Skoči na vsebino

faaker see


marijan

Priporočene objave

HOG = Harley Owners Group, neki takega.

Jaz sicer nisem bila na tam v času zbora, se pa spomnim, kako smo se režali, ko smo videli tablo z imenom tega kraja (ali je mesto? ne vem več ...)

Kaj naj bi sploh pomenilo "faaker see", če sploh kaj? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

faaker see pomeni baško jezero, ampak kolikor sem slišal niso bili samo hogovci ampak ogromno drugih motorinov okoli 3000 se jih je zbralo v soboto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

faaker see pomeni baško jezero, ampak kolikor sem slišal niso bili samo hogovci ampak ogromno drugih motorinov okoli 3000 se jih je zbralo v soboto.

To je čisto harlijaški zbor (menda, da največji v Evropi), seveda pa je dosti tudi drugih motorjev, saj se moramo tudi firbci z nečem pripeljat. Koliko HD-jev je bilo letos ne vem, največ doslej (zbor je tradicionalen) pa naj bi jih bilo 12000. Mi smo bili gor v soboto, je bilo kar zanimivo, pivo po 2,60 - 3,00 € (jedli smo pa raje nazaj grede v Kranjski gori). Za videt je bilo veliko (preveč), samo tisti tip, ki je na promenadi, kjer so se harlijaši-ce vozili mimo in je mahal z napisom "show your tits", bi lahko imel več uspeha :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kolega je bil z yamaho R1 :D , in je reku da je blo noro dobr za vidt :shock: , da je bilo motoristov baje okrog in okrog jezera po cestah in gozdovih, da ni vedel kaj naj gleda, je pa absolutno gledal svoj motor, ker se je bal da mu ga nebi kak auslander zakuril( :evil: ne marajo cestakov :evil: ), reku je pa da je zakon in da je treba it pogledat...

LP, ROk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sem našel nekaj ljudi ki so bili gor- saj ni fora v tem, da vidiš samoHdje

ampak v vseh spremljevalnih vozilih tudi triciklov je bilo menda veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

faaker see pomeni baško jezero, ampak kolikor sem slišal niso bili samo hogovci ampak ogromno drugih motorinov okoli 3000 se jih je zbralo v soboto.

To je čisto harlijaški zbor (menda, da največji v Evropi), seveda pa je dosti tudi drugih motorjev, saj se moramo tudi firbci z nečem pripeljat. Koliko HD-jev je bilo letos ne vem, največ doslej (zbor je tradicionalen) pa naj bi jih bilo 12000. Mi smo bili gor v soboto, je bilo kar zanimivo, pivo po 2,60 - 3,00 € (jedli smo pa raje nazaj grede v Kranjski gori). Za videt je bilo veliko (preveč), samo tisti tip, ki je na promenadi, kjer so se harlijaši-ce vozili mimo in je mahal z napisom "show your tits", bi lahko imel več uspeha :P .

Sem bi jaz tud gor, tolk motorjev se nisem videl :shock: :D

So bili pa koroski policaji precej pasji, je prijatelj placal mislim da 20 eurov, ker se je mal po zadnjem peljal.Pa za kurjenje gume so te tud oglobili :evil:

mam pa nekaj zanimivih slik od tam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BLO KR DOST BIKERJEV NA HD-jiH IN OSTALIH.

PIR SE JE BOLJ SPLACALO KUPIT V TRGOVINI PAR KM PREJ, SI JIH DOBIL 6 ZA 3.50 EUR.

BILO BI LAHKO SE BOLJE, CE NEBI BILO TREBA PLACATI KAZNI NA

MEJNEM PREHODU LJUBELJ :evil: ZARADI PREHITEVANJA KOLONE. :evil:

IN TO CELIH 36 UER. :evil:

BO DRUGIC BOLJE. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BILO BI LAHKO SE BOLJE, CE NEBI BILO TREBA PLACATI KAZNI NA

MEJNEM PREHODU LJUBELJ :evil: ZARADI PREHITEVANJA KOLONE. :evil:

IN TO CELIH 36 UER. :evil:

ja ja,AUT-skifi na koroskem so OUT - in to na kubik. :roll: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mejijo na balkan- pa strah jih je za službe, ko stopimo v evropo :shock:

saj jih je lahko strah - s taksnim obnasanjem,kot ga kazejo..... :splat: :( :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moji kolegi so bili z Japonci tud gor in baje je bilo veliko za videt,drugo leto ob 100 letnici,bo pa verjetno orng žur :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!