Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Čudno da še ne zagovarjate, da se ga kar na licu mesta ustreli zato ker je imel papirnato tablico!

Zanimivo je, kako ste tisti, ki ste v službah represije tudi umsko usmerjeni samo na sankcijo kljub temu da zna povzročiti več škode kot je sam prekršek. Temu se šele reče pamet (v minusu seveda)!

Režimski kavbojci, ni kaj! Ja ponavljam. Vedno bolj policijska država smo in to ravno zato, ker taki kot ti ne znajo razmišljati o drugem kot o sankciji.

Za ljudi, kot je omenjeni prekrškar drugo kot sankcija ne zaleže kar sam dokazuje s povratništvom. Ker imam v okolju kjer živim tudi sam možnost videti takšne primerke mi izkušnje govorijo, da jih bo ustavila šele kakšna nesreča. Klici na policijo ne pomagajo, saj jim uidejo med bloki, vozila so neregistrirana, voznikov pa ne morejo identificirati (zakaj, ne vem, ker imajo čelade le redkoma).

Dober primer je Avstrija, ki jo pogosto jemljemo za zgled. Ni pomembna toliko višina kazni kot pa velika verjetnost, da te bodo dobili. Kako avstrijski policiji uspeva zagotoviti takšno prisotnost in uspešnost pa ne vem.

ko bi ti vedel kaj vse morejo....(vsaj včasih so znali)

Ja, včasih smo imeli tudi socializem pa še kaj drugega.

Pa ti tud kaj bereš? Poglej na 96. stran ko sem ti odgovoril.. TAKŠNIH DOTIČNIH OSEBKOV JE POLNO NA CESTI!

Mali nastrada, veliki pa dela kar hoče - Deleža Republika Banana

Posledica bolnega sistema, se popolnoma strinjam. Če si tak divjak zasluži 5000€ kazni, en Zidar pa 11.000 za družbeno precej bolj škodljivo in zavrženo dejanje, potem je v naši res-publiki zagotovo precej stvari hudo narobe zastavljenih.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se ni zgodilo pri nas, je pa grozljivo. http://www.24sata.hr...7-motora-262942

grozno.omenjeno je, da naj bi prišli reševalci šele v pol ure, to je obupno dolgo v taki nesreči.

je pa res podobno dirkanju, mogoče enemu ni zneslo-verjetno prvemu-in so leteli eden na drugega.mogoče po preiskavi zvemo kaj več. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grozno.omenjeno je, da naj bi prišli reševalci šele v pol ure, to je obupno dolgo v taki nesreči.

je pa res podobno dirkanju, mogoče enemu ni zneslo-verjetno prvemu-in so leteli eden na drugega.mogoče po preiskavi zvemo kaj več. :unsure:

kdor pozna cesto od rijeke do močeniške drage ve da ce so rabli sam 30min so bili zelo hitro pri njih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda po zadnjiih napisanih informacijah da sta se čelno zaleteli dve skupini motoristov.....

Popravljeno . Popravil MOBIKING
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal, ampak tole je tipičen primerek več kot neprilagojenih motoristov, kateri bi morali svoja neizživeta karkolipačže sproščati nekje drugje, ne pa na javni cesti...

tovrstne zadeve naj nam bodo v dober poduk in razmislek.

sočustvujem s svojci žrtev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v podobni zadevi sem zgubil prijatelja...cesta Kočevje-Dvor-Straža .......v domačih krajih ji rečemo tudi cesta smrti----

Se pa ELO popolnoma strinjam z tabo,da bi mogli kazat"kdo ma večjega"kje drugje----

Pa spet pridemo do tega,da se naši motoristi v naši ljubi Sloveniji nimajo kje spihat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ni primernega prostora za spihavanje se pač ne greš spihavljat, sploh pa ne tja, kjer je to prepovedano, nezaželeno in celo ogrožajoče za ostale soprebivalce recimo planeta.

enostavno! in življenje kar naenkrat postane varnejše... za vse!

vsega pač ne moremo imeti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Sicer pa mi ni jasno, zakaj nimajo v prav vseh patruljnih vozilih kamero in računalniški terminal.

