Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

js sm vedu, da je hilton kriu ... če bi mu on začel bejžat, potem ta policaj, ne bi ubogega fanta ustavljal :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi se kr kregajte, "pridelek" na njivi in škodo na avtu boste vseeno plačali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka da zaklučmo z našo šizofreno Wanesko!!

Njeno stališče da kaj takega nobenmu ne privošči ampak kar je prav je prav!!

In prav je tisto kar počnejo polcaji ker tako piše v zakonih. :slap: :slap:

Stara pa ti veš kaj vse piše v zakonih??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej, očitno drugač kot žaljiv bit itaq ne znaš.

sem v zadnjem tadaljšem postu lepo opisala svoje mnenje.

ti pa očitno itaq pašeš pod grupo unih, k bi najraj vidl, da bi se motoristom vsi, s policaji in zakonom na čelu umikal, in še vsakemu motoristu podaril tablco, ki se da avtomatsko dvignt, da se je ne da prebrat, lovit te pa itaq ne smejo, da slučajn ne padeš pr 200 na uro..

dj no, mal razmisl. če ste motoristi res tok superiorna bitja, da je treba za vse neumnosti, ki jih nekateri počnejo po cesti, krivit druge, mi je žal, da na motorju izgledam enako kot vi.

zdj se pa odmikam iz te debate, ker je očitno miselnost in komunikacija na enakem nivoju. pametnejšem od vseh navadnih najbrž.

pa da bom vsaj napisala enako kot večina tukaj..

bogi revež brez izpita res se mu je zgodila največja krivica na svetu, ker je šel policaj za njim, pa ga ni izpustil, naj beži.. kako krivično, a ne.

vem vec kakor ti. in ne rabim ti obrazlozit....

fant je ze enih 30 metrov pes se bezal.....

in ta doticni policist je mene tudi tisti dan ustavil.. kaksno urco prej

da ti obrazlozim.... peljal sem se v kolonih 5 avtomobilov in se je mimogrede odlocil da bo mene ustavil.....

po naklucju.. :grim

in kako da nisi zbežal?

tega nisem rekel :closedeyes:

hilton, tebi je blo namenjeno samo 'kako da nisi zbežal'

ostalo je bilo namenjeno robertjur - u

Skratka da zaklučmo z našo šizofreno Wanesko!!

Njeno stališče da kaj takega nobenmu ne privošči ampak kar je prav je prav!!

In prav je tisto kar počnejo polcaji ker tako piše v zakonih. :slap: :slap:

Stara pa ti veš kaj vse piše v zakonih??? :hmm:

lej, očitno drugač kot žaljiv bit itaq ne znaš.

sem v zadnjem tadaljšem postu lepo opisala svoje mnenje.

ti pa očitno itaq pašeš pod grupo unih, k bi najraj vidl, da bi se motoristom vsi, s policaji in zakonom na čelu umikal, in še vsakemu motoristu podaril tablco, ki se da avtomatsko dvignt, da se je ne da prebrat, lovit te pa itaq ne smejo, da slučajn ne padeš pr 200 na uro..

dj no, mal razmisl. če ste motoristi res tok superiorna bitja, da je treba za vse neumnosti, ki jih nekateri počnejo po cesti, krivit druge, mi je žal, da na motorju izgledam enako kot vi.

zdj se pa odmikam iz te debate, ker je očitno miselnost in komunikacija na enakem nivoju. pametnejšem od vseh navadnih najbrž.

pa da bom vsaj napisala enako kot večina tukaj..

bogi revež brez izpita res se mu je zgodila največja krivica na svetu, ker je šel policaj za njim, pa ga ni izpustil, naj beži.. kako krivično, a ne.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej, očitno drugač kot žaljiv bit itaq ne znaš.

sem v zadnjem tadaljšem postu lepo opisala svoje mnenje.

ti pa očitno itaq pašeš pod grupo unih, k bi najraj vidl, da bi se motoristom vsi, s policaji in zakonom na čelu umikal, in še vsakemu motoristu podaril tablco, ki se da avtomatsko dvignt, da se je ne da prebrat, lovit te pa itaq ne smejo, da slučajn ne padeš pr 200 na uro..

