Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Je oddelek za preiskovanje in pregon uradnih oseb s posebnimi pooblastili, ki preiskuje prometno nesrečo policista na polju, že kaj ugotovil, sporočil javnosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prvič sm dns v tej temi.

A mi lahko eden pove v čem je smisel objavljanja tragičnih vesti tle gor, k da ni tega dost že po tv-ju. Res bi rad da mi edn pametn odgovor da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič sm dns v tej temi.

A mi lahko eden pove v čem je smisel objavljanja tragičnih vesti tle gor, k da ni tega dost že po tv-ju. Res bi rad da mi edn pametn odgovor da.

Vrjetno tema služi temu, da vsake toliko nas udeležence "nesmrtnike" v prometu opozori, da le nismo tako nesmrtni in da nesreča nikoli ne počiva.

Popravljeno . Popravil jan999
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42

P.S.

Moderatorju predlog, da zbriše oba posta, ki nimata zveze s temo.

"Ko boste torej zvedeli, kako glasi vprašanje, boste tudi razumeli, kaj pomeni odgovor 42.." :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak,ko prebereš nekatere komentarje?????? koliko sovraštva napram motoristom???? a smo res vse krivi motoristi???? folk debilni!!!!! :BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem očividec. V tem primeru moram pohvaliti lokalnega policaja, saj je po opisu avtomobila, takoj vedel kdo je storilec, znan lokalni "junak" na gasu a brez jajc ustaviti in pomagati poškodovancu.

Vsi trije Nemški motoristi so vozili popolnoma po pravilih in omejitvah, tako, da kakršne koli komentarje proti (vsaj tem trem) motoristom lahko izpodbijam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob vseh teh vesoljskih kaznih, kako ne morejo takih lokalnih junakov že spravit s ceste. tale junak ima verjetno dosti prekrškov na grbi, ali se motim???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ne smejo, ker narod zagovarja take junake, tudi tisti, ki je zadnjič bežal pred policajem in ga je potem policaj ponesreči povozil je bil tak junak...s pestro preteklostjo kršenja predpisov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ne smejo, ker narod zagovarja take junake, tudi tisti, ki je zadnjič bežal pred policajem in ga je potem policaj ponesreči povozil je bil tak junak...s pestro preteklostjo kršenja predpisov.

V tej zgodbi vidim samo enega junaka, ki pa je policist, ki je po vsej verjetnosti "nezakonito" preganjal prestrašenega poba!!!

A ko si bil ti mladoletn pa na štirki si mel izpit pa čelado pa želvo???

Popravljeno . Popravil GDII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, imel izpit in čelado, drugače bi me foter..... :) O seveda prestrašen poba, ki je že pred tem naredil kup prekrškov na cesti in bil znan po pogumnih vragolijah na motorju...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej zgodbi vidim samo enega junaka, ki pa je policist, ki je po vsej verjetnosti "nezakonito" preganjal prestrašenega poba!!!

A ko si bil ti mladoletn pa na štirki si mel izpit pa čelado pa želvo???

zakaj pa želvo ??? a je obvezna ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej zgodbi vidim samo enega junaka, ki pa je policist, ki je po vsej verjetnosti "nezakonito" preganjal prestrašenega poba!!!

A ko si bil ti mladoletn pa na štirki si mel izpit pa čelado pa želvo???

Kot prvo, brez izpita nima kaj delati na motorju in kot drugo, ustavil bi na znak policista in nebi prišlo do nesrečnega dogodka. Zdaj bodo pa policisti pri miru pustili podivjane motoriste, takšne je potrebno čimprej spraviti s ceste. Nekateri mislite da ste bogovi in lahko delate na cesti kar se vam zamisli in bog ne daj, da bi vas lovili policisti, ker bi pri pregonu lahko padli......eh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, veš kmet, to je takole: "Neumnemu nima smisla govoriti, pametnemu pa treba ni." Še sploh to velja za ponavljanje. Pusti jih, naj blebetajo jaro kačo in naj všečkajo potencialnim morilcem iz ene in druge strani. Pameti tu kaj dosti videl boš NE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo, brez izpita nima kaj delati na motorju in kot drugo, ustavil bi na znak policista in nebi prišlo do nesrečnega dogodka. Zdaj bodo pa policisti pri miru pustili podivjane motoriste, takšne je potrebno čimprej spraviti s ceste. Nekateri mislite da ste bogovi in lahko delate na cesti kar se vam zamisli in bog ne daj, da bi vas lovili policisti, ker bi pri pregonu lahko padli......eh.

