Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Ko pingvini delajo asignacije preko poštnih nabiralnikov, izsiljujejo izvajalce in delavce ni nobenega ponosnega parazita, ki bi koga povozil, na primer na Mestnem trgu pred magistratom, za rešitev vsakodnevnih problemov.

Stresanje frustracij in zahojenosti iz tacenskih tečajev zaradi mulca, ki si ne zna še prešteti mozoljev pa je plemenito dejanje, službena dolžnost, skrb za red in mir, ko se vsi na cesti umikajo v jarke, da povorka z idijotoma v modrih srajcah ponosno, na račun osebnega imaginarnega zadovoljstva, parkira v koruzi pod cesto z ujetim državnim notranjim sovražnikom.

Delavnik-štrajk, brez odgovornosti se je tako končal s pomembnim plenom. Res se lahko počutimo bolje danes.

Tukaj je zanimivo prebrati komentarje. Ta narod se mi gnusi, toliko zarukanih trdoglavih imbecilov z nizkim egom ni nikjer na svetu, neka razumna presoja situacije in smiselno razmišljanje ne bo nikoli doseglo podalpskega pastirskega naroda. Izživljanje nad šibkimi in posledično obvezno klanjanje pred manipulatorji iz paradržave je že v dednem zapisu Slovencelna. :SS

http://24ur.com/novi...-motorista.html

Glede na ubermenš- preseratorsko obanšanje preštevilne motoristične srenje na javnih cestah, se sploh ne čudim tovrstnim komentarjem.....rahlo nas imajo že pun kurac....Zakaj že??

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino prou da gredo v lov, kaj pa če je ukradena ali papirnata tablica ... ukraden motor ....

Če te ustavljajo, ustavi in odgovarjaj za tisto kar si ušpičil.

to je zate normalno??da ga je povozil na njivi??sj pol tudi ti nisi normalen!!

ti povem iz lastnih izkušenj kako zgleda če te kdo z avtom lovi,da te hoče podret!! ko sm bil str 10 let smo šli otroci z ulice po mleko zvečer na kmetijo,ki je oddaljena cc. 1 km od nas,na pol poti,sem jaz letel čez cesto(ostali so bli že na drugi strani),tik pred avtomobilom,ko je stric obrnu,sem se samo pognal v dir( beri bal sm se,da jih dobim okol kepe). teku sem kolkr so me noge nesle,ko sm vidu da se pelje z avtom za mano,sem dodal še malo,od kje,ne vem..ko sem pritekel do travnika,sem si mislil,evo zj sem pa rešen..ja malo morgen..je zapeljal za mano na travnik,čez robnik,hop na travnik in za mano dalje..dobesedno uscal sem se..hišo sm že vidu,še 50 metrov mi je manjkalo..sem pogledal nazaj,videl luči od stoenke..pol je pa sam počlo..jop,ujel me je,to se še spomnim da sem bil u zraku,pol pa tema naprej.

sicer je tole

:topic:

ampak hočem povedat,da takole preganjanje,ni lih tko nedolžno kot se tebi zdi..jst se za 28 let nazaj spomnem vsazga detajla,kako je blo..tko d ne ti men,čist prov,ker nimaš pojma kako zgleda,ko si v taki sitauaciji!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je zate normalno??da ga je povozil na njivi??sj pol tudi ti nisi normalen!!

ti povem iz lastnih izkušenj kako zgleda če te kdo z avtom lovi,da te hoče podret!! ko sm bil str 10 let smo šli otroci z ulice po mleko zvečer na kmetijo,ki je oddaljena cc. 1 km od nas,na pol poti,sem jaz letel čez cesto(ostali so bli že na drugi strani),tik pred avtomobilom,ko je stric obrnu,sem se samo pognal v dir( beri bal sm se,da jih dobim okol kepe). teku sem kolkr so me noge nesle,ko sm vidu da se pelje z avtom za mano,sem dodal še malo,od kje,ne vem..ko sem pritekel do travnika,sem si mislil,evo zj sem pa rešen..ja malo morgen..je zapeljal za mano na travnik,čez robnik,hop na travnik in za mano dalje..dobesedno uscal sem se..hišo sm že vidu,še 50 metrov mi je manjkalo..sem pogledal nazaj,videl luči od stoenke..pol je pa sam počlo..jop,ujel me je,to se še spomnim da sem bil u zraku,pol pa tema naprej.

sicer je tole

:topic:

ampak hočem povedat,da takole preganjanje,ni lih tko nedolžno kot se tebi zdi..jst se za 28 let nazaj spomnem vsazga detajla,kako je blo..tko d ne ti men,čist prov,ker nimaš pojma kako zgleda,ko si v taki sitauaciji!!

Kaj pa vzrok in posledica? Kaj je prej in kaj kasneje ?

Kako naj policist ve da pod čelado ni nikdo k je prej oropal pošto, pa mogoče še koga poškodoval ? ....

Vsak ima pravico bežat, ampak od pobega naprej si avtomatsko odgovoren za praktično vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vzrok in posledica? Kaj je prej in kaj kasneje ?