dj no, mal razmisl. če ste motoristi res tok superiorna bitja, da je treba za vse neumnosti, ki jih nekateri počnejo po cesti, krivit druge, mi je žal, da na motorju izgledam enako kot vi.

zdj se pa odmikam iz te debate, ker je očitno miselnost in komunikacija na enakem nivoju. pametnejšem od vseh navadnih najbrž.

pa da bom vsaj napisala enako kot večina tukaj..

bogi revež brez izpita res se mu je zgodila največja krivica na svetu, ker je šel policaj za njim, pa ga ni izpustil, naj beži.. kako krivično, a ne.

in kako da nisi zbežal?

tega nisem rekel :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam samo eno splosno vprasanje. Kako lahko policist sankcionira udelezenca v prometu, ce ta ne ustavi? Oziroma kako ga lahko brez pregona identificira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok vas je "luštno" :yawn: brati, nekateri komaj čakate na takole temo, da se lahko zjokcate kaj je po vašem prav in kaj ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bi VI MOTOSVET forum rabl kak 'mamasvet', da bi vas naučil nekih osnov družbe.

če 'motosvet' pomeni:

''jaz si lahko dovolim vse, če se mi kej zgodi, sploh če je po moji krivdi, so vedno krivi drugi (beri: policija, vozniki avtomobilov, kolesarji asfalt, itd), jaz pa nikol'',

potem niti 1 sekundo več nočem bit 'motosvet'. ker tako visokih egocentrikov pa res ne srečaš nikjer drugje. pa so mi določeni, ki so tudi na motosvetu, ne boš verjel, to povedali (da je tu veliko osebkov mišljenja ''svet je moj'' ali celo ''svet sem jaz'', pa nisem verjela, dokler nisem vidla.

res ne bi škodil en mamasvet tlele...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wanesska očitno si samo ti na tem forumu iz stroke pa nihče drug. (si morda študirala teologijo?:) :) in sklepam, da si popolna oseba in mama. verjetno pri svojih 21 letih nisi nikoli ničesar naredila narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok vas je "luštno" :yawn: brati, nekateri komaj čakate na takole temo, da se lahko zjokcate kaj je po vašem prav in kaj ne!

včasih paše.. ;):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam samo eno splosno vprasanje. Kako lahko policist sankcionira udelezenca v prometu, ce ta ne ustavi? Oziroma kako ga lahko brez pregona identificira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bi VI MOTOSVET forum rabl kak 'mamasvet', da bi vas naučil nekih osnov družbe.

če 'motosvet' pomeni:

''jaz si lahko dovolim vse, če se mi kej zgodi, sploh če je po moji krivdi, so vedno krivi drugi (beri: policija, vozniki avtomobilov, kolesarji asfalt, itd), jaz pa nikol'',

potem niti 1 sekundo več nočem bit 'motosvet'. ker tako visokih egocentrikov pa res ne srečaš nikjer drugje. pa so mi določeni, ki so tudi na motosvetu, ne boš verjel, to povedali (da je tu veliko osebkov mišljenja ''svet je moj'' ali celo ''svet sem jaz'', pa nisem verjela, dokler nisem vidla.

res ne bi škodil en mamasvet tlele...

A to leti na J.B.? :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wanesska očitno si samo ti na tem forumu iz stroke pa nihče drug. (si morda študirala teologijo? :) :) in sklepam, da si popolna oseba in mama. verjetno pri svojih 21 letih nisi nikoli ničesar naredila narobe.

popolnih mam ni..

marsikaj sem naredila narobe, pa ne sam to, tut krivine sem se velikrat spravla hvatat, ne boš verjela. če so me pa pri tem ujeli, sem pa vsaj PREVZELA ODGOVORNOST IN PRIZNALA SVOJO KRIVDO.

ne, nisem študirala teologije. ne vem, kje si našla povezavo..

