Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

ALEKSANDAR VIDNJEVIĆ

V omenjenem častniku piše tudi, da so na srečanju moto kluba Indiansov, po dogodku sami člani moto kluba nudili prvo pomoč ranjenemu in obenem dobesedno ˝premetali˝ njihov tabor, saj so šele po več urah iskanja našli osumljenega slovenskega državljana in ostale. Vse osumljene so policiji predali sami člani motokluba Indians, ki naj bi bili člani motoklubov Fire Starters i El Diablo in naj bi bili tudi odgovorni za napad na 25 letnika Aleksandra Vidnjevića iz Poreča, kar naj bi potrdil tudi eden od voditeljev kluba Indians Dinko Ferenčić. Kot je povedala Suzana Sokač iz PU istarske, policija iz Poreča izvaja kriminalistično preiskavo nad osebami, ki so povezani z tragičnim incidentom. V interesu preiskave tudi ni odkrila za katere osebe se gre, koliko jih je prevedenih na kriminalistično preiskavo in ali je kdo njih osumljen za neko kaznivo dejanje. Po zaključeni preiskavi bodo obvestili javnost.

Riposa In Pace - RIP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

pa dajte gonite se nekam v pi*** ma***!!!

kaj je treba res vsako temo zaf*** do amena???

obstaja "cestno črno nabijanje" ali ne? dajte tam modrovat!

pi*** sem besen!

moderatorji? dajte popucat to sraje (z mojim komentarjem vred) in dajte nazaj opcijo da človeku (-) lahko stisneš, ker odkar tega ni je cela štala tukaj (in še kje)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Upam, da ne boš nikoli takole pristal in da ne bo narod snemal tvoje nesreče.... kaj imate od tega, da snemate tujo nesrečo, koga to rajca ali...?

WTF? A zdj je problem če kdo snema nesrečo? A mate raje, da vidite to v novicah?

Brez problema zbrišem zadevo, oz jo more moderator.

Sem mislil, da bo koga zanimalo, ne pa da ste take jokice.

edit: prosim moderatorja, da zbriše vse moje objave glede te nesreče

Sploh ne vem zakaj obstaja potem ta tema ... sem dejansko presenečen nad tvojim odzivom ...

Popravljeno . Popravil bobk56
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF? A zdj je problem če kdo snema nesrečo? A mate raje, da vidite to v novicah?

Brez problema zbrišem zadevo, oz jo more moderator.

Sem mislil, da bo koga zanimalo, ne pa da ste take jokice.

edit: prosim moderatorja, da zbriše vse moje objave glede te nesreče

Sploh ne vem zakaj obstaja potem ta tema ... sem dejansko presenečen nad tvojim odzivom ...

preveč se sekiraš, tema je prava, sam nekateri mislijo, da se lahko samo lima linke do časopisnih novic, pa pol jočejo, k niso prvi objavili. :D

Sicer pa malo bolj resno: čeprav nočem gledati nesreč in jih nikomu ne priželim, je prav da se vidi kaj se na cesti dogaja, to pa zato, da ne pozabimo, da nismo nesmrtni in da bolj pazimo. Predvsem vsem nam v opomin. Kdo pa snema me gladko boli đoka, dokler ne ovira pomoči ponesrečencu.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil en res slab dan :sleep2: prvo je na krožnem križišču v nasprotno smer pri Omw v Postojni prletu kamikaza in me hotel sklestit :( odreagiral sem dobro z velik sreče,uspel sem sebe rešit za centimeter al dva,da se nisva zahaklala,žal fant na mopedu ni imel take sreče,prbil je v robnik in betonsko ograjo,res ne vem al je bil iz čigumija a je vstal in hitel prot men in se že 10m predn je pršu do mene opravičeval...... :mellow: motor je odnesel slabo,on pa toliko bolje, bila je samo materialna škoda :OK:

Nato sem po telefonu zvedel,da je moj dobr prijatelj ostal brez motorja,in ko sem hitel naproti sem sam ostal oz. bom ostal brez vozniškega,saj je bil radar postavljen za hišo,tako,da ga nisi mogel videt,v ogledalu se mi je sam rdeče zasvetel iz srebrnega Cliota,..vem ,da se boste najdl in me grajal,da so v naseljih omejitve,sam bil sem zares razburjen,saj sem izgubil že par prijateljev na cesti :blush: no motor smo pospravl iz ceste in ga z kombijem odpeljal,Sash958 hvala za pomoč :OK: ustavil se je tudi še en motorist,ki nas je povprašal za pomoč,hvala tudi teb,čeprav ne vem kdo si.

