Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Če bi slučajno polcaj povozu kakega sina od tata (recimo kakega Jurčka) ? Aja..tisti majo odvetnike....bi pol policije takoj zamenali...ampak to je zgolj domneva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom zaključu...zame je kriv policaj...ko je ugotovil, da ni več pogojev za varno zasledovanje, bi moral odnehati, popisati registersko in izvest ustrezen postopek...mulc pa bi moral odgovarjati za svoj prekršek z denarno kaznijo...to je pravilen postopek....vse kar se je naknadno dogodilo, je bilo prekoračitev pooblastil policaja...moje mnenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ni ga povozu namerno no... Pač je bila nesreča, ki pa se ne bi zgodila če model ne bi bežal.

Jaka fora, dobi bi par evrov kazni pa še fotr bi ga okol kepe ene 2x ruknu... To ni nič v primerjavi kar si je prikuhal sedaj...

In če ga je policaj po nesreči zbil kakor je stvar tudi predstavljena je pač to nesreča. Še vedno pa trdim da je za vse kriv fant

ki je odreagiral narobe...

Ne zagovarjam policije, res pa je da če jih nisem drkal me tud oni niso... Imam z njimi čisto korekten odnos samo ta vikend so me 2x

ustavli (akcija enosledna vozila)...

Drugač bi blo če bi policaj gasa pa dejmo ga, ampak mislim da ni bilo tako...

Moraš razumet, da kazen bo fant tako ali tako dobil...in četudi ga ne bi tako agresivno lovili, ga bi na koncu dobili. Le hrbtenica bi ostala cela. Kdor je pameten bo pomislil tudi na posledice svojih dejanj in ta prepotentnost mi gre počasi na živce, ker ne znajo drugega kot mulce lovit. Zorko, JJ in ostala banda pa se lepo zajebava in nas ima vse za norca.
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej jst pa ne morem zagovarjat ne enga ne druzga...

Samo vzrok in posledica sta se pa tukaj lepo pokazala.

Neumnost in prepotentnost AMPAK iz obeh strani. Poba je narajmal na napačnega policaja takrat...

Lahko da ga je par ur prej kdo pa lepo zajebaval in je bil ravno prave volje za lov...

Poba bi moral ustavit in se ne bi pogovarjali o tem, ker pa že ni bo moral sprejeti posledice svojih dejanj.

Policaj pa brez skrbi, bo tudi dobil svoje, v to ne dvomim... Se tuki že karte za linč prodajajo :)

Aja samo še to...

Policaj ni vedel zakaj poba ni ustavil...

Lahko bi bežal zaradi tega ker:

- je oropal pošto

- je brez izpita

- je ukradel motor

- ima atomsko bombo v kufru

- itd....

In za takim je treba it v akcijo. Registrska pomeni pol k***a če je nekdo motor ukradel in z njim kaj naredil...

Popravljeno . Popravil GregaSLO
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moraš razumet, da kazen bo fant tako ali tako dobil...in četudi ga ne bi tako agresivno lovili, ga bi na koncu dobili. Le hrbtenica bi ostala cela. Kdor je pameten bo pomislil tudi na posledice svojih dejanj in ta prepotentnost mi gre počasi na živce, ker ne znajo drugega kot mulce lovit. Zorko, JJ in ostala banda pa se lepo zajebava in nas ima vse za norca.

Že v eni drugi temi sem spraševal, pa še vedno nisem dobil odgovora. Na kakšen način policist identificira voznika, ki pobegne? Torej na kakšen način ga na koncu dobijo?