A to leti na J.B.? :smoke:

ne bi rekla......

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam samo eno splosno vprasanje. Kako lahko policist sankcionira udelezenca v prometu, ce ta ne ustavi? Oziroma kako ga lahko brez pregona identificira?

Ammm dobro vprašanje? Si mogoče kdaj slišal za registrsko tablico? Predvidevam da policist lahko preveri ali je tablica/motor ukradena. V kolikor kraje ni, se lahko zglasi pri lastniku doma in napiše mastno kazen, v kolikor si pa na vsak način želi ustaviti motorista, potem bi morali biti sposobni organizirati cestno blokado, ne pa preganjati osebo do smrti... Pa kje ti živiš?

Wanesska svet je večji in širši kot je v tvoji glavi. Ali si sama policajka ali pa je tvoj mož. Niti ni pomembno. Žalostno je da obstajajo motoristi ki ne obsojajo takega živalskega pregona. O tem kako ti hrabro Prevzameš odgovornost in Priznaš krivdo ne dvomim. Poskusi razumeti da nismo vsi isti in da se je pač fant ustrašil. Mogoče ker je predvidena kazen 500 evrov njegov fotr ima pa 700 evrov plače? Nevem zakaj pač tako se je odločil. Glede na to da motocikel ni ukraden in da v tistem času ni bilo nekih ropov, posilstev, požigov storjenih s strani motorista predvidevam da bi lahko stvar rešili malce bolj umirjeno... Če tega ne moreš priznati potem si ne zaslužiš da ti kdorkoli reče MOTORIST!!!!!!

LP

PA brez zamere!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neglede na vse kar se je zgodilo, meče ta primer slabo luč na vse voznike dvokolesnih vozil brez pogona mišic. Naj bo skuter, ali SS strela; kot tudi "nedeljski" vozniki, nas "javnost" prepozna kot hordo divjakov ki ne spoštujejo nobenih pravil. Naša "dolžnost" je, da jih "kao motoriste" ne pomilujemo preveč. Ni mi všeč kaj se je zgodilo v konkretnem primeru, samo če ni izpita, za mene ni motorist, ampak samo nekdo, ki nas hoče posnemati.

Največ bi dosegli, če nas javnost začenja prepoznavati, kot mopedist ali motorist. Pri tem bi največ dosegli tudi novinarji, ki bi kao "motorista" z navadno 50ccm "mašino" kvalificirali kot mopedista.

Vsi vemo, da je z izpitom za avto avtomatsko dodeljena tudi kategorija za moped.

Pred nekaj leti (40+) sem šel kot "kao" motorist z "izkušnjami na skuterju 50ccm" delat izpit za ta pravi motor. Prvi hladni tuš sem doživel na poligonu, ko, mi je instruktor rekel, da znam držati ravnotežje.

Po nekaj urah vožnje in po odkritem pogovoru z inštruktorjem sem videl, da je motoriranje popolnoma nov svet, ki si ga želim spoznati.

Priznam, da sem se takrat po vasi vozil z motorjem, za katerega sem imel izpit šele v pridobivanju. Bi pa v takem primeru počakal ne glede na posledice, ker sem bil in bom mnenja "denar ne boli^, najbolj te boli boleča "rit" mogoče tudi ponos.

sem se mal zjokal ampak paše

REPCA

Popravljeno . Popravil repca01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej bučman: kok je svet sirok in velik, midva sigurno ne bova razpravljala.

Nihče v moji familiji ni in ni bil policaj.

Očitno pa ti premalo poznaš motoriste, ker se ti niti sanja ne, kaj vse si privoščijo... S tem ni mišljeno obsojati.

Ustrašil. Ko se je šel pelat brez izpita, ga ni blo pa nc strah???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej bučman: kok je svet sirok in velik, midva sigurno ne bova razpravljala.

Nihče v moji familiji ni in ni bil policaj.

Očitno pa ti premalo poznaš motoriste, ker se ti niti sanja ne, kaj vse si privoščijo... S tem ni mišljeno obsojati.

