Skoči na vsebino

PESEK NA CESTAH !!!!!


maggio

Priporočene objave

Ja, ampak samo od 'taresnih' :naughty: :naughty: :naughty:

a dobimo spisek "tazaresnih"? :whistle:

pa mimogrede..se kr strinjam z @bmw

pač pesek je..sprijazni se s tem..

sej če se v avtu preblizu za nekom pelješ če je pesek po cesti ti ga tut v havbo meče..ampak tam se ne razburjamo ker mamo kasko zavarovane kante a ne?

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons šel v ovinku zaradi peska po tleh ker sem ga prepozno vidu :headbang: Popraskano koleno in komolc boli ko hudič :unsure: Čudi me edino da nisem strgal enduro rokavic ki so zelo tanke in čeprav em z njimi ril spo asfaltu nimajo niti praske.

HHV in mashina bi rekla da si gledal ptičke in da si norel po cesti.... :headbang:

V glavnem upam da je drugače s tabo vse vredu in čimprejšnje okrevanje ti želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podpise se bo pobiralo v bufetu? :naughty: :whistle:

Ko je maggio temo odpiral je napisal

PESEK NA CESTAH !!!!!

Resna tema o varnosti motoristov!!

Ste spregledali, ali pa vam res ostaja čas?

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV in mashina bi rekla da si gledal ptičke in da si norel po cesti.... :headbang:

V glavnem upam da je drugače s tabo vse vredu in čimprejšnje okrevanje ti želim!

Nene nism norel, samo v ovinek sem zapeljal bolj pri robu kjer je pesek pol pa veš kaj je blo pol....

Drugač sm pa že okreval edino praske so še B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se namenil da bi poslikal par nevarnih ovinkov ampak so bili kot nalašč skoraj vsi kritični prav lepo sčiščeni :naughty: zdaj pa ne vem ali jih je očistil dež par dni nazaj, cestarji ali smo jih pa motosvetovci sami.

odpeljal sem se še na dva mesta, ki so bila vedno kritična ampak enaka slika popolnoma čisti ovinki :naughty:

Tako, da sem slikal samo tisti kritični Zbiljski ovinek, ki je stalno poln peska to je prvi desni ovinek čez most, ko se pelješ od Smlednika proti jezeru.

Evo par slikic za orientacijo - če imate pa jajca se pa še zapeljite mimo, ampak zdaj itak ni več fora, ko veste katerega pazit :rolleyes: :

post-18702-1221672687_thumb.jpg

post-18702-1221672786_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem slikal me je skor avto zgazil, ker sem bil na nogah sem se hitro umaknil, če bi bil pa z motorjem na tleh bi bla pa malo kriza!!

post-18702-1221673106_thumb.jpg

post-18702-1221673328_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda ne mislite resno da bo kdo upošteval to zaradi takih majhnih flekcov?

glih o tem je fora da se na sliki ne vidi dobr, kup zemle pa itak že vidiš na kilometre daleč tako da tisti ni tako nevarno.

pa še v nečem je fora, ko sem se vozil še z Gilero Arizona 200RX (enduro) se sploh nisem brigal za takle pesek ker je vse preletela sploh nisem čutil :rolleyes:

zdaj ko je pa motor z mano vred čez 350kg je pa totalna kriza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je maggio temo odpiral je napisal

PESEK NA CESTAH !!!!!

Resna tema o varnosti motoristov!!

Ste spregledali, ali pa vam res ostaja čas?