Bejš dokler mašina laufa:))

Ko bo pa država dala kj subvencije zravn za izpit pol ga bom pa js tut naredu, haha

Popravljeno . Popravil GDII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko delate na cesti kar se vam zamisli in bog ne daj, da bi vas lovili policisti, ker bi pri pregonu lahko padli......eh.

ne rabim policistov da bi me lovili ... padem sam od sebe ...

1, de vsaj nč ne vzame pa je u redu ...

2, še zmer ni znanstveno dokazano da obstaja ... ups :oops: :topic: ...sorry

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, veš kmet, to je takole: "Neumnemu nima smisla govoriti, pametnemu pa treba ni." Še sploh to velja za ponavljanje. Pusti jih, naj blebetajo jaro kačo in naj všečkajo potencialnim morilcem iz ene in druge strani. Pameti tu kaj dosti videl boš NE!

a pamet je tud obvezna ?? ja fak no .. pa želvo pa pamet pa kva še vse ...sej ne morš vsega na motor naložit ... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

želva je po novem obvezna, ker če te polcaj hoče z avtom povozit, ti vsaj mal hrbet varuje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo pa država dala kj subvencije zravn za izpit pol ga bom pa js tut naredu, haha

Evo subvencije. Imam enega viška. Samo preživeti bo treba !

razno-001.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm..moj najljubši šport v mladosti je bil..bežanje pred policaji..:P...kot 15. letni muljc sem že sedel na 350ccm motorju..kajti..kdo bo čakal 18. let da bi delal izpit...:)

Ko so nas dobili..če so nas dobili..se je včasih tudi slišalo....Tovariš miličnik..povsod me lahko tepete samo ne po glavi..ker me boli :P...

Pa tudi..kakšen miličnik "Frnikula" iz postaje Rudnik v LJ..je znal kakšen kol poriniti med špice kolesa...

Lepo časi so bili..:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo subvencije. Imam enega viška. Samo preživeti bo treba !

razno-001.jpg

Mal grozna primerjava?? torej , če si brez izpita te pa voziček čaka???

Drugače je bilo mišljeno bol v hecu vse skupaj! Če povem bolj natančno sem mislil glede cene A kategorije kako nabijajo ure, cpp.... To pa ne rešuje življenj ampak le proračun! Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sekiraj se...glede te primerjave..saj imeti izpit...hmmm..no bom malo drugače napisal.... Je isti kot npr. ljubljančan naredi potapljaški izpit na kopališču Kolezija..in naslednji dan se gre potapljati na Cres v globino 80 metrov...:P.....tako ti je tudi pri motoristih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo, brez izpita nima kaj delati na motorju in kot drugo, ustavil bi na znak policista in nebi prišlo do nesrečnega dogodka. Zdaj bodo pa policisti pri miru pustili podivjane motoriste, takšne je potrebno čimprej spraviti s ceste. Nekateri mislite da ste bogovi in lahko delate na cesti kar se vam zamisli in bog ne daj, da bi vas lovili policisti, ker bi pri pregonu lahko padli......eh.

Če bi njegov foter pri > natepavanju < imel ustrezno zaščito do nesrečnega dogodka nebi prišlo ,če pa bi še tvoj imel zaščito bolj butastega posta nebi brali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi njegov foter pri > natepavanju < imel ustrezno zaščito do nesrečnega dogodka nebi prišlo ,če pa bi še tvoj imel zaščito bolj butastega posta nebi brali.

Če čebula ne bi imela če bi bila samo bula. :kva2: :kva2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!