Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

so nesreče v gozdu, nesreče pri gradbeništvu, alpinizmu, med kolesarji, MOTORISTI,...!

pač me je zanimalo ali dejasnko gre za motor ali kolo z motorjem, mopedisti za mene niso motoristi.

To ne pomeni, da je njegova smrt drugačna, manj vredna,... niti pod razno. (tu se verjetno vsi strinjamo)

življenje je življenje?

ja pol pa dajmo k nesrečam motoristov pripisat še to, ki je bila pred kratkim z balonom, saj tam je tudi bilo neko gorivo, to je že dovolj podobnosti z našim keslom za bencin.

pa ko se kaki stari ata prevrže po klancu s traktorjem, dajmo ga med "naše" številke.

aleluja, ti si pa najdeš malenkost v katero se pikneš in iz nje narediš slona...

nihče ni rekel da je eno bol tragično od drugega ali kaj podobnega!

dejstvo pa je, da vse stvari ne grejo v isti predalček, pa če ti je všeč ali ne.

smrt je smrt, tu ni debate. je žalostna, vesela, odvisno od kulture in ljudstva.

načinov kako umreš je pa več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. Vprašanje, ki je samo za zganjanje zgage je ponovno(!) brisano. Moder odgovor Benxa ostaja, da bo dami jasno.

Hvala za razumevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno, da nekateri pri motorjih poznajo samo GAS, nastradajo pa potem nedolžni.

Sožalje!

Ali da ga nekateri na avtomobilu ne poznajo. Tudi prepočasna vožnja je neprilagojena hitrost.

Tole je zelo težko komentirati brez poznanih dejstev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali da ga nekateri na avtomobilu ne poznajo. Tudi prepočasna vožnja je neprilagojena hitrost.

Tole je zelo težko komentirati brez poznanih dejstev!

Ja točno tako nekateri (tujci ponavadi) iz avtomobila slikajo -vozijo 20 km na uro tam kjer je omejitev 90 sploh pa Bohinj!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja točno tako nekateri (tujci ponavadi) iz avtomobila slikajo -vozijo 20 km na uro tam kjer je omejitev 90 sploh pa Bohinj!!!!!!!!

in potem tisti zadaj z motorjem misli , da bo dohiteval avto s +100 v resnici ga pa s +170 ... je jeba ja ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tole sem pa videl ko so bili reševalci na delu!! Poba je star 22 in ne 33 let.in Ima precej poškodovan gleženj. KTM je ostal brez pol balance in armature saj je po trku zdrsel preko jeklenega stebrička v manjše drevo. Voznik avta je bil dedi niti približno 55 let star. Novinarji so res cepci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Gregorciceve levo zavijat je smotan do amena! Se sploh ne vidi a kdo prihaja al ne....Ampak ok, to ni izgovor, previden je treba bit.

Tko da....radar bi en kurc pomagu tm, tko kot povsod.

Popravljeno . Popravil DIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Gregorciceve levo zavijat je smotan do amena! Se sploh ne vidi a kdo prihaja al ne....Ampak ok, to ni izgovor, previden je treba bit.

Tko da....radar bi en kurc pomagu tm, tko kot povsod.

Pomaga radar - pomaga saj gre marsikateri motor samo s prvo 100++

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja :) Prva sem se javla, moj booo :D kwaaaak :)

prou .. ampak .. črno-siu je .. ga morm prej prebarvat :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mau pa bom 50+ .. a nj se neham vozt :?:cry: ... šenkam motor :glare:

Baje je samoumevno, da si boš en dan po 50-tem rojstnem dnevu kupil kilav avto, vozil kot ovira in se začel zaletavat v motoriste. Baje so tudi vsi motoristi prepotentni divjaki, ki si z motorjem podaljšujejo majhnega tiča :slap:

Čisto zares, ti pravim, sam ne spomnim se a sem to bral v Hopla ali Kvak-u :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je samoumevno, da si boš en dan po 50-tem rojstnem dnevu kupil kilav avto, vozil kot ovira in se začel zaletavat v motoriste. Baje so tudi vsi motoristi prepotentni divjaki, ki si z motorjem podaljšujejo majhnega tiča :slap:

Čisto zares, ti pravim, sam ne spomnim se a sem to bral v Hopla ali Kvak-u :grrr

a se da mlahauga tut podajšat :? .. če se da, pol naum šenku :nono: ..

sm pa opazu, da se nad 150 km/h res podaljšuje ... pri 250 že kuka v čelado ... mau pod 300, mi pa že pogled zatira ... res je neki na tem :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mau pa bom 50+ .. a nj se neham vozt :?:cry: ... šenkam motor :glare:

Maus ne seri.

Iz Gregorciceve levo zavijat je smotan do amena! Se sploh ne vidi a kdo prihaja al ne....Ampak ok, to ni izgovor, previden je treba bit.

Tko da....radar bi en kurc pomagu tm, tko kot povsod.

Se strinjam, sem že imel tam slabo izkušnjo, na srečo z avtom. Ko prideš v križišče, zaradi parkiranih avtomobilov ob straneh skoraj nič ne vidiš, dokler nisi že na sredi križišča.

Pa še o 50 letnikih, ki "ne znajo" vozit in so za v smeti, zadnjič me je izsilila cca. 25 let stara , luštna voznica, ampak normalno z mobitelom v roki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!