Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Danes smo stirje mopedisti stali ob cesti med Poljcanami in Bistrico (sli na moto piknik v Gamsa), pa so mimo ne pridivjale... dobesedno pripilotirale tri kamikaze - moder monster, CBR-ka, prvega v tem casu nisem bil sposoben identificirat... pa sem samo prisel pokukat v to temo ce je s fanti vse ok...

za primer ce kdo izmed njih bere... ...slo je za enkratno predstavo, ampak cez zelezniski prehod je bolj pametno upocasniti kot pa vstati na motorju in poleteti po zadnjem preko s hm... 140, 150 kmh? moped bo hvalezen. :)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dosedaj sem bil prepričan, da te lahko avtomobilist kvečjemu spregleda (pustimo vseg n na y vzrokov za to, niti ni pomembno), sedaj pa nisem več. Pravzaprav sedaj vem, da sploh ni tako...

Je tip zapeljal naravnost proti meni in sem se za enega mišjega umaknil. Ko sem dojel, kaj se mi je ravnokar zgodilo, sem že hotel obrnit za njim...

Tako da - ne samo previdnost in predvidevanje ampak še kaj več bo (je) treba.

Pa srečno vsem skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dosedaj sem bil prepričan, da te lahko avtomobilist kvečjemu spregleda (pustimo vseg n na y vzrokov za to, niti ni pomembno), sedaj pa nisem več. Pravzaprav sedaj vem, da sploh ni tako...

Je tip zapeljal naravnost proti meni in sem se za enega mišjega umaknil. Ko sem dojel, kaj se mi je ravnokar zgodilo, sem že hotel obrnit za njim...

Tako da - ne samo previdnost in predvidevanje ampak še kaj več bo (je) treba.

Pa srečno vsem skupaj.

Obrnil bi se in mu poskušal dopovedati. V primeru neustavljanja pa gas mimo njega in z nogo odbito ogledalo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, maš prav. Ampak saj pravim, da najprej sploh nisem dojel kaj se je zgodilo, ker je bilo to totalno izven vseh predvidevanj. Pa še v službo sem šibal in sem bil že tako (kot ponavadi) prepozen.

Pač ena izkušnja več, ki se je na srečo dobro končala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če kdo pozna gospoda z redčim goldwingom (se mi zdi) s tablico KR-JURE naj mu namigne (mogoče pa kar njegov kolega, ki je vozil za njim in je raje počakal, kot da bi "čudno" prehiteval), da taka prehitevanja, kot si ga je privoščil včeraj zvečer med Razdrtim in Postojno (malo pred Postojno), niso najbolj pametna stvar, če nočeš končat v tej (ali uni še hujši) temi ...

V desnem ovinku lezt mimo avta s hitrostjo, ki je premajhna za prehitevat in hkrati prevelika, da bi se, če bi prišel kdo nasproti, sploh lahko vrnil na desni pas (kljub temu, da sem, ko sem videl, de ne more mimo, zavrl), res ni fajn.

Sicer je bilo pa včeraj zanimivo, do morja in nazaj ... veliiiika večina motoristov je peljala izjemno lepo, 2 ali 3 piloti so me prehiteli z vsaj 50+ razlike (pa sem večinoma vozil kakih 110 izven naselij), tale z goldwingom je bil "legendaren", to je pa to ...

Aja, pa lepo je bilo videt enega zelenega športaka v špeglu na planini navzdol zvečer. Škoda, da me ni prehitel, raje gledam od zadaj ...

Popravljeno . Popravil jakaracman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa lepo je bilo videt enega zelenega športaka v špeglu na planini navzdol zvečer. Škoda, da me ni prehitel, raje gledam od zadaj ...

verjetno je bila katera od tistih , ki te dobro poznajo ... pa te je pustila na očesni dieti ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino je, da že nekaj tednov ni večjih nesreč z motorji in se lahko v tej temi zafrkavamo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo pozna gospoda z redčim goldwingom (se mi zdi) s tablico KR-JURE naj mu namigne (mogoče pa kar njegov kolega, ki je vozil za njim in je raje počakal, kot da bi "čudno" prehiteval), da taka prehitevanja, kot si ga je privoščil včeraj zvečer med Razdrtim in Postojno (malo pred Postojno), niso najbolj pametna stvar, če nočeš končat v tej (ali uni še hujši) temi ...

