Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Vijake da,za palce nebi vedu.

 

Palce še za druge ponucajo, saj men so takrat tko rekl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem najdu teme , ki bi tole obravnavala.Jutri grem v Celje,da mi šraufe in šine poberejo iz gležnja pa me zanima a se ,da dobit tiste šine za spomin?

Mogoče ti bojo pa to tam, k ti bojo vn jemal povedal :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem najdu teme , ki bi tole obravnavala.Jutri grem v Celje,da mi šraufe in šine poberejo iz gležnja pa me zanima a se ,da dobit tiste šine za spomin?

Pokliči me, ko boš tam, se bomo probal kej zmenit. Sej cifro pa itak maš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šine ostanejo njim ,vijake dobiš,če želiš,vsaj tako je bilo pri men.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vijakov res ne bi rabu.Soamo če je že plačana ploščica mislim,da jo nebi smel še enkrat uporabit.

Dotore jutri zjutraj se moram javit v bolnici Celje pritličje soba 24.

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene sem že doma. Dobil vijake in ploščico in to brez problemov ,sestram,ki so me pripravljale na operacijo sem omenil,da bi rad vse skupj za spomin.So mi prav z veseljem ustregle. O Celski bolnici lahko govorim samo v superlativih,sestre so fletne in neizmerno prijazne..

post-31392-0-19837200-1365084200_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa.Ko sem se sam po večletnem okrevanju drznu prašat kako bo z vijaki ipd rečmi,ki so me držala skupaj,mi je kirurg u UKC-ju odgovoru:"če tebe odvijačmo,se boš zlomu".Ampak,čas celi rane,bolj pod "štandtgasom",gre pa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo bili trije za šraufe ven vzet vsi trije polomlene gležnje in so vsem trem dali okovje za domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo,jaz ih nisem mogel dobit pa sem prosil ,prav tako moj oče,mogoče bi kdo od doktorjev razložil....mogoče so materiali različni,eni dragi eni ceneni....????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo,jaz ih nisem mogel dobit pa sem prosil ,prav tako moj oče,mogoče bi kdo od doktorjev razložil....mogoče so materiali različni,eni dragi eni ceneni....????

vse eno ali je drag ali poceni ti ga v vsakem primeru plačaš preko zavarovanja.Možno je ,da imajo različne bolnice različne kriterije .Sej pravim v Celju so enkratni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo,jaz ih nisem mogel dobit pa sem prosil ,prav tako moj oče,mogoče bi kdo od doktorjev razložil....mogoče so materiali različni,eni dragi eni ceneni....????

 

Kmet, tebe je tolk skupi, da ti zelejza niso mogl senkat :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Rešilec zgledno vozi po nasprotnem pasu.

Po drugi strani pa, če bi me zbil, bi tip lahko beležil instantni odzivni čas na kraj nesreče :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj sem namenoma zato vzel 125cc (očitno sam sebi ne zaupam da bi pametno vozil kaj močnejšega).

 

Res pa da, če bi šlo bolj na knap, bi se z močnejšim motorjem morda lažje odzval in kaj rešil s pospeševanjem.

 

Drugač pa ne gre nikamor, ko po voznji r125 presedlam na TDM900 se mi par minut zdi kot da me bo z zica odneslo,  dokler se ne navadim spet.

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

nič pametnega nimam za povedat, samo tolko, da temo vračam na prvo stran.

imam občutek, da bo velik interes za njo.

...glede na to, da se neprestano nabija v eni drugi, ki temu ni namenjena.  :whistle:

 

resno dečki, ko pridem na forum in vidim da je "Cestna črno siva kronika" spet posodobljena si vedno rečem, pa ne že spet!

odprem, pol pa milijon postov o "topli vodi", preden skužim, da (na srečo) ni nič hudega.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je razlika pa med Črna kronika 2013 in Cestna črno siva kronika?

 

Simpl:

  • V črni kroniki zabeležiš, da se je nekdo nekje razsul in napišeš RIP.
  • V črno sivi kroniki zabeležiš, da se je nekdo nekje razsul, pol pa vsi, ki jih ni bilo zraven, ugotovijo, kdo je bil kriv, na koncu pa seveda sledi RIP.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni črna kronika za nesreče s smrtnim izzidom, črno-siva pa za ostale nesreče (brez smrtnih žrtev)?

 

Za splošno nabijanje kdo, komu, kaj, kje, zakaj etc. pa je cestno črno-sivo nabijanje, kot je že BenX napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri nabijanju:

 

O tem se je že pisalo: http://www.rtvslo.si/crna-kronika/kazenska-ovadba-za-udelezenca-petkove-nesrece-v-kateri-je-umrl-motorist/307757

 

Voznik avtomobila je kasiral kazensko ovadbo zaradi odvzema prednosti motoristu, ki je v naselju vozil prehitro. Vozniku bo sodnik presodil glede na okoliščine. Če je bil voznik motornega kolesa bistveno prehiter, potem zna biti voznik avtomobila oproščen. Vozniku motornega kolesa pa je sedaj tako ali tako vseeno, kar bi lahko storil je imel možnost do tistega usodnega trenutka, naprej si le statistika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Simpl:

  • V črni kroniki zabeležiš, da se je nekdo nekje razsul in napišeš RIP.
  • V črno sivi kroniki zabeležiš, da se je nekdo nekje razsul, pol pa vsi, ki jih ni bilo zraven, ugotovijo, kdo je bil kriv, na koncu pa seveda sledi RIP.

 

 ... car si .... :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ej pa kaj je blo dons na cestah!?

 

LJ-Kočevje katastrofalno. Eni 160+ eni 50- vse na omejitev 90...

Za kronco pa, ko grem domov, cesta od Gradišča (tista lepa dooolga ravninca) mi lepo en olivno zelen clio zapelje prehitevat nasproti in smo (spet) šli lepo trije vštric. Pol

sm bil pa še jst olivne barve.

 

Pa folk ni normalen... :ninja:

 

P.S.

Še slikca kje točno je ta "nevarni odsek", dolga ravna cesta z veliko stranskimi priključki, je kar za pazit...

post-20979-0-99388600-1367428377_thumb.png

Popravljeno . Popravil GregaSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj se peljem kakih 60km/h v levi ovinek (omejitev je 50, čeprav ni naselja) in nasproti nek hepan v karavanu. kot da ga odnese iz ovinka in direkt na mojo špuro. celi avto na mojem pasu!  :eek: 

milimetri...

da mu jeb***!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!