Naj imajo; hkrati pa naj se vsi postopki snemajo, udeleženci v postopku pa imajo pravico, da kasneje do teh posnetkov dostopajo. Ni posnetka? Ni kazni.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte mi samo povedat, vi zagovorniki divjaka na motorju in sovražniki policistov, ki so s svetlobnimi in zvočnimi signali vozili za njim in ostale opozarjali na nevarnost. A potemtakem ogrožajo po vašem življenja tudi gasilci z ogromnimi cisternami in reševalci s svojimi velikimi rešilci, ko so na nujni vožni in vozijo v "škarje" med avti, pa naj bo to v naselju ali pa na regionalkah? Vsi vemo kaj pomeni rdeča luč, znak stop, policistova "ustavi" roka, modre luči in zvočni signal!!! Za tiste, ki ne veste, to pomeni STOP ustavi. A če bi taisti model peljal čez rdečo in na zelenem prehodu zbil vašega otroka, kljub temu, da so ga 200m nižje ustavljali policisti in jim je pobegnil, bi rekli, da se zgodi in smola, da se je ravno vam? Če ni ustavil je odgovoren za vse posledice, ki se zgodijo zaradi njegove objestnosti. Zaradi mene takim lahko nastavijo špice čez cesto in naj se razmaže po cesti. Ali pa naj mu polomijo roke, da bo vsaj en kreten manj med sezono na cesti. Ampak ne. Sigurno se bo našel nekdo, ki bo videl napako v postopku in bo lepo naslednji teden odkorakal nazaj v garažo. Toda pozor! Takšni se slej kot prej nekje zakalkulirajo in jih sreča Matilda. Škoda samo, da po navadi še koga nedolžnega s sabo za popotnico vzame. Če ne telesno, pa psihično, ker je nekdo ugasnil na tvojem vetrobranu, ko si se vračal trezen in poroke in takšnega prizora nikoli ne pozabiš! Razmislite fantje in dekleta kaj zagovarjate in po komu pljuvate takrat, ko to ni potrebno!

Še to, tudi starše in partnerje takšnih profilov, bi bilo potrebno popeljat na obisk soče, CITa in CIIMa, da vidijo kako zgleda, ko človek umira ali pa je notri že mrtev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa spet pridemo do tega,da se naši motoristi v naši ljubi Sloveniji nimajo kje spihat.

nekje sem že enkrat objavil, da dirkališče ne bo rešilo tega..... ker ni zastonj......

oni, po zadnjih informacijah domačini.... so se imeli kje spihat..... in to precej blizu.....

na precej bolj varen način......

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to vedno govorim in pišem, rudolf... Ko policist ustavlja, lepo ustaviš. Če je vse v redu, te spusti. Če ni, pač ni. Če je bil đek, ko je sedel na neregistriran motor in brez izpita, naj bo še naprej đek in nosi posledice. Res je hudič, ker ima čelado gor (ne vsi, nekateri delikventi pa), in ne vedo policajo, kdo se skriva pod njo. Stingerji? V končni fazi... zakaj pa ne. Tak kreten se itak ne bo ustavil sam od sebe, če že beži. Pa tudi, če ustavi ali tako ali drugače pride v roke policajem, kaj pa bo... Popis podatkov in se zadeva preda na tožilstvo. Včasih so ga miličniki ''malo'' potipali, ko so prijeli takšnega Rossija. Zdaj ne smejo več.. ali ne upajo. In se jim ti bebci smejejo v obraz ''kaj mi pa moreš''...

Malo nazaj je eden dal primer, kaj pa ko se mularija malo vozi po en krog z motorjem, da ne izpade pičkica pred drugimi. In ravno na tistem enem in edinem krogu naleti na patruljo, ki ga ustavlja... Ja, ustavil bo, a ne. Smrkovje res nima kaj prida v buči, ampak malo pa že lahko pomisli na posledice, PREDEN sede na motor.

Pa še to -tisto z dirkališčem... Da bi se hodili gor malo izživet. Wannabe Rossiji se raje po normalnih cestah dokazujejo in divjajo. Na dirkališču pa je treba nekaj pokazati, ne samo gas ožemati.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je eden od razlogov, zakaj ne maram preveč skupinskih voženj; če že, potem 2 ali max. 3-je, po možnosti taki, s katerimi se dobro poznamo in si ne rabimo nič dokazovati.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v podobni zadevi sem zgubil prijatelja...cesta Kočevje-Dvor-Straža .......v domačih krajih ji rečemo tudi cesta smrti----

Se pa ELO popolnoma strinjam z tabo,da bi mogli kazat"kdo ma večjega"kje drugje----

Pa spet pridemo do tega,da se naši motoristi v naši ljubi Sloveniji nimajo kje spihat.

Tam pri vas na Kočevskem sem bil enkrat vprašan od enega "hudga" motorista: "Ti, kok pa maš cajt od Kočevja do meje pri Petrini?" :eek::slap:

Ker se v naši ljubi Sloveniji ni kje spihat (stroka je ugotovila, da steze ne rabimo - slišal na lastna ušesa od g. Ljuba Zajca :yawn: ), se je možno temeljito spihat v sosednjih in še katerih deželah (Hrvaška, Madžarska, Slovaška, Češka, Italija, ....). Žal pa se je zato treba vozit tja pa nazaj kar lepo lepo število ur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam pri vas na Kočevskem sem bil enkrat vprašan od enega "hudga" motorista: "Ti, kok pa maš cajt od Kočevja do meje pri Petrini?" :eek::slap:

Ker se v naši ljubi Sloveniji ni kje spihat (stroka je ugotovila, da steze ne rabimo - slišal na lastna ušesa od g. Ljuba Zajca :yawn: ), se je možno temeljito spihat v sosednjih in še katerih deželah (Hrvaška, Madžarska, Slovaška, Češka, Italija, ... .). Žal pa se je zato treba vozit tja pa nazaj kar lepo lepo število ur.

