Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

1 hour ago, Izek said:

Zakaj pa se prodajajo motorji s tolko konji, če vemo, da se večina ne zna kontrolirat? Isto je pri alkoholu, cigaretih, avtomobilih, itd itd itd.

Dokler ogrožaš samo sebe OK, druge pusti na miru. Rakete na kolesih izkoristi na dirkališču in ne na cesti.

Vsak si kupi kar si želi oz. zmore, pravila pa poznamo. Saj tudi hišo z 200+ mlahko imaš, vprašanje pa je ali jo potrebuješ.

Važno je da se "vsaj približno" upoštevajo pravila.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

jutri bo vreme, komot gor dol. Edino, pihalo bo, pa znajo kaj zapirat.

a greš dirkat jutr? loh mi daš ene 3 ure prednosti zarad pomanjkanja izkušenj ponijev :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Xebec pravi:

a greš dirkat jutr? loh mi daš ene 3 ure prednosti zarad pomanjkanja izkušenj ponijev :jezik:

po jadranki ne dirkam :P, ampak zijam po zalivčkih, pa okol sebe, kar tudi zna bit nevarno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

po jadranki ne dirkam :P, ampak zijam po zalivčkih, pa okol sebe, kar tudi zna bit nevarno.

 

sj zdj je še premrz pa še ni topless bab po zalivčkih :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Izek pravi:

Glede na mnenja nekaterih tukaj, ki si zatiskajo oči pred realnostjo.... Jih je kar nekaj, v vsaki generaciji,..

Gre veliko za znanje, izkušnje, fizično pripravljenost, ki je marsikdo na forumu ne dosega...

Dokler ni naselje, pretirano veliko križišč in se drži svojega pasu.. nič posebnega.

Zakaj pa se prodajajo motorji s tolko konji, če vemo, da se večina ne zna kontrolirat? Isto je pri alkoholu, cigaretih, avtomobilih, itd itd itd.

Ker cesta ni fakin dirkališče. Ti še ni jasno to, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Katere točke, kjer opisujem, kdo vse se in na kak način vozil po jadranki? Heh, verjetno jo bolj poznam kot ti in so točke točno take kot sem napisal in točke niso nič krive, za trkanje na vrata, kvečjemu tisti in taki, ki jih v točkah opisujem. :P

Ampak ker nimaš kaj napisat, moraš pisat....kako si se izrazil pri meni, da so točke idiotizem.

Napisal si štiri točke idiotizma. 

Bolj jo poznaš? Si že bil v malinah na nji? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Izek pravi:

Zakaj pa se prodajajo motorji s tolko konji, če vemo, da se večina ne zna kontrolirat? Isto je pri alkoholu, cigaretih, avtomobilih, itd itd itd.

Saj se tudi pri spolnem nagonu večina ne zna kontrolirat...:P ...eni popušijo :P...tako je življenje :)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Image result for road rash accident

sicer se slabo vidi, ampak poanto bo vidu vsak,ki jo bo želel videti...

 

Popravljeno . Popravil C eagle
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo realnost, pred katero si nekateri zatiskajo oči: kaj se zgodi, ko pri 200 km/h gre nekaj narobe, recimo, da ti gre nekdo čez cesto kaže tale novica. :cry:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pri 200 padeš je tak vseeno...problem ko pod 90 ker te še zelo dolgo vse boli in jebe a ti si vesel saj je življenje lepo..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Borutt pravi:

Ker cesta ni fakin dirkališče. Ti še ni jasno to, kajne. 

tudi cesta ni ringlšpil z zaletavnimi avtki, pa nekateri tako vozijo :P, niti ni pisarniški stol, da tapkaš po founu in tablici.

 

pred 13 urami, Borutt pravi:

Napisal si štiri točke idiotizma. 

Bolj jo poznaš? Si že bil v malinah na nji? 

 

napisal sem realno, lahko dokažeš, da se motim? Kvečjemu kaka še manjka.

