Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Danes trčenje "motorista" in avtomovila v Šempetru (Savinj. dolina), motorist podlegel poškodbam. :(

 

NESREČE V PROMETU

19.1.2013 13:40

Nesreče v cestnem prometu - prometne nesreče

ŽALEC, Na Rimski cesti v Šempetru sta trčila osebno vozilo in motorist, zaradi česar je cesta Žalec-Šempeter zaprta za ves promet.

 

Vir: SPIN

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R.I.P.

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale :whistle: sinko je pa izbor za SLO pacienta 2012!

Na zunaj simpatičen, zelo lep, zelo mlad, ter definitivno zeeelo poženščen.

V mladosti je verjetno trpel za pomanjkanjem pozornosti (ločeni starši ali povzpetniki!?), mogoče zrorabljen. V osnovni šoli definitivno zasmehovan

Zato gre v fitnes, gre na bodybilding........

Papca steroide in ostale smetane.

Dobi močan občutek večvrednosti (?), s tem kompenzira manjvrednostni kompleks.

Zelo verjetno ima tetovažo na desni nadlahti, (na sliki ni vidna).

Tip in model avta potrjujeta omenjeno tezo, le barva ni ustrezna. trenutno je v modi bela.

Njegova prikrita agresivnost je odraz notranjih travm.

Glede na opeženo obnašanje v prometu je defiintivno prikriti homoseksualec, (ne peder, ker bi s tem žalil drugače usmerjene), je toplovoden po domače.

Po avtocesti vozi tesno za ritjo in želi ves čas penetrirati naprej kljub strnjeni koloni na prehitevalnem pasu.... Opazoval sem ga par mesecev nazaj, njegovo obnašanje NI PRIMERNO trenutnim družbenim normam, žal, ....

Borilne izkušnje pa mu ne bojo preveč pomagale, ko ga bo dobil v roke kakšen ZdravKmečkiFant iz Horjula.

Upam, da sinko ne bo imel svojega zasebnega pokopališča, če ga mogoče enkrat v cvetu starosti sreča pamet ("potraje, da nekima dođe iz guzice u glavu")

LP, :hmm: Andrej

.

Tudi sam sem en velik mulc, sam ta oris je pa fenomenalen! :D

 

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Vreme in razmere na cestah so bili tisti dan dokaj neprimerni za vožnjo ali ne? Grdo od mene, vendar v takih razmerah nabirat kilometre ni najbolj pametno.

 

V bilo kerih razmereh te izsilijo, ni pametno...najbolj je potem bit doma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bilo kerih razmereh te izsilijo, ni pametno...najbolj je potem bit doma :D

... ja in če nimaš registriranega motorja je tudi najbolje, da si doma a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, vsaj osnovne pogoje je potrebno izpolniti, da si za na cesto.

 

Najbrž tudi ni bil "počasen", ampak to je že druga zadeva.

 

Ampak za to je kriv tudi trend "ulice", sicer na motosvetu se malo potrudijo s kakšnim člankom, ki umirja nakupe 200PS+ ipd., ampak še vedno je tudi na tem forumu zaznati pretežno pritiske "ulice" kako je treba voziti in kaj je treba voziti, da se ti na vsaki črpalki ne smejijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda nisi razumel poante.

 

Ni v tem, da se kršijo predpisi, to se dogaja vsak dan vsakomur.

 

Pri nekaterih pa je to sistemsko, se pojavlja nonstop (namerno), prekrški pa so težki.

 

Motorji premočni, neobvladljivi, ceste zanič, prometna kultura katastrofalna, moto scena divjaška, pa to so ja idealni pogoji za nesreče.

 

Sicer pa če se boš spomnil na mene vsakič, ko boš ožemal tank, se ti je že vklopila vsaj ena dodatna zavora :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda nisi razumel poante.

 

Ni v tem, da se kršijo predpisi, to se dogaja vsak dan vsakomur.

 

Pri nekaterih pa je to sistemsko, se pojavlja nonstop (namerno), prekrški pa so težki.

 

Motorji premočni, neobvladljivi, ceste zanič, prometna kultura katastrofalna, moto scena divjaška, pa to so ja idealni pogoji za nesreče.

