Skoči na vsebino

KOČEVSKI MEDVEDI


Bejba22

Priporočene objave

Oj, družba vidm da kumi čakate da Medvedi zalaufamo šank :worship: :worship: :worship: , saj bo kmal :naughty: :naughty: pa ne obremenjujte se z spanjem, polno rit ga bote mel čez zimo :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: ........se vidmo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm, khm, se bojo najdli razlogi za runde, edn od njih bo na mojmu zadnmu zicu k je pred kratkim dobu svežo rozno knjižico za zbiranje pik in raznih obvestil :evilgrin: :rolleyes:

Jo boš ti pelov, se pravi, da mam jest prazn zic :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se vidimo!Mate tam špricarje?

menda majo...jih medvedke mešajo za šankom :grim ..no ja jst upam da bodo medvedi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz MK DIVJA JAGA tudi pridemo.Par gum mamo za poslat k hudiču.

:whistle: :whistle: :naughty: :worship: :worship: pa glejte da boste rezervne sabo imeli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se vidimo!Mate tam špricarje?

:lol1: :lol1: :lol1: kaj se ti hecaš :naughty: seveda iamo tudi špricerje, posebno za štajerce :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si ta prtlažnik :krneki: :D

ja bod zlobn pa navš dobu za pir :nono: ....kt vidm da so me že kr najavl da bo treba za runde dol dajat....

...prtlažnik ja.... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bod zlobn pa navš dobu za pir :nono: ....kt vidm da so me že kr najavl da bo treba za runde dol dajat....

...prtlažnik ja.... :(

heh mal te zezam :P ...moj pir :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bod zlobn pa navš dobu za pir :nono: ....kt vidm da so me že kr najavl da bo treba za runde dol dajat....

...prtlažnik ja.... :(

na splošno se sopotnice da ponucat za držanje šotora :P hec.Ne mroeš sopotnic zamen za prlažnik...tko da greš kr z mano .)

poj k pa ke pridemo pa greva koj za šank obluba dela dovg :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa majcy pridemo zihr na žur... mamo razlog zakaj pit;)

:010 lahko poveš ta razlog, čeprav se mi svita :whistle:

bomo skupi enga na to popile :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo boš ti pelov, se pravi, da mam jest prazn zic :yea1:

no no, le glej da res navš meu praznga zica, če že kkšnga ženskega balasta ne najdeš, kkšne šestvorčke gor navež :evilgrin:

Že voham vonj po pregretem materialu :P

to pa le glej do bo bolš k v medvodah, bom ponuco sabo vzeu da si večerjo ocremo :whistle:

ja bod zlobn pa navš dobu za pir :nono: ....kt vidm da so me že kr najavl da bo treba za runde dol dajat....

js ga itak tko al drugač dobim :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...prtlažnik ja.... :(

Bi bila en tak fleten modni dodatek za na CBRo :naughty: :winkiss:

js tudi mogoče pridem :rolleyes: tko da se doli spoznamo, če bo šlo vse po načrtih :wub:

Očitno ne bomo smel tolko pit, da se bomo zjutraj kakšne punce celo spomnli :headbang:

no no, le glej da res navš meu praznga zica, če že kkšnga ženskega balasta ne najdeš, kkšne šestvorčke gor navež :evilgrin:

Bom Yoshimuro navezal na zandi zic, mogoče celo dve :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!