Tišanje JJ in Zorkotov v debato pa je samo pomanjkanje pametnih argumentov.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma brez veze, moti me samo to, da zagovarjate policaje v tako drastičnih primerih, ko človek utrpi hude telesne poškodbe, ali celo smrt zaradi PREKRŠKA cestnih predpisov...

in ne odobravam pobege pred policaji, samo glede na to, da imam tri sinove stare od 9 pa do 25 let, malo zastopim razmišljanje mularije...strah, panika,...delajo svoje, še posebaj, če je kazen za vožnjo brez izpita odvzem motorja...fotrovga...in denarna kazen, da te kap...in osebno sem vsem trem zabičal, če bi prišlo do česa podobnega, da ne bežijo pred policijo, ker v naši državi je upravičeno človeka pohabiti, če ne celo ubiti za tak prekršek...bolš moj jermen na njihovih ritih...

Če ne znaš brati, ne vem kako potem vzgajaš svoje otroke. Nihče ne zagovarja dejanja tega policista. In če ne vidiš razlike med tem, da nekdo ne nasprotuje pregonu kršiteljev in pa tem, da nekdo podpira nedopustno ravnanje posameznega policista pač lahko lepo rečem, da ne znaš brati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že v eni drugi temi sem spraševal, pa še vedno nisem dobil odgovora. Na kakšen način policist identificira voznika, ki pobegne? Torej na kakšen način ga na koncu dobijo?

Tišanje JJ in Zorkotov v debato pa je samo pomanjkanje pametnih argumentov.

riba smrdi pri glavi, ko bodo enkrat obrzdali politiko, ki si resnično lahko nekaznovano privošči marsikaj (polgej vse afere zadnjih 10 let), potem naj začnejo še prekrškarjem lomiti hrbtenice. Do takrat pa se s tem načinom pregona ne bom strinjal.
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ni ga povozu namerno no... Pač je bila nesreča, ki pa se ne bi zgodila če model ne bi bežal. ...

Ja pa kaj še! To ni bila nesreča. To je nesposobnost in neusposobljenost policaja za taka dejanja!

Nič ne bi rekel, če bi se mulo sam prevrnil ali sam zletel s ceste. To, da je policaj precenil svojo sposobnost in tako težko poškodoval že samoonesposobljenega fanta pa presega vse meje. Za to mora polno odgovarjati!

In da ne bo na to dodatnih modrovanj. Pregon da. A le v meri, ko se ne ogroža ostalih in le s strani posebej za pregon usposobljenih policajev.

Samo običajna usposobljenost poprečnega policista očitno ni dovolj za tako akcijo in to jim je treba dati jasno vedeti.

Ker še malo pa se bodo take štose šli kakšni mestni redarji ali privat policija. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kakšen način policist identificira voznika, ki pobegne? Torej na kakšen način ga na koncu dobijo?

Na isti način kot poštne in bančne roparje. Zakaj pa tam tako lepo izvedejo svoje akcije? Zakaj jih tam ni nihče fasal?

Ker se policaji tam bojijo za svoje usrane riti, od enega mulca pa ničesar groznega ne pričakujejo in se izživljajo.

In to je obenem odgovor na podtikanje, kaj naj bi lahko bežeči motorist prej zagrešil.

Koliko roparjev so policaji zrinili v graben ali povotili? Nobenega, nada, niente, zero, ničla!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma brez veze, moti me samo to, da zagovarjate policaje v tako drastičnih primerih, ko človek utrpi hude telesne poškodbe, ali celo smrt zaradi PREKRŠKA cestnih predpisov...

in ne odobravam pobege pred policaji, samo glede na to, da imam tri sinove stare od 9 pa do 25 let, malo zastopim razmišljanje mularije...strah, panika,...delajo svoje, še posebaj, če je kazen za vožnjo brez izpita odvzem motorja...fotrovga...in denarna kazen, da te kap...in osebno sem vsem trem zabičal, če bi prišlo do česa podobnega, da ne bežijo pred policijo, ker v naši državi je upravičeno človeka pohabiti, če ne celo ubiti za tak prekršek...bolš moj jermen na njihovih ritih...

Jaz pa ne razumem, da zagovarjate, da policisti ne smejo izvajati pregona. To pomeni sledeče: "Če bom tiščal do konca, policisti ne bodo smeli za mano!" Če se ustvari taka praksa potem nihče več ne bo ustavil, vsi bomo po gasu, sej nas ne smejo loviti...

