Skoči na vsebino

Pri Vrhniki umrl motorist


tonep

Priporočene objave

Samo za inf.Včeraj sem imel prometno nesrečo pri Grčarevcu.Znak je sicer bil postavljen(delo na cesti)spodaj pa ni bilo nobene omejitve,tako da je tam bila omejena hitrost 90km/h.Ko sem lezel izpod avtobusa sem slišal kako se delavci ki so tam izvajali delo,kregajo med seboj,češ da je nekdo nekomu rekel naj tam stoji in usmerja(enosmerni) promet,ta pa ni tega storil.Preden je prispela policija so seveda to uredili,znaka za omejitev pa tako hitro niso zmogli postaviti(kar so upam že naredili).Vem da to ni odgovor na vprašanje,vendar me nebi nič čudilo,če bi odkrili da se je podobna situacija zgodila ob nesreči na Vrhniki.

U pismo,a tisto si bil ti? Jest sem videl samo se tvoj motor pod avtom.Me je kr minilo do nadaljne voznje ker res ni blo lepo za vidit :(

No,vazno da je s tabo use OK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vglavnem jaz sem recimo ok,strgane kolenske vezi,natrgan preponski del.Upam samo da so tam postavili ustrezno signalizacijo(vsaj nekoga,ki bi usmerjal enosmerni promet) in pa tablo za omejitev hitrosti.Slikce od motorja(kar je od njega ostalo)ne bom kazal...Hvala še enkrat mimoidočim,kot tudi vsem na spletu,ki so pokazali skrb...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas so res preslabo označena dela na cestah.

Je pa res, da ko označijo (če), ti isti znaki stojijo še tudi po mesec dni po zaključku del. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vglavnem jaz sem recimo ok,strgane kolenske vezi,natrgan preponski del.Upam samo da so tam postavili ustrezno signalizacijo(vsaj nekoga,ki bi usmerjal enosmerni promet) in pa tablo za omejitev hitrosti.Slikce od motorja(kar je od njega ostalo)ne bom kazal...Hvala še enkrat mimoidočim,kot tudi vsem na spletu,ki so pokazali skrb...

jah ni blo prov lepo za vidt! sam da ni hujših poškodb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res, da ko označijo (če), ti isti znaki stojijo še tudi po mesec dni po zaključku del. :rolleyes:

Frips.....ne seri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res, da ko označijo (če), ti isti znaki stojijo še tudi po mesec dni po zaključku del. :rolleyes:

pri nas stoji znak delo na cesti že več kot tri dni, delo pa je že popolnoma končano, znak stoji na notranji strani zelo zaprtega ovinka, nevarno za vsakega, ki ga opazi zadnji čas in sunkovito zavije na drugo stran, ravno to sem doživel danes !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!