Ne v malinah še nisem bil, sem se pa drajsal po nji. In sem povedal tudi zakaj in zakaj je sanjarjenje in nezbran/utrujen voznik lahko nevarn.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎5‎.‎5‎.‎2018 ob 10:42, Kawalir pravi:

Zdaj ne vem, ali je to odraz znanja oz. obvladovanja motorja, torej lahko rečemo, da so to zelo dobri motoristi, da "zmorejo" na metre in na sekunde reševati situacije, ali pa je to res brezglavo norenje po načelu "dok ide ide, kad ne ide odoh ja u maline". :hmm: Vprašanje je resno, ni cinizem. Pač se sprašujem, kako si razlagati takšne zgodbe. Kaj pa menite Vi? Bi pa pograjal nikakvo opremo, kar ne odraža nivoja pravega motorista. Rossi bi znal marsikaj na metre in sekunde, dvomim pa, da bi se vozil ob takšnih pogojih na mopedu s kratko majico, jeansom in v supergah. :BUA:

Jaz sem odropotal čez prvomajske v Istro, tja grede sem potoval čez Opatijo ob obali Istre do Plomina in nato dalje v notranjost. Glede na to, da je iz Opatije in Rijeke do Grobnika en pljunek ne boš verjel, koliko je bilo norcev v majici in patikah na bodisi golih ali SS motorjih in so neusmiljeno divjali po tej cesti. Jaz tega ne razumem, res ne. Motorji so bili kar dobri, kot Honda Fireblade, Yamaha R1, MT 09, MT 10, BMW S 1000, skratka vsega in svašta. Motorji za 20 kilo evronov od opreme pa edino čelada. Pa gasa do konca po ovinkih, ki jih poznajo na pamet. Sva se z enim Nemcem  malo pogovarjala na postajališču ob cesti in oba sva samo čudno gledala te norce.

Popravljeno . Popravil IZTOK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 5. 2018 ob 13:46, Kawalir pravi:

To ni še nič: poglej tega spodaj :D Nikoli še nisem videl, kako izgleda brez "kacige" na glavi nad 200 km/h. Dobro ti fris pači v grimase. Izgleda pa, da je veliko muh požrl na tej kratki relaciji. :lol1:

 

Vsaj nekdo ki ne bo lačen!

Ob 5. 5. 2018 ob 14:03, maus pravi:

zanimivo ... zmeraj ko sem na jadranki me ponavad prehitevajo tik pred ovinkom kakšni GS-si in podobni motorji .. predvsem Italijani in Avstrijci ...

:huh:

Res je potrdim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, IZTOK pravi:

Jaz sem odropotal čez prvomajske v Istro, tja grede sem potoval čez Opatijo ob obali Istre do Plomina in nato dalje v notranjost. Glede na to, da je iz Opatije in Rijeke do Grobnika en pljunek ne boš verjel, koliko je bilo norcev v majici in patikah na bodisi golih ali SS motorjih in so neusmiljeno divjali po tej cesti. Jaz tega ne razumem, res ne. Motorji so bili kar dobri, kot Honda Fireblade, Yamaha R1, MT 09, MT 10, BMW S 1000, skratka vsega in svašta. Motorji za 20 kilo evronov od opreme pa edino čelada. Pa gasa do konca po ovinkih, ki jih poznajo na pamet. Sva se z enim Nemcem  malo pogovarjala na postajališču ob cesti in oba sva samo čudno gledala te norce.

jebiga ni ostalo za opremo ! Sta pa oba čudaka ni kaj lepšega za gledat!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ne razumem zakaj bi se morali drugi vozit z opremo? čelada? no dobro. rokavice? ajde. 