 

Sicer pa če se boš spomnil na mene vsakič, ko boš ožemal tank, se ti je že vklopila vsaj ena dodatna zavora :)

Kja bi lahko zaprl greznico ker tako smrdi da se ne da dihat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sam pravim R.I.P. fantu in čisto nič drugega :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja in če nimaš registriranega motorja je tudi najbolje, da si doma a ne?

spet je bil eden izsiljen...nesmiselna smrt zaradi malomarnosti voznika avtomobila, al je registriran moped al ne ni moj problem, to bi bil problem šoferja v kolikor bi ga policija ustavila! Dejansko tudi registracija ne vpliva na izid prometne nesreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak chevrolet captiva zakon še pridemo v Ljubljano :OK:

ne boj se, redarji v lj ti bodo odspred dali lisice in uzad dvignli, pa se jebi...zorko že ve kaj dela. Predlagam, da imaš s sabo flexarco :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani ni več lisic za zaklepanje avtomobilov ... pajkovići pa so .. sm dons dva vidu, naloudana na pouno ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..nesmiselna smrt zaradi malomarnosti voznika avtomobila, al je registriran moped al ne ni moj problem, to bi bil problem šoferja v kolikor bi ga policija ustavila! Dejansko tudi registracija ne vpliva na izid prometne nesreče.

Nepotrebna in nesmiselna - se popolnoma strinjam; vse ostalo pa je po moje stvar zornega kota, s katerega gledaš na nesrečo: ni registracije - ni vožnje - ni nesreče. Preprosto a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nepotrebna in nesmiselna - se popolnoma strinjam; vse ostalo pa je po moje stvar zornega kota, s katerega gledaš na nesrečo: ni registracije - ni vožnje - ni nesreče. Preprosto a ne?

to je isto kot če bi napisal, ni izsiljevanja ni karambola...če, če, če...PREVEČ JE IZSILJEVANJ IN PREMALO POZORNOSTI S STRANI STAREJŠIH VOZNIKOV OSEBNIH VOZIL!!!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je isto kot če bi napisal, ni izsiljevanja ni karambola...če, če, če...PREVEČ JE IZSILJEVANJ IN PREMALO POZORNOSTI S STRANI STAREJŠIH VOZNIKOV OSEBNIH VOZIL!!!!!

 Ne gre vse samo na starejše zvračati, več nesreč povzročijo mladi začetniki kot vsevedni junci z odličnimi refleksi, ki vozijo preko svojih sposobnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj pa ti sploh nočeš razumet (in nehi se dret na vse grlo) - še enkrat: ni registracije - ni vožnje - ni nesreče.

... "PREVEČ JE IZSILJEVANJ IN PREMALO ... " - ali pa če obrneš: povsod smo prehitri, prehitevamo čez polno črto, ... je treba tudi pred lastnim pragom malo z metlo zamahnit ...

Popravljeno . Popravil Fazer03
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj pa ti sploh nočeš razumet (in nehi se dret na vse grlo) - še enkrat: ni registracije - ni vožnje - ni nesreče.

... "PREVEČ JE IZSILJEVANJ IN PREMALO ... " - ali pa če obrneš: povsod smo prehitri, prehitevamo čez polno črto, ... je treba tudi pred lastnim pragom malo z metlo zamahnit ...

No pol pa zamahen..... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejta si mal prebrat, članek...http://www.delo.si/novice/kronika/v-prometni-nesreci-na-cesti-zalec-sempeter-umrl-motorist.html ,kajti mene samo to zanima 72 letnik izsilil prednost. 

Kaj to pomeni, na lastnem hrbtu sem že večkrat izkusil (ne samo na motorju), da prav taki zelo radi izsilijo....ker ne pogledajo, ker vozijo rutinsko itd...na nas je da predvidevamo!!!!! Zdj pa lahko jočete kolikor hočete :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejta si mal prebrat, članek...http://www.delo.si/novice/kronika/v-prometni-nesreci-na-cesti-zalec-sempeter-umrl-motorist.html...mene samo to zanima 72 letnik izsilil prednost. 

Kaj to pomeni, na lastnem hrbtu sem že večkrat izkusil (ne samo na motorju), da prav taki zelo radi izsilijo....ker ne pogledajo, ker vozijo rutinsko itd...na nas je da predvidevamo!!!!! Zdj pa lahko jočete kolikor hočete :P

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mladi vozniki mislijo, da že vse znajo (sem opisal en tak primer pacienta2012** v sorodni temi :grim ),

stari pa, da še vedno vse zmorejo in zaznajo. Če ti refleksi in zaznavanje počasi pešajo, tega ne zaznaš. In tempo prometa je danes drugačen kot pred pol stoletja....

 

 

 

LP, andrej

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!