Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 36 minutami, Borutt pravi:

Tvoja kmečka nevednost ne more biti izgovor.

Si res toliko omejen, da pišeš te neumnosti? 

Drugega odgovora si ne zaslužiš. Čeprav vedno odgovorim. 

Ja Borut lupetaš in nikoli ne odgovoriš, korektno. 

Kar tako naprej.

Nisem podpisal zapisnika , ko so me preizkušali z indikatorjem in tudi nisem dobil nobene možnosti o strokovnem pregledu. 

Dobil sem odvzem vozniškega dovoljenja, če se prav spomnim za 2 ali celo več mesecev leta 1994 in plačilo.

Bo šlo zdaj, al boš spet nabijal , da naj dam dokaze in ostale neumnosti, ki jih pišeš, ko zmanjka argumentov. 

P.S. bil sem vinjen in pameten, tudi to je res.

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Ja Borut lupetaš in nikoli ne odgovoriš, korektno. 

Kar tako naprej.

Nisem podpisal zapisnika , ko so me preizkušali z indikatorjem in tudi nisem dobil nobene možnosti o strokovnem pregledu. 

Dobil sem odvzem vozniškega dovoljenja, če se prav spomnim za 2 ali celo več mesecev leta 1994 in plačilo.

Bo šlo zdaj, al boš spet nabijal , da naj dam dokaze in ostale neumnosti, ki jih pišeš, ko zmanjka argumentov. 

P.S. bil sem vinjen in pameten, tudi to je res.

Vedno odgovorim. Samo ti v vsej jezi in sovraštvu ne vidiš drugega, kot meč, da z njim mahaš okoli sebe. 

To je bilo 24 let nazaj. Naj poiščem takratno zakonodajo? Ali boš dal še kakšen primer iz leta pred veliko vojno? 

Moraš se umiriti in bo pogled čisto drugačen. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

To je bilo 24 let nazaj. Naj poiščem takratno zakonodajo? Ali boš dal še kakšen primer iz leta pred veliko vojno?

Tudi takrat je bilo isto. Če se ni strinjal z zapisnikom bi ga morali peljati na "strokovni pregled" . In če ga niso, je bil pač ovca, ker se ni pritožil in je "pokasiral" .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Borutt pravi:

Vedno odgovorim. Samo ti v vsej jezi in sovraštvu ne vidiš drugega, kot meč, da z njim mahaš okoli sebe. 

To je bilo 24 let nazaj. Naj poiščem takratno zakonodajo? Ali boš dal še kakšen primer iz leta pred veliko vojno? 

Moraš se umiriti in bo pogled čisto drugačen. 

Borutt , spet nisi odgovoril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, franc pravi:

Tudi takrat je bilo isto. Če se ni strinjal z zapisnikom bi ga morali peljati na "strokovni pregled" . In če ga niso, je bil pač ovca, ker se ni pritožil in je "pokasiral" .

lp

A ti veš za to, da ti morajo dati etilometer, če se ne strinjaš z zapisnikom. 

Jbg ovca, nisem vedel.

Vsaka moja pritožba je bila zavrnjena.

V primeru bivšega višjega inšpektora Kotarja, ki je bil hud pijanček in kasneje tudi odpuščen iz vrst modrih zaradi slednjega.

Sodnica je izločila moje priče , ki so bile v avtu in vrjela večkrat disciplinsko kaznovanemu alkoholiku.

Pritožijo se samo ovce, ki ne vejo, da je sistem narejen in dodelan za lupljenje naroda.

Tu so izključeni naši Bavčarji, Janšati itd pri njih je vsaka pritožba uspešna.

Lp Ovca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Nikoli mi niso ponudili kaj drugega, kot indikator, pika, nikoli.

Kolikokrat si ti osebno ponudil etilometer?

Meni enkrat...nikoli ne neki pil ko vozu...