Mislim da je pomembno jasno dati vsem prekrškarjem sledeči nauk: Če boš bežal, te bodo lovili, če se boš skantal, tvoj problem. Zato raje ustavi.

Sem tudi bral komentar očeta od mulca ki je bežal, Da mu je sin vzel motor, čeprav ni imel izpita in mu on tega ni dovolil. Očitno nekaj šepa pri vzgoji, kajne...

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na isti način kot poštne in bančne roparje. Zakaj pa tam tako lepo izvedejo svoje akcije? Zakaj jih tam ni nihče fasal?

Ker se policaji tam bojijo za svoje usrane riti, od enega mulca pa ničesar groznega ne pričakujejo in se izživljajo.

In to je obenem odgovor na podtikanje, kaj naj bi lahko bežeči motorist prej zagrešil.

Koliko roparjev so policaji zrinili v graben ali povotili? Nobenega, nada, niente, zero, ničla!!!

To ni res. So lovili una dva modela po primorski, eden policaj je celo fasal kroglo v nogo. So jih pač izsledili in zato tudi lovili. In prav je tako...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah se mi zdi da gre Simčiju na slabše-beri se je poboljšal... :smoke:

Poboljšaš?

Sori - popolnih stvari se ne da izboljšat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pingvini delajo asignacije preko poštnih nabiralnikov, izsiljujejo izvajalce in delavce ni nobenega ponosnega parazita, ki bi koga povozil, na primer na Mestnem trgu pred magistratom, za rešitev vsakodnevnih problemov.

Stresanje frustracij in zahojenosti iz tacenskih tečajev zaradi mulca, ki si ne zna še prešteti mozoljev pa je plemenito dejanje, službena dolžnost, skrb za red in mir, ko se vsi na cesti umikajo v jarke, da povorka z idijotoma v modrih srajcah ponosno, na račun osebnega imaginarnega zadovoljstva, parkira v koruzi pod cesto z ujetim državnim notranjim sovražnikom.

Delavnik-štrajk, brez odgovornosti se je tako končal s pomembnim plenom. Res se lahko počutimo bolje danes.

Tukaj je zanimivo prebrati komentarje. Ta narod se mi gnusi, toliko zarukanih trdoglavih imbecilov z nizkim egom ni nikjer na svetu, neka razumna presoja situacije in smiselno razmišljanje ne bo nikoli doseglo podalpskega pastirskega naroda. Izživljanje nad šibkimi in posledično obvezno klanjanje pred manipulatorji iz paradržave je že v dednem zapisu Slovencelna. :SS

http://24ur.com/novi...-motorista.html

Jaja, fotr pa ves racionalen in oh in sploh . ..tamau se je pa po mami zgledoval, al kaj?

Pa da ne bo pomote - ne privoščim tamalemu in grozno se mi zdi. Ampak - človek težko reče, da ni sam izzival ... In fotr - a mu je tamau motor ukradu? Je podal prijavo - proti tamalemu zaradi tatvine, proti sebi pa zaradi malomarnega starševstva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne znaš brati, ne vem kako potem vzgajaš svoje otroke. Nihče ne zagovarja dejanja tega policista. In če ne vidiš razlike med tem, da nekdo ne nasprotuje pregonu kršiteljev in pa tem, da nekdo podpira nedopustno ravnanje posameznega policista pač lahko lepo rečem, da ne znaš brati.

Toliko sem se že naučil brati, da znam razbrat tvoja stališča o policijski represiji...

se pač ne strinjava o tem, kje je meja policijskih pooblastil...

Jaz pa ne razumem, da zagovarjate, da policisti ne smejo izvajati pregona.

