Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Policija ne piše zakonov in ne določa kazni za te zakone.

Preberi kaj piše, policija je tu da izloči čim več takih iz družbe/ceste/... nikoli pa se ne bo dalo izločiti vseh 100%, niti v bolj razvitih družbah kot je naša.

Odločajo pa se, ali bodo svoje naloge izpolnjevali tako, da bodo čakali na daljšem ravnem odseku ceste, po možnosti navzdol, ali pa bodo na res nevarnih odsekih, kjer je bilo zaradi previsoke hitrosti že več mrtvih.

Kje si jih pa ti nazadnje videl?

edit: napačno citiral

Popravljeno . Popravil yan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razen če štrajka, pol mu je pa vseeno ali delaš prekrške ali ne (preverjeno).

ko se gre za njegovo rit :BUA:

naj mu Turk da medaljo za hrabrost :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roko na srce mulc je zamoču,ampak,ali je res naredil tako sranje,da ga "neoboroženga" povoziš,kje so meje dobrega okusa,spoštovanja,pa saj je človek?Jaz še mačke nebi povozil.Totalen absurd,naša vlada,policija,vojska,pa saj smo isti kot afganistan,sirija,irak,iran,pakistan............Najbolj,da,se pobijemo,pokoljemo pa konc debate.Na kozlanje mi gre že politika,sedaj pa še to,KAM NAS TO PELJE :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu, ker po tvoje, bi policaj lohka tudi izvlekel pistolo in ga ustrelil v glavo....tko jo je pa mulc, za prekrsek katerega je storil, se dobro odnesu z zlomljeno hrbtenico, zdrobljenimi kolki in prsnim kosem...nimam besed nad takim razmisljanjem....obup

Sem že pisal v podobni temi,da povzamem SVINJARIJA,povozili so ga kot PSA,ali je to način?Ja je zamočil,ampak ali smo ljudje ali živali,dajte malo razmislit kam to pelje?! :BUA:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vzrok in posledica? Kaj je prej in kaj kasneje ?

Kako naj policist ve da pod čelado ni nikdo k je prej oropal pošto, pa mogoče še koga poškodoval ? ....

Vsak ima pravico bežat, ampak od pobega naprej si avtomatsko odgovoren za praktično vse.

no tolk neobveščeni pa tudi policisti niso ....

če je tako kot pa ti praviš potem ti pa noben ne garantira , da te ne bo ustrelil v tvojo nedolžno tintaro četudi mu boš lepo ustavil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sramota.. Kje so zdaj? Naj dajo ime policaja, naj se javi korenjak, ki je tako hrabro sledil velikemu zločincu in ga trajno zaznamoval!!

Stvari so že zdavnaj ušle izpod nadzora.. že leta in leta ni več zdrave pameti in takšno dejanje ni nič slabše od poskusa umora.. ČE SE BO ŠE TO DOVOLILO, BOMO ZELO ZELO KMALU PODOBNI AMERIČANOM!

Verjemite mojim besedam, ko bo tako daleč.. ne bo hotel več nihče od vas živiti v tej pokvarjeni skoruptirani nehvaležni republiki telebanov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa zanimivo, ko na moto forumu nekateri motoristi pišejo, kako si je fant to zaslužil in kako to ni prav, kako se to ne dela, po drugi strani pa lahko v drugih temah beremo, kako so se oni v svoji mladosti vozili z motorji, v vseh mogočih stanjih, skoraj vsak pa ima še kakšno zgodbico o tem kako je bežal policistom in se mu to še vedno zdi nekaj s čimer se lahko postavlja.

Zanima me, če bi fant bežal pred policisti v kolikor bi imeli malo bolj človeške kazni in pa če bi imel možnost pri 21 sploh narediti izpit za takšen motor v nekih normalnih okvirjih ne pa da ga dela/plača dvakrat.