Po dopoldanskem obisku in pivo na hitro so me ustavili in napiham 0.25 in me policaj gleda in pravi....kako pa to...in povem da res 15min od piva,ker pac frend tezil...in je dejal...sicer vam lahko odredim pregled z etilometrom a ker po mojem mnenju res niste niti malo vinjeni vam izrekam opozorilo in vam svetujem,da se tu na bencinski ustavite in spijete kaj brezalkoholnega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Kmet2 pravi:

A ti veš za to, da ti morajo dati etilometer, če se ne strinjaš z zapisnikom. 

Jbg ovca, nisem vedel.

Vsaka moja pritožba je bila zavrnjena.

V primeru bivšega višjega inšpektora Kotarja, ki je bil hud pijanček in kasneje tudi odpuščen iz vrst modrih zaradi slednjega.

Sodnica je izločila moje priče , ki so bile v avtu in vrjela večkrat disciplinsko kaznovanemu alkoholiku.

Pritožijo se samo ovce, ki ne vejo, da je sistem narejen in dodelan za lupljenje naroda.

Tu so izključeni naši Bavčarji, Janšati itd pri njih je vsaka pritožba uspešna.

Lp Ovca

Takrat ni bilo etilometrov, so te morali peljati k zdravniku.

Tudi pritožiti se moraš znati. Večina v pritožbi "zašije" samega sebe.

Takrat je "sistem" pritoževanja čisto dobro deloval.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, franc pravi:

Takrat ni bilo etilometrov, so te morali peljati k zdravniku.

Tudi pritožiti se moraš znati. Večina v pritožbi "zašije" samega sebe.

Takrat je "sistem" pritoževanja čisto dobro deloval.

lp

Prav, ti že veš vse o mojih pritožbah .

Niso me peljali nikamor in nisem podpisal zapisnikA, ti je to jasno.

Pritožbo je pisal odvetnik, če me že med vrsticami ocenjuješ za nesposobnega. 

Človek je bil včasih visoko v policiji in na primerih, kot umor Vesota v lj.

Po defoltu si bil kriv, ti je tudi to jasno+

 

Lp

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Primosio said:

Debata s tabo je neplodna in me samo dela živčnega. Adijo.

Persen pomirja... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Menda so policisti krivi, ker niso ovčk za vrvico peljali.

a so dons res ene motoriste lovil po Kalu al so spet sam buče ... nekje sem zasledil ta podatek :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, franc pravi:

Tudi takrat je bilo isto. Če se ni strinjal z zapisnikom bi ga morali peljati na "strokovni pregled" . In če ga niso, je bil pač ovca, ker se ni pritožil in je "pokasiral" .

lp

Lahko pa prilepi zapisnik, da vsi vidimo, kaj tam piše. Pa bomo potem poiskali takratno zakonodajo in pljuvali po nekomu. 

pred 7 urami, Kmet2 pravi:

Borutt , spet nisi odgovoril.

Nisi postavil vprašanje, temveč trditve. Na kaj naj ti potem odgovorim? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Kmet2 pravi:

A ti veš za to, da ti morajo dati etilometer, če se ne strinjaš z zapisnikom. 

Jbg ovca, nisem vedel.

Vsaka moja pritožba je bila zavrnjena.

V primeru bivšega višjega inšpektora Kotarja, ki je bil hud pijanček in kasneje tudi odpuščen iz vrst modrih zaradi slednjega.

Sodnica je izločila moje priče , ki so bile v avtu in vrjela večkrat disciplinsko kaznovanemu alkoholiku.

Pritožijo se samo ovce, ki ne vejo, da je sistem narejen in dodelan za lupljenje naroda.

Tu so izključeni naši Bavčarji, Janšati itd pri njih je vsaka pritožba uspešna.

Lp Ovca

Kako je sodišče obrazložilo svojo odločitev? Ker v tej tvoji zgodbi ni vse logično, saj se menda nisi strinjal in nisi podpisal. Kaj so policisti napisali v zapisnik, če se nisi strinjal in nisi podpisal? Vsako tvojo pritožbo so zavrnili? Obrazložitev zavrnitve? 

Se spomniš primera, ko se je sodnik delal slepega in ni videl na monitor provide, da je spustil kršitelja? Sodniki počnejo, kar želijo. 

