Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 9 minutami, krucymucy pravi:

Kaj bluzis spet? 

Supermoto KTM sem imel in na koncu fure obcutek kot da sem sel 300km z biciklom, ne mopedom. 

@kurcymucy to je bluzenje, da primerjaš občutke na supermotu KTM s kolesom...

neresno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, Borutt said:

Skupina sedmih motorjev je pač velika skupina. In bila sta dva avtobusa s hitrostjo po limitatorju. Če boš sploh kdaj to razumel. Ker za prehitevanje skozi naselje je pač dovolj osel za krmilom. 

Se pa z drugim odstavkom strinjam. Res je tako. Samo ubogo žival ni potrebno žaliti. 

Bluzi ti komu drugemu. Oziroma bluzi tistim k jim lahko prodas pravlico, al pa ti ne smejo opirekat. Prav zarad tebe in tvojga kolovodssta sm se bal frendov in skupne fure. Guess what. Odlicno smo se meli. Od fa kin li cno! Pisana zbirka. Bmfi horneti cbr in jez. Eni solo drugi u dvoje. Eni z ispiti 20let, drugi dve leti. 500km super fure. S tabo pa sam kolekov nism kupoval, vsa druga birikracija je bla u igri  

 

Nc ne zalim zvali. Ce je prasc shiran, je bolan. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45 minutes ago, Snecer said:

@kurcymucy to je bluzenje, da primerjaš občutke na supermotu KTM s kolesom...

neresno

Vzem to kot hiperbolo ajde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Kugelschreiber pravi:

Bluzi ti komu drugemu. Oziroma bluzi tistim k jim lahko prodas pravlico, al pa ti ne smejo opirekat. Prav zarad tebe in tvojga kolovodssta sm se bal frendov in skupne fure. Guess what. Odlicno smo se meli. Od fa kin li cno! Pisana zbirka. Bmfi horneti cbr in jez. Eni solo drugi u dvoje. Eni z ispiti 20let, drugi dve leti. 500km super fure. S tabo pa sam kolekov nism kupoval, vsa druga birikracija je bla u igri  

 

Nc ne zalim zvali. Ce je prasc shiran, je bolan. 

Si se že dovolj zlagal. Ni potrebe po še. 

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Stojim za povedanim..........in zdaj? :P

 

Stoj tako :lol1::jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

 

Live and let die...to se morajo še nekateri tule naučiti.

 

... si mogoče mislil "živi in pusti živeti" 

pa se ti je zapisalo kar se ti pač je.

 

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Fazer03 pravi:

... si mogoče mislil "živi in pusti živeti" 

pa se ti je zapisalo kar se ti pač je.

 

 

ne ne, točno tako kot sem zapisal :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kugelschreiber pravi:

...o sebi, k sm, khm, malo...debel k prasec...

LOOOL, sem se na glas zasmejal! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Borutt pravi:

 

Ko nekdo ne zmore niti 50% izkoristiti konje v posesti, se vsekakor podaljša doseg z enim rezervoarjem goriva. Pa naj še tako naklada, da je ta poraba posledica tehnološkega napredka, ker on menda motorja prav nič ne špara. 

Saj si to mislil, kajne. 

ne nisem mislil tega .. 

ob isti povprečni hitrosti je poraba manjša.. vseeno mi je koliko konjev pri katerih obratih to znese.. še bolše razmerje bi bilo 250 konjev pa pri enaki vožnji ene 3.2l porabe na 100km.. 

pred 8 urami, Borutt pravi:

Za prometno varnost smo vsi odgovorni. Sedaj pa izkoriščaj konje. 

Kljuse s 65 konji ima veliko boljši pospešek od avtov. Zakaj potem trepetaš pri prehitevanju počasnejših? 

Moj motor ima približno toliko konjev, kot prej omenjeno kljuse. Pa ni nobene potrebe po zgornji polovici vrtljajev. Saj veš, kdor ne zna, uporablja konje. Ker skozi ovinke ti vsi tisti konji prav nič ne pomagajo. Po ravnini pa ...

a ti potemtakem prehitevaš čez ovinke??? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, maus pravi:

js mam 200 + konjou ... nč ne bi blo narobe še ene 100 :huh:

a zakaj ... zato ker lahko in ker je dovoljeno imeti ... vse legalno ... homologirano in tako registrirano pa ker mam majhnega :blush:

a ni fajn met na banki ogromno velik denarja in porabiš kolikor želiš ... če jih nimaš, jih pač ne moreš :huh:

p.s.

jebe se men kaj vozte ... js s svojim uživam in se mi jebe za porabo ... dokler bom meu, bom pač vozu... če se pa na slabš obrne, se pa ne bom vozil ... ajfok :P

p.s.p.s.

eni ste res mal bolani... kaj ma veze kaj drugi vozjo ... špegu je važn ... ampak ne .. ke se ne pogledate ... (no ja .. sj js tut nism lep, ampak takšn sm .. če bi se sam delu, bi se istga naredu)

 

 

 

Zakaj si pa tišji izpuh kupil? Ker ga lahko? :lol1::jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Zakaj si pa tišji izpuh kupil? Ker ga lahko? :lol1::jezik:

unga mam, ki mu pripada, da je v mejah homologacije :ras:

pa na jetra mi gre, če mi skoz ropota .. pa še legalno ni :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, thumper pravi:

ne nisem mislil tega .. 

ob isti povprečni hitrosti je poraba manjša.. vseeno mi je koliko konjev pri katerih obratih to znese.. še bolše razmerje bi bilo 250 konjev pa pri enaki vožnji ene 3.2l porabe na 100km.. 

a ti potemtakem prehitevaš čez ovinke??? 

