Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Upam,da človeka v avtu po tem dogodku ne bosta posploševala in dajala vseh motoristov isti koš,ker sta naletela na ..... še dobro,da sta jo tako odnesla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam,da človeka v avtu po tem dogodku ne bosta posploševala in dajala vseh motoristov isti koš,ker sta naletela na ..... še dobro,da sta jo tako odnesla.

Na kaj sta naletela???

grem stavit da na forumu ni motorista ,ki vedno prehiteva po pravilih!!????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lj nebom se prerekal sam pazi da ko boš ti kdaj kako neumnost naredu da se ne bojo drugi isto za tebe pogovarjal. Načeloma ,če motorist pokne v avto je znano kdo najebe? ane? tako da divjanje z motorjem ne moreš primerjat recimo divjanje z avtom, ker tam pa res še vse v prometu struskaš.

vprašanje pa je kaj so mislili nepravilno prehitevanje! čez polno črtu pa avto izsilu prednost??? itak motorist kriv, eh....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lj nebom se prerekal sam pazi da ko boš ti kdaj kako neumnost naredu da se ne bojo drugi isto za tebe pogovarjal. Načeloma ,če motorist pokne v avto je znano kdo najebe? ane?

V osnovi to ni znano. Najbolj pogosto jo slabše odnese motorist, saj je veliko manj zaščiten kot avtomobilist. V določenih pogojih, ki zadevajo predvsem hitrost s katero se motocikel zaleti v avtomobil ter mesto udarca motocikla v avtomobil pa so lahko ogroženi tudi potniki v avtomobilu. Motorist mora paziti predvsem nase, saj je eden bolj ranljivih udeležencev v prometu kar pa ne pomeni, da nima nobene odgovornosti do drugih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj nas je zapustil dober prijatelj Luka, na forumu poznan pod nikom FRIC. Tisti ki ste ga poznali, veste kaka legenda je bil. Vedno nasmejan in dobre volje! Meni osebno je bil zelo dober prijatelj, saj se poznava od malih nog. Motor je sicer prodal kako dobro leto nazaj, zato da si je kupil avto. Letos sem ga s svojim supermotom zopet navdušil za motor ampak žal ga ne bo potreboval. Počivaj u miru, prijatelj!

Tudi jaz sem ga poznal, škoda ga je blo:((((

naj počiva v miru.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj udrihajo po motoristih tisti, ki na cesti počnejo največje bedarije. Včeraj sem se komaj izognil avtomobilistu, ki je pripeljal iz stranske ceste na glavno brez pogleda levo desno in z GSM na ušesu. Umakniti sem se moral na nasprotni pas. Peljal sem po omejitvi v MB. Če bi se takrat zaletel, bi bil jaz nori motorist na nasprotnem pasu. Avtomobilist pa je buljil kot bik v nova vrata. Vsi delamo napake, ni ga, ki bi vedno delal vse po predpisih. Škoda je le, ko življenje izgubi mlad človek, pred katerim je še vse življenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da je takšnih primerov zmeraj več, pa ne samo, da izsilijo motorista ampak tudi avtomobiliste.

Včeraj malo pred Štorami ženska z gsm-om na ušesu lepo zapelje izpred bajte na glavno brez, da bi se prepričala in pogledala ali je cesta sploh prosta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kaj sta naletela???

grem stavit da na forumu ni motorista ,ki vedno prehiteva po pravilih!!????

A se bo spet posploševalo? Na svetu ni človeka, ki ne bi kdaj, ko stopi iz hiše naredil kakšnega prekrška.

A pri motoristih, po tem kar videvam, gre večinoma za sistemsko napako, motor je predmet objestnosti, ko sedejo nanj postanejo drugačni šoferji. V avtomolibih npr. vozijo in se obnašajo povsem drugače, ko pa sedejo na motor pa je cel "svet" njihov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa a je treba res spet v vsaki temi filozofirat pa toplo vodo odkrivat...matr dejte jim mir, naj počivajo v miru :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kaj sta naletela???

grem stavit da na forumu ni motorista ,ki vedno prehiteva po pravilih!!????

Kako pa ti prehitevaš - mimo pravil ali kako? Saj vsi vemo, da ni nobeden popoln in brez napake, ampak je pa vseeno ogromna razlika med nekom, ki večinoma vozi (in prehiteva) po predpisih in dela napake izjemoma, kot pa nekdo, ki praviloma krši CPP in v pretežni meri vozi nevarno.

Prehitevanja so vedno v določeni meri tvegana, četudi prehitevaš obzirno in po predpisih. Par dni nazaj sem na isti cesti dohitel kolono par vozil, ki so vozila za nekom, ki se je kakih 60 kmh cijazil po cesti. Kljub temu, da sem vklopil smernik, ko sem šel mimo oz. sem bil že skoraj vštric, je ta tik pred mano začel prehitevati tega počasneta. Dejstvo je, da ni niti vklopil smernika, niti ni pogledal v ogledalo. Saj ko je opazil, da me rine s ceste se je takoj umaknil nazaj. Ampak v kolikor bi jaz prehiteval objestno in agresivno in z brzino, ki bi bila precej višja oh hitrosti kolone bi končal v njegovem boku.

Skratka nauk zgodbe je ta, da četudi voziš po pameti se lahko zgodi nesreča, je pa verjetnost nesreče veliko manjša kot pa pri neki brezglavi in agresivni vožnji, pa tudi posledice so manjše. Divja vožnja pač kar kliče po nesreči, potem pa jok in stok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da je nažalost tudi v tem forumu eno samo nabijanje in javkanje tko da brezveze

In predvsem je cvetka tale tvoja objava.

(no pa moja tud, sam ne morem biti tiho butlnom :grim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidmo ja. . . se dost sam s sabo kregaš. . . . :P

Tebe nikol ne pozabim in te skušam ujeti v vsej tvoji modrosti. :grim

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seba, počivaj v miru!

Sebastjan Pečjak

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nesreči pri velikih laščah se je smrtno ponesrečil eden izmed najboljših slovenskih igralcev v pikadu,Seba počivaj v miru!

R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker JE očitno kriv voznik avtomobila in je za medije nezanimivo, ker potem ne morejo prikazovat kakšni divjaki so motoristi in ustvarjat nestrpnost.

Popravljeno . Popravil MiDge
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kakor sem jaz slišal, je za tem motoristom vozil na motorju tudi njegov sin.Si predstavljate kako mora biti ko ti pred tabo nekdo ubije očeta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden od komentarjev hrvata, ki dejansko drži. Nekateri so res ustvarjeni z takšnim namenom.

Ovi motoristi "bošnjačkog" (a i slovenačkog) porekla su i u Sloveniji velik problem.

Kupe luzeri motor za 1500.-€, učlane se u klub, gde neki "glavni" model glumi da je najmanje vođa nekakvih Hells Angelsa - pa se onda oni svi prave nekakvi teški frajeri i zajebani likovi - a sve što su uradili je to da su kupili motor za hiljadu eura i učlanili se u nakakav "klub".

Pa im to onda udari uglavu.

U staroj državi ovakve su se brzo izlečili već kod prvog ili najkasnije drugog susreta sa policajcem - koje, uzgred, dandanas uopšte više i ne vidim da patroliraju po gradu.

Popravljeno . Popravil BREITNER
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Lunatic
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!