Prijatelj ti pa čim prej okrevaj :friend1:

Upam ,da bi bilo čim manj takšnih sivih dni oz. da jih sploh ne bi bilo -_- kljub vsemu sem pa spoznal in srečal prijatelje z katerimi je takšen dan nekoliko lažje prebavljiv :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil en res slab dan :sleep2: prvo je na krožnem križišču v nasprotno smer pri Omw v Postojni prletu kamikaza in me hotel sklestit :( odreagiral sem dobro z velik sreče,uspel sem sebe rešit za centimeter al dva,da se nisva zahaklala,žal fant na mopedu ni imel take sreče,prbil je v robnik in betonsko ograjo,res ne vem al je bil iz čigumija a je vstal in hitel prot men in se že 10m predn je pršu do mene opravičeval...... :mellow: motor je odnesel slabo,on pa toliko bolje, bila je samo materialna škoda :OK:

Nato sem po telefonu zvedel,da je moj dobr prijatelj ostal brez motorja,in ko sem hitel naproti sem sam ostal oz. bom ostal brez vozniškega,saj je bil radar postavljen za hišo,tako,da ga nisi mogel videt,v ogledalu se mi je sam rdeče zasvetel iz srebrnega Cliota,..vem ,da se boste najdl in me grajal,da so v naseljih omejitve,sam bil sem zares razburjen,saj sem izgubil že par prijateljev na cesti :blush: no motor smo pospravl iz ceste in ga z kombijem odpeljal,Sash958 hvala za pomoč :OK: ustavil se je tudi še en motorist,ki nas je povprašal za pomoč,hvala tudi teb,čeprav ne vem kdo si.

Prijatelj ti pa čim prej okrevaj :friend1:

Upam ,da bi bilo čim manj takšnih sivih dni oz. da jih sploh ne bi bilo -_- kljub vsemu sem pa spoznal in srečal prijatelje z katerimi je takšen dan nekoliko lažje prebavljiv :)

Če nimaš drugih prekrškov, se da 18 pik tudi rešiti z odložitvijo kazni. Samo mirno kri.

Kaj si tam napisal za prvi dogodek. Da je model zapeljal v krožno križišče kot v Angliji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš drugih prekrškov, se da 18 pik tudi rešiti z odložitvijo kazni. Samo mirno kri.

Kaj si tam napisal za prvi dogodek. Da je model zapeljal v krožno križišče kot v Angliji?

Ja kot v Angliji :slap: ja za mišji k...je šlo,model se je zaletu z Tomos avtomatikom v 15cm rob in odletu v betonsko ograjo,sreča ,da je bil zadet ko mina in posledično mehak :surrender: če bi jaz tok padu bi bil vrjetn cel polaman :(

Prekrške pa imam sam na b kategoriji in to 9 pik,mislim ,da sem šel mal pod 100kmh tako ,da mi pripadajo še 9 kar nanese odvzem vseh kategorij :(

Pičim delat varno vožnjo na Vransko in se mogoče ognem najhujšemu :krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše notri: "Nažalost, dvoje ljudi koji nisu bili krivi su izgubili živote, a trećoj osobi neće biti ostatak života lak a i on je također nedužan u svemu ovome. Kao očevidac cijelog događaja jako mi je žao što nisam zapamtila registarske oznake auta koje je sav ovaj užas izazvao. Jer u tom autu su bili roditelji i djetetom i tako se kretenski ponašali, da mi je lično žao i njihovg djeteta, što ima takve roditelje koji su očigledno kako otac tako i majka bili pod dejstvom alkohola. Velikom brzinom su preticali kolomu od pet do šest auta a ja sam bila u prvom koji su pretekli tako da sam vidjela cijeli događaj. Vozač motora je izbjegao pasata makarskih oznaka koji je preticao, i tako je skrenuo nakratatko s ceste, ustvari napravio mali luk u skretanje prema Dubokoj. U tom momentu je audi koji se vozio ispred mene dao lijevi žmigavac i krenu skretati, jer nije mogao vidjeti motor od pasata. Motorista koji je izbjegao sudariti se sa pasatom udario je u audija či vozač nije imao nikakve šanse da ga vidi."