Ustrašil. Ko se je šel pelat brez izpita, ga ni blo pa nc strah???

Evo pa sem dokazal svoje. Čim ni po tvoje smo bučmani pa butli. Važn da si ti pametna in oh in sploh. Poznam motoriste in vem da ti to nisi! Jah eno se je peljati brez izpita eno pa je da te preganjajo kot žival, kaj je mislil tisti trenutek ne bomo nikoli vedli, in če ne poznamo razloga nimamo pravice obsojati.... Bučka za razliko od tebe jaz drugim želim samo dobro. Ne pozabi da se vse vrača in vse se plača... tudi slabe privoščljive misli kako si 21 letnik zasluži biti polomljen bog ne daj invalid... Raje kot obsojanje mu zaželi srečo pri okrevanju!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ammm dobro vprašanje? Si mogoče kdaj slišal za registrsko tablico? Predvidevam da policist lahko preveri ali je tablica/motor ukradena. V kolikor kraje ni, se lahko zglasi pri lastniku doma in napiše mastno kazen, v kolikor si pa na vsak način želi ustaviti motorista, potem bi morali biti sposobni organizirati cestno blokado, ne pa preganjati osebo do smrti... Pa kje ti živiš?

Registrska tablica je lahko ukradena ali pa kar cel motor s tablico vred. In ko človek bere zapise v temi o ukradenih motorjih, bi motoristi katerim motor ukradejo, tatu privoščili še kaj več od tega, da ga policist z avtom povozi...

Identificirat ga torej ne more (čelada - zakrit obraz), če bi pa šel tablico preverjat po zvezi, ker se mi zdi, da nimajo nič modernejšega ali samodejnega, potem motorista že zdavnaj ne bi bilo, ko bi dobil podatek ali je motor ukraden ali ne.

Posledice pobega so hude in ostaja videti ali bo tudi policist sodno preganjan zaradi napak v postopku. Vsekakor pa ostaja, da se vse to ne bi zgodilo, če bi glavni akter zgodbe ubogal ukaz policista in ne bi bežal...vse ostalo, pa magari policistovo napačno ravnanje tekom pregona, je posledica pobega.

Nauk zgodbe - ne beži, če ne znaš bežati. In mularija to ponavadi ne zna, zato bi bilo bolje, če bi se jih vzgajalo tako, da na cesti ubogajo organe reda, tako kot vsi drugi. No, razen če se gredo revolucije ali upora proti državi a je tedaj vse skupaj dosti bolj barvito B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Registrska tablica je lahko ukradena ali pa kar cel motor s tablico vred. In ko človek bere zapise v temi o ukradenih motorjih, bi motoristi katerim motor ukradejo, tatu privoščili še kaj več od tega, da ga policist z avtom povozi...

Identificirat ga torej ne more (čelada - zakrit obraz), če bi pa šel tablico preverjat po zvezi, ker se mi zdi, da nimajo nič modernejšega ali samodejnega, potem motorista že zdavnaj ne bi bilo, ko bi dobil podatek ali je motor ukraden ali ne.

Posledice pobega so hude in ostaja videti ali bo tudi policist sodno preganjan zaradi napak v postopku. Vsekakor pa ostaja, da se vse to ne bi zgodilo, če bi glavni akter zgodbe ubogal ukaz policista in ne bi bežal...vse ostalo, pa magari policistovo napačno ravnanje tekom pregona, je posledica pobega.