Ne zagovarjam, da se pregoni ne smejo izvajat...morajo se, ko pride do kriminalnih dejanj in ima policija dojavo o takem slučaju. Tudi pregon motoristov zaradi prekrškov, do meje, ko je to še varno za udeležence v pregonu. Ne pa po sistemu ko je jači...da se kdo ne obesi na to, kje je meja varnega pregona...sigurno ni odvisna od agresivnosti policaja, temveč od treznega razuma le tega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roko na srce mulc je zamoču,ampak,ali je res naredil tako sranje,da ga "neoboroženga" povoziš,kje so meje dobrega okusa,spoštovanja,pa saj je človek?Jaz še mačke nebi povozil.Totalen absurd,naša vlada,policija,vojska,pa saj smo isti kot afganistan,sirija,irak,iran,pakistan............Najbolj,da,se pobijemo,pokoljemo pa konc debate.Na kozlanje mi gre že politika,sedaj pa še to,KAM NAS TO PELJE :BUA:

Pizda , a se ti zdi ,da sta ga policista namenoma povozila? Malo dvomim. Pa ne zagovarjam tega - po mojem bi morali policisti maksimalno paziti na varnost preganjanca.

Ampak, ali se še komu tukaj zdi, da bi se mulc (in njegov oče) policistom samo smejala, če bi ti prišli k njim domov in rekli "nekdo je divjal z vašim motorjem" ... Nekaj mi pravi, da je kar velika možnost, da bi se potem vsi čudili "neee, mi smo doma, cel večer gledamo risanke in TV Dnevnik, motor je pa v garaži ves čas ... "

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo statistike!

Od desetih pobegov z mopedi ali motorji v Sloveniji je ugotovljeno, da je bilo:

- 6 oboroženih bančnih roparjev, med njimi trije morilci

- 2 oborožena terorista

- 1 posiljevalec - pedofil, ki je imel na spolovilu še dokazila (DNK žrtve)

- 1 prekrškar, ki se je ustrašil posledic svojega neumnega dejanja.

In kaj bi potem radi? Tazadnji je kolateralna škoda pri preprečitvi masovnih zločinov in logična posledica reagiranja varuhov reda in miru. Vsi to zaslužijo! Dobil je svoje, kar si je iskal mulc zagamani neubogljivi. Še domov bi bilo treba it sprefukat očeta, mater in zbincat pesa. Pa še sestro ali brata, če jih ima, da še njima ne bo prišlo kaj takega na pamet. Vsekakor pa pred sosedi in po možnosti sredi vasi, da bodo vsi vedeli kaj jih čaka pri neposlušnosti uradnih oseb. Če bi jaz mel uniformo in pendrek, bi vidli vraga....

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že pisal v podobni temi,da povzamem SVINJARIJA,povozili so ga kot PSA,ali je to način?Ja je zamočil,ampak ali smo ljudje ali živali,dajte malo razmislit kam to pelje?! :BUA:

Smo ljudje, ki vozimo z izpiti in po pravilih? Mulc očitno ne ... Kaj pa fotr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvari so že zdavnaj ušle izpod nadzora.. že leta in leta ni več zdrave pameti in takšno dejanje ni nič slabše od poskusa umora.. ČE SE BO ŠE TO DOVOLILO, BOMO ZELO ZELO KMALU PODOBNI AMERIČANOM!

Ko te tam policisti ustavljajo, daš roke na volan, edino okno odpreš lepo počaaaasi, pa spet roke na volan ... če skušaš stopiti iz avta, kmalu gledaš v cev "čaletove devetke" ... ameriške izvedbe seveda (in upaš, da bo vsaj Desert Eagle, da bi blo hitro konec, če se mu sproži po nesreči).

Pri nas se pa iz policajev vsi delajo norca, vozijo/mo brez izpitov, če je treba, divjajo/mo, če se nam zdi, pijani, če tako nanese. Ok, jaz zadnja leta malo manj. Se pa popolnoma zavedam takšne mentalitete - sem bil pred leti tudi sam čisto preveč "hojladri drajver".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če bi fant bežal pred policisti v kolikor bi imeli malo bolj človeške kazni in pa če bi imel možnost pri 21 sploh narediti izpit za takšen motor v nekih normalnih okvirjih ne pa da ga dela/plača dvakrat.