Prav tako se mi zdi opravičevanje tega, kar je storil policist totalna bedarija, če sodimo po tem primeru vam lahko za prekršek neprižganih luči, za kazen s pendrekom razbije zobe al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sramota.. Kje so zdaj? Naj dajo ime policaja, naj se javi korenjak, ki je tako hrabro sledil velikemu zločincu in ga trajno zaznamoval!!

Stvari so že zdavnaj ušle izpod nadzora.. že leta in leta ni več zdrave pameti in takšno dejanje ni nič slabše od poskusa umora.. ČE SE BO ŠE TO DOVOLILO, BOMO ZELO ZELO KMALU PODOBNI AMERIČANOM!

Verjemite mojim besedam, ko bo tako daleč.. ne bo hotel več nihče od vas živiti v tej pokvarjeni skoruptirani nehvaležni republiki telebanov!

Ja dajmo ga linčat..... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že pisal v podobni temi,da povzamem SVINJARIJA,povozili so ga kot PSA,ali je to način?Ja je zamočil,ampak ali smo ljudje ali živali,dajte malo razmislit kam to pelje?! :BUA:

Idi se vozit s skuterjem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dajmo ga linčat..... :grim

ne bi me čudilo, če bi ta hrabri policaj bil malo starejši od pobiča...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idi se vozit s skuterjem....

Po tvojem je domneva ,da je motor ukradn ali pa poba brez ispita več vredno kot človceško življenje?Mislm,da so zate še rolke preveč!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tak primer je seveda kriv napihnjeni EGO polcaja!! Otroc morjo nekak spoznat kako deluje sistem. Najprej mulariji onemogočajo delat izpit potem jih pa še povozjo. Kdo od vas ni prezgodaj vozil mopeda....brez izpita .... čelade....tablice.... sevede takrat sistem ni bil tako mesarski. Ker kazni niso bile tako drastične nismo bežali na žive in mrtve. Pobrali so nam ventilčke in podobno in so nas čisto lepo vzgojili.

Maus zate je pa res totaln čudež da si sploh nastal, da si živ in de tvoj fotr že tvoje mame ni fental k ga je zih tud ke pa sm mal pihnla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Zanima me, če bi fant bežal pred policisti v kolikor bi imeli malo bolj človeške kazni in pa če bi imel možnost pri 21 sploh narediti izpit za takšen motor v nekih normalnih okvirjih ne pa da ga dela/plača dvakrat.

Prav tako se mi zdi opravičevanje tega, kar je storil policist totalna bedarija, če sodimo po tem primeru vam lahko za prekršek neprižganih luči, za kazen s pendrekom razbije zobe al kako?

Ja smo bežali pred policaji. Pa tudi po piskru smo jih dobili, če so nas ujeli.

A ni bistvo v tem, temveč v sistemu, ki je kljub direktni represiji najprej s strani policaja potem pa še doma od ta starih, bolj skrbel za ljudi kot današnji. Včasih so bile batine vzgojne, danes so sredstvo maščevanja in dokazovanja nadmoči.

Danes imamo sistem, ko vsakdo misli, da lahko počne kar hoče, po drugi strani pa je represija države nečloveška. Skupek prepotentnosti ljudi in prepotentnosti oblasti ne more dati drugega rezultata kot eno veliko sranje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tvojem je domneva ,da je motor ukradn ali pa poba brez ispita več vredno kot človceško življenje?Mislm,da so zate še rolke preveč!

Se opravičujem za napake me tipkovnica ni ubogala.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu, ker po tvoje, bi policaj lohka tudi izvlekel pistolo in ga ustrelil v glavo....tko jo je pa mulc, za prekrsek katerega je storil, se dobro odnesu z zlomljeno hrbtenico, zdrobljenimi kolki in prsnim kosem...nimam besed nad takim razmisljanjem....obup

Če mulc ne bi bežal, ga tud povozili ne bi.

Zakaj pa beži če je že tak frajer?