Kako naj policist ve da pod čelado ni nikdo k je prej oropal pošto, pa mogoče še koga poškodoval ? ....

Vsak ima pravico bežat, ampak od pobega naprej si avtomatsko odgovoren za praktično vse.

ma noge,pa bi letu za njim..al tud nog nima,tko kot pamet ne??jst bi ga tolk stožil,da tud za burek neb mel več.zj pa dost nabijanja ker je :topic: je zato druga tema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No po mojem tudi vsak. ki zbeži sam prevzema posledice.

Res, da je tale primer poseben (njiva pa to) ampak...

Mene so vzgojili, da se Policijo posluša in spoštuje.

V glavi pa imam, da z vsakim bežanjem pred odgovornosto ne prideš daleč.

Razen če si med izbranimi, katerih pa tule gor prav dosti ni se mi zdi :ninja:

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oziroma takole:

Če bi ustavil bi se mogoče lahko še kaj pregovarjal, pa mogoče bi lahko kaj omilil in rešil plačal nekaj 100 € pa bi bilo pozabljeno

Ker ni je ze kaznovan in to zelo, kazen (financna) sigurno ni več problematicna.

Seveda se mi zdi hudo za fanta ker predvidevam, da ni kaka huda baraba ampak samo v določenem trenutku se je narobe odločil...

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že rekel, pa bom še 1x-ko bo smrkec povozil kakega Zidarja al pa kakega ajdovskega Černigoja..ja bom rekel sodstvo štima, pa še ploskal bom...dokler pa bodo po bežečih mulcih vozili, se ne bom strinjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v starih dobrih časih so se policaji vsaj nekaj let šolali v Tacnu, danes pa narediš nekajmesečni tečaj in postaneš zakon in red. Zato ni nič čudnega, da počnejo take pizdarije, kot jih.

Ko me je nazadnje ustavil za kao prevoženo rdečo luč pri zavijanju v levo sredi največje gneče v Lj sem dobil 5 pik, včeraj sem v Železni kapli prekoračil hitrost za 29km/h in sem plačal 25 Eur.

Našim policajem sem povedal, da si z njihovim načinom, kaj, koga, kako in zakaj ustavljajo, ustvarjajo sovražnika v ljudstvu.

KAD SELJO DOĐE U GRAD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi na kraj pameti ne pade da bi bežal.

Vstavit pa sprjet odgovornost, kaj je mulc mislu da bo policaju ušel kot v filmu...

lol

Eni in drugi preveč filmov gledajo...

Popravljeno . Popravil GregaSLO
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oziroma takole:

Če bi ustavil bi se mogoče lahko še kaj pregovarjal, pa mogoče bi lahko kaj omilil in rešil plačal nekaj 100 € pa bi bilo pozabljeno

Ker ni je ze kaznovan in to zelo, kazen (financna) sigurno ni več problematicna.

Seveda se mi zdi hudo za fanta ker predvidevam, da ni kaka huda baraba ampak samo v določenem trenutku se je narobe odločil...

pred mesecem na ljubljanski obvoznici ob treh zjutraj je črni mercedes prehitel policaja po odstavnem pasu, a misliš, da je imel jajca se peljat za njim, delal se je kot da se nič ni zgodilo, sam tok o tem, ker ste nekateri tok pametni,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našim policajem sem povedal, da si z njihovim načinom, kaj, koga, kako in zakaj ustavljajo, ustvarjajo sovražnika v ljudstvu.

Ustvarjajo si samo sovražnika med kriminalci, kroničnimi prekrškarji, ipd ...

Vse preostalo ljudstvo je zadovoljno da vsaj določen delež zgoraj omenjenih kaznujejo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarjajo si samo sovražnika med kriminalci, kroničnimi prekrškarji, ipd ...

Vse preostalo ljudstvo je zadovoljno da vsaj določen delež zgoraj omenjenih kaznujejo.

ja seveda, sploh normalne državljane, ki se pelejo 62 in dobijo 3 pike pa 250 eur, to je res zadovoljstvo, če ti misliš, da so izkoreninili kronične prekrškarje in kriminalce oziroma, da se jih bojijo, se pa močno motiš oziroma ne vem kje ti živiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem te državice je ravno v tem, da je maximalni domet obsodb ki jih dosežejo, en mulc ki ga mora itak polcaj povozit. Vse ostalo pa se lepo pomete pod preprogo. Itak da vsi držijo drug drugemu malho.

pa še nekaj: a v času policijskega štrajka (v času ko baje ni pisanja kazni) kdo vozi kaj drugače? Bolj nori? Zase vem, da vozim enako kot prej in kar mi je znano se tudi število mrtvih ni drastično povečalo. Se pravi na varnost prometa vpliva še kaj drugega, ne samo butasto visoke kazni.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred mesecem na ljubljanski obvoznici ob treh zjutraj je črni mercedes prehitel policaja po odstavnem pasu, a misliš, da je imel jajca se peljat za njim, delal se je kot da se nič ni zgodilo, sam tok o tem, ker ste nekateri tok pametni,

Pred pol meseca je črni BMW z zatemnjenimi šipami prehitel policaja malo pred Grosupljem, policaj ga je pa z lučkami ustavu.