:headbang:

No in kdaj mislite kaj resnega objaviti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda ne mislite resno da bo kdo upošteval to zaradi takih majhnih flekcov?

a ti je tale bolj všeč je pa cca. 20 metrov pred ovinkom

post-18702-1221683342_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem slikal me je skor avto zgazil, ker sem bil na nogah sem se hitro umaknil, če bi bil pa z motorjem na tleh bi bla pa malo kriza!!

post-18702-1221673106_thumb.jpg

post-18702-1221673328_thumb.jpg

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: .....temu naj bi se reklo pesek na cesti??????????......... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mi je jasno zakaj maš tako butaste odgovore... sej zgleda da si kaferacer :whistle: :whistle:

ja, naš dragi HHV je res "kafe racer".....vsi , ki ga poznamo menimo enako.....beži od bifejev ko hudič od križa......

in mimogrede, ko boš ti toliko prevozil kot on, te niti slučajno ne bo več motil pesek na cestah pa lahko se boš približno smatral za motorista......lahko pa da se vse to motim seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, naš dragi HHV je res "kafe racer".....vsi , ki ga poznamo menimo enako.....beži od bifejev ko hudič od križa......

in mimogrede, ko boš ti toliko prevozil kot on, te niti slučajno ne bo več motil pesek na cestah pa lahko se boš približno smatral za motorista......lahko pa da se vse to motim seveda.

Kolega bmw - počasi bo čas, da se umaknete iz resne teme in prenehate smetiti, se vam ne zdi? Primerov izkušenih motoristov (kar mi za vas seveda nismo, ker samo kao nabijamo o pesku..... ) imam zadosti in vsi jamrajo okoli peska na cesti - ravno 2 tedna nazaj sem govoril s kolegom, ki ima 4 lete starega FJR in z njim narejenih 120000km (on je izkušen ali tudi še ne :blink: ) in edino čez kar tarna je pesek na cesti in o neizkušenih SLO voznikih - zanimivo, mar ne, ko pa človek tako veliko potuje in je res že po vaše postal motorist. Tudi sam delam po 20000km na leto (večino ture in izven SLO) in me prav tako močno moti pesek na cestah, saj je ogromnokrat kar kritična situacija, ko se sredi ovinka pojavi prekrasna lisa, katero je nemogoče odvoziti z zdravo mero varnosti.

No skratka - prosim vse nasprotnike te teme, da oprejo svojo z naslovom npr. NI PESKA NA CESTI, NEVARNA JE NEPRILAGOJENA HITROST in nabijajo tam, mi bomo pa s svojo utopičnostjo poskusili nekaj naredit.

hvala

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, naš dragi HHV je res "kafe racer".....vsi , ki ga poznamo menimo enako.....beži od bifejev ko hudič od križa......

in mimogrede, ko boš ti toliko prevozil kot on, te niti slučajno ne bo več motil pesek na cestah pa lahko se boš približno smatral za motorista......lahko pa da se vse to motim seveda.

Ej stari , te ne poznam pa tudi ne vem koliko si pravozil? Pa me tudi ne zanima!! Lahko ti povem samo to,da sem na mopedih in motorjih že 35 let -ja 35 let, pa prevoženih olala km pa me pesek na cesti še vedno PREKLETO MOTI bolj kot sneg. Kajti sneg vidiš in si pripravljen na njega, peska pa ne morem predvidevati v vsakem ovinku, kajti čene bolje da grem peš. Z 20 na uro kar naj bi bilo varno???(kaj pa avto zadaj če na silo bremzaš) se pa ne mislim vozit okoli ovinkov.

Sicer pa lahko greš z mano na kakšen extrem pozimi če hočeš. Boš sam to občutil (vihar,sneg, pesek, mraz....),samo to je pozimi in veš da je to to!! In za tako avanturo se opremiš ekstra.

post-12931-1221723294_thumb.jpg post-12931-1221723825_thumb.jpg

SE VIDIMO V DECEMBRU??? :naughty: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No skratka - prosim vse nasprotnike te teme, da oprejo svojo z naslovom npr. NI PESKA NA CESTI, NEVARNA JE NEPRILAGOJENA HITROST in nabijajo tam, mi bomo pa s svojo utopičnostjo poskusili nekaj naredit.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff......otmeno.....pa bodimo fini....

Kolega bmw - počasi bo čas, da se umaknete iz resne teme in prenehate smetiti, se vam ne zdi?

