Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Pizda , a se ti zdi ,da sta ga policista namenoma povozila? Malo dvomim. Pa ne zagovarjam tega - po mojem bi morali policisti maksimalno paziti na varnost preganjanca.

... "

Kaj je razlika med namenoma in zaradi nesposobnosti izvajati tak pregon?

Kot sem napisal, če bi se to zgodilo na cesti, bi še nekako prebavil, tako pa ne!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda , a se ti zdi ,da sta ga policista namenoma povozila? Malo dvomim. Pa ne zagovarjam tega - po mojem bi morali policisti maksimalno paziti na varnost preganjanca.

Ampak, ali se še komu tukaj zdi, da bi se mulc (in njegov oče) policistom samo smejala, če bi ti prišli k njim domov in rekli "nekdo je divjal z vašim motorjem" ... Nekaj mi pravi, da je kar velika možnost, da bi se potem vsi čudili "neee, mi smo doma, cel večer gledamo risanke in TV Dnevnik, motor je pa v garaži ves čas ... "

Ja,zdi se mi.Če so ga že lovili,se to počne tudi varno,da ne ogroža sebe,pobeglega,konec koncev pa tudi drugih udeležencev v prometu,se ti ne zdi?Preko trupel zaradi prekrška NI NAČIN :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ni ga povozu namerno no... Pač je bila nesreča, ki pa se ne bi zgodila če model ne bi bežal.

Jaka fora, dobi bi par evrov kazni pa še fotr bi ga okol kepe ene 2x ruknu... To ni nič v primerjavi kar si je prikuhal sedaj...

In če ga je policaj po nesreči zbil kakor je stvar tudi predstavljena je pač to nesreča. Še vedno pa trdim da je za vse kriv fant

ki je odreagiral narobe...

Ne zagovarjam policije, res pa je da če jih nisem drkal me tud oni niso... Imam z njimi čisto korekten odnos samo ta vikend so me 2x

ustavli (akcija enosledna vozila)...

Drugač bi blo če bi policaj gasa pa dejmo ga, ampak mislim da ni bilo tako...

baje ga je povozi na travniku...tam varuh zakonov po zakonu nima kaj delati ker je v večini primerov privat zemljišče pa še pod en zakon-predpis spada : "vožnja izven urejenih cest in poti z motornimi vozili je prepovedana" - sej to itak že veste ...

no če navežem na to je bil policaj v prekršku in ga je v prekršku tudi povozil...

policisti naj bi bili izurjeni v potrebnih postopkih onemogočanja delikventnih osebkov z uporabo vseh njim dovoljenih sredstev in strokovnih prijemov .. no to zgleda za policaje ne velja ...in kako ga lahko povozi "po nesreči"???? ta isti policaj naj bi pa ja obvladal vozila in izračun zavorne poti ??? ah ne sej vem se motim ...

nikjer v nobenem zakonu pa ne piše , da ima policaj pravico pohabiti državljana zaradi česarkoli , če ga le ta osebek ne ogroža ali ne ogroža drugih državljanov...po mulčevem padcu je mulc ogrožal lahko peš edino murenčke pa kobilce ...ti pa ne štejejo pod državljane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preiskava bo..bomo videli, kaj se bo izcimilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje ga je povozi na travniku...tam varuh zakonov po zakonu nima kaj delati ker je v večini primerov privat zemljišče pa še pod en zakon-predpis spada : "vožnja izven urejenih cest in poti z motornimi vozili je prepovedana" - sej to itak že veste ...

no če navežem na to je bil policaj v prekršku in ga je v prekršku tudi povozil...

A potem so vsi prekrškarji in kriminalci varni takoj ko stopijo dol s ceste ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policisti naj bi bili izurjeni v potrebnih postopkih onemogočanja delikventnih osebkov z uporabo vseh njim dovoljenih sredstev in strokovnih prijemov .. no to zgleda za policaje ne velja ...in kako ga lahko povozi "po nesreči"???? ta isti policaj naj bi pa ja obvladal vozila in izračun zavorne poti ??? ah ne sej vem se motim ...

Vsi ki imamo izpit smo izurjeni za vožnjo in glej ga zlomka še vedno na cesti prihaja do nesreč. Po tvoji logiki že davno ne bi bilo več nobenih nesreč, ne v prometu, ne v letalstvu, .........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo statistike!

Od desetih pobegov z mopedi ali motorji v Sloveniji je ugotovljeno, da je bilo:

- 6 oboroženih bančnih roparjev, med njimi trije morilci

- 2 oborožena terorista

- 1 posiljevalec - pedofil, ki je imel na spolovilu še dokazila (DNK žrtve)

- 1 prekrškar, ki se je ustrašil posledic svojega neumnega dejanja.