V desnem ovinku lezt mimo avta s hitrostjo, ki je premajhna za prehitevat in hkrati prevelika, da bi se, če bi prišel kdo nasproti, sploh lahko vrnil na desni pas (kljub temu, da sem, ko sem videl, de ne more mimo, zavrl), res ni fajn.

Sicer je bilo pa včeraj zanimivo, do morja in nazaj ... veliiiika večina motoristov je peljala izjemno lepo, 2 ali 3 piloti so me prehiteli z vsaj 50+ razlike (pa sem večinoma vozil kakih 110 izven naselij), tale z goldwingom je bil "legendaren", to je pa to ...

Aja, pa lepo je bilo videt enega zelenega športaka v špeglu na planini navzdol zvečer. Škoda, da me ni prehitel, raje gledam od zadaj ...

Kako si sploh drzneš vozit 110 izven naselja??? Kriminalc! (tukaj se vozimo vsi po predpisih, mr. brezmadežni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons okoli petih sem se vozu iz železne kaple proti jezerskemu, kakšen kilometer pred mejo je bilo ene 10 gasilcev pa policajev, cesta so ravno posul, motor je bil naložen na kamion, po sledeh na cesti je morala biti kr štala, upam da se je srečno končalo za motoriste

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri se je ena deklina zvrnila v Notranjih Goricah. Nič hujšega, samo bla je čist v šoku. Prjatlca se je ravno peljala mimo in ji je pomagala motor pokonc postavit pa ga še v krej zrinit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi se vsaj še dolgo zafrkavali :D

iz tvojih ust v bozja usesa. :ninja:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons okoli petih sem se vozu iz železne kaple proti jezerskemu, kakšen kilometer pred mejo je bilo ene 10 gasilcev pa policajev, cesta so ravno posul, motor je bil naložen na kamion, po sledeh na cesti je morala biti kr štala, upam da se je srečno končalo za motoriste

lp

nič hujšega(vozniku nič)zdrsnil pri izhodu iz zavoja ,odtrgalo mu je tačko in prebilo" deklc",olje čez celo cestišče,dokler niso prišli gasilci smo opozarjali in ustavljali vozila,da res ne bi prišlo do hujšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@cene_r: Kako je kaj z belo-oranžnim advenčerjem?

a si tega mislil? :kva1:

a se bo usul plaz ............... :fight2:

post-5502-0-87544500-1338196985_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://24ur.com/novice/crna-kronika/motoristi-podrli-ograjo-na-pasniku-in-razgnali-krave.html

saj ne vem v katero kategorijo tole spada... in niti ne vem ali mi je smešno ali žalostno? Verjetno so bili kaki enduraši, čeprav se ne morem znebit tele slike iz glave http://2.bp.blogspot.com/_Biin8v-8Dqs/TRJdsUbFvOI/AAAAAAAAACY/PykZHPRlohk/s1600/cow-on-motorcycle-funny-animal-wallpapers.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

adijo pamet...

to je to o čemer smo se že pogovarjali, koji kurac se morajo poditi za voznikom, ki ni ustavil, ga počakajo doma in zadevo uredijo, naši policisti pa preveč filme gledajo. Pa še to, da ga povozi na njivi, to pa presega vse meje dobrega opravljanja službene dolžnosti, podn. :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je to o čemer smo se že pogovarjali, koji kurac se morajo poditi za voznikom, ki ni ustavil, ga počakajo doma in zadevo uredijo, naši policisti pa preveč filme gledajo. Pa še to, da ga povozi na njivi, to pa presega vse meje dobrega opravljanja službene dolžnosti, podn. :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Edino prou da gredo v lov, kaj pa če je ukradena ali papirnata tablica ... ukraden motor ....

Če te ustavljajo, ustavi in odgovarjaj za tisto kar si ušpičil.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!