Strinjam se, da so konji pri nižjih vrtljajih manj žejni. Dokaz je ugasnjen motor. 

Tega nisem nikjer napisal. Je pa res, da veliko drag rejserjev dela zastoj v ovinku oziroma v obeh ovinkih. 

pred 2 minutami, maus pravi:

unga mam, ki mu pripada, da je v mejah homologacije :ras:

pa na jetra mi gre, če mi skoz ropota .. pa še legalno ni :P

 

Se pripravljaš na elektro Kawo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so ful hecne te cifre o porabi... 4.7, pa 5.2, pa 7 litrov... jest tega res ne štekam - men vedno čist vseh 20 litrov, ki jih natankam, popije, krava žejna švabska...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Se pripravljaš na elektro Kawo? 

ne .. k pol naum vedu kok benza mi kur :P

upam, da nau kmau to vn pršl ... ker ... res rad zavoham benz in zvok motorja poslušam ...

sam k se spomnem razlike na kartingu med bencinskimi in električnimi motorji, me vse mine :huh:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, Kugelschreiber said:

Ja itak je bezveze, ce ti dela napoto. In pogovor je bil u smeri, kolko folka ni sposobnega pr sebi razcistit kaj v recmici rabi. In z zeljo po vec, (recemo ji lahk tud pohlep in pozresnost) se marsikdo mal zadavi. Na drug moped sm su predvsem po sili razmer. Mam manj konjev, in nekatere odseke prevozim 30% pocasnej kot prej. 

 

Po pravici, ne vem ce zdej sleparje prehitevam kej tezje kot sm jih s k1200s. Ker tud Kja, pizda, na cesti med voznjo dejansko nism vrtel na 10000rpm, kjer so tadebeli konji. Mam pa na tem motorju drugacno sedenje, drugacn pogled na cesto, in je  prehitevanje bol udobno, lazje in verjetno tud bol varno. Samo ce nimas jajc probat mal manj, in plunt resnici u fris...tega pac ne dojames. 

 

Po moje se zato tud g/s bolje prodaja od xr, ktmjev in ducatijev. 125konj je zdrava mera, in polna kapa. Ce v prometu na zadnjo gumo posles 2/3 te moci, si hiter ko pes, oziroma s polno malho tock zvestobe.  

Ne se hecat, fotr je imel Kja in zadeva je konkretno vlekla. Nad 10k rpm za cestno rabo ne rabis.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:
pred 7 urami, Kugelschreiber pravi:
...

Si se že dovolj zlagal. Ni potrebe po še. 

Meni se zdi prav neverjetno to število  lažnivcev... Če pomislim, je še dobro, da slovenska družba moralno ni še bolj propadla! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, SF pravi:

Meni se zdi prav neverjetno to število  lažnivcev... Če pomislim, je še dobro, da slovenska družba moralno ni še bolj propadla! :slap:

aksiom ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, Borutt said:

Si se že dovolj zlagal. Ni potrebe po še. 

 

 

 

Ma ti hecko, ti. Sej bo, sej bo. Ziher ti kdo kej verjame.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak , jest mam pa motor z 48 konjskimi močmi, pa še tle jih je v 13 letih nekaj ušlo. Madona. Sm na napačnmu forumu, k smo sami desci tle, a veste kok mam dolgo curo pol, k mam tok švog motor!? :D

Tiste 2-3 punce, navalite, za vse je dost...:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, skalar36 said:

Fak , jest mam pa motor z 48 konjskimi močmi, pa še tle jih je v 13 letih nekaj ušlo. Madona. Sm na napačnmu forumu, k smo sami desci tle, a veste kok mam dolgo curo pol, k mam tok švog motor!? :D

Tiste 2-3 punce, navalite, za vse je dost...:lol1:

Praviš, da ga držiš z obema rokama, kot gasilsko cev? Za to rabiš že orožni list... :lol1:

 

d7f28e3da095530a80ed14fe08b1d8fc.13.jpg

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja jebemti. Orožni list mam pa tud. Evo, zdej sm si ga pa kuj sam pomanjšu na standardo dolžino. Ma za scat je dober, za kej vec ga pa ne rabm, sej sm poročen :cry:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp, še moje skromno mnenje v tej temi...

 

V zadnjih 14tih dneh sem naredil cca 1800km po Dalmaciji in Istri.

 

Kar sem videl in doživel, žal sem pozabil go-pro doma, bi lahko tudi posnel...