In kaj bi potem radi? Tazadnji je kolateralna škoda pri preprečitvi masovnih zločinov in logična posledica reagiranja varuhov reda in miru. Vsi to zaslužijo! Dobil je svoje, kar si je iskal mulc zagamani neubogljivi. Še domov bi bilo treba it sprefukat očeta, mater in zbincat pesa. Pa še sestro ali brata, če jih ima, da še njima ne bo prišlo kaj takega na pamet. Vsekakor pa pred sosedi in po možnosti sredi vasi, da bodo vsi vedeli kaj jih čaka pri neposlušnosti uradnih oseb. Če bi jaz mel uniformo in pendrek, bi vidli vraga....

Po teli statistiki so skoraj vsi teroristi, morilci itd v SLO. spizdili policajem z mopedom. Obstaja tud verjetnost, da se je Osama bin Laden vozu z mopedom po Sloveniji, a je zmeraj spizdil čez gmajno in ga noben ni prepoznal zaradi čelade. Če spizdiš z motorjem imaš torej samo 10% možnosti da si normalen človek ali pa si mogoče kaj od zgoraj naštetega pa tega še ne veš. Tko da tale statistika pomoje drži samo v primeru, da so policaji bili obveščeni, da je nekdo, ki je storil KD pobegnil s prizorišča z mopedom in so ga nato sledili/lovili, ne pa da so naključni bežači bili vse to. To pa verjamem da je taka statistika. Če pa je moj sarkazem detektor v tem primeru zatajil, pa se opravičujem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohoooo. kdo se oglaša.

......................

Bager tudi voziš ali samo nakladaš?!

Bager tudi vozim. Statistika je pa samo za zadnjih 10 primerov v zadnjem mesecu, ki se tudi do cifre 100 (skoraj celoletnen izračun intervencij) ne spremeni. Edino pri posiljevalcih gre v škodo pedofilov...

Za onega poba za katerim je marica vozila pa je dokazano, da je šel domov delat delal samomor in so ga fantje hoteli preprečit. Žal jim ni uspelo, ker si je premislil in ga naredil v zid.

Če imaš točne podatke ne rabiš nakladat.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj boste rekli da so vsi pobegi zabelezeni ? obstaja kje ta seznam, al samo statistika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso. :)

in stavim da ga je povozil nenamerno. to bi se lahko zgodilo vsakemu vrocekrvnezu, njemu v skodo je samo to, da je policaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj boste rekli da so vsi pobegi zabelezeni ? obstaja kje ta seznam, al samo statistika

Nena ga serji. Vsi pobegi so kvalitetno ustavljeni, saj drugače bi bila statistika nepopolna. Uspešnih pobegov ni, ker bi kazili splošno sliko.

Sem tudi slišal za rezultat štrajka. Lahko bodo izbirali med višjo plačo ali neko "licenco 007"!? Celo špekulira se, da se bo na tak način privarčevalo. Padla pa je tudi obljuba, da bodo izpad prihodkov državi v času štrajka spravli not v 14 dneh in se tudi strinjajo z obvezo povečanja mandatnih kazni po sedanji tarifi za 25 % mesečno od lanskoletnega povprečja. Ma kdo kako nalepko "vozim po predpisih" za na čelado spredaj in zadaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo kako nalepko "vozim po predpisih" za na čelado spredaj in zadaj?

Jst mam sam stranske pa za motor za vetrobransko šipco...

Popravljeno . Popravil GregaSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo statistike!

Od desetih pobegov z mopedi ali motorji v Sloveniji je ugotovljeno, da je bilo:

- 6 oboroženih bančnih roparjev, med njimi trije morilci

- 2 oborožena terorista

- 1 posiljevalec - pedofil, ki je imel na spolovilu še dokazila (DNK žrtve)

- 1 prekrškar, ki se je ustrašil posledic svojega neumnega dejanja.

In kaj bi potem radi? Tazadnji je kolateralna škoda pri preprečitvi masovnih zločinov in logična posledica reagiranja varuhov reda in miru. Vsi to zaslužijo! Dobil je svoje, kar si je iskal mulc zagamani neubogljivi. Še domov bi bilo treba it sprefukat očeta, mater in zbincat pesa. Pa še sestro ali brata, če jih ima, da še njima ne bo prišlo kaj takega na pamet. Vsekakor pa pred sosedi in po možnosti sredi vasi, da bodo vsi vedeli kaj jih čaka pri neposlušnosti uradnih oseb. Če bi jaz mel uniformo in pendrek, bi vidli vraga....

Bager tudi vozim. Statistika je pa samo za zadnjih 10 primerov v zadnjem mesecu, ki se tudi do cifre 100 (skoraj celoletnen izračun intervencij) ne spremeni. Edino pri posiljevalcih gre v škodo pedofilov...