Nauk zgodbe - ne beži, če ne znaš bežati. In mularija to ponavadi ne zna, zato bi bilo bolje, če bi se jih vzgajalo tako, da na cesti ubogajo organe reda, tako kot vsi drugi. No, razen če se gredo revolucije ali upora proti državi a je tedaj vse skupaj dosti bolj barvito B)

Okey vidim da eni resnično NIČ ne mislite..... Če je motor UKRADEN kar bi bilo veeeeeliko naklučje da se poba sredi dneva vozi lagano sportski po glavnih ulicah z ravnokar ukradenim mopedom. POTEM NE BO NIČ bolje če ga bodo policaji preganjali dokler se ne SESUJE in naredi totalko, voznik pa UMRE tako da v vsakem primeru ne more poplačati svojih grehov. Pa dajte malce razmišljati lepo vas prosim... Potrebno je bolj organizirano pristopiti k problemu. Če bi namesto policijskega avta z lučkami in sireno za njim šla provida in ga malce snemala bi mladeniča lepo pospremila do dvorišča in mu napisala mastno kazen.... V tem točnem primeru bi bil potreben samo policist na naslovu motorista....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ammm dobro vprašanje? Si mogoče kdaj slišal za registrsko tablico? Predvidevam da policist lahko preveri ali je tablica/motor ukradena. V kolikor kraje ni, se lahko zglasi pri lastniku doma in napiše mastno kazen, v kolikor si pa na vsak način želi ustaviti motorista, potem bi morali biti sposobni organizirati cestno blokado, ne pa preganjati osebo do smrti... Pa kje ti živiš?

Sem slisal za tablico ja :) Ko me je policist ustavil, sem tudi videl koliko casa traja da preveri tablico, traja dovolj da bi bil z motorjem v primeru da te ne sme loviti ze dalec stran. Plus da mora policist najprej dovolj dobro videti tablico da si jo zapomni.

Torej ce bi veljalo da te policist ne sme zasledovati, kdo bi potem sploh se ustavljal? Mislim da bi se procent motoristov s pravimi tablicami hitro zmanjsal, predvsem pa bi velik hit postali premicni nosilci tablice. Identifikacija bi bila torej nemogoca, cestnih zapor pa v tem primeru malo morje. Zdaj si pa zamisli koliko je avtomobilov in motorjev vsak dan na cesti in koliko bi bilo takih, ki nebi ustavili ce bi vedeli da jih policist ne bo lovil.

Se pa strinjam da je v tem primeru slo bolj kot ne za zivalski pregon kot si to opisal v naslednji objavi. Je pa tudi res da je bilo vse POSLEDICA tega da fant ni ustavil. Zal pac ni mogel vedeti da je bil policist se bolj neumen od njega in je to zgleda smatral kot najvecjo teroristicno groznjo, da ga je moral povozit sredi polja :headbang: Po moznosti se zanalasc.

Sicer pa je sedaj tako da ima policist pravico do pregona in ne nujno obveznost. Torej se sam odloci, kdaj je to potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nate, da se naute samo na smrt kregal, ampak da se bote tud na smrt nasmejal : Ni fejk, je taprav posnetek :D

http://youtu.be/oY91fFBEr6I

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi pa šel tablico preverjat po zvezi, ker se mi zdi, da nimajo nič modernejšega ali samodejnega,

Kaj misliš, da je lahko hitrejšega od tega, da zanj reg. številko preveri nekdo drug v operativi? :headbang:

Nauk zgodbe - ne beži, če ne znaš bežati. In mularija to ponavadi ne zna, zato bi bilo bolje, če bi se jih vzgajalo tako, da na cesti ubogajo organe reda, tako kot vsi drugi.

Torej samo določeni, ki to obvladate in seveda niste mularija, (50+?) to lahko počnete?

Ne razumem replike, ne tvoje ne od uaneske, nihče ne zagovarja pobega ampak se zgražamo nad tem, da je policist sredi njive zbil oz. povozil človeka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nate, da se naute samo na smrt kregal, ampak da se bote tud na smrt nasmejal : Ni fejk, je taprav posnetek :D

[media=]

Ni kaj Kselečka zna lokalne bebčke poiskat.... :OK: Sam še banjo jima fali...pa sta original lika iz Deliverance filma..... Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej, očitno drugač kot žaljiv bit itaq ne znaš.

...

Po pravici povedano sem se tudi sam moral krepko po parklih užgat, da ti nisem še kaj hujšega napisal.

A pametnemu govorit ni treba, butastemu/ti pa smisla nima!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • vandrovec
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!