Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Jadranka je specifika, ker:

1. domačini, jo poznajo v nulo in tudi tako vozijo

2. turisti, ne poznajo nič, pa jih gladko odnese na nasprotni pas in v maline

3. objestneži, ki se držijo pravila, saj gre moped povsod vmes

4. faking sezona in 4 kotači, od takih, ki povsod ustavijo, do jebenih kamperjev, ki cijazijo 40km/h in se ne umaknejo

Ampak še vedno je lepa, prelepa, da se ji odrečem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, mare25 said:

Tudi Mike Tyson ne hodi po cesti in nokavtira ljudi, Michel Jordan tudi ne dribla po cesti in ne zabija preko otroških vozičkov v parku, pa bi oba lahko počela to...

 

To je res: ravno zadnjič sem slišal enega moto dirkača iz karavane GP (ne vem točno, kateri je bil, ni pa bil nobeden od znanih, ala Rossi, Marques, Pedrosa itd.), da se po cesti z motorjem sploh ne vozi, ampak samo na dirkališču. Torej mu je motorizem šport, kot smučanje, skoki itd., po cesti se pa z motorjem sploh ne vozi. Očitno že ve, zakaj. :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

Jadranka je specifika, ker:

1. domačini, jo poznajo v nulo in tudi tako vozijo

2. turisti, ne poznajo nič, pa jih gladko odnese na nasprotni pas in v maline

3. objestneži, ki se držijo pravila, saj gre moped povsod vmes

4. faking sezona in 4 kotači, od takih, ki povsod ustavijo, do jebenih kamperjev, ki cijazijo 40km/h in se ne umaknejo

Ampak še vedno je lepa, prelepa, da se ji odrečem.

Se 100% strinjam, cesta svetovnega kova, na dosegu roke...

Lepa, nevarna, posebna...

Po pameti in bo vse ok.

Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj poznavalci porečete na vožnjo tega modela? Znanje ali objestnost? :hmm:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kawalir pravi:

Kaj poznavalci porečete na vožnjo tega modela? Znanje ali objestnost? :hmm:

 

Če se ti zdi to normalna vožnja, potem je bolje, da takoj prodaš motor...

Toliko napak in vožnje na silo...

Hitrost...

Za normalno vožnjo si poglej posnetke Šnecerja s foruma...

Sploh ne vem, je to resno vprašanje ali trolaš?

Mare

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kawalir pravi:

Kaj poznavalci porečete na vožnjo tega modela? Znanje ali objestnost? :hmm:

 

Ne da se mi cel posnetek gledat....nasplošno je problem,da tvoj pa ni vedno fraj in da varni šoferji prehitevajo,kemperi pa počasni...cesta ni pista....zato lepše na pisti...vedno ni koga nasproti,pa še jebe te ne kdo

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, sesir pravi:

Ne da se mi cel posnetek gledat....nasplošno je problem,da tvoj pa ni vedno fraj in da varni šoferji prehitevajo,kemperi pa počasni...cesta ni pista....zato lepše na pisti...vedno ni koga nasproti,pa še jebe te ne kdo

tale te spere šešir dok si reku keks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, Kawalir said:

Kaj poznavalci porečete na vožnjo tega modela? Znanje ali objestnost? :hmm:

Idiotizem.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

tale te spere šešir dok si reku keks

Po cesti? Logično...Zame taka vožnja zelo omejena in daleč od kazanja sposobnosti!...pač vsakemu nekaj všeč....meni blo drkanje po gokart pisti...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Kawalir pravi:

Kaj poznavalci porečete na vožnjo tega modela? Znanje ali objestnost? :hmm:

 

Take vaške Rossije, potem sestavljajo na Travmi, če slučajno ostane kaj za sestaviti...

So jih pa veseli v EuroTransplantu, ekipe so v pripravljenosti 24h / 365dni...

Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Jadranka je specifika, ker:

1. domačini, jo poznajo v nulo in tudi tako vozijo

2. turisti, ne poznajo nič, pa jih gladko odnese na nasprotni pas in v maline

3. objestneži, ki se držijo pravila, saj gre moped povsod vmes

4. faking sezona in 4 kotači, od takih, ki povsod ustavijo, do jebenih kamperjev, ki cijazijo 40km/h in se ne umaknejo

Ampak še vedno je lepa, prelepa, da se ji odrečem.

Za varnost cestnega prometa smo vsi odgovorni. In prejšnji opis je dokaz, da je še vedno človek krivec za vse sranje na cesti. 

So pa te tvoje točke totalni idiotizem, saj zaradi teh gluposti prihaja do trkanja na vrata in sporočanja žalostne novice. 

pred eno uro, Kawalir pravi:

Kaj poznavalci porečete na vožnjo tega modela? Znanje ali objestnost? :hmm:

 

Upam, da se bo samo njega pokrilo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Kawalir said:

Kaj poznavalci porečete na vožnjo tega modela? Znanje ali objestnost? :hmm:

 

Glede na mnenja nekaterih tukaj, ki si zatiskajo oči pred realnostjo.... Jih je kar nekaj, v vsaki generaciji,..

Gre veliko za znanje, izkušnje, fizično pripravljenost, ki je marsikdo na forumu ne dosega...

Dokler ni naselje, pretirano veliko križišč in se drži svojega pasu.. nič posebnega.