Za onega poba za katerim je marica vozila pa je dokazano, da je šel domov delat delal samomor in so ga fantje hoteli preprečit. Žal jim ni uspelo, ker si je premislil in ga naredil v zid.

Če imaš točne podatke ne rabiš nakladat.

:grim

Nena ga serji. Vsi pobegi so kvalitetno ustavljeni, saj drugače bi bila statistika nepopolna. Uspešnih pobegov ni, ker bi kazili splošno sliko.

Sem tudi slišal za rezultat štrajka. Lahko bodo izbirali med višjo plačo ali neko "licenco 007"!? Celo špekulira se, da se bo na tak način privarčevalo. Padla pa je tudi obljuba, da bodo izpad prihodkov državi v času štrajka spravli not v 14 dneh in se tudi strinjajo z obvezo povečanja mandatnih kazni po sedanji tarifi za 25 % mesečno od lanskoletnega povprečja. Ma kdo kako nalepko "vozim po predpisih" za na čelado spredaj in zadaj?

:lol1:

Kdor pa v teh objavah ni sposoben prepoznati ironije in sarkazma, pa naj se kuj vrže pod kakšno marico... :slap:

Ni mi jasno, zakaj se policaji sploh ukvarjajo z ustavljanjem motoristov? Imajo pištole pa lahko vsakega malo preventivno ustrelijo - glede na to, da si vsi zakrivamo obraz s čeladami, smo skoraj zagotovo roparji, posiljavalci in/ali morilci... Če pa ima kateri pod čelado še 'roparsko masko' (znano tudi kot 'podkapa'), pa dvoma sploh ni več.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ker je bežal, ga je policaj pač povozil...

ko boš ločil kaj je prekršek in kaj kaznjivo dejanje in kaki so dovoljeni postopki represivnih organov v teh primerih, bova pa še kako rekla, do takrat "nimam besed nad takim razmisljanjem....obup"

A je ogrožanje soudeležencev v prometu prekršek ali kaznivo dejanje?

in ti maus sedaj kolenčkaš po ridah

A to dela? Takoj naj ga najbližja jumferca našeška!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant je nedvomno ravnal v nasprotju z zakonom. Taki mečejo slabo luč na vse motoriste. Lepo bi bilo, da mediji za nekoga ki nima niti izpita ne naslavljajo z motorist. Niti nekoga ki vozi skuter ali moped.

Tisti, ki pa ste mnenja da je ravnanje policije v takem slučaju primerno ste pa milo rečeno fuknjeni.

Bi bilo pa lepo videti uvedbo tovrstne metode pri pregonu raznoraznih uspešnih politikov, menedžerjev in ostalih resničnih kriminalcov po širnem Slovenistanu.

Adijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Kdor pa v teh objavah ni sposoben prepoznati ironije in sarkazma, pa naj se kuj vrže pod kakšno marico... :slap:

Ni mi jasno, zakaj se policaji sploh ukvarjajo z ustavljanjem motoristov? Imajo pištole pa lahko vsakega malo preventivno ustrelijo - glede na to, da si vsi zakrivamo obraz s čeladami, smo skoraj zagotovo roparji, posiljavalci in/ali morilci... Če pa ima kateri pod čelado še 'roparsko masko' (znano tudi kot 'podkapa'), pa dvoma sploh ni več.

D.

že če greš čez rdečo, ga je treba ubit in ne da celo beži... takrat pa bazuko in amen :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

riba smrdi pri glavi, ko bodo enkrat obrzdali politiko, ki si resnično lahko nekaznovano privošči marsikaj (polgej vse afere zadnjih 10 let), potem naj začnejo še prekrškarjem lomiti hrbtenice. Do takrat pa se s tem načinom pregona ne bom strinjal.

Ja, valda, najlažje je rečt "Ko bodo vse ostale barabe polovili, potem pa lahko tudi mene ... " in potem vsak to reče .. in smo tam, kjer smo ...

Skos s prstom na druge kazat in govorit "k unmu pejte, un je še večja baraba od mene ".

Dajte se no že mal zbrihtat enkrat, jebenti.

Tudi pregon motoristov zaradi prekrškov, do meje, ko je to še varno za udeležence v pregonu.

Pa saj veš, da smo motoristi najbolj ranljivi. To pomeni, da praktično nikoli nikjer nikogar ne bodo smeli preganjati, ker bo takoj lahko jamral, da ga ogrožajo, saj je motocikel izjemno nestabilno vozno sredstvo in če voznika zagrabi panika in po nesreči malo preveč bremzo stisne, ko mu sirena za ritjo zatuli, že lahko pade na nos ...

Lep pozdrav,

Darwin

pa cakaj, ce si sumljiv te zarad tega hocjo unicit, ubit ?

Valda, policaj se je zjutraj zbudil in si v ogledalo rekel :" Danes bom pa enga fental, povozil ga bom, kretena ... "

Jeba, a?