 

Iskreno me čudi, da na cesti ni več mrtvih motoristov, kot jih je...

 

Nekaj situacij:

1.model s super-sport motorjem in ženo na zadnjem sedežu prehiteva po Jadranki v cikcak slogu med avtomobili in motorji pri cca 180kmh, malo je manjkalo, da bi se nasadil v nasproti vozeči avtomobil.

 

2.Med vožnjo po omejitvah oziroma (100kmh), mimo prileti super-sport z 200kmh, komaj je zabremzal za vstop v ovinek

 

3.Domačini v Splitu, mi med postankom svetujejo naj odstranim tablico in gonim na polno, ker je kazen v primeru, če te slučajno policija ulovi samo 300kun :bike:

Zahvalim se jim za nasvet, povem, da me doma čaka žena in dva mulčka ter, da bom vozil normalo.

Seveda, so bili vsi na supersportih 1000ccm, motorji podrajsane plastike, oni pa z brazgotinami in v opremi, ki jo sestavljajo superge, jeans in kratka majica, rokavice po želji, eden je imel celo moto-jakno...

 

Takih stvari sem se nagledal v 14dneh, se vsaj 20 kritičnih situacij, kje je šlo na sekundo in na meter...

 

samo mojih 5centov v tej temi...

 

Varno vožnjo vsem v sezoni 2018

 

Mare

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, mare25 said:

Lp, še moje skromno mnenje v tej temi...

 

V zadnjih 14tih dneh sem naredil cca 1800km po Dalmaciji in Istri.

 

Kar sem videl in doživel, žal sem pozabil go-pro doma, bi lahko tudi posnel...

 

Iskreno me čudi, da na cesti ni več mrtvih motoristov, kot jih je...

 

Nekaj situacij:

1.model s super-sport motorjem in ženo na zadnjem sedežu prehiteva po Jadranki v cikcak slogu med avtomobili in motorji pri cca 180kmh, malo je manjkalo, da bi se nasadil v nasproti vozeči avtomobil.

 

2.Med vožnjo po omejitvah oziroma (100kmh), mimo prileti super-sport z 200kmh, komaj je zabremzal za vstop v ovinek

 

3.Domačini v Splitu, mi med postankom svetujejo naj odstranim tablico in gonim na polno, ker je kazen v primeru, če te slučajno policija ulovi samo 300kun :bike:

Zahvalim se jim za nasvet, povem, da me doma čaka žena in dva mulčka ter, da bom vozil normalo.

Seveda, so bili vsi na supersportih 1000ccm, motorji podrajsane plastike, oni pa z brazgotinami in v opremi, ki jo sestavljajo superge, jeans in kratka majica, rokavice po želji, eden je imel celo moto-jakno...

 

Takih stvari sem se nagledal v 14dneh, se vsaj 20 kritičnih situacij, kje je šlo na sekundo in na meter...

 

samo mojih 5centov v tej temi...

 

Varno vožnjo vsem v sezoni 2018

 

Mare

 

 

Zdaj ne vem, ali je to odraz znanja oz. obvladovanja motorja, torej lahko rečemo, da so to zelo dobri motoristi, da "zmorejo" na metre in na sekunde reševati situacije, ali pa je to res brezglavo norenje po načelu "dok ide ide, kad ne ide odoh ja u maline". :hmm: Vprašanje je resno, ni cinizem. Pač se sprašujem, kako si razlagati takšne zgodbe. Kaj pa menite Vi? Bi pa pograjal nikakvo opremo, kar ne odraža nivoja pravega motorista. Rossi bi znal marsikaj na metre in sekunde, dvomim pa, da bi se vozil ob takšnih pogojih na mopedu s kratko majico, jeansom in v supergah. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kawalir pravi:

Zdaj ne vem, ali je to odraz znanja oz. obvladovanja motorja, torej lahko rečemo, da so to zelo dobri motoristi, da "zmorejo" na metre in na sekunde reševati situacije, ali pa je to res brezglavo norenje po načelu "dok ide ide, kad ne ide odoh ja u maline". :hmm: Vprašanje je resno, ni cinizem. Pač se sprašujem, kako si razlagati takšne zgodbe. Kaj pa menite Vi? Bi pa pograjal nikakvo opremo, kar ne odraža nivoja pravega motorista. Rossi bi znal marsikaj na metre in sekunde, dvomim pa, da bi se vozil ob takšnih pogojih na mopedu s kratko majico, jeansom in v supergah. :BUA:

Niso dobri motoristi, 99% sem prepričan, da niso videli dirkališča nikoli niti iz bližine...

Vse to je bilo na silo, ker dober voznik ve, česa je sposoben in na cesti ne pretirava in ne ogroža sebe in drugih...

Tudi Mike Tyson ne hodi po cesti in nokavtira ljudi, Michel Jordan tudi ne dribla po cesti in ne zabija preko otroških vozičkov v parku, pa bi oba lahko počela to...

Vsakemu svoje, vsak po svoje...

Mare

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!