Ja pri nas je kar dosti pacientu(včasih sem tud sam take pihu :slap: ) dokler nisem imel spoznavanja z asvaltno podlago..... :blink:

A nekatere nas bolečina nekaj nauči,nekateri so pa sado-mazo varijanta z vetričem med ušesi... :P

Kar se pa tiče,da imaš v sosednjih državah steze za spihat........ma ne bi o tem..... -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to vedno govorim in pišem, rudolf... ...

Rudolf in ti obračata besede, ki smo jih napisali. Nihče ni zagovarjal tistega mulca!

Tehtamo samo nevarnosti, ki se pojavljajo ob pretirani vnemi in premalo razsodnosti pri policistu, ki tako zasledovanje na način, kot smo ga videli, izvaja. Ker smo prepričani, da je včasih potrebno odnehati in uporabiti druge prijeme. Kot Fritz ugotavlja, avstrijci to znajo izpeljati. In sedaj naj bi bili mi zaradi nesposobnosti naših aparatčikov izpostavljeni nevarnosti?!

Če bo pa še kdo napisal, da "šimfamo" rešilce in gasilce, mu bom lastnoročno jezik zavezal! :bum:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je eden od razlogov, zakaj ne maram preveč skupinskih voženj; če že, potem 2 ali max. 3-je, po možnosti taki, s katerimi se dobro poznamo in si ne rabimo nič dokazovati.....

in pa varnostna razdalja, obvezno, sem bil že na tleh zaradi prekratke varnostne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je eden od razlogov, zakaj ne maram preveč skupinskih voženj; če že, potem 2 ali max. 3-je, po možnosti taki, s katerimi se dobro poznamo in si ne rabimo nič dokazovati.....

Skupinske vožnje so lahko zelo lepe,če imajo udeleženci normalno količino soli v glavi!!
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupinske vožnje so lahko zelo lepe,če imajo udeleženci normalno količino soli v glavi!!

to je res, samo se hitro najde model, ki je pametnejši od ostalih, sem že večkrat to doživel in sem se enostavno odpeljal po svoje

p.s.v Medvodah že dežuje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res, samo se hitro najde model, ki je pametnejši od ostalih, sem že večkrat to doživel in sem se enostavno odpeljal po svoje

p.s.v Medvodah že dežuje

pol se pa presel,pr nas je sonce :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rudolf in ti obračata besede, ki smo jih napisali. Nihče ni zagovarjal tistega mulca!

Tehtamo samo nevarnosti, ki se pojavljajo ob pretirani vnemi in premalo razsodnosti pri policistu, ki tako zasledovanje na način, kot smo ga videli, izvaja. Ker smo prepričani, da je včasih potrebno odnehati in uporabiti druge prijeme. Kot Fritz ugotavlja, avstrijci to znajo izpeljati. In sedaj naj bi bili mi zaradi nesposobnosti naših aparatčikov izpostavljeni nevarnosti?!

Če bo pa še kdo napisal, da "šimfamo" rešilce in gasilce, mu bom lastnoročno jezik zavezal! :bum:

Ne obračam besed. Samo zanima me, kako razmišljate nekateri in zato sem prosil, da mi poveste. Ker potemtakem bi tega fanta

pustili, da odpelje naprej in ga čakali doma (s posnetkom seveda). Ampak. A vi, ki ste tega mnenja ne računate, da ta fant preden pride na dom, lahko pobere še enega fanta in dve punci, gredo v gostilno, spijejo štiri runde in se na poti v naslednjo gostilno čelno pribijejo v tričlansko družino. Oba avta sta zmečkana, družina je v kritičnem, trije mladi neprivezani umrejo na kraju dogodka, edina privezana podleže poškodbam v kliničnem centru. Dajte malo dlje pogledat, kot v trenutek, ki se dogaja. Kot pravi motorider - PREDVIDEVAJTE. Tudi tisti, ki "bežite" predvidevajte, da se lahko zalomi!

Zato pa imajo reševalna (ja, tudi policisti so reševalci) svetlobne in zvočne signale, da opozarjajo nase in na nevarnost. Prosim, ne srat o prekrških vozil na nujni vožnji!

Popravljeno . Popravil rudolf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!