Kaj je razlika med namenoma in zaradi nesposobnosti izvajati tak pregon?

Orjaška je.

Namen je ena najtežje dokazljivih reči v svetu pravnih znanosti.

Ja,zdi se mi.Če so ga že lovili,se to počne tudi varno,da ne ogroža sebe,pobeglega,konec koncev pa tudi drugih udeležencev v prometu,se ti ne zdi?Preko trupel zaradi prekrška NI NAČIN :grim

Ja najboljš da se policiste umakne s cest in se uvede hotline 1133 da se bodo storilci sami prijavljali ... pol pa še en lep hotel, klimatiziran, da bodo prihajali tja in oddajali svoje izjave o tem, kar so vse storili. Na koncu pa jim bo na šalterju gospa izročila denar, pač v skladu s tarifami cenika za storjene prekrške.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje ga je povozi na travniku...tam varuh zakonov po zakonu nima kaj delati ker je v večini primerov privat zemljišče pa še pod en zakon-predpis spada : "vožnja izven urejenih cest in poti z motornimi vozili je prepovedana" - sej to itak že veste ...

no če navežem na to je bil policaj v prekršku in ga je v prekršku tudi povozil...

Razen, če so pač med pregonom vsi zleteli s ceste in je policijski avto po totalni nesreči ruknil v motorista ... saj veste, vse je možno ...

Nihče od nas tu pa ni bil zraven, da bi vedel, kako se je zgodilo, a ne?

Mogoče je pa policaj celo preprečil, da bi se fant sam "ubil" z motorjem? Je na to možnost kdo pomislil?

Ni mi jasno, zakaj se policaji sploh ukvarjajo z ustavljanjem motoristov? Imajo pištole pa lahko vsakega malo preventivno ustrelijo - glede na to, da si vsi zakrivamo obraz s čeladami, smo skoraj zagotovo roparji, posiljavalci in/ali morilci... Če pa ima kateri pod čelado še 'roparsko masko' (znano tudi kot 'podkapa'), pa dvoma sploh ni več.

Jaz bi včasih streljal že za tipkarske napake. :-)

Fant je nedvomno ravnal v nasprotju z zakonom. Taki mečejo slabo luč na vse motoriste. Lepo bi bilo, da mediji za nekoga ki nima niti izpita ne naslavljajo z motorist. Niti nekoga ki vozi skuter ali moped.

Tisti, ki pa ste mnenja da je ravnanje policije v takem slučaju primerno ste pa milo rečeno fuknjeni.

Jebala te luč in jebalo te to, kdo je in kdo ni motorist (četudi vozi motor in nima izpita).

Naprej si pa misli sam, meni se ne da več z bumbarji ukvarjat ...

Pa saj veš, da smo motoristi najbolj ranljivi. To pomeni, da praktično nikoli nikjer nikogar ne bodo smeli preganjati, ker bo takoj lahko jamral, da ga ogrožajo, saj je motocikel izjemno nestabilno vozno sredstvo in če voznika zagrabi panika in po nesreči malo preveč bremzo stisne, ko mu sirena za ritjo zatuli, že lahko pade na nos ...

Fak, stari, prva objava danes v tej temi, ki mi je všeč. Car si, ejga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi včasih streljal že za tipkarske napake. :-)

Staaari, pa ti si idealn za policaja!

D:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, valda, najlažje je rečt "Ko bodo vse ostale barabe polovili, potem pa lahko tudi mene ... " in potem vsak to reče .. in smo tam, kjer smo ...

Skos s prstom na druge kazat in govorit "k unmu pejte, un je še večja baraba od mene ".

Dajte se no že mal zbrihtat enkrat, jebenti.

Ah nehaj že cmerit enkrat, ti si jo plačal, js jo tut, če komu uspe pobegnit ni panike in ni potrebe po tem da ga povoziš. Zakrivat si oči pred tem kar se pa res dogaja, ko ti oblast in njihovi lakaji v faco gledajo in nas zajebavajo, je pa tut žalostno. Js bi ploskal smrkcu če povozi Černigoja al pa Zidarja, nikakor pa ne bom v tem primeru prenapihnjenega smrkca, ki je počel vse, sam kar je treba ne.

Fak, stari, prva objava danes v tej temi, ki mi je všeč. Car si, ejga!

Sam da ti nau pršlo :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoraj pri vsakem postu se moras nasmejat :D Glede pobegov pa slisim veckrat, sam niso tako koncani, da bi ga preganjani povozil, tak da je imel sreco, da ga moder ni dohitel

skoraj pri vsakem postu se moras nasmejat :D Glede pobegov pa slisim veckrat, sam niso tako koncani, da bi ga preganjani povozil, tak da je imel sreco, da ga moder ni dohitel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!