Skoči na vsebino

Kakšni v povprečju so kaj pospusti če kupiš motor z gotovino


AndY1

Priporočene objave

Ker kupujem nov motor, posredniških trgovin je kar nekaj, pa me zanima, kakšen približen popust lahko pričakujem ob nakupu novega motorja z gotovino v enem šusu.

Oz. v primeru, če bi vzel motorja dva, na gotovino, koliko v tem primeru?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem skupaj spravil 3 %.

Letos prodaja avtomobilov in motociklov bolj slaba, zato ne pričakuj preveč, ker jih vse tiste v novih salonih čakajo obroki za kredite, kupcev pa ni in ni in jim vsak % , ki ga ne odobrijo, prav pride. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da za prodajalca je kar vseeno ali plačas z gotovino ali vzameš motor na kredit, saj v vsakem primeru dobi gotovino takoj, ker če vzameš kredit ga vzameš pri kakšni banki in potem banka da gotovino prodajalcu.

lp,

klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da omenjaš nakup dveh motorjev ti jaz nebi dal prav nič popusta, saj ga očitno ne rabiš.....ŠALA!!!

Ta druga R6-ka bo moja (če bojo dinarčki), AndY1 je prjatu, pa se mal že zdej zanima (6-ke pridejo šele okol marca k nam :( )

U glavnem, mogoče bo mal popusta za dva mopeda.... :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.........odvisno od trgovine...ponavadi ko sprasujes vsi na veliko obljubljajo,pol pa pozabijo,kaj so rekli...meni,ko sem kupoval aprila meseca so spustili ceno za 45000 sit...

bye!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da omenjaš nakup dveh motorjev ti jaz nebi dal prav nič popusta, saj ga očitno ne rabiš.....ŠALA!!!

Ta druga R6-ka bo moja (če bojo dinarčki), AndY1 je prjatu, pa se mal že zdej zanima (6-ke pridejo šele okol marca k nam :( )

U glavnem, mogoče bo mal popusta za dva mopeda.... :D 8)

Nabav pol vsaj R1... :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala vsem za odgovore...

To, da spomladi kupim YZF-R6 Special Edition, sploh ni več vprašanje, to sem se že odločil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

0 % za motor.

za avto pa skoraj keri hoces 300 kSIT popusta.

Svinjarija.

Ker kupujem nov motor, posredniških trgovin je kar nekaj, pa me zanima, kakšen približen popust lahko pričakujem ob nakupu novega motorja z gotovino v enem šusu.

Oz. v primeru, če bi vzel motorja dva, na gotovino, koliko v tem primeru?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za avto pa skoraj keri hoces 300 kSIT popusta.

Svinjarija.

To ni svinjarija ampak bedarija :!: :!: :!: :idea: .

Sam kupiš avto zaradi spleta okoliščin v danem trenutku ... čez en teden pa negdo dobi 300.000,- sit popusta :twisted: ... za popizdit ... totalna bedarija :!: ... in kolk je avto sploh vredn ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm ... se strinjam ... pa ne glih s polovico ... se veliko stvari malo tu, malo tam prlepi. Nekatere upravičene, druge malo manj ... pa na požrešno državo ne pozabit.

Me pa zanima kje ni iste pesmi ... sam velikopotrošne trgovine poglejmo. Res da zneski nakupa niso pretirano veliki ... pa vendar velikorat kaj kupimo in se niti ne zavedamo kolk dnarja damo za to in ono zraven.

Mogotci se pa samo še bolj redijo in ožemajo tiste, ki jim dejansko žanjejo in polnijo mošnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marjan točno. Prej se nismo piz..., ker ni blo kaj kupit.

Aja da se dobiti do 6% popusta pri dobrem in spretnem barantanju, v SLO, pri Haiderju so popusti že veeeeliki. Nprm. TA je stal 7680, sedaj 6500 eur. Po resnem zanimanju sva pristala že na 6100 bruto. Bi še šlo.

________________________________________________________

Uživaj danes, jutri morda ne boš več dočakal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni popusta niso dali, dobil pa sem givijev prtljažnik za tri kovčke in še nekaj drobnarij.

Ja če kupiš motor, ki ni bil znižan iz katega koli razloga. Drugače je pa res odvisno od trgovine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam če je kriza, bi človk pričakoval, da bodo zaradi tega še bolj 'popustljivi', glede na to, da se jim gre za vsakega kupca. Mislite, da imajo med seboj kakšen kartelni dogovor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam če je kriza' date='bi človk pričakoval, da bodo zaradi tega še bolj 'popustljivi', glede na to, da se jim gre za vsakega kupca. Mislite, da imajo med seboj kakšen kartelni dogovor?[/quote']

Seveda imajo dogovor naj nebi dajal popustov, oziroma bonusov v obliki opreme, vendar se ga zaradi boja za kupca ne držijo, potem pa se kregajo med sabo. Drugače pa so marže samih prodajalcev ( ne uvoznikov) dokaj nizke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uvozniki so požrešni.

:twisted:

Popust dajo takrat ko je konec sezone.Ko jim v skladišču ostanejo motorji.Takrat ni problema spustit ceno.Prej pa je že umetnost dobit popust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Čas nakupov! :D :D :D

1. Koliko popusta pri nakupu novega?

2. Koliko popusta za lanski letnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!