Seveda je narobe in skregano z logiko da ga policaj povozi, se nikoli nisem strinjal s tem jao...

Ampak naj tudi mulo pomisli na posledice, če drugega ne, bi se lahko sam skantal nekam ali pa še v koga

drugega. Kar je začel bo sedaj mogu še končat.

LAhko bi pa naš sistem deloval tudi drugače..

In ja, sem tudi jaz vozil brez izpita moped pa sem ustavu, dobu sem lepo kazen, policaj je šou pa še

domov z mano, kjer me je čakal foter pa še ena kazen...

Tud takrat mi ni kapnilo da bi bežal, mater sem bil glup ej, mar bi zbežal se razkantal, še ogrozil koga drugega

pol pa policijo tožu ker so me lovili... "nimam besed nad takim razmisljanjem....obup"

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... Maus zate je pa res totaln čudež da si sploh nastal, da si živ in de tvoj fotr že tvoje mame ni fental k ga je zih tud ke pa sm mal pihnla.

itak ... mene ni fotr niti mat zagovarjala, tako kot današnjo mladino ... nism upal fotru povedat, če sm kakšno ušpiču .. zdj pa bežijo pred policaji, ropajo banke in potem stečejo očiju in mamici jokcat, kok so grdi policaji, ker jih si jih sploh dovolijo ustavljat ... itak bi lahko vsem domov hodili in nas sploh ne bi na cesti ustavljali ... takoj ponaredim tablico ;) ..

fino fajn ...vsi drugi so krivi, kot npr. tisti, ki je peljal v nasprotno smer avtoceste .. pijan ... vse ostalo je krivo, samo to, da je bil mortus pijan ne ... cesta je kriva, signalizacija .. ej .. še dobro, da ga niso policaji ustavljali... bili bi krivi, ker se je zaradi straha pred policaji peljal v narobno smer ... trije mrtvi ... ja oni bodo na koncu krivi, ker so se paljali po cesti ... pa naj bi bili doma ...

mogoče bi fant potreboval pisto-dirkališče ... JAAAAAAAAA .. točno .. kriva je RS, ker ni zrihtala progo, da bi se ta ubogi fant nauču bolje peljat ... ne bi šu s scete, ker bi jim znau uidet ...

FAK no .. smo res zgubil vso orientacijo :?

Pejte mal v tujino in ne ustavit policaju ... ne na balkan, v civilizirano Evrpo .. al pa boh ne daj v Ameriko

ne da se mi več .... PIKA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mulc ne bi bežal, ga tud povozili ne bi.

in ker je bežal, ga je policaj pač povozil...

ko boš ločil kaj je prekršek in kaj kaznjivo dejanje in kaki so dovoljeni postopki represivnih organov v teh primerih, bova pa še kako rekla, do takrat "nimam besed nad takim razmisljanjem....obup"

in ti maus, ki si mel tok strogo in pravično vzgojo, sedaj kolenčkaš po ridah in se vsak dan fočkaš...me zanima tvoj komentar, če bi ga sploh še lahko napisal, da en policaj presodi, da ogrožaš druge pri svoji objestni vožnji in ti za enim ovinkom povprek postavi marico...je pač policaj presodu, da je ravnal prav, tko kot oni drugi, ko je pobeglega motorista pač povozu...

za ene so naši polcaji res premalo strogi...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po ridah že dolgo nisem kolenčkal pa tudi če bi, bi to delal na svojo odgovornost. Ko me je policaj ustavlju sem se ustavu. Če sem naredil prekršek sem vse svoje prekrške plačal .. za svoja dejanja prevzemam vso odgovornost in nisem noben angelček ... no ja .. kazni nisem plačal od leta 2005 ... priznam .. peljal sem 77 namesto 60 ...

