit .....

ne ne, to je narisan prostor kjer ustaviš, k greš kanarčku vodo zamenat u grmovje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Najbolj žalostno pa je, utrjevanje bankin s peskom (prav sedaj je to zanimiv pojav) potem pa avti in kamioni sečejo ovinke, ter ves pesek nanesejo na cesto.

 

tud men ni jasno, sploh ko obnavlajo kaksen odcep par sto metrou...k bi komot mal sirse asfaltiral ce ze rihtajo,  ma nardijo ponavad se bl ozko kt je blo ... wtf  pol se pa srecata dva kombija pa vsak na bankino da gre sploh mimo...da o kamjonih s hlodi ki jih je ogromn ne govorimo in tko banikne v mescu dni ni , asfalt pa popokan ob robovih...  nasujejo jo pa max 1x na leto... res max ... tko je na nasm koncu... marsikje pa nardijo letalisce, da grejo trije avtobusi vštric.. nevem kk so to zakoni oz. odlocbe kako  se dela... cudn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!