Skoči na vsebino

Honda 2003 - novosti


transalp

Priporočene objave

Torej - na http://www.hondaitalia.com so objavili Hondine novosti za leto 2003:

- Prenovljeni Varadero

- CBR 600RR

- cruiser VTX 1300S

- maxi skuter Silver Wing (600ccm)

- skuter Lead

- XR125 (link še ne dela...)

Skratka, zame razočaranje, ker sem pričakoval novo Africo Twin... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah...Vara je carska (sljurp, bi tud jaz mel) sam pr 600RR so ga pa mal mem usekal. Bo nova R6 tko carska (vsaj zgleda), da bi blo boljš, da bi se tud mal z dizajnom in ne sam z mašino poigrali, ker... na koncu najbrž prevladajo oči nad razumom, čeprav bi bil v tem primeru najbrž tudi razum na strani R6.

Sej lahko se motim, ampak moji $$$ bi šli za R6.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR600RR ne zgleda slabo, samo sem pričakoval da se bodo pri Hondi bolj potrudili z dizajnom. Glede na to kar pri dizajnu ponuja konurenca (ZX6RR,R6), me je honda razočarala, pa tudi glede mašine dvomim da bo boljša od konkurence.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene honda malo razočarala z dizajnom... ampak jebiga. Sem pač en čuden tič, k mi je od teh cestnih variant še vedno najbolj všeč ZXR750, letina 1991, če je pa mat črn, pa še tolk boljš. :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah...Vara je carska (sljurp,  bi tud jaz mel) sam pr 600RR so ga pa mal mem usekal. Bo nova R6 tko carska (vsaj zgleda), da bi blo boljš, da bi se tud mal z dizajnom in ne sam z mašino poigrali, ker... na koncu najbrž prevladajo oči nad razumom, čeprav bi bil v tem primeru najbrž tudi razum na strani R6.  

Sej lahko se motim, ampak moji $$$ bi šli za R6.  

lp

Rudi

Globoko strinjajoč!!!! :D Glede dizajna je, vsaj meni, nova R6 precej lepša za pogledat!!!

Neki mi ne deluje na CBR-ki, pa še sam ne vem kwa... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to kar pri dizajnu ponuja konurenca (ZX6RR,R6), me je honda razočarala, pa tudi glede mašine dvomim da bo boljša od konkurence.

Obljubljajo 115 KM, kar ni lih neki dosežek, čakam še na Suzo 600, za Kawo pa tut ne vem moči...

Sicer pa so to že finese, yst bolj dam na izgled mopeda, itak mojo Yamahco izkoriščam sam 60 %... :oops: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cbr-ka je zakon :D :D :D . Linije ostajajo športno našpičene, moči so vseskozi večje, sorazmerno s tem pa se povečujejo tudi užitki.

Tudi Varadero ni slab.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda je spet nardila lep motor, sam mi je R6 še zmeraj najlepša. Kar se pa kawe tiče je pa men na sploh grda. Prednji del je stlačen, ful čudn pa zaden konc je tut kr neki. Zdejšni modeli so velik lepš. Moram pa priznat da je nekaj svežega, nekaj svojga. Na njej ni ničesar kar bi blo kopirano od drugih motorjev. Sicer pa sem si jo na hiter ogledu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja... še to: ne maram digitalnih armatur... nej šparajo kje drgje.

LP

Meni so digitalni števci kr fajn, obratomer pa mora biti analogen!!!

Ok, je pa tud fajn če maš analogen števec pa 300Km/h na števcu :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam nevem a so pri cbr-ki spet uvedl način, kratka luč-desno "oko", dolga"levo"????no ja pa gun auspuh ni glih nevem kuko lep

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Globoko strinjajoč!!!! :D Glede dizajna je, vsaj meni, nova R6 precej lepša za pogledat!!!  

Neki mi ne deluje na CBR-ki, pa še sam ne vem kwa... :(

Ma tebi bo R6 itak zmeri najlepša :) Sej n morš več trezno razmišljat, tolko te je prevzela :P hehe ;)

Ne resno, R6 je zelo lep motor, CBR600RR po drugi strani prinaša svežino in več športnosti.

men je pa hondica (cbr600rr) kr luštna, sam zej ni več za ta lene SS-ovce, zej je ratala bolj sportliche

Ja to je res, s tanovo bo treba bolj pazit. ;)

sam nevem a so pri cbr-ki spet uvedl način, kratka luč-desno "oko", dolga"levo"????no ja pa gun auspuh ni glih nevem kuko lep

Jao to jim pa prou zamerim. Vse skupi spominja na TDMko. A niso mogli nardit preprosto kot pri R6 da gorijo obe luči?! Pa 100x lepše bi zgledalo! Sm prou malo jezn :evil: :? :cry:

Drgače pa meni zelo všeč motor. Že šparam. ;)

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sam kaj je fora tiste majhne lučke nad glavnima (pod napisom HONDA)

kawe jo majo tud, a je to samo za izgled a je kej praktičnega uzadej????

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tebi bo R6 itak zmeri najlepša :) Sej n morš več trezno razmišljat, tolko te je prevzela :P hehe ;)

Ne resno, R6 je zelo lep motor, CBR600RR po drugi strani prinaša svežino in več športnosti.

LP duhec

Ja sej pravm, da mi MORA bit že iz inata najlepša R6-ka!!! :D :D :wink:

Se mi sam zdi, da ma CBR-ka preveč odvečnih detajlov, pa tist auspuh mi ni preveč ušeč.....Sej drgač je kar u redu!

Tista lučka zna bit parkirna dodatna??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto amatersko vprašanje: pa je to tudi za vozit ali je samo za gledanje in pisanje ocen o umetniškem vtisu :?: :wink: :evil: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj, ko sem se potolažil, da ni nove Africe Twin, sem si malo bolje ogledal novi Varadero. No... hmnja... ni kaj - pa je res lep. Za moje potrebe sicer nudi mnogo preveč, predvsem je pa pretežak. Za kratka potepanja in raziskovanja "pozabljenih slovenskih poti" mi Transalp še vedno najbolje služi. Ampak nekoč, ko bom (upam) imel dovolj časa in se odpravil na kako daljšo pot, seveda le po asfaltu - takrat se pa Varadera sploh ne bi branil... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!