stroga vzgoja ne pomeni, da sem kaj trpel v mladosti ;) ... še enkrat bi vse ponovil :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je nedopustno, da ga je policaj povozil (v primeru, da bi ga nalašč. Pa nekako dvomim v to...), ampak, če bi na znak ustavil, ne bi bilo nič. Dobro, pokasiral bi kazen. Ampak... če imaš jajca kršiti predpise, jih še imaj in požri posledice. Kolikokrat sem že napisal, vsaj približno se je treba držati predpisov, pa ni strahu. Osnova pa je opravljeno vozniško. Pa da ne bo kdo napisal, da Rossi ga tudi ni imel, pa je zmagoval na Grand prixih. Pista je eno, cesta drugo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ker je bežal, ga je policaj pač povozil...

in ti maus, ki si mel tok strogo in pravično vzgojo, sedaj kolenčkaš po ridah in se vsak dan fočkaš...me zanima tvoj komentar, če bi ga sploh še lahko napisal, da en policaj presodi, da ogrožaš druge pri svoji objestni vožnji in ti za enim ovinkom povprek postavi marico...je pač policaj presodu, da je ravnal prav, tko kot oni drugi, ko je pobeglega motorista pač povozu...

za ene so naši polcaji res premalo strogi...

ups .. pozabil sem ti odgovoriti ... jaz ne morem komentirati, kako presojajo drugi ... edino s svojim ravnanjem, lahko preprečim, da bi lahko policaj narobe presodu ... npr. če se v gostilni vedeš agresivno, se dereš, prevračaš mize, obstaja velika verjetnost, da te kakšen s kriglom po glavi ;) ... aha .. sem že mel postavljeno blokado na cesti, ker so v helihopterju presodili, da sem divjak in so me ustavili, če ne bi ustavil, me je 500 m nižje čakala blokada ceste (to sem zvedel, kasneje, ker mi je to povedal policaj) ... ker sem ustavil, ne vem, kaj bi bilo, če ne bi .. tudi nism probal bežati.

fočkam se na ridah, ker mi tako paše ... a si me videl kolenčkati ... NISI, ker na ridah nisem potehnil s kolenom že vsaj 5 let.

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma brez veze, moti me samo to, da zagovarjate policaje v tako drastičnih primerih, ko človek utrpi hude telesne poškodbe, ali celo smrt zaradi PREKRŠKA cestnih predpisov...

in ne odobravam pobege pred policaji, samo glede na to, da imam tri sinove stare od 9 pa do 25 let, malo zastopim razmišljanje mularije...strah, panika,...delajo svoje, še posebaj, če je kazen za vožnjo brez izpita odvzem motorja...fotrovga...in denarna kazen, da te kap...in osebno sem vsem trem zabičal, če bi prišlo do česa podobnega, da ne bežijo pred policijo, ker v naši državi je upravičeno človeka pohabiti, če ne celo ubiti za tak prekršek...bolš moj jermen na njihovih ritih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus...sori za kolenček, sem pač presodil, da kolenčkaš glede na prebrano v temi ride...

aja, pa da ne bo kdo narobe to zastopu, tut jest sem že probal s kolenom do tal...še ni ratal...pa bo...hehehe...

Popravljeno . Popravil mataur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ni ga povozu namerno no... Pač je bila nesreča, ki pa se ne bi zgodila če model ne bi bežal.

Jaka fora, dobi bi par evrov kazni pa še fotr bi ga okol kepe ene 2x ruknu... To ni nič v primerjavi kar si je prikuhal sedaj...

In če ga je policaj po nesreči zbil kakor je stvar tudi predstavljena je pač to nesreča. Še vedno pa trdim da je za vse kriv fant

ki je odreagiral narobe...

Ne zagovarjam policije, res pa je da če jih nisem drkal me tud oni niso... Imam z njimi čisto korekten odnos samo ta vikend so me 2x

ustavli (akcija enosledna vozila)...

Drugač bi blo če bi policaj gasa pa dejmo ga, ampak mislim da ni bilo tako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • JayDee
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!