če želiš, daj gor opremo in ne obsojaj drugih, če je ne dajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, DAMI34 pravi:

evo @Borutttakole imamo v Wajdušni, zdej se pa        31945078_1339044509571287_5783292267154374656_n.jpg.61942fe2539443520915f24688aebbb5.jpg       

 

znajdi, da ne bo kazni :P

 

:lol1:

me spomni na uno ko sta Trdonja pa Zvitorepec učila Lakotnika smučat. en je upiu levo ta drug desno, Lakotnik jo je pa vs zmeden usekou naravnost direkt u kozouc:lol1:

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, DAMI34 pravi:

evo @Borutttakole imamo v Wajdušni, zdej se pa        31945078_1339044509571287_5783292267154374656_n.jpg.61942fe2539443520915f24688aebbb5.jpg       

 

znajdi, da ne bo kazni :P

 

Simpl, ustavis avto in gres pes naprej.:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

evo @Borutttakole imamo v Wajdušni, zdej se pa        31945078_1339044509571287_5783292267154374656_n.jpg.61942fe2539443520915f24688aebbb5.jpg       

 

znajdi, da ne bo kazni :P

 

kolk si pa ti trd no..obrneš pred znaki , rikvercaš z vsemi štirrimi smerokazi na prednostno in se odpelješ tja proti desni..mislm kje s ti izpit delou nje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DAMI34 pravi:

tudi cesta ni ringlšpil z zaletavnimi avtki, pa nekateri tako vozijo :P, niti ni pisarniški stol, da tapkaš po founu in tablici.

 

napisal sem realno, lahko dokažeš, da se motim? Kvečjemu kaka še manjka.

Ne v malinah še nisem bil, sem se pa drajsal po nji. In sem povedal tudi zakaj in zakaj je sanjarjenje in nezbran/utrujen voznik lahko nevarn.

Potem pa ne vozi tako. 

Zakaj se pa hvališ, da jo bolj poznaš, če se drajsaš po riti po njej? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

evo @Borutttakole imamo v Wajdušni, zdej se pa        31945078_1339044509571287_5783292267154374656_n.jpg.61942fe2539443520915f24688aebbb5.jpg       

 

znajdi, da ne bo kazni :P

 

Prvega upoštevaj :lol1::jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 5. 2018 ob 10:56, DAMI34 pravi:

Jadranka je specifika, ker:

1. domačini, jo poznajo v nulo in tudi tako vozijo

2. turisti, ne poznajo nič, pa jih gladko odnese na nasprotni pas in v maline

3. objestneži, ki se držijo pravila, saj gre moped povsod vmes

4. faking sezona in 4 kotači, od takih, ki povsod ustavijo, do jebenih kamperjev, ki cijazijo 40km/h in se ne umaknejo

Ampak še vedno je lepa, prelepa, da se ji odrečem.

Da ti uresničim željo. 

1. Cesta ni dirkališče. Torej naj domači drkači drkajo na drkališču. 

2. Ti si turist na njej in se obnašaš, kot domači drkači. Pa si se drajsal po riti po njej. Menda si od utrujenosti zaspal, kajne.

3. Se še spomniš svoje izjave, da ne voziš za nobenim in, da vsakega takoj prehitiš? Tudi tam, kjer ni primerno, kajne. 

4. Mogoče je pa potrebno hitrost vožnje prilagoditi razmeram na cesti in še marsičemu. Ker brez tega bi vse ovinke na ridah prevozil s hitrostjo v okviru omejitve. Pa jih ne, ker prilagodiš hitrost vožnje ... Čemu že? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj nekje na štajerskem , upam ,da je s fanti vse v redu ! Zgleda grdo ta neprilagojena hitrost .....

 

31945838_1689194777832310_7769157893533728768_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo je priletel v njih, je bil tudi BMW na pasniku.

Samo ta fotka je bolj redka, je le popularno cez policaje zabavljat ...

Nihce si pa ne prebere kaj se je zgodilo dejansko.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kmet2 said:

Včeraj nekje na štajerskem , upam ,da je s fanti vse v redu ! Zgleda grdo ta neprilagojena hitrost .....

 

31945838_1689194777832310_7769157893533728768_n.jpg

Takrat si bil še v Iranu, pa verjetno ne veš natančno, kaj se je zgodilo. Evo novica:

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/38-letni-povzrocitelj-nesrece-hudo-poskodovan-se-tri-osebe-lazje.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!