Kolega suhi-počasi bo čas , da se napotite k okulistu ali ponovno v osnovno šolo, kjer se boste ponovno učili seštevati, se vam ne zdi? predlagam, da preberete to temo od začetka do konca in preštejete moje poste (če jih najdete več kot 6. postov brez tega, se vam bom javno opravičil)....nato pa ta proces izvedite še za vaše velecenjene poste in primerjajte rezultate......in kot vam je že nekdo napisal,kdaj mislite kaj resnega objaviti?........

Primerov izkušenih motoristov (kar mi za vas seveda nismo, ker samo kao nabijamo o pesku..... ) imam zadosti in vsi jamrajo okoli peska na cesti - ravno 2 tedna nazaj sem govoril s kolegom, ki ima 4 lete starega FJR in z njim narejenih 120000km (on je izkušen ali tudi še ne :blink: ) in edino čez kar tarna je pesek na cesti in o neizkušenih SLO voznikih - zanimivo, mar ne, ko pa človek tako veliko potuje in je res že po vaše postal motorist. Tudi sam delam po 20000km na leto (večino ture in izven SLO) in me prav tako močno moti pesek na cestah, saj je ogromnokrat kar kritična situacija, ko se sredi ovinka pojavi prekrasna lisa, katero je nemogoče odvoziti z zdravo mero varnosti.

Kolega suhi, toplo priporočam čimprejšnji obisk pri okulistu (ali pa bi ga morebiti moral jaz obiskati), saj popolnoma nikjer v mojih postih ne zasledim , da sem se kjerkoli izjasnil, da "vi" za mene niste motoristi,ker kao nabijate o pesku,ker premalo prevozite,itd....če sem pa to kje v mojih "širnih" kolumnah slučajno kje zapisal, bi vas pa res lepo prosil, da mi usmerite pozornost (ali pa celo mogoče citirate post) kjer to trdim.....v tej ali katerikoli temi,ok?.....če ga najdete, se bom v drugo javno opravičil, v nasprotnem bom to vaše pisanje smatral kot nabijanje,zatipkanost, ali pa celo mogoče kot nedojebanost (by mashina)

No skratka - prosim vse nasprotnike te teme, da oprejo svojo z naslovom npr. NI PESKA NA CESTI, NEVARNA JE NEPRILAGOJENA HITROST in nabijajo tam, mi bomo pa s svojo utopičnostjo poskusili nekaj naredit.

hvala

Kolega suhi,žal mi je, če si moje pisanje smatral kot nasprotovanje tej temi , saj to ni bil moj namen...celo nasprotno,pozdravljam tako temo , moti pa me, da namesto pametnih nasvetov kaj narediti (oziroma kako reagirati v taki situaciji) ko te pesek preseneti vsi raje krivdo valijo na slabe ceste in stanje na naših cestah....pogled v ogledalo zna biti včasih zajebana stvar...vidiš stvari, katere nočeš ali pa ne znaš videti.

PS: pa da ne bo zdaj izpadlo, kot da sem zadovoljen s stanjem na naših cestah....nikakor ne in verjetno bom med prvimi, ki vam podpiše kakršnokoli peticijo za boljše ceste....do takrat pa priporočan zvrhano mero previdnosti in predvidevanja

pa brez zamere....še vedno greva lahko na pivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz se raj mal :book: kot pa tu nekaj igram te besedne igre, ker itak vsak post, vsaka tema, vse kar na tem forumu želi postat nekaj resnega...slej ko prej naleti na nekatere, ki bi samo nabijali z minusi in ne poskušali nakaj naredit zraven - in menim, da ta tema je ena, ki bi lahko bila brez nujno potrebnih smetarjev, pa očitno ni tako. Več se mi pisati BMW vam ne da

Škoda je samo to, da zaradi tega nepotrebnega nabijanja in negiranja postane vsak trud odveč in najverjetneje izgubljamo dobre motoriste, ki znajo in si želijo nekaj naredit, ampak zaradi takega nasmetenega foruma pač izgubijo energijo in odidejo.

ko bo čas pa sigurno pade :beer2: brez panike

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!