Kaj mešaš politiko in to naše nabijanje o prometu? Piši in nabijaj o prometu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

a so dons res ene motoriste lovil po Kalu al so spet sam buče ... nekje sem zasledil ta podatek :huh:

Nimam pojma. Sem bil cel dan pri rumenemu in nisva poslušala poročil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Borutt pravi:

Kako je sodišče obrazložilo svojo odločitev? Ker v tej tvoji zgodbi ni vse logično, saj se menda nisi strinjal in nisi podpisal. Kaj so policisti napisali v zapisnik, če se nisi strinjal in nisi podpisal? Vsako tvojo pritožbo so zavrnili? Obrazložitev zavrnitve? 

Se spomniš primera, ko se je sodnik delal slepega in ni videl na monitor provide, da je spustil kršitelja? Sodniki počnejo, kar želijo. 

Kaj mešaš politiko in to naše nabijanje o prometu? Piši in nabijaj o prometu. 

Vse glede Kotarja si imel razloženo, poišči zapis in tudi zakaj so zavrnili pritožbo.

A ti moram jaz razlagat kaj piše na zapisniku, ko te dobijo pijanega, nisem ga podpisal  a sem vseno dobil odvzem in nobeden me ni peljal na strokovni pregled, pika.

Saj veš nisem policist! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Borutt pravi:

Indikator ni merilo in ga zakon o meroslovju ne omenja. Še vedno ne gre? 

Po tvoje: v zakonu o cestah bi napisali, da policist ob sumu, da je vozilo predolgo ali presiroko, izmeri dolžino s številom korakov. O tem izpolni zapisnik. Če ga kršitelj podpiše, se strinja z izmero. Če ga ne podpiše, policist odredi merjenje z merilnim instrumentom, metrom. Po tvoje bi bilo to "merjenje" s koraki regularno, ker zakon o meroslovju ne pozna merjenja s koraki, ki ga uzakonja zakon o cestah in je potemtakem cisto zakonito? Bodi resen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt ,lp:winkiss:

Primosio, vidim, da ti je dolgčas, kot nam.

Dopovedal mu ne boš nič, preverjeno neštetokrat.

Poklon pa za argumentirano postanje:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Primosio said:

Po tvoje: v zakonu o cestah bi napisali, da policist ob sumu, da je vozilo predolgo ali presiroko, izmeri dolžino s številom korakov. O tem izpolni zapisnik. Če ga kršitelj podpiše, se strinja z izmero. Če ga ne podpiše, policist odredi merjenje z merilnim instrumentom, metrom. Po tvoje bi bilo to "merjenje" s koraki regularno, ker zakon o meroslovju ne pozna merjenja s koraki, ki ga uzakonja zakon o cestah in je potemtakem cisto zakonito? Bodi resen.

No, ma to ni cist isto. Sori. Ste zakacli u ta drager tocno tako kot polcaji u red in varnost tik pred tablo za konc naselja. In ce mislis de bos polcaja zmagal, ga ne bos. Na konc se bo on smejal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kugelschreiber pravi:

No, ma to ni cist isto. Sori. Ste zakacli u ta drager tocno tako kot polcaji u red in varnost tik pred tablo za konc naselja. In ce mislis de bos polcaja zmagal, ga ne bos. Na konc se bo on smejal. 

Cisto isto je. Z vidika merjenja je indikator primerljiv s številom korakov, pravno gledano, se razume. Ampak da to razumeš, moraš biti pravnik.

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Borutt ,lp:winkiss:

Primosio, vidim, da ti je dolgčas, kot nam.

Dopovedal mu ne boš nič, preverjeno neštetokrat.

Poklon pa za argumentirano postanje:OK:

Ni mi dolgčas, persen je prijel, nisem več živčen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Primosio said:

Cisto isto je. Z vidika merjenja je indikator primerljiv s številom korakov, pravno gledano, se razume. Ampak da to razumeš, moraš biti pravnik.

Ja. Ampak so zelo tocni koraki. In ce mislis da so koraki napacno pokazali situacijo, imas vedno moznost it po meter. Zato....je debata res nepotrebna. Bol me zanima, kako utemeljijo meritev hitrosti motorista z radarsko pistolo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!