Zakaj pa se prodajajo motorji s tolko konji, če vemo, da se večina ne zna kontrolirat? Isto je pri alkoholu, cigaretih, avtomobilih, itd itd itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, mare25 said:

Take vaške Rossije, potem sestavljajo na Travmi, če slučajno ostane kaj za sestaviti...

So jih pa veseli v EuroTransplantu, ekipe so v pripravljenosti 24h / 365dni...

Mare

To ni še nič: poglej tega spodaj :D Nikoli še nisem videl, kako izgleda brez "kacige" na glavi nad 200 km/h. Dobro ti fris pači v grimase. Izgleda pa, da je veliko muh požrl na tej kratki relaciji. :lol1:

 

Popravljeno . Popravil Kawalir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.google.si/search?biw=1536&bih=759&tbm=isch&sa=1&ei=3ZvtWrVIgqywAdLbmPAC&q=road+rash+accident&oq=road+rash+ac&gs_l=img.1.0.0i19k1j0i8i30i19k1.1598.2399.0.3430.3.3.0.0.0.0.113.284.2j1.3.0....0...1c.1.64.img..0.3.284...0i30i19k1.0.v26S48WjLVQ

pred 6 minutami, Kawalir pravi:

To ni še nič: poglej tega spodaj :D Nikoli še nisem videl, kako izgleda brez "kacige" na glavi nad 200 km/h. Dobro ti fris pači v grimase. Izgleda pa, da je veliko muh požrl na tej kratki relaciji. :lol1:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, mare25 said:

Vem, vsi ti posnetki so bolj iz poglavja, Saj ne more biti res, pa je! Tudi sam težko verjamem, da se najdejo takšni primerki, potem pa še objavljajo na spletu svoje "podvige". Glede na takšne posnetke rad verjamem temu, kar si pisal, da si srečeval na Jadranki. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, mare25 pravi:

 

Seveda, so bili vsi na supersportih 1000ccm, motorji podrajsane plastike, oni pa z brazgotinami in v opremi, ki jo sestavljajo superge, jeans in kratka majica, rokavice po želji, eden je imel celo moto-jakno...

 

 

zanimivo ... zmeraj ko sem na jadranki me ponavad prehitevajo tik pred ovinkom kakšni GS-si in podobni motorji .. predvsem Italijani in Avstrijci ...

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

zanimivo ... zmeraj ko sem na jadranki me ponavad prehitevajo tik pred ovinkom kakšni GS-si in podobni motorji .. predvsem Italijani in Avstrijci ...

:huh:

Tudi mene so Italijani in to v sredi ovinka, da sem moral popravljati linijo...

Na Sport Ducatijih...

Budale...

Če bi jih lahko ujel, bi jim dal okoli kepe v 3PM...

Skupina 7-8ih debilkotov...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kawalir pravi:

Kaj poznavalci porečete na vožnjo tega modela? Znanje ali objestnost? :hmm:

 

papak, ker v bosni se lahko voziš s čelado max na komolcu, če je na glavi takoj vedo, da si turist :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

papak, ker v bosni se lahko voziš s čelado max na komolcu, če je na glavi takoj vedo, da si turist :D

V Bosni imajo čelado na glavi, da med padcem slučajno ne poškodujejo asfalta z glavo...

HardHead...

hahahahahah

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Za varnost cestnega prometa smo vsi odgovorni. In prejšnji opis je dokaz, da je še vedno človek krivec za vse sranje na cesti. 

So pa te tvoje točke totalni idiotizem, saj zaradi teh gluposti prihaja do trkanja na vrata in sporočanja žalostne novice. 

 

Katere točke, kjer opisujem, kdo vse se in na kak način vozil po jadranki? Heh, verjetno jo bolj poznam kot ti in so točke točno take kot sem napisal in točke niso nič krive, za trkanje na vrata, kvečjemu tisti in taki, ki jih v točkah opisujem. :P

Ampak ker nimaš kaj napisat, moraš pisat....kako si se izrazil pri meni, da so točke idiotizem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DAMI34 said:

Ampak ker nimaš kaj napisat, moraš pisat....kako si se izrazil pri meni, da so točke idiotizem.

Jaz se strinjam s to izjavo: točke so res idiotizem, še posebej tiste, ki jih dobiš zaradi prometnih prekrškov. :D Za točke, ki si jih navajal ti pa težko povem z glave, ker se še nisem vozil z mopedom po Jadranki. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kawalir pravi:

Jaz se strinjam s to izjavo: točke so res idiotizem, še posebej tiste, ki jih dobiš zaradi prometnih prekrškov. :D Za točke, ki si jih navajal ti pa težko povem z glave, ker se še nisem vozil z mopedom po Jadranki. :huh:

jutri bo vreme, komot gor dol. Edino, pihalo bo, pa znajo kaj zapirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kawalir pravi:

To je res: ravno zadnjič sem slišal enega moto dirkača iz karavane GP (ne vem točno, kateri je bil, ni pa bil nobeden od znanih, ala Rossi, Marques, Pedrosa itd.), da se po cesti z motorjem sploh ne vozi, ampak samo na dirkališču. Torej mu je motorizem šport, kot smučanje, skoki itd., po cesti se pa z motorjem sploh ne vozi. Očitno že ve, zakaj. :hmm:

verjetno ni dovolj sposoben za udeležbo v prometu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!