Jao kakšne mate eni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda, sploh normalne državljane, ki se pelejo 62 in dobijo 3 pike pa 250 eur, to je res zadovoljstvo, če ti misliš, da so izkoreninili kronične prekrškarje in kriminalce oziroma, da se jih bojijo, se pa močno motiš oziroma ne vem kje ti živiš

Policija ne piše zakonov in ne določa kazni za te zakone.

Preberi kaj piše, policija je tu da izloči čim več takih iz družbe/ceste/... nikoli pa se ne bo dalo izločiti vseh 100%, niti v bolj razvitih družbah kot je naša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policija ne piše zakonov in ne določa kazni za te zakone.

Preberi kaj piše, policija je tu da izloči čim več takih iz družbe/ceste/... nikoli pa se ne bo dalo izločiti vseh 100%, niti v bolj razvitih družbah kot je naša.

ne piše zakonov, kar je res, ampak se pa odloča, koga,kdaj in kje bo kaznovala in to je problem, izločili za dalj časa niso pa še nikogar

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred pol meseca je črni BMW z zatemnjenimi šipami prehitel policaja malo pred Grosupljem, policaj ga je pa z lučkami ustavu.

Jao kakšne mate eni...

joj, kok so eni pametni, jest sem ti dal samo primer, ki sem mu bil priča, ne vem kaj te muči in komu delam krivico, po tvoje naši pošteni policiji in šolanim policajem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne piše zakonov, kar je res, ampak se pa odloča, koga,kdaj in kje bo kaznovala in to je problem, izločili za dalj časa niso pa še nikogar

Tam kjer po zakonu dobiš pike ne sme policist nič odločati a ti jih bo dal ali ne. Mora jih dati če te zaloti pri tem prekršku.

Dalj časa je relativno, so pa točno določena obdobja koliko časa ne smeš vozit ko nabereš xx pik in podobno. Isto zapor ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam kjer po zakonu dobiš pike ne sme policist nič odločati a ti jih bo dal ali ne. Mora jih dati če te zaloti pri tem prekršku.

Dalj časa je relativno, so pa točno določena obdobja koliko časa ne smeš vozit ko nabereš xx pik in podobno. Isto zapor ....

razen če štrajka, pol mu je pa vseeno ali delaš prekrške ali ne (preverjeno).
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pa narediš nekajmesečni tečaj in postaneš zakon .

na tečaju pa le malo preveč gledajo ameriške filme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem dal primer, ki sem mu bil priča...

Ne posplošuj, enkrat je tako, drugič pa pač drugač...

Ja tipa je pač povozu, hvala bogu da se je izšlo kot se je.

Vendar pa je mulo sam zaj***l, če ne bi bežal pa tako

kot je treba lepo sprejel kazen pa bi blo...

Ker pa seveda folk misli, da bo kr šlo in da so policaji glupi, imamo

pa v cajtngih to kar mamo, midva pa tole debato :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa ne moreš rečt, da je tipa pač povozu in po moje se ni dobro izšlo, vsaj jest tako mislim, ko bodo do vseh prestopnikov enako dosledni bom tiho, dokler pa bodo preganjali kot največje zločince šibkejše od sebe oz. take ko vedo, da se jim nič ne more zgoditi, do takrat me pa take stvari vržejo iz tira in mi gredo maksimalno na k...c, ker smo pokvarjena, skorumpirana in bedna država,

PA DA NE BOŠ PAŠTETE UKRADU, BOŠ V CAJTNGIH, PA ŠE ZAPRLI TE BODO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tipa je pač povozu, hvala bogu da se je izšlo kot se je.

Hvala bogu, ker po tvoje, bi policaj lohka tudi izvlekel pistolo in ga ustrelil v glavo....tko jo je pa mulc, za prekrsek katerega je storil, se dobro odnesu z zlomljeno hrbtenico, zdrobljenimi kolki in prsnim kosem...nimam besed nad takim razmisljanjem....obup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Kako naj policist ve da pod čelado ni nikdo k je prej oropal pošto, pa mogoče še koga poškodoval ? ....

Tako da posluša radisjko postajo in navodila iz komandnega centra.

Če je zate vsakdo, ki narobe stopi potencialen kriminalec, te obveščam, da si ti zame potencialen morilec in predlagam, da se kar sam pičiš skozi okno. Recimo iz 11.štuka.

To, da nekoga povozijo na njivi pomeni, da ga niso samo zasledovali, temveč dobesedno rinili naprej. Tak pregon sem že videl in preganjani ni imel druge izbire, kot da tišči naprej ali pa da se mu bo policaj zakantal v rit. Ne gleda samo mularija preveč filmov, temveč tudi marsikateri prepotentni policaj!

Ne bi rekel, da bi se sam skantal. A da ga še povozijo, je pa le pokazalo nečesa!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • JayDee
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!