A bili smo dogovoreni mjesec nazad,da idemo skupa,a nisma ja dobila dopusta.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kot v Angliji :slap: ja za mišji k...je šlo,model se je zaletu z Tomos avtomatikom v 15cm rob in odletu v betonsko ograjo,sreča ,da je bil zadet ko mina in posledično mehak :surrender: če bi jaz tok padu bi bil vrjetn cel polaman :(

Prekrške pa imam sam na b kategoriji in to 9 pik,mislim ,da sem šel mal pod 100kmh tako ,da mi pripadajo še 9 kar nanese odvzem vseh kategorij :(

Pičim delat varno vožnjo na Vransko in se mogoče ognem najhujšemu :krneki:

Nekaj časa nazaj, mi je ena gospa (<-ker ma končan faks) razlagala:

Eh zdj dobiš tisto prepoved vožnje za 1 mesc, pikice, mal ojrov daš, brez vozniške pa skor nben več ne ostanme po novem, ko ni avtomatskega prenehanja z 18 pikami. Mamo zdj posebn postopek (EPVD), maš po tem ko sodišče začne postopek 15 dni, da zaprosiš za začasno zadržanje prenehanja vozniške, greš na zdravniškega kako delavnco (kar ti pač odredijo), prneseš papirje in pol si na pogojni 6-24 mescov......maš vozniško sm pazit morš, da v tem cajtu spet kje ne delaš traparij.

lp pa srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kmet2: Varna vožnja na Vranskem ti ne bo čisto nič pomagala. Čimprej dobi spisek koncesionarjev pri katerih lahko zbijaš pike. Obišči najbližjega in se zmeni, da ti po plačilu (še pred samim izpitom) takoj pošljejo obvestilo na pristojno ministrstvo.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa nazaj, mi je ena gospa (<-ker ma končan faks) razlagala:

lp pa srečno

natanko 6 mesecev si brez...... :grim

+ psiholog+ zdravniski......

1000€+.....

tako da malce si zgresil ali pa tvoj vir :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

natanko 6 mesecev si brez...... :grim

+ psiholog+ zdravniski......

1000€+.....

tako da malce si zgresil ali pa tvoj vir :closedeyes:

ne bo držalo!!

en moj znanec je pihnu preveč,pa su mu dali možnost,da obdrži izpit in sicer tko kt j spodaj napisano.

se da zdj to zbiti z delavnicami,tko da ne ostaneš brez izpita,je pa ena nerodna stvar vmes,dajo ti namreč 6 tednov časa,da to opraviš,je pa nerodn to,da majo tud do pol leta naprej zasedeno.tko da ta k je pihnu je ostal brez izpita,ker ni prišel do časa na vrsto,aja,pa ene 300 evrov j baje za plačat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo držalo!!

en moj znanec je pihnu preveč,pa su mu dali možnost,da obdrži izpit in sicer tko kt j spodaj napisano.

se da zdj to zbiti z delavnicami,tko da ne ostaneš brez izpita,je pa ena nerodna stvar vmes,dajo ti namreč 6 tednov časa,da to opraviš,je pa nerodn to,da majo tud do pol leta naprej zasedeno.tko da ta k je pihnu je ostal brez izpita,ker ni prišel do časa na vrsto,aja,pa ene 300 evrov j baje za plačat.

predpodstavljamo da je pihnil toliko ,da dobis max stevilko pik+ gratis nocitev......

torej 18....

in predno prides na sodisce mine cirka 4 mesece+ pritozba na visje itn.....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvete, Whiskey sej to sem mislil z varno vožnjo in sem se že tud prjavil ,je 10.8. ni treba čakat 6mesecev.

No sporočim kako sem rešu ko dobim slikco,mogoče pa to sploh nisem jaz :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvete, Whiskey sej to sem mislil z varno vožnjo in sem se že tud prjavil ,je 10.8. ni treba čakat 6mesecev.

No sporočim kako sem rešu ko dobim slikco,mogoče pa to sploh nisem jaz :evilgrin:

nč čakat ..ti kar pojdi na varno vožnjo ...škodilo ti ne bo pa avtomatsko si boš iz 9 na 6 pik zbil ... za kavo ti bom dal pa jaz ko se srečamo .. :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka men so pa povedal da te na varno vožnjo in podobno napoti le sodnik!! Drgač je BV, ne vela nič!!! WTF???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Vin
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!