Človeške kazni? Nekaj denarja, v najhujšem primeru mu pač odvzamejo motor. To so zelo človeške kazni za vožnjo brez izpita s tako nevarno zadevo, kot je motocikel.

V nekih drugih časih bi ga prebičali ali sežgali na grmadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tak primer je seveda kriv napihnjeni EGO polcaja!! Otroc morjo nekak spoznat kako deluje sistem. Najprej mulariji onemogočajo delat izpit

Fak, mene tut totalno onemogočajo, ker ne smem kupit vojaškega helikopterja in naredit izpit zanj in se malo vozakat od Triglava do Pohorja pa nazaj ... mislim, tako rad bi pomahal Kanglerju iz zraka, pa sem sedaj v tem totalno onemogočen.

Dajte že nehat jokicat, pizda. Vse, kar lahko kdo naredi, je, da poskrbi, da njegovi mladiči ne bodo tako zelo fukjeni. Je pa problem, če so že starši butasti, to se pa strinjam ...

Kaj naj rečem - Darwin je verjetno res imel prav.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak, mene tut totalno onemogočajo, ker ne smem kupit vojaškega helikopterja in naredit izpit zanj in se malo vozakat od Triglava do Pohorja pa nazaj ... mislim, tako rad bi pomahal Kanglerju iz zraka, pa sem sedaj v tem totalno onemogočen.

Dajte že nehat jokicat, pizda. Vse, kar lahko kdo naredi, je, da poskrbi, da njegovi mladiči ne bodo tako zelo fukjeni. Je pa problem, če so že starši butasti, to se pa strinjam ...

Kaj naj rečem - Darwin je verjetno res imel prav.

kup civilnega, pa ga pomalaj u zeleno.

ma saj se večinoma strinjam s tabo, in res, precej krivde nosijo starši, ne glede na otorkovo starost.

Ampak, kateri straši? Tisti ki so otroku dovolili (ali pa tudi ne) brez izpita na cesto, ali tisti, ki so vzgojili prepotenten in oborožen obešalnik za uniformo?

Če mulc beži, jasno, ni najbolj pameten. Če ga policaj lvi, je, jasno, še manj pameten. Vozila imajo resgistrske tablice. sledljivost je enostavna. Lov popolnoma nepotreben.

Kar me pri zgodbi najbol žalosti je, da lahko en tepec zelo učinkovito očrni 1000 ljudi ki so z njim zgolj slučajno povezani.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kaj tu se vse prebere, ta s kockami, gorjacami, ce bi se kaj takega vsaj 1 % uresniclo, bi blo pa ... Sam ta s tem fantom, ki ga je moder povozu, in se na polju ... pa cakaj, ce si sumljiv te zarad tega hocjo unicit, ubit ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...................

Kar me pri zgodbi najbol žalosti je, da lahko en tepec zelo učinkovito očrni 1000 ljudi ki so z njim zgolj slučajno povezani.

Odlična in tehtna pripomba. Včasih smo rekli:"Imam svoje mnenje, a se z njim ne strinjam!" Če hočeš upravičiti (ne opravičiti) svoje dejanje, je potrebno absolutno napihniti vzrok, ker le tako zagovarjaš posledico svojega dejanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo statistike!

Od desetih pobegov z mopedi ali motorji v Sloveniji je ugotovljeno, da je bilo:

- ... bla, bla, bla, bla...

Ohoooo. kdo se oglaša.

A se nisi ravno ti od tal odbijal kot ping pong žogica, ko sem pred leti napisal, da je tisti pob, ki se je sam ubil, ko se je v škarpo zaletel, marica je bila pa še ohohoooo zadaj, sam kriv svoje nesreče?!

Si malo ploščo zamenjal? In od kje ti ta slavna statistika o samo 10 pobegov?

Bager tudi voziš ali samo nakladaš?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!